První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni a co maminka na to říká?
Odpovědět
Profilova fotka
že je to neuvěřitelné!!!!že to je hrůza....
Odpovědět
Denisska,nemusíš odpovídat,ale docela mě napadla otázka-co řikala třeba Tvoje mamka na to,že si ho chceš brát?Bylo to tak jiný-lepší v tý době a nebo Ti před svatbou někdo z Tvého okolí naznačil něco ve smyslu,že tenhle člověk nebude pro Tebe asi tak skvělej... začíná mi připadat,že ten kdo měl svatbu během posledních let,tak je nešťastnej jak se to změnilo po pár měsících po svatbě,začíná mi z toho být smutno a mít svatbu v brzké době a číst to tu,tak asi budu hodně váhat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani já měla svatbu před půl rokem a jsem pořád spokojená, máme nádherný vztah. To není tak, prostě někomu se to povede, někdo se bohužel projeví až po svatbě. Ale máš pravdu, že jak to tady čtu, tak je mi z toho taky moc smutno.... Deni je dobře, že máš v rodině podporu a můžeš se o někoho opřít. Doufám, že se to brzy vyřeší, ať už jakkoli a budeš znova šťastná a mít to vysněné mimi :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
danielko,mamk nebyla proti,nvíc tatkovéjsou dávní známí z práce..ale je fakt,že někdo mi řek,ž štastníá nebudu a už nejsem..
Odpovědět
Luci,to je super,no mě to trochu děsí,když si čtu některý příběhy,jak rychle se to může změnit,já měla svatbu v květnu 2008,tak si začínám řikat co přijde,ale asi je to fakt jen náhoda,že se to v mém okolí a tady děje tak nějak ve stejnou dobu
Odpovědět
ja se nestacim divit bohuzel :-( denissko ty od nej rychle utec nez se to zvrhne jeste hur...nekdy sou rozvody sice kvuli blbostem ale toto je sila utikej co nejdal...nechcu byt hnusna ale sorry nemela sis takovyho vola brat uz jen ta prihoda jak te odvezla sanitka a on hral doma hry by me utvrdila v tom ze tomuto cloveku teda na tobe nezalezi ani za mak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dani,neříkej si o,ty js štastná,tak na to nemysli!!!PROSÍM!
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem vás dočetla a souhlas s každým slovem katy367
Odpovědět
Denissko,šťastná jsem,ale je fakt,že jsem o trochu větší pesimista,i pár lidí si ze mě dělá srandu,že jsem od svatby víc pesimistická(já tomu řikám realistická i když zbytečně moc někdy) a je fakt,že jsem o tom bavila asi před týdnem se známou a ta taky říká,že jí svatba celkem změnila a že přesně sedí to,že člověk na ně nesmí být moc hodnej,že čim víc se snažíme,tak tim víc se nám vzdalujou a je to tak,ale zas to nesmí být extrém,že na ně člověk jen ječí :o) přijde mi,že nejlíp se maj ve vztahu tzv.mrchy co si s nima dělaj co chtěj a chlapi jim to žerou a pak po nějaký době brečej jaký byli volové,ale přitom to pak zopakujou....no a taky mi nepřidalo moc to co jsem viděla třeba ve svym okolí,jaký obraty nastávaj pár měsíců po svatbě,ale to bylo taky spíš o náhodě,ale člověk si to tak nějak spojí no jinak Ti fakt přeju,aby se to brzo vyřešilo a bylo Ti fajn,ale stejně si prostě a jednodušše zasloužíš daleko lepšího chlapa!!!moc držim palečky
Odpovědět
Denisko, musím to tu napsat, snad se neurazíš - tak jako většina ostatních ti radím, abys co nejrychleji odešla (ale všechno pořádně promysli, aby se manžel nějak nevytočil a neublížil ti), ale zároveň si myslím, že i ty bys měla navštívit nějakého psychoterapeuta. Očividně si vybíráš stejné typy (nebo přitahuješ). Píšeš, že bývalý tě bil. Ale Filípek k tomu nemá moc daleko, pokud mlátí řidiče, tak se může stát, že další na řadě budeš ty. Zatím se možná ještě drží. :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
denisko, taky se přidávám k dalším holčinám, nedalo se to nepřečíst :-( Je to až hrozné, jak se může chlap změnit, přitom jste byli nádherní, radím jen jedno.........utíkej, rychle a chladně.Takový člověk nestojí,za kapku citu, kapku slzy,.......držím ti pěstičky. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte holky, je rozvod tažky?
Odpovědět
ahojte kočky, o čo jednoduchší a krajší by bol život bez chlapov , koľko nervov a žialov by sme si ušetrili. Ked som sa vydávala, hovorila som si "mne sa to nestane", bohužiaľ som natrafila na magora čo si nevie vážiť rodinu. Ten deň kedy som ho stretla nepreklínam len pre tie dve krásne moje dievčatká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoky,napíšu zase příště msím,jít,dám vědět,co nového:-(.....
Odpovědět
Profilova fotka
denisska, bydleli jsme spolu půl roku... jo a když se tenkrát zabil při té nehodě Hlinka, tak já byla v práci a on (byl to hokejista amatér) mi to hned volal a div nebrečel do telefonu, no a já v tu chvíli vůbec netušila kdo je nějakej Hlinka (protože mě hokej ani fotbal ani jinej sport moc neřiká), tak jsem se ho pak po příchodu domů ptala, koho že to myslel a on se urazil, že to nevim a nemluvil se mnou asi 3 dny...no fakt pako....strašnej egocentrik, zajímalo ho jen to, z čeho bude mít on nějakej užitek, ze začátku za mnou běhal jak pejsek jestli něco nepotřebuju a pak se vždycky zavřel ve svym pokoji a čuměl na telku, dal to na plný pecky a nechal nastevřený dveře, aby viděl jestli náhodou někam nejdu, apod...
Odpovědět
ty jo holky, já to tady pročítám a nestačím se divit....nedokážu si představit, že by se stalo něco takového mně, taková změna....troufám si říct, že se můj přítel po svatbě nezmění, znám ho myslím dost důkladně, ještě než jsme se seznámili, jak byl úplně na dně, pak problémy s penězma, pak jsme spolu začali, problémy s exmanželkou a dítětem, prošli jsme si řadou stresových situací...a vím, jaký je....nevím, jestli jste měli před svatbou taky takové přesvědčení, ale je mi vás hrozně líto....ani vám nebudu nic radit, myslím, že se rozhodnout musí stejně každý sám...ale je to strašně smutný...každá z nás se tady těší na svatbu, rok připravuje, chystá a pak se to takto zlomí....nebudu tady jako někdo psát, že jste se vdávaly moc brzo, a tak, na takové hodnocení myslím nemá nikdo právo...jen vám chci říct, že vám držím palce, abyste se z toho co nejdřív dostaly a buď problém vyřešili s manželem, nebo potkaly někoho, kdo si vás bude vážit. taky jsem se dívala na album denissky a její příběh je smutný. denis: svatbu jsi měla krásnou, fotky máš úžasné a jsi moc hezká sympatická holka...podle mě jsou desítky dalších chlapů, kteří jsou hodní a byli by šťastní, kdyby měli doma někoho, jako jsi ty.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,je hezké slyšet,že si někdo myslí,že jsem normální...
Odpovědět
Profilova fotka
denis a ty snad pochybuješ že nejsi normální? Sice se neznáme dlouho, ale určitě jsi zcela normální, akorát Filip je strašný sobec, ale to ty už víš. ;-)
Odpovědět
Denis,on si to myslí každej neboj,to jen člověk si nevěří a připadá si divně a zblbne Tě to co Ti chlap řiká jen,aby Tě ponížil,protože sám je slaboch a tak hází vinu na Tebe,nenech se zdeptat a věř si,pak jde všechno líp!
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ale to není o tom, že se ti dva znají rok nebo deset let. Ta pravděpodobnost je tam asi sice větší, když se dva znají krátce a vezmou se, ale jsou samozřejmě i výjimky. Do manželství vstupovala a vstupuje snad každá z nás s tím, že se ten její chlap radikálně nezmění, že by něco nikdy neudělal atd., ale pak je realita jiná! To je jak kdyby sis mysela, že tě zrovna tvůj manžel nikdy nepodvede. To si taky myslí snad všechny a pak se dočteš, že je třeba 50 % chlapů nevěrných... :-p. Lidé se prostě mění, člověk neví, co koho zlomí, do jaké se dostane situace apod. Takže i přesto, že jste si toho hodně prožili ti mohu říct, že svého bud.muže nemůžeš znát na 100%, tak se známe jen my sami a i to někdy ne. Za tu dobu, co sem chodím tu znám dost holek a než sjem se vdaly, tak všechny byly jasně přesvědčené, že je to ten pravý, že už s ním přestáli vše, že ten jejich bud.manžel je nikdy neopustí a já nevím co ještě a dost jich má už rozvod za sebou |-| :-N . Podle mě se prostě vyvíjí vztahy, lidé, jejich povaha atd. I když u Deni je jasné, že se její muž tak choval asi i dřív, jen si toho třeba tolik nevšímala a nebo získal svatbou jistotu, jeho chování nabralo na intenzitě atd. Tobě přeji hodně štěstí, ať vám vše vyjde podle vašich představ ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
consti,choval,ale ne ta moc prostě to graduje a jde dál víc a víc
Odpovědět
Profilova fotka
jinak souhlas,myslím,že to taky není o tom,jak dlouho někdo někoho zná,prostě potká špatného člověka....
Odpovědět
consti: to jsi mě špatně pochopila, já si právě nemyslím, že to je o tom, jak dlouho se ti dva znají....naopak jsem spíše pro svatbu po roce než po deseti letech - můj osobní názor. například naši se brali po půl roce známosti a jsou šťastní už přes dvacet let, a to není dobou...a naopak znám páry, co spolu chodí už roky a je to o ničem a řeknou ti - tak buď se vezmem nebo se rozejdem....takže mám ten názor, že o délce vztahu to není...já bych se třeba nevdala bez vyzkoušení si společného bydlení, ale taky každého věc... jinak s tou nevěrou, já si to třeba myslím, že mě můj budoucí manžel nikdy nepodvede a já jeho...vím, že v dnešní době je toho hodně, ale zrovna přítel se rozvedl proto, že ho jeho bývalá žena podváděla, a to ještě navíc s jeho kamarádama a on to odsuzuje, já taky...možná máš jiný názor, ale neodsuzuj mě za to, já tomu prostě věřím, o tom je ten vztah....
Odpovědět
jo a ještě jedna poznámka consti: netvrdím, že znám svého přítele stoprocentě, to ne...ale jen jsem chtěla říct, že ho neznám jenom z těch dobrých situací, že jsme zažili i horší věci, že ho znám z jiných pohledů....nevím, jestli ty máš ve vztahu problémy, nebo jsi šťastná...já jsem nechtěla nikoho hodnotit, jen jsem řekla svůj názor
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,máš staršího přítele a to je super,ví co chce,o tom to je,být vyzrálý a vědět co chci.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni a kolik je Filipovi? Mému muži je 30 a možná je to i tím, je opravdu už trošku životem zklamaný, něco podobného jako u Taggy a váží si opravdu kvalitního vztahu.
Odpovědět
Profilova fotka
taggy je fajn, že tomu věříš. Můj manžel má podobnou zkušenost a taky nevěru odsuzuje. Jenže jiný náš společný kamarád je stejný a nevěru odsuzuje a jak by to nikdy neudělal a nedávno jsem se dozvěděla, že sám svoji přítelkyni podvedl. Je to smutné, ale člověk opravdu asi nemůže věřit nikomu. Ale jak už jsem psala, nikomu něco takového nepřeji a vám přeji, ať jste šťastní. Promiň, trochu jsem to pochopila tak, že holky lituješ, ale sama si myslíš, že tě něco podobného nepotká...Asi jsem to špatně pochopila ;-). A o tom společném bydlení je to hrozně individuální, my společně před svatbou například nebydleli a nepovažuji to za důležité ;-) .
Odpovědět
mému příteli je 33, mně bude 22. jsem ráda, kolik nám je...rozdíl věků v negativním smyslu jsem nepocítila, spíše naopak...teď jsme o tom mluvili, že je dobře, že má za sebou takový hnus - to jeho nevydařené manželství, byla to vážně síla , čím si prošel...já jsem měla taky takový drsnější vztah před tím dva roky, ale nelitujeme toho....byly to zkušenosti, špatné a tím se člověk hodně poučí a naučí se vážit si toho, co má a opečovávat to.... lucie: a tobě je kolik?
Odpovědět
holky to je normální,že člověk věří,že zrovna jemu se to nestane a že ho partner nikdy nepodvede,taky kdo by pak šel do nějaký svatby a vztahu vůbec....no a pak když se stane,tak si zas nadává jak mohl být tak naivní a věřit.....tak to prostě je a jinak asi nebude ač to zní asi blbě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?