Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(cz & sk)
20. bře 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
Registrovala se 5. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 63 příspěvků. Má 1 přítele. Region Bratislava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
Registrovala se 5. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 63 příspěvků. Má 1 přítele. Region Bratislava.
    Slovensko
 Inak, neviem, kto to tam spomínal, že ja by som ťahala svoju nevestu za pačesy ,en koli tomu že je to moja domácnosť. nech sa na mňa nikto nehnevá, ale ja pkiaľ si budem celý život budovať doma pokoj a mier a sú určité pravidlá nie zo srandy, ale koli tomu, aby bol aj vlk sýty aj ovca cela aby v domácnosti bol každý spokojný a keby mi niekto takto trieskal v kúpelni a ona nie a nie ústúiť, lebo ona je na to tak zvyknutá!!!? Toto je vrchol...a ešte napíše, že v kúpelni nieje ani tak dlho, len 45 minut a že my ostatné sme rozmaznané lebo chceme mať po 22.00 pokoj, tak toto nech mi niekto vysvetlí rozumnou rečou, prečo sa s nou manžel chce rozviesť....akýkoľvek vzťah je o kompromisoch....ale ak sa k tomu niekto stavia takto že sa stále oduje a hľadá chybu len v druhom a niekam sa nasťahuje a nieje schopný prispôsobim sa niekomu kto si to vybudoval a rabí doslovne naprieky, tak to u mňa stále zostane sebecká a drzá opica!emoticon
20. led 2009 v 11:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
Registrovala se 13. srpna 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 874 příspěvků a 2 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
 ok baby . tak pre vysvetlenie. odporucam vsetkym precitat si temu Byvanie u svokrovcov.. a potom pochopia aj tie co este nepochopili..... emoticon
20. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
Registrovala se 18. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 602 příspěvků. Má 29 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
Registrovala se 18. ledna 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 602 příspěvků. Má 29 přátel.
 ..a ty sa ako dlho sprchujes, umyvas zuby..popripade vlasy, ktore treba aj vysusit?? ..hm...tak si potom superrychla zena emoticon xixi
..ja nechcem davat nikomu za pravdu, ale tvoje agresivne vyjadrenia....noooo na mna je to prilis vela...
20. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
 Slniecko 77.....ja naozaj nechcem nikoho urýžať....ale vieš, nie nadarmo sa hovorí.....svet je maly......a dalej si každý vie domyslieť
20. led 2009 v 11:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 zeli: přesně, kdo nemá tchýni v baráku, tak nepochopí emoticon
20. led 2009 v 11:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
 ..ak dotycnu poznas, je to trochu ine, ale aj tak mozes sudit velmi subjektivne..
20. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
 Ja som to vôbec nemyslela agresívne, ak to tak vyznelo, mrzí ma to...ale čo sa Aby týka, mali by ste ju poznať...Ja som netvrdila, že ja niesom v kúpelni dlho....ale ak to niekomu vadí, že som tam do jdenástej, tak tam pôjdem pre pokoj v rodine o 8, pobudnem tam do 9 a potom si budem robiť inú činnosť ak sa mi nechce spať. Podľa mňa je toto robenie napriekov...Ja vychádzam s každým typom povahy, ale žabomyšie vojny to je naozaj o ješitnosti....
20. led 2009 v 11:08  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
Registrovala se 19. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1926 příspěvků. Má 16 přátel.
    V Brně, Region Brno
 já se vyjádřím jenom k té části bydlení u rodičů (tchánovců) on je to dost velký rozdíl, jestli je to ,,dočasně" než se postaví dům například, nebo jestli je to natrvalo. V prvním případě jsem pouze na návštěvě a musím respektovat, že to není moje domácnost. Vdruhém případě už je to ale o něčem jiném.
20. led 2009 v 11:08  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
 no brumdinka to je sice pravda, ale teraz som skor narazala na to ze eba je trosku cudna. vedela co ju caka!

muz jej dopredu oznamil ze sa s nou rozvedie ak svoje spravanie nezmeni, vedela co je to byvat so svokrovcami lebo tam byvala uz predtym a aj tak do toho isla. aj napriek tomu ze ju baby upozornovali ze skonci aj tak nakoniec v tejto teme. a aj skoncila.
no tak to je tazko prejavit pochopenie a nejaku lutost, ked jej to kazdy hovoril emoticon
20. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
 Slnicko 77, keby si sa opýtala 100 ľudí nanázor na nu, 100 ludí ti odpovie subjektívne....ale pointa by bola vždy len jedna...Ty nemáš v okolí niekoho o kom si myslíš, že byť s touto osobou v jednej miestnosti by si nevydržala aj keby si sa snažila lebo sa to nedá? Tak to je EBA...pozri si dozadu jej príspevky ak budeš mať čas a skús sa objektívne vyjadriť aj ty....
20. led 2009 v 11:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
 ..ja osobne si tiez neviem predstavit stale byvanie u svokrovcov a to ja mam velmi milycha ustretovych svokrovcov
..ale raz nie si vo svojom a nemozes si robit uplne co chces a kedy chces...niekto sme viac tolerantny iny menej...preto hned netreba utocit
..kto si nezazil nepochopi
20. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
    Region Ústí nad Labem
 Natrix, ale jak se říká návštěva a ryba třetí den smrdí. A dům se za tři dny nepostaví, takže pokud jsou tam několik měsíců, ne-li let, už bych tomu návštěva neříkala. Pokud tedy např. přispívají na inkaso, vaří si samostatně a tak. A několik měsíců se úplně podřizovat, to asi není příjemné. emoticon
20. led 2009 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lydkab
    Slovensko
 Slniecko 77 áno, kto nezažil nepochopí...a napísala si veľmi pekne, že ak raz niesi vo svojom, nemôžeš si robiť čo chceš....ale otočme sitáciu.....keby bola robila takto naprieky svokra Ebe, bolo by to v poriadku? Tiež nie...takže hodnotím objektívne.....stačí raz vidieť,ako 100x počuť
20. led 2009 v 11:14  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
 to lydkab...neviem o nikom takom emoticon
..a kedze pises, ze: ''Ja vychádzam s každým typom povahy'' tak nechapem preco si zareagovala tak ako si zareagovala??? ..v tom pripade to asi nebude az taka pravda emoticon
..ale dost uz bolo, odbocujeme od temy...
20. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Lydkab, to že Ebu znáš, ale neospravedlňuje tvoje obecné hlášky na bydlení pod střechou tchánovců. Že bys tahala za pačesy jsi psala. Takže ty bys tahala za pačesy Ebu, protože ji nesnášíš, ale tuhle diskuzi si čtou i jiní lidi a budou to brát jako obecné rady do života s rodiči partnera. Asi by pak bylo lepší si tyhle osobní vzkazy psát do IP. emoticon
20. led 2009 v 11:16  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
 Baby tema BYVANIE U SVOKROVCOV!!!!!
najprv si to precitajte a potom pochopite o co tu ide!!!!!!!
20. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 My tu tému Bývanie u svokrovcov nemáme, takže vycházím jen z toho, co je napsané tu. emoticon
20. led 2009 v 11:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
 tak sa prepni na mojasvadba.sk emoticon lebo vam unika podstata preco nas poniektore nastval ebin prispevok emoticon a je to aj celkom zaujimave citanie emoticon
20. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
Registrovala se 14. října 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 6882 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Svatba byla 18. října 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
luko (37 r.)
Registrovala se 14. října 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 6882 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Svatba byla 18. října 2008
    Slovensko
 ja osobne si neviem rpedstavit ani spolocne byvanie s vlastnou mamou. Ako mam ju rada, ale na vela veci mame rozdielne nazory emoticon
20. led 2009 v 11:26  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Tak jsem si to v rychlosti prošla a hlavní problém byl v tom, že se Eba vůbec vdávala. Tam byli všichni nešťastní a nespokojení už před svatbou, nikdo nechtěl ustoupit, tak nechápu, proč někdo věřil v to, že to bude po svatbě lepší.

A bydlet tři až pět let u tchánovců to je ale fakt dloooouhá návštěva. emoticon
20. led 2009 v 11:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
 huraaaaa emoticon
20. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Nojo, ale já tím chtěla říct, že vidím chyby na všech stranách a ne jen na Ebynej. Takže se ani teď nemůžu přidat k těm, co chtějí Ebu tahat za pačesy a titulujou jí rozmazlenou pipkou. emoticon

Jak a proč nakonec k té svatbě došlo jsem tedy nečetla, nevím, jestli jsem to přehlédla. V diskuzi je rok pauza.
20. led 2009 v 11:44  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zelinka_v
  • Neví, kdy bude svatba
 no mne len islo o to ze co teraz tu od prispievateliek tohto fora caka. ze ju budu chlacholit alebo ze jej budu nieco radit? naco? ved jej poradili ale aj tak si urobila po svojom a samozrejme vsetky boli zle ze jej radili aby si ho nebrala.....
a k byvaniu u svokrovcov sa vyjadrovat nebudem. lebo ja by som teda zvladla vseko ale byvat u svokrovcov teda nie, radsej by som sa rozisla s manzelom a isla byvat k mame ako by som mala byvat so svokrou emoticon
20. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 loony: máš pravdu, že dům se za pár dní nepostaví, ale pokud někdo staví dům a bydlí u tchánovců, tak asi proto, že na jiné bydlení nemá (i když třeba přispívá na domácnost), protože jinak by tam asi nebydlel, takže když tchánovci velkoryse dají v plen svoji domácnost, svůj dům a veškerý svůj prostor, tak si myslím, že ,,návštěva" by se měla přizpůsobit, i kdyby to trvalo 2 roky... samozřejmě je to o domluvě, dohodě a kompromisech, ale v podstatě je můj názor tento a vím o čem mluvím, protože jsme bydleli u přítelovi maminky a teď bydlíme u mých rodičů. Jenže tady už jsme v situaci, že máme svoje patro, svoje povinnosti, ale taky svoje práva.
20. led 2009 v 11:59  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 Zeli, mě by ale opravdu zajímalo, proč k té svatbě došlo. Ano máš pravdu, že tam převažovaly rady aby odešla, ale ona zase byla férová v tom, že příteli řekla, že se (kvůli němu a kvůli svatbě) měnit nebude. Tak proč se brali? Kdo ustoupil? Lhal někdo? emoticon

Natrix, no je to na diskuzi, ale Eba, jak je patrné z té diskuze na mojasvatba, si chtěla najít podnájem, přítel byl proti, nechtěl utrácet peníze a chtěl, aby se přizpůsobila jeho rodičům. emoticon
20. led 2009 ve 12:11  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 loony: to jo

taky na to mám svůj názor, souhlasím tady s některýma holkama, ale další diskuze jsem nečetla, takže nebudu moc objektivní, proto se nevyjadřuju radši emoticon emoticon
20. led 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 zeli: já nevím jak a co tady kdo radil Ebě, jen vycházím s této diskuze

Navíc opravdu kdo nezažil nepochopí a upřímně, já nemít vlastní byt, kde se zavřu a můžu si dělat co chci tak bych to taky nevydržela a to jak s tchýní, tak i s mojí maminkou a to jí máím strašně moc ráda, ale prostě každej žijeme někde jinde a mělo by se to navzájem respektovat. My bydlíme tady protože to bylo v daný situaci nejlepší řešení, ale když sem se sem stěhovala tak sem jasně řekla že chci samostatnej byt včetně všech energií (tedy budíky, abych se nemusela dohadovat kolik jsem spotřebovala) a opravdu společně se s jeho rodiči podílíme jen na uhlí. A je jasný že si tu nemůžu dělat diskotéky, protože jsou to už starší lidi, ale z toho už sem vyrostla emoticon Tim chci říct že všechno jde, je to jen o domluvě.

Ale je fakt že toto všechno má fungovat před svatbou a né čekat, že se svatbou stane zázrak. emoticon
20. led 2009 ve 12:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 brum: přesně tak, i když je to rodina, budíky jsou lepší každej svoje i domácnost a všechno... tuto variantu rozhodně podporuju emoticon
20. led 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
natrix
    V Brně, Region Brno
 brum: a máš pravdu v tom, že hodně ukazuje to, jak to funguje před svatbou, protože svatba z ničeho nic vše vzhůru nohama nepřevrátí... pokud to nefunguje před svatbou, těžko to bude fungovat po ní a naopak... emoticon emoticon
20. led 2009 ve 12:44  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 Tak já můžu ze své vlastní zkušenosti říci že jsem bydlela se svojí bývalou tchýní a bylo to hrozný boje o koupelnu o kuchyň její názory samozřejmě jiné než moje bývalý manžel jak jsem se nedávno dozvěděla bydlí stále u maminky teď ale s odstupem času si dovoluji tvrdit jak jsem poznala matku mého přítele že má bývalá tchýně nebyla zlá a spíš je mi jí líto že má syna který se snad nikdy nepustí její sukně moje nynější budoucí tchýně není zas tak špatná ale bydlet s ní by bylo horší než s mou předchozí lepší jednou za čas přijít na návštěvu a pryč nakonec bych nebydlela ani s vlastní mámou a to jsme si blízké.
20. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš