Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(cz & sk)
20. bře 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
itchi
Registrovala se 23. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itchi
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 bru´mdinka. jj, uplne s tebou souhlasim, mame s pritelem pro sebe vrsek,´jen vchod spolecny ale des:( rodice v duchodu nemaji co delat a tak se staraj o vsechyn kolem... kde jste byli, jste prisli úozde a pak nemte byt utahani...no mazec...pak kdyz dojedu z pracew po osmo hod. unavena, jsem rada, ze jsem rada a to je kdyz se za nima stavim jen obcas, tak co jsme ti udelalai, ze za nama vubec nejdes a ja nevi co...kdyz bysme bydleli jinde, taky za nima prece nejezdime kazdy den, ne??? Jak pise hag - chvili se to da vse vydrzet, ale taky se utapim v slzach, nahlas nic nereknu:( chjo
23. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 itchi: to chce klid - k nám taky radši nikdo nechodí, jelikož tchýně jak je v důchodu tak její největší koníček je šmírovat u okna, kam jdem, kdy přídem a takpod....když ještě chodila do práce tak byla v poho - takže já když sem sama s malym doma, tak se radši seberu a jsem celej den mimo barák (jdu k rodičům nebo ke kámoškám) a pohoda emoticon

chce to moc neřešit a když má ty tendence jí v kidu a slušně usměrnit, můj muž jí vždycky řekne, že to nemá nic jinýho na práci nebo když se púlete mezi nás a to i když se hádáme tak jí na rovinu řekne, že neví vo co jde, tak at´jde laskavě zpátky nahoru. Největší sranda je když jde mužskej jednou za čas na pivo tak ona mu nadává a já sem naprosto v klidu emoticon
Jinak já naštěstí neslyšim že sme tam nebyli, jelikož můj muž se před vánoci se svojí matkou pohádal, ona se urazila, navíc jsou oba tvrdohlaví, a od tý doby spolu nemluví a já mám aspon větší klid než předtim emoticon nahoru chodí akorát malej a tim že mu je už 5, chodí sám a mně to takhle naprosto vyhovuje emoticon

No ale stejně bych byla štastnější, kdyby byla aspon o ulici dál emoticon
24. led 2009 v 09:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 brumdinka:Obdivuji tvé nervy a trpělivost jěště že máš přítele který stojí při tobě jinak až budete plánovat svatbu to si holka asi užiješ co?To bude rad a připomínek já jsem na to taky připravená a to bydlíme samy no nejlepší kadeti na to jsou prostě rodina jak tě nejvíc vytočit. emoticon
24. led 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 roz: je fakt že pokud by ten můj nebyl tohoto schopen, tak bych tu nevydržela emoticon

jinak se svatbou to bude ještě sranda takže to asi uděláme tak jak když se ženil přítelovo brácha - rodičům v pondělí oznámil, že se v sobotu žení a hotovo - na nic se nezmohli a švagr to měl tak jak chtěli jen obřad a oběd s rodinou. Největší sranda byla tehdy ukecat starou babi, že chce aby na tu svatbu šla, protože ona jak už jí je 83 a trošku senilní tak takový ty řeči a co já tam budu dělat, když bych vám tam překážela a nikam nejdu a stejně se nevejdu do auta atd.............

teda akorát koukám, že jsme nějak odbočili od tématu emoticon
24. led 2009 v 10:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itchi
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itchi
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 brumdinka: jj, asi to chce hodne nervu, to jo, taky te obdivuju...myslim, ze tak nejak to mam takyemoticon pritel si taky nebere servitky a mamince natvrdo rekne....ale me to proste hloda nooo:(((( chjo:((
24. led 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak takovehle bydleni me take ceka zrejme(my nahore, svokrovci dole) uvidime, jak to pujde...
A jeste me zarazilo jak jste se bavily jak dlouho se kazda sprchuje a podle toho je nekdo pipina nebo co emoticon to je sranda, ja kdyz se jen koupu(nemyju hlavu, tak mam zuby i myti za 10 min maximalne, mame sprchovy kout) a kdyz si myju vlasy tak max 20 min a kdyz to je rano tak 30min i se susenim...a to musim podotknout, ze si tam stihnu dat i kondicioner emoticon a beru, ze nekomu to trva i hodinu (memu bratrovi, ale podle toho neni hned rozmazlenec, ne?) emoticon
A jinak jdou veci resit ruzne. Ja jsme hooodne casto u pritele, jeho otec-duchodce je cily hodne brzy rano, tzv. v sest, sedm...Samozrejme mi to vadilo, kdyz tam vari v kuchyni a vse jde slyset. Koupila jsem si spunty a mam krasne a zdrave spani, vsem vrele doporucuji emoticon emoticon (baleni spuntu stoji 5Kc, pokud maminka nemuze spat, mate darek na Vanoce emoticon emoticon emoticon emoticon
24. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 213 příspěvků. Má 77 přátel. Kuřim, Region Brno.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 213 příspěvků. Má 77 přátel. Kuřim, Region Brno.
    Region Břeclav
 kamirka: Jestli můžeš tak se společnému bydlení s tchánovci vyhni. I když vy budete nahoře a oni dole a máte třeba pěkný vztah tak za pár let to může být jinak emoticon Taky jsem nejdřív uvažovala že bysme si zařídily horní patro ale rychle jsem si to rozmyslela. Teď už snad začnem vyřizovat stavbu a já jen doufám že na vánoce už budem ve svým emoticon
24. led 2009 v 17:50  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 suzamen: Bydli tam ted pritelova sestra s manzelem a ditetem a mohu rici, ze se za cele 4 roky, co jsme spolu, neda rici, ze by stari navstivili mlade, pokud tomu neni naopak, nevidi se. Mi se do zivota za celou dobu nesmoli. Nas pokoj je nas pokoj a jsou tam veci podle nas. Diky tomu strach nemam. Jsem zvykla dost casto cestovat a nejsem ochotna se diky hypotece uskromnit (jsem rozmazlena pipina?emoticon sranda...ale na vse si vydelam). A diky "levnemu" ubytku jsme schopni nadale cestovat a uzivat zivota. emoticon
24. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
 To je pravda, až my začnem stavět tak se budeme taky muset uskromnit ale nijak mi to nevadí. Za prvé pro mě je hlavní bydlet sama když vím že tam nejsou dobrý vztahy a za druhé kvůli manželově práci ani nijak cestovat nemůžeme, leda v zimě to si akorát zajedem na hory jinak jsem pořád doma emoticon Byla jsem zvyklá každý rok jezdit k moři ale co jsem s manželem tak jsem si musela nechat zajít chuť
24. led 2009 v 19:42  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 suzi: tak doufám, že u vás už se to zlepšilo, jinak proč nejedete k moři - kvůli hospodářství? Tak já nevim tak nejezdi s manželem, ale třeb vem svoji mamku nebo nějakou kamarádku a vyraž, když si na to byla zvyklá, proč by mělo být úplně všechno jinak jen proto že si se vdala?
25. led 2009 v 11:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
 Jo celkem se to zlepšilo, odpoledne jedem za projektantem. Jo nemůžem kvůli hospodářství. Zrovna v létě je na poli nejvíc práce. Ale v loni jsem jela s našima do jižních čech na týden a moc se mu to nelíbilo, tak jsem mu řekla že za to nemůžu že má tak blbý zaměstnání že si má udělat týden volno a odpočinout si ale to prý on nemůže. Tak jsem mu řekla že když budu někam chtít jet tak pojedu a spolu si to vynahradíme v zimě.
26. led 2009 v 11:43  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 suzi: tak to jsem ráda emoticon máš k tomu správnej přístup emoticon
26. led 2009 ve 14:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
 Holky taky si z vás manžel dělá služku? Myslíte že je to normální? Věřila jsem že už něco pochopil a bude na mě brát ohled,bude mě chápat a pomáhat mi ale asi jsem tak blbá a naivní....
27. led 2009 ve 22:34  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itchi
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
itchi
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 suzamen: nenech se...jaky si to udelas, takovy to budes mit, takzepokud vse delas sama,udelejte si doma nejaka pravidla...u nas to je nastesti tak, ze partner je dostporadny a ja si pripadnu jak bordelar a tak nastesti ani uklid mu neni ciziemoticon
27. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 suzamen: tohle nikdy !!! jste rovnocenní partneři a ty jsis ho nebrala proto, aby měl o sebe do konce života postaráno a nemusel nic dělat.Když poslouchám některé primitivy v práci, jak se má "stará" mrskat aby bylo doma všechno hotový protože "on" tvrdě maká a nebude doma snad proboha mejt nádobí nebo luxovat !!!
Nejradši bych je nakopala do koulí emoticon
Naštěstí můj přítel mi pomáhá se vším,vaří, nakupuje, uklízí,prostě to máme rozdělené tak že kdo má zrovna čas udělá co je potřeba.
Pokud nezakročíš teď budeš celý život trpět emoticon nebo se s ním rozvedeš emoticon
28. led 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
 suzamen mne to tak pripada ze teba na tvojom muzovi vadi uplne vsetko. tak neviem naco si si ho brala emoticon
ved si vedela do coho ides ci nie?
28. led 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
Registrovala se 5. června 2006 na beremese.cz. Přidala 254 příspěvků.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
 Dobré ráno..tak mě to čeká dnes emoticon emoticon
A pocity?...je mi z toho pěkně mizerně..
28. led 2009 v 08:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 vladunka: ty se rozvádíš ? to je mi moc líto,každý takový příběh mě od té vlastní svatby odrazuje achjooooo emoticon
28. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 vladu: a můžeš nám naznačit proč, vždyt´dle tvého pasu jste se brali 2007, to není tak dávno.

suz: víš oni to občas mají chlapi tyhle tendence ten můj taky, jenže já to mám zas naopak ten můj je docela pedant a puntičkář co se týče úklidu, takže naše jediný hádky se točej kolem toho emoticon

jinak no ono v zásadních věcech by se měla o domácnost a děti spíš starat žena, ale to neznamená že jí chlap nepomůže!!!! a pokud to jde nepracují na tom spolu, tomu mýmu nedělá problém umejt naádobí nebo vytřít či mi pomoc s něčim jinym když nestíhám, nebo hrát si s malym, vzít ho ven........ prostě dle situace

bohužel ted´když nemám zaměstnání typu že v 6 jdu do práce a ve 2 domů, ale píšu referáty přes net a jsem placená od stránky, tak jaksi nemůže pochopit že je to taky práce a mám neustále na talíři že jsem 24 hodin doma a ani neuklidim, všude bordel atd.... emoticon
28. led 2009 v 09:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 holky, vladunčin příběh si můžete přečíst tady:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=66413

vladu, držím palce, ať to ve zdraví přežiješ emoticon
28. led 2009 v 09:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
 no já čekala na svatbu 6 let,potom jsem se dočkala a po roce jsem se dozvěděla,že manžel se zamilova do jiné..do té doby jsme se ještě snažili o druhé dítko..
No a nyní bydlíme s dcerkou u rodičů..
s mužem nevycházím,nějak se nedokážeme na ničem domluvit emoticon
28. led 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
pralinka27
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hradec Králové
 vladunko je to hajzl a ty brzy potkáš někoho kdo si Tě bude vážit a milovat Tebe i holčičku.Držím pěsti, hlavně tam buď hrdá i když doma vypláčeš třeba potok slzí. emoticon
28. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
 snad ano..já jsem zamilovaná,akorát on má pochybnosti jestli vztah na dálku ustojíme emoticon
28. led 2009 v 10:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 18. prosince 1999
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 18. prosince 1999
 Vladunka, veľmi Ti držím palčeky, aby si to mala čo najpokojnejšie za sebou... ak to chceš. Hlavne nezabudni, že potrebuješ financie od neho, tak to na súde s právnikom nejak zariaďte. Nový vzťah na súde moc nespomínaj, aby si napokon nebola na vine rozvodu Ty a Tvoja údajná nevera... Drž sa.
28. led 2009 v 10:42  •  Svatba byla v prosinci 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janna
4
Registrovala se 5. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 8. září 2012
    Pláně pod Ještědem, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
janna
4
Registrovala se 5. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Praha - západ.
 Za pár hodin mám první stání u soudu...mám z toho šílený strach. emoticon Naštěstí spolu nemáme děti, to bych si už vůbec nevěděla, co si počnu... emoticon
28. led 2009 v 10:53  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
 janna..mám stejné pocity jako ty emoticon
28. led 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
vladunka
    Region Svitavy
 já nemám právníka emoticon
28. led 2009 v 10:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 janna. ahoj, koukala jsem na tvé alba, moc krásné a nějak mi to neštumuje dohromady s tím co píšeš, co se stalo, osvětlíš nám to?, vladunky příběh už známe emoticon

jinak hoplky přeju hodně síly, to zvládnete a bude zase fajn emoticon
28. led 2009 v 11:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janna
4
fotoportrét
fotoportrét
janna
4
 Kdo neprožil, nepochopí...jak šíleně náročné to. Po 11 letech něco končí a nedovedu si představit, co bude dál. Dalších vztahů se bojím, ....samoty ještě víc...no mám v hlavě šílený zmatek. emoticon Tak mi držte v 15 hodin palce, ať to u soudu ustojím. Mám strach, že to psychicky nevzládnu, rozbrečím se tam jak želva a bude. emoticon
28. led 2009 v 11:03  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 janna opravdu je mi to lito tvoje album sem povazovala za jedno z nejhezcich tady je to hrozna skoda emoticon tak se odpoledne drz...
28. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš