První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
slnieckova ale musis uznat ze to chce cas si na to zvyknut ;-) :-D ja tiez rada periem a zehlim a upratujem ale obcas vybuchnem ze ci ja som nejaka sluzka alebo co? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka, ja som sa vydavala, ked som mala 22 a pred svadbou sme spolu nebyvali :-D posvadobny sok sme neprezili ziaden a uz sme vyse roka stastni manzelia :-)
Odpovědět
ja som jedinacik :-D
Odpovědět
zelinka s tym zatial problem nemam :-D myslim, s pocitom sluzky :-D manzel obcas navari, pravidelne vysava - jeho oblubena cinnost :-D, kos nevynasam nikdy :-D atd :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: Ja si treba myslim, ze rok ziti je proste malo na svatbu. Ja jsem uz proste takova, tak to neber jako utok na sebe, to ne, jen z vlastnich zkusenosti vim, ze mi nekdy trvalo dva roky, nez jsem chlapa prokoukla a zjistila jsem, ze je to totalni blbec (ted myslim ty moje ex :-D ). Ale to s tim ziskanim jistoty, to neresis jen ty, hodne holek to tak citi, ze jak jsou "okrouzkovane", uz nejsou ty jedine pro muze. Mozna by si mel uvedomit, ze ty zas takova jistota nejsi a pokud se bude chovat spatne, muze byt zase sam.
Odpovědět
Profilova fotka
wiki, v pohodě....taky sem se poučila a teď všechno řeším jinak a nastávající má podobnou zkušenost, tak si jeden druhýho víc vážíme a neřešíme malichernosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se radši stěhujem sem? Admin už z nás musel být na prášky :-D Tady se budou chlapi asi rozebírat líp jak na Tchýních. Jinak měla jsem v nedělu zase rozmluvu s mým, možná už mu to dochází že by nás mohl ztratit a asi už začal uvažovat na tím bytem takže uvidíme. Přece jen mu dám do konce roku čas aby mi dokázal kdo je pro něj důležitější a jestli se aspoň trochu dokáže změnit. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24 ten muj je rozvedeny, takze taky ma svuj pohled na vec. Ja teda malicherna nekdy jsem :-N a resim malichernosti, ale on si zvykl, ze me to za chvili prejde a je klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suza, tak vidíš, třeba mu to dojde dřív a nebudeš muset s malou odejít, přece se nechoval jak debil od začátku, ne? :-N Jen ať si admini taky trochu užijou.. :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
No od začátku ne ale po svatbě až když mě měl jistou se začal projevovat. Když jsme byli svobodní dělala jsem si co jsem chtěla ale po svatbě jsem najednou nikam nemohla, vadilo mu když jsem jezdila k našim nebo když jsem měla sraz s holkama ze školy, za vším viděl že ho podvádím ale to že on jezdil po diskotékách a po klubech když jsem nebyla doma to mu nevadilo a když jsem se to dozvěděla tak se snažil zapírat. Jak jsem někde psala že měl přede mnou dva vážnější vztahy, ani nevím proč se rozešli, jen co jsem slyšela od jeho kamošů tak je měl údajně mlátit a pokud se choval jako teď ani se nedivím že jim to po třech letech lezlo na nervy. Bojím se aby se ještě nezačal vybarvovat. Dneska jsem ho celej den ani neviděla, řekl že přijde kolem šesté, bude osm a ještě není doma. Říkám si co když se odstěhujem a on nebude na noc jezdit dom protože veškerou práci, veškerý stroje, veškerý pozemky co obdělává má tady takže stejně bude každej den jezdit k matce. Mě pak bude jen posílat smsky že přespí u starých že má moc práce nebo že půjdou do sklepa tak že tam zůstane do rána. Připadám si jako svobodná matka které na noc přijede milenec nepřijde mi že jsem vdaná a mám manžela.
Odpovědět
Profilova fotka
A kdybyste stavěli dům, tak by to bylo někde daleko od místa, kde teď bydlíte? No, asi to je horší, než sem si ještě myslela, je pravda, že ste se znali chvilku, když ste se brali, ale s takovým stíhačem bych nevydržela, já sem hodně žárlivá, ale co je moc, to je moc! Asi musíš být už trochu radikálnější, jestli uvažuje o přetěhování, tak třeba by se to pak změnilo, třeba když pryč od matky, bude se chovat jak manžel, moc bych ti to přála, jestli to teda ještě chceš! A tebe někdy uhodil?
Odpovědět
Profilova fotka
suzamen, vubec ti tuhle situaci nezavidim .... snad se neprojevi az tak strasne. Jestli ti ale tak moc neveri, tak za tim opravdu muze byt to, ze sam se nechova tak jak by chtel, aby ses chovala ty :-(. Hlavne se, prosim nikdy nenech mlatit :-( .... ale vypadas jako rozumna holka, tak snad poznas co mas delat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suzamen: je mi líto, že to musím říct, ale rychle pryč....u mě to taky takhle začínalo....já neměla kamarády, u našich sem se taky zdržet nesměla, taky nedokázal pochopit, že když se zdrží, že mám strach....a nakonec on měl hned několik milenek a ruku na mě vztáhnul...já odešla s ani ne měsíčním synem a co jsem slyšela o dalších vztazích...no hrůza!!§a teď sedí - každá svině má svýho řezníka :-) přála bych ti, aby to u tebe bylo jiný, ale když to čtu, je to stejný, jen můj ex už mámu neměl, ale s tátou to taky slast nebyla!
Odpovědět
Profilova fotka
luca:Právě že kdyby jsme stavěli tak by to bylo tady ve vesnici asi 400 m od tchýně :-S Jsme pořád s malou zavřený doma nic tu není jen 3 samošky a 2 hospody. Řidičák nemám když někam potřebuju jet musím to mýmu říct aspoň týden dopředu a každej den mu to připomínat a stejně to nekdy nevyjde. Jednou mi dal facku, hádali jsme se on choval malou a brečela tak jsem si ji chtěla vzít on mi řekl ať na ni nesahám že beztak řve kvůli mě tak jsem se naštvala a plácla ho po ramenu a on mi hned dal facku, vůbec jsem nechápala proč. Taky jsem se ním nějakej čas nebavila a nikdy mu to nezapomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
pepi: Přesně tak on tu má plno známých a kamarádů a já tu nemám nikoho. Když jsem sním šla kolikrát na pivo že mě vytáhl tak stejně se bavil s klukama o traktorech, o pozemcích, o autech...však to všichni známe a když jsem tam takhle seděla dvě hodiny tak se mě zeptal co je proč se nebavíš? Je to normální? Po dvou hodinách co tam sedím si mě všiml. Já pořád přemýšlím, každej den na to všechno myslím a říkám si jestli sním ještě chci být jestli ho vůbec miluju,jestli to není jenom zvyk že jsem sním.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já ti nevím, ale na tohle bych se vykašlala, ono to začíná jednou fackou, o který si myslíš, že to vlastně nebylo žádný úmyslný mlácení, ale pak to sou další facky a pěsti, s jedním takovým sem chodila, ale naštěstí to skočila dřív, než došlo na přeražený nosy.. :-S A chceš s ním po tom všem ještě být, chceš, abyste se případně někam odstěhovali a byli jen spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli sním chci být, někdy si říkám že by to bylo určitě lepší, že by to bylo jiný jenže pak si řeknu stejně budu celý dny někdy třeba i noci sama doma. Já vůbec nevím. V noci už kvůli tomu ani nemůžu spát. Třeba mi řekne že se stěhovat nebude tím pádem bych to měla jednoduchý rozhodování, to bych se sbalila a šla a když řekne že jo.... :-| Nevím, nevím. Mě pořád nejde do hlavy, nechce jít do bytu že to nebude mít jak platit žeprý nevydělá měsíčně 8 tisíc ( nemá totiž stálý měsíční příjem) ale na druhou stranu chce stavět barák kde by platit hypotéku asi 6 tisíc + inkaso což je na baráku celkem vysoký ne jak u bytu 2-3 tisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
To bych teda chtěla vidět hypotéku na dům, kde by platil 6000, to by ten dům musel postavit tak maximálně za milion, a to bych teda chtěla vidět, navíc jestli nemá pravidelnej příjem nebo aspoň plusový daňový přiznání, tak mu hypotéku nikdo nedá.. Já si ale myslím, že ty už máš jasno, že s ním být nechceš.. Seš mladá a krásná ženská, chlapa si najdeš vždycky, tak se na něj vykašli a uteč! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
On chce stavět dřevodomek ale i tak pod milion a půl by to nešlo. Sice nemá pravidelnej příjem ale má docela velkej obrat asi 2 mil. ročně ale většinu zase vrazí do práce, jen za traktor ročne platí 220 tis. a stejně není schopnej vydělat na nájem. Bral si i několik půjček o kterých mi neřekl až když mu chodily dopisy jsem se to dozvěděla. Asi mám jasno jen si to bojím přiznat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby mu nějakou náhodou hypotéku dali, o čem teda pochybuju.. Dle hypoteční kalkulačky, což je hodně orientační, by čistej příjem vás dvou na 1,5 mil musel být asi 25000, kdybyste neplatili žádný další půjčky a podobně.. Bude to asi těžký, ale pak se ti určitě uleví, asi bych Vánoce ještě nechala při starým, ale dál bych to neprodlužovala, trápíš jen sama sebe a i malá cejtí, že nejsi v pohodě a ona určitě chce mít šťastnou maminku! :-)
Odpovědět
suzamen - tak cim vic prispevku od tebe ctu tak tim vic je videt ze uz se vlastne rozmyslena jen se musis odhodlat :-| proste si vzala blbce, kterej se projevil az po svatbe protoze ste spolu byli jen chvilu, ale bohuzel ted uz to zpatky nevemes
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vánoce ještě oslavíme spolu stejně budem u našich takže to nemusím prožívat s jeho matkou a ségrou. Potom už to asi budem muset skončit. Jen z něj ještě musím dostat ty peníze co jsem mu půjčila, to bude hodně těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty ses kvůli němu někde zadlužila? Jestli na to nemáš papíry, tak se ti to nepovede, to je mi líto.. :-S Ale aspoň bych z něj vytřískala poř :-S dný výživný na malou a vlastně možná i na tebe! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před svatbou si na mě vzal půjčku 60 tis. a já mu ještě půjčovala na nějaký dluhy co měl, nicméně teď mi dluží co jsem to zaokrouhlila cca 100 tisíc. Pokud je aspoň trochu slušnej a má mě rád tak mi je vrátí jinak z něj vytřískám co se dá a i tak bude mít problém mi to platit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si asi nedělala moc iluze, že by to vrátil, co tak poslouchám, jakej je, ale můžu se mýlit.. Hlavně abys byla v psychický pohodě! ;-) Já jdu chrnět, tak přeju hezký a klidný večer!
Odpovědět
Profilova fotka
Teď popíjím vínko tak snad na chvilku vypnu. Taky přeju dobrou noc zase někdy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzamen: no 100 tis. je velká částka, ale taky to nevidím růžově. můj do dneška našim nedal 30 tis. a to mi to při odchodu podepsal!!! na výživný máš nárok i na sebe, kdybys pak potřebovala, tak ti pošlu podklady. Vánoce si určitě ještě užij bez stresu, ale pak rychle uteč. si hezká holka a i když teď si to asi neumíš představit a možná nemáš ani sebevědomí, takvěř, že chlapa si najdeš dřív než budeš čekat. malej odhaduju tak 2 roky, což je taky ještě slušnej věk, že jí to moc nebudeš muset vysvětlovat, koneckonců pro ní se toho moc nezmění, když ho takhle stejně nevydí...
Odpovědět
Profilova fotka
Měli by mu v prosinci dojít peníze za kukuřici tak je z něj hned vytáhnu nebo se aspoň pokusím, když mi je nedá tak si promluvím s jeho otcem, podnikají spolu a on vůbec neví že má takový dluhy tak se bude asi hodně divit. Kdybych pak potřebovala ty podklady tak bych se ozvala, díky. Malé je skoro 15 měsíců takže to je ještě dost malinká, jen mě mrzí že přijde o tátu, když se stane že má na ni čas tak si hezky rozumí ale jinak to stojí za prd, vydí ho jen večer než jde spát. Včera ho třeba viděla jen asi půl minuty za celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj suz, tak s každým tvým dalším příspěěvkem se to hezky vybarvuje, bohužel :-( No asi si se už rozhodla i když pořád si myslím, že by se to dalo řešit i jinak, jenže to záleží na něm jak se bude snažit. Psala si že už mu to asi došlo, že o Vás může přijít, tak třeba dostane rozum :-) Jinak že malou nevidí, no ono když člověk podniká, tak to kolikrát jinak nejde. Mám kamarádku, která má taky přítele podnikatele (má autodopravu),maji dvě děti a kolikrát děti tátu vůbec neviděli. Nakonec, protože ona chtěla aby byl víc doma a i on sám chtěl holky vidět se z firmy nechal vyplatit s tím že své podíly převedl na společníka a pracuje tam dnes jako normální zaměstnanec na pozici dispečera. Přes týden se sice také moc nevidí, ale zato víkendy si užívají všichni spolu. Tím chci říct, že když se chce tak se vše dá nějakým způsobem zařídit ke spokojenosti všech bez toho aby to muselo končit rozvodem. Samozřejmě pokud tam jsou i jiné věci tak je to pak o něčem jiném. Každopádně přeju hodně štěstí at´se rozhodneš jakkoli.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby aspoň ty víkendy byl doma ale není, vždycky slíbil že bude a nakonec pracoval od rána do večera. Možná by se to dalo vyřešit ale on se k tomu nějak nemá a já už nebudu všechno řešit sama. V noci jsme se zase dohadovali jen kvůli tomu že on mě v pět ráno vzbudil že chce sex a já jsem nechtěla tak hned vyrukoval stím že někoho mám a už to bylo. Nechci vedle sebe někoho kdo mi nevěří a věčně mi předhazuje že mám nějakýho chlapa.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?