První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se nemám ani z čeho učit,protože mi to nevytiskne....
Odpovědět
Profilova fotka
achjo je to ale sobec :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
někdy fakt zírám,je tohle vůbec možnééé???????????!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
asi u někoho jo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj denisska, precitala som si cast tvojich prispevkov a mozem povedat len jedno...tvoj manzel je sebecky blbec!!! ked mne nieco je tak sa drahy stale pyta ako mi je a nie,ze ma posle von so psom!!! utekaj od neho pokym este vladzes?Co na to jeho rodicia? Potreboval by chlapeec asi trosku prefackat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ti už nepomůže
Odpovědět
Profilova fotka
sorry,za vladzes mal byt vykricnik..preklep :-(
Odpovědět
Profilova fotka
denis, tak jsem si to tak zevrubne precetla... ja bych teda od nej dala ruce pryc...cim driv, tim lip. Pokud se chova, tak jak pises...tezko se to kdy zmeni....treba prijde zas lepsi obdobi, ale v zasade pokud se sam nebude chtit zmenit....coz se stava malokdy...ale muze...nezmeni se. A bude spis hur...Ja bych treba nemohla byt s nekym, koho bych si nevazila-a i treba kdyby se choval k okoli spatne, vadilo by mi to...ptz je jen otazkou casu, kdy se tak zacne chovat i ke me. Sice nemam takovouhle zkusenost s zadnym partnerem....ale mam otce s nimz jsem si tez zazila sve....sobectvi,neduvera, agresivita atd. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
jeho rodiče ode mně nic neví,jestli od něj nevím,ale jak mi dneska tchán dovezl peejska,tak málem ani nezabučel s prominutím.... jnak třeba pro příklad asi je to fakt už k zasmátí,ve čt jsem se chtěla učit na páteční zkoušky,ale hned jak jsem přijela z práce,začalo mi být tak nehorázně blbě a on nic,já lítala zvracet a na celé učení se tak akorát....ve 20.30 jsem se konečně dohrbala do postele snžila se to apt,protože jsem měla vstávat v 5 do práce a on mě z chvíli vzbudí,kde je nabíječka k notebooku.ležela vedle něj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aby mohl hrát hry....
Odpovědět
Profilova fotka
Uf to je síla...rychle pryč. A deni dřív se tak nechoval? Jak dlouho jste celkově spolu? Chápu, že se to stupňuje, ale nějaké náznaky tam být asi musely i dřív?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a co se tyce tech nemoci...tak kdyz jsem byla nemocna ja nebo mamka, tak s nic nedelo a museli jsme jet na vikend....a bylo jedno jak zle nam bylo...moc fine. ale pokud bylo neco jemu, muselo se chodit po spickach...a starat se a litovat....dvoji metr :-| . Tak nevim, jestli je ten tvuj takovej hrdina i na sebe....
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, ja keď tu čítam vaše príbehy, tak nemám ani chuť sa hrnúť do vydaja a to už mám dosť rokov. Denisska, ja by som toho tvojho nakopala do zadku. Zober sa a odíď od neho. Je to jeden arogantný, sebecký chrapúň. On sa nikdy nezmení a ty sa budeš len trápiť a chradnúť a ničiť si zdravie. Podľa mňa rozvod je to najlepšie čo môžeš urobiť. Určite niekde na teba čaká človek, ktorý ti bude oporou a ktorý ťa bude milovať tak ako si zaslúžiš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
celkově 2 roky.jo,byly,ale ne tak výrazné..... kobliha:no nejřív ten tvůj nick,mňam,dala bych si :-D a úplný souhlas,když filípek jednou smrkne,může se celá rodina po...... ale když já sebou práskla a byla v bezvědomí nebo mě odvezla týden před svatbou záchranka...tak to je normálka ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holk já jse strašn ráda,že píšte co píšete ,pokud to není jen tak a to věřím,že ne,protože on pořád tvrdí,jak je normální a že vadí všechno jen mi,ale jak je vidět,vailo by to spousě lidem,už jsem si myslela,že jsem asi fakt vadná....
Odpovědět
Profilova fotka
Deni to je síla viď? Jak se mnou manža nekomunikoval, tak taky vše sváděl na mě. Jako, že já si ho nevšímám a tak. Taky jsem si už začala myslet, že jsem fakt divná a můžu za to já. Ti chlapi to na nás umí pěkně hodit :-p . Ale my fakt divné nejsme!! Naše problémy jsou teda nic proti těm vašim...Držím pěsti!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jen jsem nakoukla a nedalo mi to přečíst několik stránek zpátky. denissko, to co předvádí tvůj manžel, to je fakt síla...od takového chlapa bych hned utekla... můj manžel taky není ideální a po svatbě se taky spousta věcí změnila, někdy mě jeho reakce na cokoliv dost překvapujou, ale beru to s nadhledem...většinou dokážu prosadit svou, tak aby to vypadalo, že to byl vlastně jeho nápad...ale to se časem naučí asi každá ženská :-) ale proč sem vlastně píšu...moje 3 vztahy před tím, než jsem poznala MM, byly naprostá tragédie...ten poslední, to vlastně ani nebyl vztah...bydlela jsem tenkrát v pronájmu a zrovna vykopla přítele z bytu, protože mě akorát okrádal a nechal se živit, no a vedle v bytě bydlel pár, za kterým na víkendy jezdil hodně pěknej chlapík... chtěli mi pomoct dát se dohromady, protože ten kluk z vedlejšího bytu se znal s tím mým bývalým...no a nakonec to dopadlo, že já se zabouchla do toho víkendového kámoše a když moje spolubydlící odjela do Anglie, tak se ke mně nastěhoval...bydleli jsme tak asi půl roku...já měla růžový brejličky, jezdili jsme na víkendy k jeho rodičům, který si mysleli, že spolu regulérně chodíme...jenže nikdy nebyl sex, max. jen pusa na tvář...a on mi řikal, že potřebuje čas, že měl těžkej rozchod, blablabla...no a jeden víkend když jsme byli u nich v Mariánských Lázních, tak na diskotéce mě představil nějakým kámošům a kámoškám jako kamarádku z Plzně...pak už jsem sundala ty brejle a začala chodit s kámoškama a hledala někoho jinýho, kdo o mě bude stát...on se ke mě choval strašně majetnicky, furt mě hlídal a volal, kde jsem a s kým, kdy přijdu domů...a jinak nic...pak mi ve čtvrtek oznámil, že se v neděli stěhuje...nezaplatil svojí půlku nájmu a prostě zmizel... jo a taky když mu před domem někdo rozbil okýnko u auta a já šla vynést odpadky a řekla mu, že má to okno rozbitý, tak na mě vyjel, že jsem to byla já....fakt debil...
Odpovědět
Profilova fotka
no...to proste clovek nepochopi jo a takove ty vystupy sileneho ridice jsem taky nake zazila..ac se mi to nelibilo, tak jsem se to porad snazila nak omlouvat-sice jsem se stydela, ale porad jsem to nak omlouvala.... ale ted jsem si naprosto jista, ze takovehle chovani se mi nelibi...tyhle lidi nevymizej...a je jich mraky. jen se s nima proste nestykam...to je jedine, co clovek muze. Chpau, ze nejde jentak si zabalit a frnk...jednak kvuli tem materialnim zalezitostem...ale i tak myslim, ze clovek ma stale pochybnosti a asi nikdo se nechce po pul roce rozvadet.... Ale je hlavne dulezite, aby sis to vyresila sama v sobe...co chces, co ne. a toho se pevne drzela.
Odpovědět
Denisska,z vás dvou jsi normální Ty,ne on,moc Ti držim palečky ať jsi zase šťastná,jsi krásná holka a máš rozhodně na víc,co by za to jiný chlapi dali,moct být s Tebou
Odpovědět
Denis - a kdo chtěl svatbu? On?
Odpovědět
Profilova fotka
micha:mazec,jak dlouho jste spolu byli? danielko,díky....
Odpovědět
Profilova fotka
loony,oba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, četla jsem teď kousek diskuze a musím napsat. Deni takový člověk Ti za slzu nestojí!! Vůbec si nedokážu představit, že by se ke mně manžel takhle choval. U nás se narovinu naprosto nic nezměnilo a nepřijde mi, že by jedním krásným dnem, se měl vztah ubírat jinou cestou. Deni ty jsi byla naprosti úchvatná nevěsta a jak jsi psala jaká jsi ... prostě si zasloužíš někoho kdo Tě bude opravdu milovat, být Ti oporou a hlavně , aby jste spolu byli šťastní!! Budu Ti moc držet palce a přeji Ti, aby se to co nejdříve vyřešilo a bylo jsi zase šťastná. Život je jen jeden, tak si ho hlavně nekaž s blbem. Když dokáže takto reagovat a chovat se nechutně viz.tvůj zdrav.stav, nedokážu si představit, jak by to vypadalo kdyby jste spolu měli rodinu. Najdi si pořádnýho chlapa a tuto troubu pošli do háje!!!!
Odpovědět
Deni, aha, no tak to na něj úplně neplatí, psala tu někde jedna dívčina, že takovéto typy spěchají na svatbu, protože se do svatby přetvařují a po svatbě se teprve plně projeví. Ale i tak je ten tvůj případ pro psychiatra. Má problém hlavně sám se sebou, se svým sebevědomím. Podle toho agresivního stylu jízdy, i podle toho, jak jsi psala, že tě dva roky sledoval. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucinko,naprosto souhlasím,mít rodinu,tak nevím, i tenpes pořád chodí jen za mnou,a když je s ním tak z mnou knučí loon,taky si myslím,říklaa jsem mu at se jde léčit
Odpovědět
Denisko není zač,je to tak a pokud si neváží,že má někoho takovýho,tak je to fakt ... ,je to zvláštní jak si člověk myslí podle fotek nebo i vidění jak je některým lidem spolu fajn a takový problémy neřešej a ono je to jinak,mě to vždycky překvapí,zvlášť u takhle hezký holky,ale jak už holky psaly,tak místo aby byl pyšnej,že jsi jeho žena,tak mi přijde jak když žárlí na to jaká jsi,nevim možná se pletu,ale přijde mi to tak
Odpovědět
Profilova fotka
Deni připomíná mi mého nevlast.otce. SVojoí neschopnost, blbost, agresvitu apod si vyléval na mojí mami. Bohužel to několikrát po pár letech skončilo nemocnicí. Naštěstí už je mami necelý měsíc rozvedená, ale mě je z takových typů s prominutím na zvracení. Tak buď na sebe opatrná.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,každý nám říkal a říká,jak jsme krásný pár,jak nám to sluší....
Odpovědět
jo to věřim,ale člověku je z toho pak ještě víc smutno,že se tak uvnitř vůbec necítí co :-(
Odpovědět
mnoho chlapov,ale aj bab sa po svadbe zmeni..niektori zial k tomu horsiemu.. zobrat si toho byvaleho,tak tu prispievam asi pravidelne,aky je blbec a aky majetnicky clovek je..nastastie som zutekala este pred svadbou.. milovat sa da..a obcas si nevsimat,ze ma ten priatel kontroluje,snazi sa byt stale so mnou..pyta sa na akzdeho,na koho sa pozriem a podobne..je len vlastne na nas,ci si to nejak spojime a zacneme rozmyslat,ci je to v poriadku.. deni,clovek,ktoremu je lahostajny tvoj zdravotny stav,si nezasluzit byt stastny a toboz nie zenaty..ved aj ked ma papier na teba,vzdy je to len papier..a zrejme by si mu mala dat jasne najavo,ze taky papier sa da znicit..ze rozvody nie su v dnesnej dobe nicim vynimocnym.. ako som uz davnejske pisala,rozvod neuznavam..no nedala by som sebou ani zametat..nikomu handru a sluzku predsa robit nebudem..to na tom papieri zial nie je..
Odpovědět
Profilova fotka
laet,...bohužel mám stejný názor
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?