První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,mám pocit,že am patřím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho zkus - pomůže každopádně..
Odpovědět
Profilova fotka
no,já kdysi chodila a ta mě spíš deptala
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkus někoho jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
já už tak moc chci být v klidu....
Odpovědět
Profilova fotka
;-( chjo, jak ti pomoc?
Odpovědět
Profilova fotka
asi mi není pomoci...nevím,jak to udělt s bydlením
Odpovědět
Profilova fotka
A co rodiče??
Odpovědět
Profilova fotka
mamka to ví
Odpovědět
Deni,neboj nie si sama.Ja tiez stale placem....chvilkami to chcem dat do kopy,chvilkami ho doslova nenavidim.Ja sa urcite chystam k nejakemu psychoterapeutovi...nebude to lahke.Ale zvladneme to...neboj.Ja mam teba,ty mas mna ;-) a sme na jednej lodi.Ja po prichode s uk urcite idem k nasim...Nemam kam inam ist. Je to smutne,fakt si nemame co povedat.Mlcime v telefone...hruza. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kk...my taky nemluvíme,žije si svůj život,jak řekl,je pryč a já mám aspon klid... už to asi nechci ani dát dohromady,těch věcí je tolik,že už nemůžu....
Odpovědět
Chapem.U mna to iste,viac zleho nez dobreho....Smutne.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte, denisska, ako dlho ste spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
kaucu - to neni společnym účtem, my taky máme jen jeden a i když většinu platí zvlášt´ted´co jsem bez práce můj muž, tak jsem nikdy neslyšela, že by to bylo jen jeho ;-) kkatka, denis - holky to zmáknete a zas bude fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky, s dovolením se taky připojím, i když nejsem vdaná a vdávat se i z těchto důvodů moc nechci (vono taky není ani za koho,že :-D ) Denissko, budu mluvit hlavně k tobě,protože jak už tady bylo x-krát zmíněno-tvouji svatbu jsem moc obdivovala, vás dva,jak jste krásní,jak se k sobě hodíte, atd no, a jak se člověk někdy plete,že ? A ještě z jednoho důvodu mám pro tebe jakousi "slabost" - nejen proto, že jsem na Hradec často jezdila na výlety(jsem z opavy), ale až moc mi tvůj příběh připomíná příběh mojí kamarádky...Ta se naštěstí za toho hajzla nevdala,ale taky si užila svoje...Odstěhovala se k němu na barák a začalo to - věty typu: proč není uklizeno, navařeno, jak to zas vypadáš (musím poznamenat, že ona je opravdu krásná holka,typ podobný Denisce), na ulici:podívej,ta má pěkné kozy,co, a ta prdelka, lepší než tvoje...no děs a hrůza. Když mi něco z toho říkala a já jí varovala,že to není normální, nebrala mě vážně a raději se se mnou přestala stýkat...Teprve o pár let později jsem se od její maminky dozvěděla,že jí dotyčný i bil... Takže, Denissko, jednou pro vždy: to,co Filip dělá a říká NENÍ NORMÁLNÍ. Není to ani v normě. Je to PSYCHOPATICKÉ CHOVÁNÍ,které se pravděpodobně jen tak nezlepší bez pomoci psychologa. Dělá všechno pro to,abys na něm byla závislá a on tě mohl víc ovládat a mít nad tebou moc. Rozhodně nečekej,že se to někdy zlepší...takové ty rady typu: na čas ho opusť,však on si uvědomí, o co přišel...Ano, uvědomí - že přišel o svou loutku.Ale věř mi, že za pár dnů nebo týdnů to bude opět ten starý Filip... Asi má chudáček nízké sebevědomí,protože takhle se NORMÁLNÍ člověk opravdu nechová. On je v podstatě nemocný...Zas takový frajer není, jak si asi myslí. A NIKDO NEMÁ PRÁVO SE K TOBĚ TAKOVÝMTO STYLEM CHOVAT ! Sbal všechny svoje dokumenty, ne jen papíry od psa!!! a schovej je u někoho. Okamžitě si založ svůj účet. Pokud nemáš kamarádku,které se můžeš svěřit, najdi si psychologa. (z vlastní zkušenosti vím, že to pomůže,i když já k němu chodím z jiného důvodu...člověk potřebuje slyšet od někoho z oboru, že je normální jeho chování a ne chování partnera...) Pokud bys utáhla podnájem, zkus si ho hledat. Já vím, že se všechno lehko říká,ale je to pro tvoje dobro. jednou může být pozdě.... :-( Pokud by sis chtěla promluvit nebo něco, klidně mi napiš do IP...
Odpovědět
Profilova fotka
gabi,jsme spolu 2 roky... brum souhlasím,tak by to mělo být... skopkova.doklady už mám v práci...vím,že se to nezmění,ted sháním informace...člověk pořád jen nechápe,kde najednou je ta radost,která byla...písnu ti do ip
Odpovědět
denissko je mi to fakt lito :-( proste je to vul ... takovou krasnou holku a navic jeste s takovou povahou! by mel na rukou nosit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale nenosí,přišel ve 3 ráno,vzbudil se,zahučel čau a už tady zas od rána není a to mi měl dovézt zpátky pejska a schválně nic....:-(
Odpovědět
denisska, no, clovek by si myslel, ze dva roky je celkom slusny cas na to aby sme vedeli do coho ideme. A predsa len to nieje celkom tak. Myslim si, ze tvoj manzel sa citi ako vitaz. Zvitazil nad vsetkymi. Ma predsa teba. Si jeho manzelka , si jeho majetok. Patris mu. Si nadherna a ziadny muz nema na teba narok , len "on ". Je to majetnik a vlastnik. Zabuda vsak na to, ze slniecko nesvieti len pre neho. Myslim, ze ak si zariadis svoj zivot po svojom, oslobodis sa. Caka na teba este obrovske stastie. Niekde, ak sa oslobodis si ta to stastie najde. A ja ti budem drzat palce..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabika,kéž bys měla pravdu,tak strašně ráda bych to štěstí potkaka....asi tonení o tom jak dlouho se známe,je to o tom,že on má svou povahu absolutně zvláštní,pro mě nepochopitelnou a vlastně tento týden si už žijeme po svém.sám mi to napasl do smsky,tak se podle toho řídí....samozřejmě,mrzí mě to,ale zsae si přece nemůžu nechta stále ubližovaz,jsem z toho staršně unavená a nikam to nevede a ani asi vést nemůže,povaha je neměnná,takže...
Odpovědět
Profilova fotka
jej,teda fakt krásně jsem to ve spěchu napsala,snad to přelouskáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeví se jako strašně nezralej jedinec, bohužel, asi takovej ten typ, co nedozraje nikdy, nebo až velmi tvrdým pádem na ústa. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem tady měla tchýni,nejdříve sjela mě,že jsme chladná apod a pak jsem začala já a řekla jí všechno,tak pravda koukala,ale stejně to bylo asi k ničemu,tak jsem jí řekla,že nemám potřebu se obhajovat...ani před ní ani nikým,že vím,jaký je a jak mě třeba nechal v té vířivce,tak jim řekl,že to chtěl urovnat,ne že se naštval,nechal mě tam,odjel mi s autem bez řidičáku a já zůstala sama v místě,kde nejzdí ani bus večer,protože jsem si to s ním nerozdala jak mi řekl,tak proč jsem tam s ním teda lezla....
Odpovědět
Profilova fotka
denniska - vy jste ještě spolu !?, sem myslela že už si se odstěhovala. :-N Vážně vykašli se na něj, to co ti dělá opravdu neni normální a neboj to štěstí tě potká když to budeš nejmin čekat. Jejda když to vezmu kolikrát my sme se s mužskym za tu dobu pohádali jak koně a nebylo to vždycky růžový, ale nikdy nikdy by mně nenechal takhle někde ve štychu, kdybych se neměla jak dostat domů. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - denniss - on je vážně nevyzrálej, tohle chování mi připomíná kluky co mně balili když mi bylo 18-náct, když z jednoho co sem s nim tehdy chodila vypadlo že když sem jeho holka tak se musim vyspat s jeho bráchou :-p
Odpovědět
brudimka no to je sila boze ]-(
Odpovědět
brumdinka: promiň, ale není ti to trapné psát holce, která řeší takový velký životní problém, jakého máš super chlapa???? :-|
Odpovědět
elenore to neni vychloubani jen se ji snazi rici jake by to melo byt. vsichni tu chceme aby denisska nasla takoveho se kterym bude stastna. me spise prijde trapna tva poznamka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem,hledám pořád byt,jinak včera mi sdělil,že se rozvedeme a že at si nedělám problémy,jinak odejdu bez ničeho... zase vyhrožování...zaheslovl poítač,kde mám věci do školy a všechno...psa m nechce dát,protože ví,že ho potřebuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Denisko nemůžeš se třeba přestěhovat k rodičům než si něco najdeš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?