První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Denissko, máš moje naprostý pochopení a obdiv. S Tebou se rozhodně nemůžu srovnávat, ale asi nejsem ošklivka :-) Na první pohled působím taky jinak než jaká jsem doopravdy... blondýna, nalíčená, většinou snad hezky ustrojená (ale nic extra, značky neřeším)... a tak mě lidi asi netypují na sociální pracovnici (ne paní za přepážkou, ale člověka, který vážně pracuje s lidmi a pro lidi), která žije pro rodinu, svého psa a ne pro hadry a šminky... Zvířata miluju stejně jako Ty a toužím po miminku. A ani zdravotní problémy mě neminuly... Poslední roky vážně pozoruju, že holky, který jsou hodný (i kdyby sebekrásnější), to mají těžký, vidím to ve svém okolí... Chlapi si jich neváží, kolikrát se od nich ještě nechají živit, chovají se k nim hrozně... Naopak ženský, který jsou tak trochu potvory s chlapama mávají, jak se jim zachce... Je to těžký. Každopádně je mi to moc líto. Protože jak ses popsala, jsi určitě hodně citlivá a do vztahu dáváš těžko...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo milad přesně tak, holky co jsou hodný maj jen oči pro pláč, ono je třeba bejt občas potvora ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mlaa:přesněítě je pro mě střed vesmu a stále žádné nemám,teď díky bohu!!!!!!!!!!!!!!!!!! cilivá jsem asi až moc,právě i díky poučení z jiných vztahů,kdy mě někdo bil,člověk s vybuduje nějakou ochrannou slupku,ale stejně to nepomáhá
Odpovědět
Profilova fotka
S tím naprosto souhlasím... jenže myslím, že holka, která je fakt od přírody "hodná" :-D toho buď není schopná vůbec nebo se do toho jednorázově přinutí... ale musí se do toho nutit, není to její přirozenost a dlouho to nevydrží... jako třeba já :-) Navíc já bych ani nemohla... s přítelem jsem se odstěhovali daleko a tam kde bydlíme nikoho neznám a je to vesnice, není kam jít, takže jsem odkázaná jen na něho...
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbé,já taky třeba nemám kamarádk,které zavolám a za půlhodky někde jdeeme,prostě má kaarády s dtma,vdané nebo zadané,co tráví čas se svým polovičkami a neodchází a neruší plán z minuty na inutu a to on ví....
Odpovědět
Profilova fotka
milada: tak s tim koukej něco udělat at´nejsi odkázána jen na něho, přece i na vesnici si jde najít známí, třeba né hned ale časem nebo v práci co já vim... Holky máte svůj život do kterýho on jen patří a když prostě bude prudit, tak do něj holt patřit nebude a hotovo !, život jde dál , nebud´te na těch svých chlapech tak děsně závislí.
Odpovědět
Profilova fotka
brum,máš pravdu....ávislá na něm nejsem,jen as debilně hodn,že na něj budu čekat,jak je zvyklý,no a když jsem vypadla i já a on byl doma dříve,bombardoval mě telefony,kde jsem a pak tam přijel...nutno řítže to byl už dávno doma,vykoupaný ale nebylo mu zatežko jít mě asi zkontrolovat na druhý konec města
Odpovědět
Profilova fotka
jela jsem den před štědrým dnem na pohotovost,vezla mě tam mamka s přítelem!!!!on doma hrál hry a to mi poslal ještě sms,at mu koupím mlíko,já jdu na pohotovst a mám mu kupovat mlíko,neměl dárek pro segru tak já mezi lékárnou,ještě něco rychle koupila,když ě dovezli domů,musela mamka se mnou nahoru,nebo by to už asi se mnou seklo a on na dárek jen hm jestli nechci jít ještě vyvenčit psa???????????,
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda naštěstí neřeším takové problémy jako Denisska, my jsme v pohodě (musím to zaklepat) a i když samozřejmě není všechno ideální, můžu říct, že můj chlapák je fajn a právě proto jsem s ním takvou dálku šla... A do budoucna věřím, že si nějaké kámošky ajdu, jsme přestěhovaní teprve chvíli. Ale znám se a vím, že se stejně budu držet doma až moc :-) že radši budu s ním, než abych vyrazila s kámoškou... Jsem taková odjakživa a lepší už to nebude... :-)
Odpovědět
Omlouvam se, ze zasahuji do diskuze, ale musim souhlasit s brumdinkou, snazte si najit cokoliv, co budete mit jen vy, kdy budete mit i trochu casu pro sebe a soukromi. Nejhorsi je, kdyz chlap je pro zenskou stredem vesmiru a zenska se toci jen kolm nej, to proste nikdy nedopustte. Protoze chlap to brzy vytusi a zacne vyuzivat a vy budete porad dokola resit co jste udelali spatne, ze to neklape. Jinak denissko, je mi moc lito co ted prozivas. Ja osobne si to nedokazu ani predstavit, ze se nekdo diky papiru zmeni, prtoze tam ma na tebe razitko. Na druhou stranu jeste porad nechapu co muzske laka na potvorach misti aby byli radi, ze maji doma milujici zenu ktera se stara o jejich deti a domacnost a vztah udrzuje aby klapal. V tomto jsem porad naivni.
Odpovědět
Profilova fotka
milada: tak to jsme na tom stejně.... oleandr:taky nechápu,doma by ji mít ale nechtěli,si jsou fakt z jiné planety taky nechápujak někdo má díky razítku takovou jistotu...tu nemáš nikdy a na nic....
Odpovědět
milada - ja jsem v tom nazoru stejna, radeji doma nez s kamoskou, ale zase se to nesmi prehanet. denissko - promin, ale ten tvuj manzel je naprosty sobec, to se k tobe takto choval i pred svatbou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Nečetla jsem celé téma, jen občas nakukuji a kolikrát se nestačím divit. denissko mrzí mě, co prožíváš, ale pokud je tvůj manžel takový agresor, že zmlátí někoho, kdo ho předjel a zbrzdil ho apod., tak by se měla si spíš léčit nee :-N ? Jinak tě chápu a je pravda, že se člověk mění. Není to ale podle mě svatbou, ale prostě vývojem toho jedince, vztahu a tak. My jsme s manželem spolu 8.rok, manželé z toho třetím rokem a v poslední době je manžel taky jako vyměněný...Prostě se hádá kvůli každé blbosti, uráží se, nemluví se mnou a tak. už se to začíná zlepšovat, ale přesto jsem už uvažovala nad vším, i nad možnosti rozchodu ( a třeba v budoucnu i rozvodu). Ale vše je to o komunikaci a pokud to ti dva vše neproberou, tak se opravdu z místa nepohnou. Já mám teda co vykládat, taky jsme si zatím pořádně nepromluvili, ale bez toho to prostě nepůjde. Nemůžu říct, že by se tak dřív nechoval, ale prostě se to časem stupňuje a taky si dost začínám všímat toho, jak se manžel podobá v chování jeho otci, takže na to holky taky pozor :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
consti,přesně tak,stupnuje se to,to i mně olendr:sobe jeale on tvrdíže není,jen ho nezajímá každá blbost....
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě k tomu, co napsala milada. Naprosto souhlasím s tím, že je potřeba být taky někdy tou mrchou! Já jsem přesně opak, pořád ta hodná, tolerantní, ta co šla za manželem a opustila vše, ta co vždy vše chápe atd. Dnes docela lituji, že jsem taková. Člověk si sice neporučí, to má v povaze, ale je potřeba se občas vzbouřit a prosadit si to svoje :-N :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Denissko, škoda, že nebydlíš někde poblíž...
Odpovědět
consti - presne tak, ale myslim, ze tim si postupem vztahu projde kazda. Taky jsem byla tak hloupa a kdyz to neslo po dobrem, slo to po zlem a naraz uz bylo reseni na svete. A zmena v chovani partnera k lepsimu a zjistil, ze nebudu porad ta hodna putka, ale ze si i dupnu. denisska - tvuj zdravotni stav je blbost podle nej? V tom pripade u nej nebude asi vsechno v poradku, a mrzi me, ze jsi potkala cloveka, co si te nevazi. Jak rika consti, jedie si promluvit a pokud se nic nezmeni tak sbohem. Protoze podle me je typ co bude sve chovani stupnovat vuci tobe.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni fakt ale nevím, co poradit, chování tvého manžela je fakt silné kafe... |-|Opravdu to je hrozně těžké :-| . Máš ho ještě ráda? Myslíš, že kdyby změnil své chování, tak že k němu najdeš cestu? To byly otázky, co jsem si taky položila a já ten vztah chci zachránit a bojovat o něj, protože doteď jsme problém neměli, skoro jsme se nehádali, vždy jsme vše probrali, oba jsme byli a jsme hodně tolerantní (měli jsme x let vztah na dálku)...Takže já to zahodit nechci a manžel nedělá nic, co by mi bytostně vadilo. Samozřejmě mě štve, jak se chová, ale není např.agresivní, kdybych byla nemocná, tak by mi pomohl a tak. Prostě to beru jako jeho povahu a nehodlám už ale víc ustupovat, pak bych ustupovala celý život, jako manželova maminka a to nechci :-p :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr přesně tak. Jsme hodný holky a bojíme se si dupnout, ale to se musí změnit a buď to přinese své ovoce nebo ne :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
u něj není blbost jeho deblní auto,ted je dva měsíce bez řidiáku,tak jezdím já,teda jezdila jsem, asi po milionté mi vzal klíče,že teda se polepšíim a pak mi je zase dal,ted už mi je nedá,protože jsem panička,která má všeho plnou prdel,ale hlavně,že on nevím jak autobus vypadá,do práce jsem ho vbozila nebo aspon přivážel z ní,nebo kámoši a když je busem,tragedie....
Odpovědět
consti ver mi, ze to ovoce prinese. Jen porad nechapu tu muzskou logiku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, nijak ušlápnutá zas nejsem... Jednu dobu jsme se hodně hádali a problém byl spíš ten, že já byla hádavá... Myslím, že člověk se určitě může změnit, jak k horšímu, tak i k lepšímu... to se snad stalo u mě... spoustu věcí jsem si srovnala v hlavě a všechno je o.k. Ale ten člověk nad tím musí přemýšlet a musí se chtít změnit...
Odpovědět
Profilova fotka
milad,tak si uděláme nějaký víkendový sraz na půli cesty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn!!! To beru! Ke mě by se to i hodilo... pracuju v Domě na půli cesty :-D :-D :-D
Odpovědět
denisska - jak to tady vsechno popisujes neni normalni. Me prijde jako typ chlapa co si na tobe zvysuje sebevedomi a muze to dojit k psychickemu teroru a nekonec te zacne mlatit.
Odpovědět
Profilova fotka
consti,já už ho mám právě si jen ráda,protože takový člověk se milovat nedá a kdyby se změnil?je to povaha,takže to asi nejde,asi se jde měsíc dva přetvařovat,pak být zase stejný a nanovo
Odpovědět
Profilova fotka
Denissko, ukazovala jsem Tvoje fotky přítelovi a chce se kamarádit taky :-D :-D :-D Už jsem ho přiškrtila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oleandr,přijde mi,že mě někdy takové to psychické,naoadá taky... milada:no vidíš,ja jsem trefná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budoucí nevěsty by tuto diskuzi asi neměly vůbec číst :-D :-N . deni a on ti jako bere klíče od auta a tak? To je taky síla...A proč nemá řidičák?
Odpovědět
Profilova fotka
doufám,že jen trochu,aby ti z něj něco zbylo,aby nebyl přiškrcený celý ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?