První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
bru´mdinka. jj, uplne s tebou souhlasim, mame s pritelem pro sebe vrsek,´jen vchod spolecny ale des:( rodice v duchodu nemaji co delat a tak se staraj o vsechyn kolem... kde jste byli, jste prisli úozde a pak nemte byt utahani...no mazec...pak kdyz dojedu z pracew po osmo hod. unavena, jsem rada, ze jsem rada a to je kdyz se za nima stavim jen obcas, tak co jsme ti udelalai, ze za nama vubec nejdes a ja nevi co...kdyz bysme bydleli jinde, taky za nima prece nejezdime kazdy den, ne??? Jak pise hag - chvili se to da vse vydrzet, ale taky se utapim v slzach, nahlas nic nereknu:( chjo
Odpovědět
Profilova fotka
itchi: to chce klid - k nám taky radši nikdo nechodí, jelikož tchýně jak je v důchodu tak její největší koníček je šmírovat u okna, kam jdem, kdy přídem a takpod....když ještě chodila do práce tak byla v poho - takže já když sem sama s malym doma, tak se radši seberu a jsem celej den mimo barák (jdu k rodičům nebo ke kámoškám) a pohoda 8-) chce to moc neřešit a když má ty tendence jí v kidu a slušně usměrnit, můj muž jí vždycky řekne, že to nemá nic jinýho na práci nebo když se púlete mezi nás a to i když se hádáme tak jí na rovinu řekne, že neví vo co jde, tak at´jde laskavě zpátky nahoru. Největší sranda je když jde mužskej jednou za čas na pivo tak ona mu nadává a já sem naprosto v klidu :-) Jinak já naštěstí neslyšim že sme tam nebyli, jelikož můj muž se před vánoci se svojí matkou pohádal, ona se urazila, navíc jsou oba tvrdohlaví, a od tý doby spolu nemluví a já mám aspon větší klid než předtim ;-) nahoru chodí akorát malej a tim že mu je už 5, chodí sám a mně to takhle naprosto vyhovuje ;-) No ale stejně bych byla štastnější, kdyby byla aspon o ulici dál :-)
Odpovědět
brumdinka:Obdivuji tvé nervy a trpělivost jěště že máš přítele který stojí při tobě jinak až budete plánovat svatbu to si holka asi užiješ co?To bude rad a připomínek já jsem na to taky připravená a to bydlíme samy no nejlepší kadeti na to jsou prostě rodina jak tě nejvíc vytočit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
roz: je fakt že pokud by ten můj nebyl tohoto schopen, tak bych tu nevydržela :-p jinak se svatbou to bude ještě sranda takže to asi uděláme tak jak když se ženil přítelovo brácha - rodičům v pondělí oznámil, že se v sobotu žení a hotovo - na nic se nezmohli a švagr to měl tak jak chtěli jen obřad a oběd s rodinou. Největší sranda byla tehdy ukecat starou babi, že chce aby na tu svatbu šla, protože ona jak už jí je 83 a trošku senilní tak takový ty řeči a co já tam budu dělat, když bych vám tam překážela a nikam nejdu a stejně se nevejdu do auta atd............. teda akorát koukám, že jsme nějak odbočili od tématu :-)
Odpovědět
brumdinka: jj, asi to chce hodne nervu, to jo, taky te obdivuju...myslim, ze tak nejak to mam taky:) pritel si taky nebere servitky a mamince natvrdo rekne....ale me to proste hloda nooo:(((( chjo:((
Odpovědět
Tak takovehle bydleni me take ceka zrejme(my nahore, svokrovci dole) uvidime, jak to pujde... A jeste me zarazilo jak jste se bavily jak dlouho se kazda sprchuje a podle toho je nekdo pipina nebo co :-D to je sranda, ja kdyz se jen koupu(nemyju hlavu, tak mam zuby i myti za 10 min maximalne, mame sprchovy kout) a kdyz si myju vlasy tak max 20 min a kdyz to je rano tak 30min i se susenim...a to musim podotknout, ze si tam stihnu dat i kondicioner :-D a beru, ze nekomu to trva i hodinu (memu bratrovi, ale podle toho neni hned rozmazlenec, ne?) :-p A jinak jdou veci resit ruzne. Ja jsme hooodne casto u pritele, jeho otec-duchodce je cily hodne brzy rano, tzv. v sest, sedm...Samozrejme mi to vadilo, kdyz tam vari v kuchyni a vse jde slyset. Koupila jsem si spunty a mam krasne a zdrave spani, vsem vrele doporucuji :-D ;-) (baleni spuntu stoji 5Kc, pokud maminka nemuze spat, mate darek na Vanoce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: Jestli můžeš tak se společnému bydlení s tchánovci vyhni. I když vy budete nahoře a oni dole a máte třeba pěkný vztah tak za pár let to může být jinak :-| Taky jsem nejdřív uvažovala že bysme si zařídily horní patro ale rychle jsem si to rozmyslela. Teď už snad začnem vyřizovat stavbu a já jen doufám že na vánoce už budem ve svým :-)
Odpovědět
suzamen: Bydli tam ted pritelova sestra s manzelem a ditetem a mohu rici, ze se za cele 4 roky, co jsme spolu, neda rici, ze by stari navstivili mlade, pokud tomu neni naopak, nevidi se. Mi se do zivota za celou dobu nesmoli. Nas pokoj je nas pokoj a jsou tam veci podle nas. Diky tomu strach nemam. Jsem zvykla dost casto cestovat a nejsem ochotna se diky hypotece uskromnit (jsem rozmazlena pipina?:-D sranda...ale na vse si vydelam). A diky "levnemu" ubytku jsme schopni nadale cestovat a uzivat zivota. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, až my začnem stavět tak se budeme taky muset uskromnit ale nijak mi to nevadí. Za prvé pro mě je hlavní bydlet sama když vím že tam nejsou dobrý vztahy a za druhé kvůli manželově práci ani nijak cestovat nemůžeme, leda v zimě to si akorát zajedem na hory jinak jsem pořád doma :-| Byla jsem zvyklá každý rok jezdit k moři ale co jsem s manželem tak jsem si musela nechat zajít chuť
Odpovědět
Profilova fotka
suzi: tak doufám, že u vás už se to zlepšilo, jinak proč nejedete k moři - kvůli hospodářství? Tak já nevim tak nejezdi s manželem, ale třeb vem svoji mamku nebo nějakou kamarádku a vyraž, když si na to byla zvyklá, proč by mělo být úplně všechno jinak jen proto že si se vdala?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo celkem se to zlepšilo, odpoledne jedem za projektantem. Jo nemůžem kvůli hospodářství. Zrovna v létě je na poli nejvíc práce. Ale v loni jsem jela s našima do jižních čech na týden a moc se mu to nelíbilo, tak jsem mu řekla že za to nemůžu že má tak blbý zaměstnání že si má udělat týden volno a odpočinout si ale to prý on nemůže. Tak jsem mu řekla že když budu někam chtít jet tak pojedu a spolu si to vynahradíme v zimě.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi: tak to jsem ráda :-) máš k tomu správnej přístup ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky taky si z vás manžel dělá služku? Myslíte že je to normální? Věřila jsem že už něco pochopil a bude na mě brát ohled,bude mě chápat a pomáhat mi ale asi jsem tak blbá a naivní....
Odpovědět
suzamen: nenech se...jaky si to udelas, takovy to budes mit, takzepokud vse delas sama,udelejte si doma nejaka pravidla...u nas to je nastesti tak, ze partner je dostporadny a ja si pripadnu jak bordelar a tak nastesti ani uklid mu neni cizi:)
Odpovědět
suzamen: tohle nikdy !!! jste rovnocenní partneři a ty jsis ho nebrala proto, aby měl o sebe do konce života postaráno a nemusel nic dělat.Když poslouchám některé primitivy v práci, jak se má "stará" mrskat aby bylo doma všechno hotový protože "on" tvrdě maká a nebude doma snad proboha mejt nádobí nebo luxovat !!! Nejradši bych je nakopala do koulí ]-( Naštěstí můj přítel mi pomáhá se vším,vaří, nakupuje, uklízí,prostě to máme rozdělené tak že kdo má zrovna čas udělá co je potřeba. Pokud nezakročíš teď budeš celý život trpět :-| nebo se s ním rozvedeš :-S
Odpovědět
suzamen mne to tak pripada ze teba na tvojom muzovi vadi uplne vsetko. tak neviem naco si si ho brala :-N ved si vedela do coho ides ci nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..tak mě to čeká dnes |-| |-| A pocity?...je mi z toho pěkně mizerně..
Odpovědět
vladunka: ty se rozvádíš ? to je mi moc líto,každý takový příběh mě od té vlastní svatby odrazuje achjooooo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: a můžeš nám naznačit proč, vždyt´dle tvého pasu jste se brali 2007, to není tak dávno. suz: víš oni to občas mají chlapi tyhle tendence ten můj taky, jenže já to mám zas naopak ten můj je docela pedant a puntičkář co se týče úklidu, takže naše jediný hádky se točej kolem toho :-S jinak no ono v zásadních věcech by se měla o domácnost a děti spíš starat žena, ale to neznamená že jí chlap nepomůže!!!! a pokud to jde nepracují na tom spolu, tomu mýmu nedělá problém umejt naádobí nebo vytřít či mi pomoc s něčim jinym když nestíhám, nebo hrát si s malym, vzít ho ven........ prostě dle situace bohužel ted´když nemám zaměstnání typu že v 6 jdu do práce a ve 2 domů, ale píšu referáty přes net a jsem placená od stránky, tak jaksi nemůže pochopit že je to taky práce a mám neustále na talíři že jsem 24 hodin doma a ani neuklidim, všude bordel atd.... :-p
Odpovědět
holky, vladunčin příběh si můžete přečíst tady: http://www.beremese.cz/forum/show.php... vladu, držím palce, ať to ve zdraví přežiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já čekala na svatbu 6 let,potom jsem se dočkala a po roce jsem se dozvěděla,že manžel se zamilova do jiné..do té doby jsme se ještě snažili o druhé dítko.. No a nyní bydlíme s dcerkou u rodičů.. s mužem nevycházím,nějak se nedokážeme na ničem domluvit :-(
Odpovědět
vladunko je to hajzl a ty brzy potkáš někoho kdo si Tě bude vážit a milovat Tebe i holčičku.Držím pěsti, hlavně tam buď hrdá i když doma vypláčeš třeba potok slzí. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
snad ano..já jsem zamilovaná,akorát on má pochybnosti jestli vztah na dálku ustojíme :-|
Odpovědět
Vladunka, veľmi Ti držím palčeky, aby si to mala čo najpokojnejšie za sebou... ak to chceš. Hlavne nezabudni, že potrebuješ financie od neho, tak to na súde s právnikom nejak zariaďte. Nový vzťah na súde moc nespomínaj, aby si napokon nebola na vine rozvodu Ty a Tvoja údajná nevera... Drž sa.
Odpovědět
Profilova fotka
Za pár hodin mám první stání u soudu...mám z toho šílený strach. :-( Naštěstí spolu nemáme děti, to bych si už vůbec nevěděla, co si počnu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janna..mám stejné pocity jako ty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám právníka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janna. ahoj, koukala jsem na tvé alba, moc krásné a nějak mi to neštumuje dohromady s tím co píšeš, co se stalo, osvětlíš nám to?, vladunky příběh už známe :-| jinak hoplky přeju hodně síly, to zvládnete a bude zase fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo neprožil, nepochopí...jak šíleně náročné to. Po 11 letech něco končí a nedovedu si představit, co bude dál. Dalších vztahů se bojím, ....samoty ještě víc...no mám v hlavě šílený zmatek. :-( Tak mi držte v 15 hodin palce, ať to u soudu ustojím. Mám strach, že to psychicky nevzládnu, rozbrečím se tam jak želva a bude. ;-(
Odpovědět
janna opravdu je mi to lito tvoje album sem povazovala za jedno z nejhezcich tady je to hrozna skoda :-( tak se odpoledne drz...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?