Menu Forum

První rozvod. Zažila jste to už některá?

(cz & sk)
20. bře 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
 suzi, opravdu nedelej unahlene kroky - zajdi na socialku a za pravnikem a zeptej se na radu - zeptej se i na to, co delat i v pripade maly. Brumdinka ma pravdu v tom, ze by se mohli proti tobe spiknout a delat i kriva prohlaseni a obvineni. To co rikas nam tady bys mela rict i nekde jinde - to jak nesmis do pokoje, kdyz tam spi ta druha holcicka, ze jsi s malou porad sama a tak .... opravdu to nepodcenuj - manzela nemas za zadkem, tak si tyhle veci obehej a zjisti a hlavne o tom co ti tam delaji vykladej dalsim lidem - kamaradkam, rodicum - to vsechno ti muze pomoct u soudu.
27. lis 2008 v 18:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 213 příspěvků. Má 77 přátel. Kuřim, Region Brno.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 213 příspěvků. Má 77 přátel. Kuřim, Region Brno.
    Region Břeclav
 Některým lidem jsem o tom řekla. Mamina něco ví ta by určitě stála při mě, pak o tom docela dost mluvím se skoro švagrovou a s nej kamoškou. Vím že ti by mi pomohli. Na samotnej rozvod si samozřejmě právníka vezmu sama bych do toho nešla, to bych určitě projela nebo bych se složila hned při prvním stání. Já bych si to oběhala ale tahat všude malou to není tak lehký, naši bydlí 50 km od nás. Jak říkám nejdříve to zkusím po dobrým když se nedohodnem tak to bude muset jít přes právníky.
27. lis 2008 v 19:01  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ria80
Registrovala se 25. června 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 42 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ria80
Registrovala se 25. června 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 42 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Určitě chtěj polovinu majetku,protožeon by toho jinak zneužil proti tobě.Stejně proti tobě zneužije,co se dá.S tím počítej.A když nebude co,tak si něco vymyslí.
Určitě se nejdřív porad s právníkem,to není tak drahý,aby sis to nemohla dovolit.
Ale stejně se to může táhnout,protože dokud nebudete mít vyřešený majetek a dítě,nedojde k samotnýmu rozvodu.A i ten se pak může táhnout,když on s tím nebude souhlasit.
Hlavně nechápu,proč on tě vlastně chce,proč se s tebou nechce i on rozvést?
27. lis 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 21. října 2006
    Ve 12,00 v Benátkách nad Jizerou, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 Xpila - 9 let? Vždyť přece vyrovnání majetku musí proběhnout podle zákona do 3 let maximálně...

Suzamen - ani náhodou nepřemýšlej o tom, že do tohodle půjdeš bez právníka! To by sis nadělala víc škody než užitku, v rozvodovém řízení, kde nastávají tahanice, jde pak veškerá vstřícnost vůči druhému stranou a občas j z takových procesů na zvracení. A to vážně. V jeho případě počítej s probémy a nic mu neulehčuj, počítej raději dopředu, že se nedohodnete a rozhodne za vás soud. Tvůj manžel, jak to tu čtu, bude z těch, kteří ti něco slíbí dopředu a za rohem tě bez mrknutí oka podrazí a ještě použije vše proti tobě. Když už nechceš být tak hnusná a neumíš být ta svině, jak říkáš, a vzít si, co ti dle zákona vlastně patří, tak si řekni, že to neděláš pro sebe, ale pro dceru. A to je přece fakt. Podívej se na to z tohodle úhlu, že potřebuješ zajistit budoucnost také hlavně pro vaše dítě a bude se ti hned dýchat líp. Musíš být tvrdá, když už se rozhodneš. A ty se rozhodneš, už se to rýsuje... Věř si a necouvej!
27. lis 2008 ve 20:02  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Ve Slatiňanech, zámecký park, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Ve Slatiňanech, zámecký park, Region Chrudim
 ahoj holky,
sice mezi vás přímo nepatřím páč se momentálně nechci rozvádět ale čtu vás asi hlavně proto, že sem začala přispívat daika, která chodila do diskuze nevěsty pardubice.
Já teda občas(vyjímečně) manželovi vyhrožuju rozvodem ale jen když mě absolutně vytočí a naštve..je to blbý ale jsem cholerik. Ikdyž vím že to co říkám nemyslím zrovna vážně.
Když to tu čtu tak jsem jedině ráda, že máme manželskou smlouvu i když jsem si jistá, že by měl při rozvodu problémy manžel se mnou a ne naopak.
Teď se zrovna rozvádí kamarád manžela..kluk kterýmu je 26, má už dvě děti a manželka ho opustila z nevysvětlitelných důvodů a řekla bych dost z dětinskosti..prostě člověk co si vysní ve 20 děti a pak svatbu nedokázal unést závazky, odpovědnost a vůbec životní rytmus dospělého člověka. Je mi jasné, že chyby byly na obou stranách..u některýho víc u druhého míň..ale na nezdaru se podíleli tak či tak oba dva. Nejhorší jsou stejně na tom ty děti, jeden z too začíná mít trochu rozum a tomu druhýmu to je celkem jedno..je to ještě kojenec.
Prostě takovýhle svazky s dětma nebo i bez dětí a hlavně s neschopností řešit problémy beru jako nezralé lidi co uzavírají v euforii manželsvtí. To je myšleno všeobecně. viz daika, nechápu jak se někdo může po třech měsících rozvádět..tak proč se brali?

Přeju vám pokud jdete do rozvodu hodně sil.
28. lis 2008 v 07:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stevi
Registrovala se 10. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
stevi
Registrovala se 10. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 ahojte, chcem sa opytat ci pri rozvode musia byt pritomni obaja manzelia emoticon
28. lis 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 18. prosince 1999
fotoportrét
fotoportrét
kveta
Registrovala se 29. dubna 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 532 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 18. prosince 1999
 Na Slovensku podľa zákona áno. Ale kupodivu nedávno prebehol rozvod jedného prominentného páru a tam stačili len právnici...
28. lis 2008 ve 13:47  •  Svatba byla v prosinci 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzein
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. října 2008
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
dzein
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 4 přátele.
    Region Ostrava
 suzi: teď jsem četla na netu v právní poradně, že když má manžel dluhy které udělal za manželství, tak za to odpovídáš i ty. Ale je nutné co nejrychleji podat návrh na vypořádání SJM a chtít , aby soud tyto závazky přikázal do výlučného vlastnictví manžela z důvodu, že jsi o nich nevěděla a navíc překračují rozsah běžné správy majetku. Poté bys se mohla po exmanželovi domáhat zaplacení toho, co jsi uhradila za něj. ale nevím co je dřív, jestli rozvod nebo toto. No pokud jako o dluzích nevíš, tak asi rozvod. Ale i za manželství se dá zúžit SJM.
28. lis 2008 ve 14:07  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzein
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
dzein
    Region Ostrava
 ješte si přečti toto, to sama čumím a je to tam pěkně popsané, to zase budu chytrá emoticon

http://www.pravnik.cz/a/256/co-patri-do-spolecneho-jmeni-manzelu.html
28. lis 2008 ve 14:20  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 stevi: určitě u každýho soudu tě může právník zastoupit.
28. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Stevi - dokonce ani jeden u toho nemusí osobně být... Alespoň v ČR.
28. lis 2008 ve 21:21  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
uko
Registroval se 16. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidal 78 příspěvků a 2 alba. Region Žilina.
  • Svatba byla 25. října 2003
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
uko
Registroval se 16. července 2008 na mojasvadba.sk. Přidal 78 příspěvků a 2 alba. Region Žilina.
  • Svatba byla 25. října 2003
    Slovensko
 dzein: Najprv je rozvod , lebo ak muz nie je podnikatelom,a este z nejakych dovodov nemate zuzene alebo zrusene BSM/SJM/ tak manzelstvom vzniklo a pravoplatnym rossudkom o rozvode zanika, a az potom sa moze pristupit k vysporiadaniam BSM. Niekto sa nechce len rozvdzat ale ludia neziju spolu, ale to si kopu jamu jeden druhemu alebo sami samemu.
5. pro 2008 v 09:57  •  Svatba byla v říjnu 2003  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 suzamen: jak pokračuješ???
5. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
 pepik: zatím se držím, pořád jsem s ním a pořád si říkám co bude lepší zůstat nebo jít. Teď jsme dostali od bráchy návrh jet s ním jeho mladou a kamošama na silvestra na hory tak jsem si řekla třeba by nám to pomohlo vypadnout na týden z tohohle baráku ale jemu se nechce prý chce jet na konci ledna s kamošem na hory. Zatím je to tak 60 na 40 že odejdu. Já věřím že kdyby jsme byli sami bylo by nám dobře ale nechci být tou jedinou která se pokouší všechno urovnat. Ještě si z toho dělá srandu koukali jsme na film kde se rodiče dohadovali o dítě a on na malou vidíš prcku za chvílu se tak budem s mámou o tebe taky přetahovat a blbě se smál, mě to teda směšný nepřijde když nám hrozí rozchod.
5. pro 2008 ve 13:14  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janocka
Registrovala se 6. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 10079 příspěvků. Má 62 přátel. Karlova Ves, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
janocka
Registrovala se 6. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 10079 příspěvků. Má 62 přátel. Karlova Ves, Region Bratislava.
 marannelo • 27. sep 2008 o 12:14
ahojte ,zaujmalo by ma ake mate skusenosti s danov temov:bsm hlavne majetok ,finnancie pred manzelstvom, deti .: vstah ,volnost deti k navstevam otca po rozvode,ake mate skusenosti so sudmi a soc uradmi.aky mate vstah so svojim ex.

janino • 28. sep 2008 o 10:01
pozri si tuto temu a hod otazku do plena:

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=10621&vOffset=4320&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

a hlavne, co konkretne potrebujes vediet ty???

marannelo • 28. sep 2008 o 10:58
konkretne nepotrebujem vediet nic uz som si to ciastocne preskakal , zaujima ma akurat ako to prebehlo u druhych ci je to vsade rovnako, u nas na sude plati " aka som taka som ja som matka kto je viac : otec to je kto ??? """"

janino • 28. sep 2008 o 13:53
ak si mal pocit, ze sudca je zaujaty, mal si poziadat o jeho vymenu...a predsa ti nemozu zakazat stretnutia s detmi...ak to samozrejme chcu aj ony...

uko • Dnes o 10:50
Slovensky pravny system a zakony hovoria o tom , ze prvorady narok na dieta ma MATKA. Matka pokial splna kriteria riadnej matky, starostlivost,vychova,prostredie, nie je alkoholicka, "lachsia", neuprednostnuje svoje osob.zaujmy - to je ale vec tvojho dokazovania marannelo. Na sude mozes navrhovat v pripravnom konani aj svedkov, znalcov, teda aj ludi z uradu soc. veci a rodiny, psychiatrov a atd. , mozu sa robit aj posudky, cize 2hej strane treba preukazat ze - opak je pravdou. Na to ti sluzi aj riadny a opravny prostriedok v zakonneych lehotach si to mozes uplatnit.
Na rozdiel od inych krajin, napr Talianska , ak nasa dievcina porodi v IT a byva aj na slov. tak dieta ma tal. narodnost a vtedy ak sa svadba tak sa postupuje podla 2jitych noriem a napr. podla IT zakonov , sa dieta najprv prideluje muzovi, cize opak.
Za 3tie: ludia si ani neuvedomuju ze rozvod je vzdy drachsi ako svatba a ozajstny boj zacibna az po rozvode, tie hadky nezhody pocas manzelstva to je len slaby odvar. Po rozvode sa uz vlastne nehadate, ale je to horsie, lebo sa nemozte dohodnut, a atd. Prajem vela uspechov. emoticon

petika • Dnes o 15:10
Môj názor na to je taký, že my, ženy, bohužiaľ, sme také, že chceme mať všetko a po svadbe je muž ten najhorší tvor pod slnkom a keď sa stala chyba, tak určite iba v mužovi, my za nič nemôžeme....hovorím v množnom čísle, aj keď nie som rozvedená, ale skôč, ako som sa vydala, prežila som si rozvod a všetko s tým spojené s mojím manželom, nič príjemné, priam otrasné.... matka je na Slovensku všetko, môže všetko a otec má len povinnosti, žiadne práva. Keď sa to snaží dokázať, márne, pretože by to trvalo stráááááááááááášne dlho a matka si dá taký spor ešte aj zaplatiť....BSM??? trapas..... nič horšie nemôže byť, ako hádať sa o kusy vidličiek, to dokážu len osoby ktoré sa mali radi a teraz sa zraźu nenávidia a nikto nevie prečo. Čo je však horšíe, my ťaháme súd o BSM už vyše roka, presne 14 mesiacov a zatiaľ stále nič.....stačí pol hodina, niečo popíšu a ďalšie pojednávanie o dva či tri mesiace...pod úroveň. A deti? Sú vedené k tomu, aby otca nenávideli a nakoniec chúdence k tomu aj tak prídu, pretože je opisovaný ako ten, kto ho opustil... ženy sú také hlúpe, že nie len sebe, ale aj deťom nahovárajú to, že muž neopustil ženu, ale dieťa....smiešne, ale je to tak..... ťažká téma, ale taký je život... emoticon

pch8 • Dnes o 16:14
Ano, zrejme je to na kazdom sude podobne, ale dolezite je, aky mas vztah k detom, a ci sa s Tebou chcu stykat ony. Lebo ak ano, matka tomu nezabrani. A v tych lepsich pripadoch to skonci zverenim dietata do starostlivosti otca
5. pro 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Suza, to je teda blb, no ještě že to malá asi moc nechápe, viď? emoticon Já teda nepochopím, že ani nechce jet s tebou na hory, že radši pojede s kamarádama, předpokládám, že ty budeš trčet doma s malou? Já teda samozřejmě do vašeho žití tak úplně nevidím, ale z toho, co píšeš, mi přijde, že je mu to úplně jedno, že nemá absolutně zájem ještě něco napravovat, o něco se snažit... emoticon
6. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 suzamen:Je mi to moc líto to co prožíváš,chtělo by to si v klidu o samotě sednout a přímo vše si vyříkat na rovinu a věř mi já jsem už rozvedená a nemá cenu něco prodlužovat a natahovat co už dávno není je to ztráta času a nervů,Já když jsem se vdala tak jsem se chtěla rozvést už půl roku po svatbě nicméně pořád se to nějak ukecalo dalo dohromady chvíli byl klid a pak to začlo znovu a bylo to snad jěště horší tak jsem se prostě po dvou letech manželství sebrala a odešla lituji jen toho že jsem to neudělala daleko dřív mohla jsem si ty dva roky prožít úplně jinak,ale stalo se to je život teď mám dobrýho přítele s kterým chci mít i rodinu takže mě nějaký jeden nepovedený sňatek neodradí jít do dalšího takže ti držím palečky a hodně pevné nervy.
7. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozv
Registrovala se 7. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rozv
Registrovala se 7. prosince 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holkay

Jsem 2,5 roků vdaná. S manželen zatím žádné děti nemáme.
Ale trápí mě jedna věc. Nejsem v manželství spokojená ani štasná . Manžel mi nijak neubližuje, nemlátí mě ba naopak je moc hodný . Ale připadne mi, že už ho nemiluji. Nejaději, bych se rozvedla, odstěhovala se a začla úplně znova.

Taky jste to někdy zažily. Budu ráda, když mi napíšete!!!!!!
7. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mala_viki
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Má 9 přátel. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
mala_viki
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Má 9 přátel. Region Kutná Hora.
 moje kamaradka se vdavala velice brzy a jeji manzel s ni dost nevybirave zachazel. Dokonce padli i nejake facky a to jen proto, ze si byl naprosto jisty, ze od nej nedokaze odejit. Po peti letech posbirala odvahu a rozvedla se. Dneska spolu ziji jen na psi knizku a jejich vztah naprosto dokonale funguje. Konecne si uvedomil, ze je pro nej rovnocena partnerka a ne nekdo na kom si muze vybit zlost. Nekdy proste manzelstvi dava tomu druhemu jakesi pravo vlastnictvi a pak se vztah muze zacit hroutit. Z toho co pises suzamen to vypada, ze tvuj drahy si mysli, ze je neco vic nez ty a kdybys jen podala zadost mozna by mu trosku spadl hrebinek. emoticon
7. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozv
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rozv
  • Neví, kdy bude svatba
 Mala_viki .............ne můj muž je naopak velice hodný, netrápí mě ani nebije, nemůžu si stěžovat.

Ale prostě nejsem štasná a asi pořád něco hledám emoticon

Ale nevím jeslti bych měla odvahu odejít, vím, že mě všichni odsoudí. Je mi 27 ........
7. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Slovensko
 rozv - mala_viki reagovala na niekoho iného. emoticon a k tebe, podľa mňa sa len nudíš, čo takto si nájsť s manželom nejakého spoločného koníčka alebo váš vzťah nejako okoreniť?
7. pro 2008 ve 12:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 rozv:úplně ti rozumím můj muž mě taky nebil nepil ale pořád v tom manželství něco chybělo neměli jsme si co říct když jsme byli dýl od sebe spíš jsem cítila že je mi líp bez něj nejhorší bylo že se mi po něm ani nezastesklo a myslím si že to není nuda taková otázka a myslíš si že by to mimčo nezpravilo?
7. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
 rozv. a roz: holky já vás nechápu, jak můžete být s někym s kym si nemáte co říct!!! Proč jste se pak tedy vdávali, nezlobte se ale mě to pak vážně přijde jak psala trip, že se prostě jen nudíte a potřebovali byste pořádnej zápřah, aby vás přešli roupy.

Já vážně nevim ano sem s tim svym přes 9 let, máme dítě a jsou dny kdy jsem opravdu radši že je v práci a já sama doma s malym a mám kid a pak jsou zase dny kdy se nemůžu dočkat až příde z práce, ale nikdy, nikdy se nestalo že bysme si neměli co říct, i kdyby sme se měli bavit o kravinách, ach jo.
7. pro 2008 ve 12:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Rozv, Rozalie7 - klid holky, přesně vím, o čem mluvíte, není to z nudy, jak říkají Tripplebi a Brumdinka. Můj první manžel byl tak hodný (až hloupý, jak se říká), zneužívala jsem toho, toužila jsem, aby byl rozhodnější a taky někdy bouchl do stolu a nenechával mě vybírat si, jen jak to chci já... Snesl by mi modré z nebe a já si toho nevážila, naopak mě to popouzelo, vždycky jsem ho skoro až seřvala, ať se vzchopí a pochlapí, že nemůže bejt taková hodná bačkora! To nedovede pochopit, kdo to nezažil, ono taky až moc velká láska a oddanost dokáže dusit ani nevíte jak. Mně ten život na jednu stranu vyhovoval, ale spokojená a šťastná jsem nebyla ani náhodou. A pak konečně jednou (po 2,5 letech) řekl, že takhle to dál nejde, protože neviděl odezvu stejnou a rovnoměrnou ode mě a já si hrozně oddechla... Rozvod byl tím nejlepším, co mě v životě potkalo, protože teď mám konečně chlapa s velkým CH a jsem šťastná a spokojená jako nikdy. Takže Rozv - buď si to s manželem vyříkej a snažte se to společně řešit anebo jděte od sebe, ať si každý najdete pro sebe rovnocenné partnery, se kterými budete oba dva šťastní. Dokud v tom nejsou děti, je to určitě jednodušší než případnou krizi řešit miminem a potom je to všechno na dýl...
7. pro 2008 ve 13:38  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3877 příspěvků. Má 48 přátel.
 rozv: Snažte se to s manželem nějak vyřešit, ale pokud to nejde nebo nepůjde, tak to neprodlužujte a jděte si každý svou cestou emoticon Mé minulé manželství taky nebylo na první pohled na rozvod, v podstatě vše klapalo, až na to, že se prostě někam vytratila láska, touha, vášeň. Ale chce to odvahu a dost sil na ten krok si přiznat, že nemá cenu v tom vztahu zůstávat. Ale naštěstí ta odvaha a síly byly, tak jsme to skončili a teď jsme každý šťastnej s někým jiným emoticon
7. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
fotoportrét
fotoportrét
nunacek
1
 A přesně jak píše vanusak, z nudy to fakt není!
7. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
suzamen (30 r.)
    Region Břeclav
 Luca: Tak jsem se ho dnes ptala co ty hory že to brácha potřebuje vědět a prý že nikam nejedm a já mu povídám proč mluvíš za všechny? Co když chci s malou jet a on že mi malou nedá že s ní bude doma, najednou ze sebe bude dělat tátu. Prý pojedem s kamošem v lednu ale tam nechci já akorát bych byla sama na chatě a jenom jim tam vařila a uklízela, na to ať zapomene. On prostě pořád dělá jako by jsme byli nejšťastnější pár na sětě nedokáže pochopit že tu jsou nějaký problémy.
Rozalie: To už jsem několikrát zkusila sednout si promluvit si, on se vždycky tvářil že tu problém je že to budem řešit, zase nasliboval hory doly a druhej den jako by jsme spolu nemluvily.
7. pro 2008 ve 13:57  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
Registrovala se 9. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 184 příspěvků. Má 3 přátele. Cambridge / Topolcany, Spojené království.
  • Svatba byla 10. června 2006
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
Registrovala se 9. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 184 příspěvků. Má 3 přátele. Cambridge / Topolcany, Spojené království.
 Ahoj Holky,
no ja momentalne prezivam presne to iste ako rozv.Tiez som vydata 2,5 roka a mam cim dalej tym viac pocit,ze nase manzelstvo sa ruti do zahuby.S manzelom som 7rokov,momentalne pracujem v zahranici,pretoze manzel nema trvale zamestnanie a stavieme dom.Deti nemame.V aprili sa chystam nastalo na Slovensko,ale neviem,ci nas vztah bude este fungovat.Vzdy som sa snazila manzela chapat a podporovat,ale robi same hluposti a niekedy mi pripada doslova ,,necitlivy,,.Nikdy ma neudrel, ,,len,, slovne napadal,neveri mi,kontroluje ma kazdy den.Pokusil sa ma niekolko krat vystrasit,ze si ublizi atd.atd.atd.Podraza mi nohy,kde sa da.Mozno neumyselne,ale predsa.A zaroven mi hovori,ze tak ako on lubi,nelubi nikto na svete....je to majetnicka laska,kde on mysli len na seba a svoje stastie a vobec ho nezaujma ako sa v tom citim ja,pokial som s nim.Mam vazne podozrenie,ze manzel trpi takzvanou psychopatiou a ja som uz na dne....Potopil vo mne akekolvek city,ake som kedy k nemu chovala...je mi ho luto,snazila som sa to zachranit vela krat,ale uz nemam jednoducho sil.Rozmyslam o rozvode,ale velmi sa bojim,co bude.Dokazem sa o seba postarat.Kolko krat sa sama seba pytam: Zivot je tak kratky,preco ho zit s tym nesparvnym clovekom?Jednoducho to prestalo fungovat.Ja som zufala a velmi ma to trapi,ale manzela to nezaujima i ked o tom viem.
7. pro 2008 ve 14:06  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala se 5. listopadu 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3430 příspěvků. Má 12 přátel. Praha-východ, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala se 5. listopadu 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3430 příspěvků. Má 12 přátel. Praha-východ, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
 kkatka a za tie roky co ste spolu chodili sa psychopaticky nespraval ?? hmmm??? emoticon
7. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kkatka78 (38 r.)
 hmmmm nespraval...dokonca ani neziarlil.....ver mi yvetta,ze keby sa tak spraval pred svadbou,tak si ho nikdy nevezmem.O ludoch,kt.trpia psychopatiou je zname,ze sa pred svadbou,alebo pred zavaznym zivotnym rozhodnutim spravaju normalne.Chcela som,aby siel k lekarovi,pretoze trpi depresiami,ale tam ho nedostanem ani parom volov.
Boli sme raz na manz.poradni a pani psychologicka mi potvrdila,ze moj manzel trpi vykyvami nalad,depresiami atd.
7. pro 2008 ve 14:25  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš