První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
suz: tak tohle chápu, že nechceš někoho kdo Ti nevěří a furt Ti něco předhazuje, ale zase takovýto dohadování je asi všude a nemusí to hned znamenat že Ti nevěří, třeba jen provokuje ;-) No každopádně možná to půjde vyřešit a věřim, že zkusíš všechno aby se to vyřešilo bez toho aby ses musela rozvádět, ale to musí On také chtít! Musíte se snažit oba aby to fungovalo, jak se budeš pořád snažit jenom ty, tak je to o ničem a pak to opravdu radši odpískej. Drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
Suzamen: pokud si bral pujcku na tvoje jmeno, tak asi ani rodicum nevysvetlis, ze ty penize potreboval on. 8-( Kdo vi, zda uz jim neoznamil, ze mas dluhy, a jeho uz nebavi te podporovat, ci neco podobneho. To by vysvetlovalo i reakce tchyne...
Odpovědět
Profilova fotka
On neprovokuje, to bych poznala, měl by jinej výraz. Ne on jim určitě nic neřekl jeho otec si totiž myslí že ty peníze co má vydělal ale to jsou půjčky co si pobral. Kolikrát když se něco platilo tak se ptal jestli tam má vůbec peníze nebo je zas někde prošustroval. Asi by byl hodně překvapenej kolik faktur jsem za něj zaplatila já. A tchyně se tak chová protože si pro něj asi představovala jinou holku, jeho bývalka jí taky nesedla ale to se nedivím protože ona v baráku nic neudělala ale já vařím, uklízím a všechno možný a stejně mě nemá ráda. Je o jedovatá náladová baba které se nikdo nezavděčí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak tchýně by chtěla vystřelit na měsíc, né nadarmo se říká tchýně a uzený nejlepší studený :-D No ráda Tě mít nemusí, ale měla by Tě respektovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, jak vzniklo slovo tchýně, tchoř a svině, ale to asi znáte.. :-N :-D Vyprdni se na něj a na tchýni taky, babizna jedna.. ]-(
Odpovědět
hi a sakra jste se nějak přestěhovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj museli jsme admin z nás byl asi na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suza, toho bych se nebála, že by ti malou vzali, když je věčně v háji, tak by mu ji soud přece nesvěřil, nevidím jedinej důvod, proč by neměla vyrůstat s tebou!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslím že by mi ji vzali ale že bych mu ji dávala na víkendy, z toho mi běhá mráz po zádech. Celej víkend bych byla jak na trní.
Odpovědět
Profilova fotka
Suz - zpovzdálí čtu Tvé příspěvky a vidím odlesky svého 1.manželství. Dluhy, nedůvěra, facky (vím, u Vás - zatím - jen jedna). Jsem skeptická.... Ale Ty už to máš stejně v hlavě srovnané, co chceš. Já si dodnes pamatuju Vánoce 2003. Seděli jsme s ex-manželem u štědrovečerního stolu a on pozvedl číši a "ať se zase za rok sejdeme" .. a já se v duchu strašně smála, že to už ani omylem. Věděla jsem, že na začátku roku budu podávat žádost o rozvod, že mám konečně vše připraveno k odchodu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale tak s tím se asi musíš smířit, její táta to bude pořád..Ale to se taky zvládne, neboj.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente chtěla bych mít takovou odvahu a sebevědomí jako ty, nevím proč a čeho ale bojím se. Co když mi bude smutno on mě přijde odprosit a já mu zase naletím? Možná se bojím i toho co na to rodina, já byla první vnučka co se vdávala, taky skoro nejmladší ještě s dítětem, ale zase nemůžu se ohlížet na ostatní. Těm to může být jedno že? luci asi mi nic jinýho nezbyde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ze strany rodiny se to asi neobejde bez řečí, známe příbuzný, ale je to tvůj život a i jim určitě dojde, že takhle šťastná nejseš a i oni pochopí, že tohle je jediný východisko, takže na ně bych se fakt neohlížela a když jim to vysvětlíš, jak se věci mají (jakože teď se asi moc nesvěřuješ), tak věřím tomu, že ti budou oporou! ;-) A smutno po čem, po tom, jak seš doma celý dny sama, jak tě tchýně buzeruje a manžel slibuje a slibuje, ale skutek utek? Přece seš chytrá ženská, tak mu nenaleť! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No budu se snažit. Jednou to přece musí skončit. Tady ze mě každej udělá tu nejhorší sviňu a určitě budou kolovat řeči že mám chlapa nebo tak něco . Je mi to jasný ale může mi to být u zadku. Teď jde jen o mě a o malou.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, tvoje rodina to pochopí, jestli je to vůbec překvapí...myslím že to taky vycítí, že to není ono a na ostatní nekoukej, i oni časem pochopí... hospodářství je sice náročná věc (bracha má taky), ale když si udělá volno, tak ho má trávit s rodinou a ne s kamarádama. a smutno ti nebude, malá tě zaměstná, zase se budeš scházet s kamarádama.....a brzy se zamiluješ, ale už to budeš brát z jiýho konce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju je super si s někým pokecat. Sem tam se svěřím kamošce ale s ní se taky vidím jednou do měsíce. Já se kvůli němu obětovala a omezila v čem se dalo. Svatba byla tady, křtiny byly tady, první velikonoce i vánoce byli tady a když řekl že tu budou i malé první narozeniny tak jsem řekla že ne že se jednou bude něco slavit u našich. Tak se slavilo a staří ani manžel nepřijeli prý neměli čas. Když už jsem u toho slíbil mi svatební cestu taky jsme nikde nebyli, na valentýna se vykašlal, na první výročí svatby se vykašlal a na moje narozeniny se taky všichni vykašlali tak proč tu teda ještě jsem? Sama to nechápu, asi fakt jen kvůli malé. Když se to dozvěděla mamina že se na všechno vykašlal byla celkem v šoku nejvíc ji dostalo že neslavil první narozeniny naší dcery.
Odpovědět
Profilova fotka
to se nedivím, to je fakt ubohý, tvoje máma je jistě super a až budeš potřebovat, tak ti určitě hodně pomůže, tak se ničeho neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mamina je zlatá, je ráda když může být s malou, kdykoli tam jedem tak mi ji třeba celej den hlídá a já si zajedu ke kadeřnici nebo večer se známýma na skleničku. Taky to nemá jednoduchý tak je ráda když tam jsme.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to teda drsný, to ti povím, jak se může takhle vůbec chovat, nepochopím.. ]-( Ale máš svojí rodinu a malou, i nějakej chlápek se určitě brzo objeví.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suz - na odchod jsem se připravovala 2 roky, a to jsme neměli děti .... Nebyla to ani tak odvaha, jako pud sebezáchovy a srovnání si priorit. Musíš vědět - a Ty to už asi víš - co NECHCEŠ. A co nechceš, aby znala Tvá malá.... Nebude to jednoduché, pomluvy budou, to mi věř, ale na konci Tě čeká neuvěřitelná možnost svobodně se nadechnout a jít dál. Pocit k nezaplacení. Jo a přestaň si dělat hlavu s tím, co si myslí ostatní. Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich asi myslíš Ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a jemu jeho chování přijde normální, prý že já bych se měla změnit že se chovám hrozně, ale co vím tak jsem akorát podrážděná nebo protivná ale není se čemu divit, říkala jsem mu kdyby jsme bydleli sami nebyla bych protivná ale šťastná že mám klid. A taky mu vadí že sním nechci spát tomu se taky nedivím komu by to nevadilo ale já prostě nemůžu už když jsem byla těhotná jsem na sex neměla ani pomyšlení a bohužel mi to zůstalo. silente: 2 roky? ty jo tak dlouho tu nevydržím, já jsem si říkala už na jaře že odejdu ale makonec jsem zůstala zase mi slíbil že postavíme....
Odpovědět
Profilova fotka
Suz, já myslím, že stím stavením to sou jen kecy, on by tu hypotéku stejně nedostal a kdyby jo, tak by jí nesplácel a barák by vám vzali (soudím podle toho, co říkáš)... S tím sexem to je blbý, to ho trochu musíme chápat, ale každopádně by na to měl jít jinak, ne tě v 5 ráno vzbudit, že to chce, možná i proto si myslí, že někoho máš, ale otázkou zůstává, kdy bys za někým asi tak chodila, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem nad tím přemýšlela že bysme postavily a on by to neměl jak platit a ještě bysme skončily na ulici. V tomhle ho chápu a dávám si to i za vinu, možná že i kvůli tomu se rozpadne naše manželství ale nevím, nechápu to. asi jsem frigidní nebo co :-| Už jsem přemýšlela že zajdu k sexuologovi ale co jsem tak četla na netu tak je ta léčba hodně zdlouhavá a výsledek není zaručen, nechápu to před těhu bylo všechno v pořádku a teď.... :-( Třeba je to i partnerem co já vím =-) Přesně otázka kdy a kam bych za ním asi měla chodit, asi si myslí že když jedu k našim že jim tam nechám malou a jedu si užívat ale to by mi asi mamina neschvalovala.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím asi moc neporadím, mimi nemám, o chuť na sex sem nepřišla, ale je dost možný, že je to spíš psychický, že na něj prostě nemáš chuť, když se k tobě takhle chová a ty se stresuješ, to spíš na modrým koníkovi bys mohla najít nějaké rady..i když já bych radila vyměnit partnera.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
suz, moji kamosce se stalo neco podobneho - po porodu se najednou nemohla milovat ..... malem se kvuli tomu rozvedli, ted uz to snad prekonala, ale nevim presne jak. Zkusim se poptat. Sexuolog by mozna mohl pomoci, ale na druhou stranu ti partner musi byt podporou a pokud mas doma takove podminky, tak se taky neni co divit .... rekla bych ti, ze pokud bys mela zajem to manzelstvi udrzet, tak bys to mela zacit resit hned. Takhle bych asi pockala az na noveho pritele ;-). Ted uz bych se taky bala, jestli treba nema nejake bokovky (15 mesicu je dlouha doba), tak aby me nenakazil =-). Je ale pravda, ze tohle udela hodne a jeho vztah k tobe tim muze byt hodne hodne ovlivnen :-(. jinak, kdyby me muj milovany muz vzbudil v 5 rano, ze chce sex, tak se taky se zlou potaze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
On není celých 15 měsíců bez sexu tak krutá nejsem ale je to třeba jen 3x za měsíc a stejně z toho nic nemám. On by to chtěl každej den a nejlíp 3x což není normální...i když je v tomhle nějakej chlap normální? Asi by si měl najít jinou aby byl konečně spokojenej.
Odpovědět
Profilova fotka
Já znám slečny a ty to mají ještě méně často než 3x do měsíce, takže zas tak moc si stěžovat nemůže, mám kamarádku a její přítel k tomu svolí tak jednou za 3 měsíce.. :-S takovej trochu opak většiny chlapů, no prostě si nevybereš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-. ty jo, tak to bych nevydrzela - jednou za tri mesice :-. ... co to je za chlapa????
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho moc neznám, taky nechápu, nejhorší je, že si na to člověk po čase zvykne a už na to taky nemá moc chutě.. =-) ale když jim to jinak klape..
Odpovědět
Profilova fotka
určo je to psychický a ještě únava s malý....na takový chlapa by neměla chuť žádná. nedávej si vinu, on by se měl snažit vytvořit trochu atmošku, když chce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?