První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
aha... juj, to sa mi zda dost velky skrt z rozpoctu...ale uvidime no...vdaka za infosky....
Odpovědět
Profilova fotka
no když je to tak, tak bys měla počítat i s tím, že když se prokáže otcovství, tak ona má nárok chtít alimenty až 5 let zpětně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak u nás je obrat o 180 stupňů jen nevím jestli jsem neudělala chybu, i když ještě pořád mám čas si to rozmyslet kdyby něco. Manžel se mě v pátek ptal jestli se chci teda rozvést že by měl řešení že by se do konce roku zajelo za projektantem, počkali by jsme do února na daňový přiznání vezme se hypotéka a postaví se dřevodomek. Najednou to všechno jde ]-( Ale když si představím že tu budu muset ještě aspoň půl roku tak se mi chce brečet ;-( teď jsme byli celý víkend u našich a byl klid, malá si hrála byla krásně hodná, nikdo na nikoho neřval a teď jsme zase doma a děs, hned jsem se musela rozčilovat protože malá a neteř se pořád pošťuchují, ta starší naši malou furt všude tahá nabo ji všechno bere a ta samozřejmě ječí takže já je musím okikovat, když se připojí stará tak to stojí za to. A ještě jsme se dneska málem pobily u sporáku to fakt nejde aby jsme dvě vařily na třech hořácích :-S Já si sice řeknu vydrž budeš mít svoje bude klid ale ten půlrok před náma je hrozná představa. |-|
Odpovědět
pepik.24 coooo? preboha, a to akoze je sila...ja xapem, ze ked je otcom, tak nim bol aj pred piatimi rokmi, ale ze ona nexodila na sudy, takze sa to tahalo len kvoli nej... predyxat.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Suza, tak snad to manžovi přeci jen došlo, jestli mu teda někdo dá tu hypotéku.. A myslí to fakt vážně nebo tě jen chce zdržet doma? A co kdyby ste byli víc u vašich rodičů, i s manželem byste se tam nevešli, provizorně, než by stál dům? Nevím, jak dlouho se taková dřevostavba staví.. Já si nedokážu představit, že bych sdílela kuchyň ještě s někým.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
On chce jen malou hypotéku kterou pak z velké části splatí, měl by na jaře obdržet větší množství peněz tak by aspoň půlku zaplatil abysme měli nízký splátky. Já doufám že to myslí vážně jinak by si to u mě teda pěkně posral. U nás právě být nemůžem skrz jeho podnikání, musí být neustále mobilní v blízkosti baráku a naši bydlí 50 km od nás :-( . Má známýho co staví ty dřevodomky tak že by to tak za měsíc nebo dva mohlo být postavený :-| Jo je to šílený dneska jsem si tat tak uvařila polívku pro malou jinak jsem se tam nedostala, stará je všude roztažená s cukrovím a já si nemám kde uvařit, nevím jak tu ten další půlrok vydržím ;-( Teď jsem četla na netu článek že žití s tchýní pod jednou střechou zvyšuje riziko srdečních chorob a cukrovky a u mě to asi bude brzo hrozit páč jsem neustále ve stresu a rozčílená, abych se toho baráku ještě dočkala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
suza, tak snad te netaha za nos a opravdu si uvedomil, co pro nej znamenas.
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám že jo jinak. ......... ]-( No pokud už si uděláme ten projekt a vyřídíme povolení tak bude muset a už se z toho nevyvlíkne.
Odpovědět
Profilova fotka
Suzamen - nevím, jestli po těch všech zkušenostech s ním děláš dobře... :-| Nasliboval toho už dost...
Odpovědět
Profilova fotka
jen ať to zkusí, ale napasled...buď to bude dobrý, nebo aspoň bude vědět, že pro ten vztah udělala maximum
Odpovědět
Profilova fotka
Jo dám mu poslední šanci, sice jsme se zase v pondelí večer drsně pohádali ale věřím že až budeme sami že to bude lepší, nebudem v jednom pokoji tak to nebude taková ponorka. Snad už to vyjde :-|
Odpovědět
ja uz by som na sluby neverila..... :-S |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No řekl že do konce roku půjdem za tím projektatntem, vlastně na to máme jen necelý týden protože 27. jedem na hory a vrátíme se až po novým roce tak uvidíme jestli to slíbí. Stejně jsem chtěla odejít až po novým roce takže má ještě pár dní aby mi dokázal že to myslí vážně jinak se budem muset rozloučit.
Odpovědět
Ahoj suzamenn já ti moc držím palečky a věř mi že bych ti to přála aby to bylo mezi vámi o.k.,ale těhle slibů jsem si od bývalého manžela taky vyslechla moc a ani ne za měsíc jsme byli ve starých kolejí.Tak třeba ho vánoční svátky k tomu trochu nakopnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám že jo, dnes mi řekl že se mám zítra poptat kamoša u kterýho máme sjednaný stavební spoření jak to tam je jestli to můžem použít a vzít si u nich tu hypotéku tak třeba na tom něco bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,můžu se zeptat,po jaké nejkratší době se z téhle diskuze někdo rozváděl?
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: Obávám se, že primát držím já :-| rozvádím se přesně 6 měsíců od svatby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nita :-( :-( :-( to je mi líto kdy byla svatba??a proč se rozvádíte =-) ak dlouho jste se znali?
Odpovědět
Profilova fotka
Proč se rozvádíte ?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nita trochu nechápu =-) =-) na diskuzi o mauriciu píšeš že se chcete brát na Mauriciu??? :-o :-o a tady že se rozvádíte..... :-N
Odpovědět
murynka:jj a na 2010 píše,že se chtějí v tom roce brát :-o =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o :-o bud se rozvádí a chce se vdávat znova :-N nebo nás tahá za nos ]-(
Odpovědět
uvidíme..tahání za nos je tady asi oblíbená činnost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nita?a proč se teda rozvádíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Takže abych to uvedla na pravou míru. Udělala jsem životní chybu v tom, že jsem si vzala člověka, kterého jsem nemilovala :-( byl to sňatek z rozumu, asi nejspíš z obou stran. Chtěla to hlavně moje a jeho rodina. Důvodem rozvodu je to, že člověk, kterého doopravdy miluju zjistil, že mě miluje stejně tak moc jako já jeho. Sice to nikdo z našeho okolí nechápe, ale rozvádím se a lásku svého života si chci vzít co nejdál. Protože nám stejně na svatbu nikdo nepřijde. A jako datum jsme vybrali předběžně duben 2010, protože na to jaksi musíme našetřit :-| Jinak pokud má někdo dotazy, klidně sem s nimi, rozhodně se mi nechce tu nikoho tahat za nos. :-(
Odpovědět
nita1984, drzim Ti prsty a nech to tentoraz vyjde ;-) Ja mam otazku, prosim neber to v zlom, je to iba zvedavost a snaha o pochopenie - co vnimas ty pod spojenim sobas z rozumu? Aka sila (kedze laska to nie je) vedie cloveka k sobasu z rozumu? Nie je clovek prazdny a nestastny v takom vztahu? Podla nicku si este mlada baba, tak co ta viedlo do takeho "snatku z rozumu"? Dakujem za odpoved.
Odpovědět
po jake dobe se zjisiti, ze je to ten pravy? treba me ted osobne dost vadi,ze pritel moc nesportuje a pro me je sport celkem vysoko...:( jsem kvuli tomu vecne nastvana...myslite, ze je to duvod???
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
cacora, každý má jiné zájmy a baví ho jiné věci... pokud ho sport nebaví, tak proč ho nutit ;-) když jsem začala chodit se svým manželem, tak jsem se sportu vyhýbala, nedělala jsem nic - a on se v té době věnoval sportu závodně... asi po 5 letech jsem já začala cvičit a on se sportem skončil a nedělal nic... záleží na tom, jestli trváš na tom, aby sportoval s tebou nebo ne...
Odpovědět
Cacor, to asi záleží na tom,, co to znemená moc nesportuje. My jsme na to myslím dost podobně, já jsem vždy závodně sportovala, dělala jsem takhle postupně několik sportů, sice jsem v žádném z nich nebyla nijak dobrá, ale když jsme spolu začali chodit, tak jsem měla 3x týdně trénink a jeden nebo i oba dva víkendové dny zápasy. Teď už závodně nesportuju, ale není to kvůli němu, on mě spíš zrazoval od toho, abych toho nechala a všelijak mi pomáhal. Teď se snažím sportovat čistě pro radost. Vytáhla jsem ho na hory a sjezdovky ho fakt chytly, i když na černou s ním pořád ještě nemůžu :) Moje druhá současná vášeň jsou in-liny. Manža neumí na bruslích takřka vůbec, snažila jsem se ho naučit na ledních, ale zatím nic moc :-D Takže jezdíme tak, že on jede na kole a já na bruslích a protože není sporovec, tak mu nevadí, že kvůli mně jede pomalu. Od letošního léta si řikám, jestli vůbec chci, aby se na těch bruslích naučil (ale asi jo). Byli jsme v Německu na cyklostezce, na vlastní pěst, se stanem, já na bruslích, manža na kole. Vezl mi naprosto všechno, já měla na zádech jen lékárničku, část jídla svoje boty. Když byl někde úsek, kde se nedalo bruslit, ale jet jo (třeba úzká cesta nebo udusaná hlína), tak jsem se ho chytla a on mě táhl. Oba na bruslích bychom takhle jet nemohli. Zjistila jsem, že mě sice štvě, že mě nikdy nevytáhne na squash, na brusle nebo prostě někam takhle, ale že aspoň jezdíme a chodíme tam, kam chci já. Že sice e spousta kluků, kteří by mě učili lépe lyžovat, bruslit, lézt po skalách a hrát tenis, ale že žádný z nich nemá ty ostatní vlastnosti, které hledám. Záleží na tom, jak to máš ty - jestli jen leží doma a nenechá se tebou někam vytáhnout, tak to bych asi nezkousla, jestli to máš podobně jak já, tak bych se nebála. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?