První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
milada - to poznavam sebe, asi mi preskocily nejak hormony nebo co, ale ja jednu dobu byla takova cita, vsechno mi vadilo, vsechno jsem resila a nebyl den nebo telefonat, abych neryla nebo abychom se nepohadali. Nastesti jsem si ale uvedomila, ze tim nicim zbytecne vztah a vzala jsem zpatecku. Tak blbne kazda i chlapi maji sve dny. Dulezite je ze ten dotycny clovek si to uvedomi a ma vuli s tim neco delat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je auto jako jeho,ale bere jezdí jak .....divím se že mu ho vzali až teď,jezdí jak dobytek,předjížděl na přechodech
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já se ti teda nedivím Deni, asi se jen tak nezmění :-N .
Odpovědět
Deni, podle mě už ta jeho ingnorace hraničí s domácím nasilím... Nevim jak u nás, ale u nás po měste všude visí plakáty, že domácí násilí se nerovná jen bití.. Já být tebou tak od něj odejdu asponna pár dní a když se po tobě nebude shánet, podala bych žádost o rozvod... Každej si zaslouží být štastný a dokud nemáte děti, tak ti nic v rozvodu nemusí bránit. Přece s nim nebudeš jen proto, že na to máš papír!! Já nevim,ale podle mě zdraví toho druhého by mělo být na prvním místě
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr přesně tak. ;-) . Deni uf fakt ti to nezávidím, to musí být těžké a navíc takovou chvilku po svatbě...To je fakt smutné |-| .
Odpovědět
Deni - rychle od nej ruce pryc a bud rada, ze v teto situaci nemate jeste deti. To me vazne mrzi jak muze vztah dopadnout pul roku po svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
dracoodelacrue.máš pravdu,začalo to vlastně před měsící,talk nějak víc,kdy se too už hrotilo,víte jak já touží být štastná?jsem úplně przná,neusměvavá,zasměju se jen,když je v momentální chvíli něco vtipné,,,,štěstí vypadá jinak...
Odpovědět
deni, je mi tě strašně líto, ale nevzdávej se, jsi mladá, krásná, život máš ještě před sebou a nemusíš ho strávit s takovým ignorantem(promin za ten výraz).
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem na jeho popud byli ve vířivce,tam se opět pohádali a on odtamtud odešel,samozřejm si vzal klíče od auta a i bez řidičáku odjel.tak já pak jela domů taxíkem,tam nebyl a pak přišel,vzal si notebook a šel spát k tomu "úžasnému"kámoši.prý
Odpovědět
Profilova fotka
Deni a kolik ti je roků? Vím že toužíš po dětech, ale v této situaci je fakt lepší, že žádné nemáte nebo nejsi těhulka. Bude se ti tak líp odcházet...A určo jsi mladá, tak určitě potkáš štěstí jinde ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
neumlouvej se,já to říkám,taky,že mám přece právo na štestí a ještě k tomu ve své věku...
Odpovědět
Profilova fotka
Oleandr: Přesně jak to popisuješ!!! Holky, prozatím se loučím, jedeme pryč. tohle téma je nadlouho a je to fakt těžký... Každopádně Denissko drž se! Zatím pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
consti bude mi ted v dubnu 25,naštěstí nesem těhotná a když jsem ted pár lidem řekkla,že děti ted nechi,byli v šoku,já už od 16nemluvím o ničem jiném,jak brzo chci mít děti!!!naštěstí ted nejsou
Odpovědět
deni, hlavně ten psychický tlak určitě není dobrej na tvoje srdíčko... odhodlej se a porad se o tom třeba s nejlepší kamarádkou nebo s někym, komu hodně věříš, je duležitý najít někoho, kdo ti bude oporou..
Odpovědět
denisska - ja se taky usmeji jen kdyz je to vtipne, nebo nijak nevyhledavam nejakou spolecnost, radeji budu doma v klidu se psem u knizky. Pak jsem si rikala, jestli nejsem vadna, ale nejsem. Hlavne si nijak nesnizuj sebevedomi!!!! Jsi krasna holka a kvuli nemu se nemen, ver ze je nekde nekdo, kdo te bude RAD nosit na rukou.
Odpovědět
Jinak se taky omlouvam, ale musim bezet. rada se ale vratim k teto diskuzi a denissko drz se!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Deni souhlasím s oleandr ;-) . Zkus to probrat s někým, kdo tě zná, ale kdo zná třeba i tvého muže...Ale myslím, že ty už jsi v podstatě rozhodnutá :-N |-| .
Odpovědět
deni 25 není žádný věk, prostě si sbal kufry a jdi, přesně jak tu holky říkají, dokud nemáte děti, nic ti nestojí v cestě, musíš to udělat už jenom kvuli tvymu zdraví, já jsem se ted uplne nastvala, kdyz ctu, jak je na tebe hnusnej...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nechci vám vstupovat do diskuze, ale Deni VYS... se na něho a utíkej pryč. Nestojí to za to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr,děkuji ;-) dracoo,problém je s bydlením,kam jít moc nemám a když tenhle byt opustím,ztratím na něj nárok,neutáhla bych ho sama,ale njak se vyrovnat,víš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci,četla jsi?....
Odpovědět
Profilova fotka
Deni a ten byt je manžela nebo jak? A nemůžeš zatím jít k nějakým příbuzným, kamarádce a pak si hledat podnájem? Něco určitě vymyslíš nee? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a luci,koupě auta s nekoná,aby neměl málo aut,koupil ještěstaré uto od dědy,které bude stát v gráži,aby z něj byl z 20let veterán.
Odpovědět
Profilova fotka
denisko-já úplně souhlasím s holkama,odejdi od něj pryč a uvidíš,co udělá...pokud si to vše neuvědomí,odejdi od něj nadobro...jak píše draco,koresponduje to už s domácím násilím - po psychycké stránce
Odpovědět
Profilova fotka
jo četla jsem, a taky jsme se i o něčem bavily, ale nedošlo mi že je to až tak vážné. Denis tak to musíš mít teda radost. My se jdeme podívat na autí v úterý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
consti,byt je po dlužnících zaplacený a rekonstruuje se ,on si na tovzal půjčku od mačinéhoo přítele,ke kamarádce žádné,mamkamí malinký byt a ostatní bydlí třeba ve frýdku atd...
Odpovědět
Profilova fotka
magi,asi máte pravdu,dnesk se staví ješt mamka,tak to probereem. zofi,autoo at si strčí někam,víš jak ,na tom mi svět nestojí....
Odpovědět
Profilova fotka
Deni to je teda situace...fakt nevím, co poradit a kam jít |-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo já vím. Hlavně ať jsi v pohodě ty a se školou se netrap to dáme :-D a určo to s mamkou proberte, třeba se najde řešení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tuhle diskuzi sleduju už tak dlouho...a až ted jsem napsala zvláštní,že člověk se stydí a hlavně by se měl stydět ten chlap....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?