První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Z diskuse byly smazany nektere prispevky, ktere odbocovaly od tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
brundinka: koukám že už máš zase rýpavou. je jejich věc proč...ono se o tom snadno nemluví. mohlo se stát cokoliv, chlap se dokáže změnit opravdu ze dne na den. já jsem taky začla pozorovat změny ještě ve svatební den a šlo to od9 do 5. naonec sem se po 10 měsících dozvěděla o jiných ženách a on mě vyhnal, tak co se dalo dělat.
Odpovědět
pepik nesuhlasim s tym, ze chlap sa po svadbe az tak zmeni moj sa absolutne nezmenil..... :-) podla mna sa zmeni vtedy, ked ho dobre pred svadbou nepoznas, alebo si nechcela vidiet to co bolo evidentne :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo se nezmeni, lidi jsou porad stejni.. a svatbou se tez nic nezmeni... Jen se zenska jmenuje jinak :-) Spis si clovek veci nepripousti a nebo si mysli, ze se po svatbe ten dotycny zmeni.. chyba.
Odpovědět
On se ten člověk fakticky nezmění, jen se přestane přetvařovat, někdo vydrží hrát roli hodňouše leta, až po svatbě se začne projevovat takový, jaký je. To je případ různých psychopatů. Ale samozřejmě, že se člověk může změnit. Když se berou lidi v 18, tak se může stát, že budou mít neshody, protože mezi 18 a 25 se ještě člověk hodně vyvíjí, ujasňuje si hodnoty a co chce v životě dělat. Smutný pak je, když si někdo ujasňuje, co chce dělat, ještě po třicítce. To pak najednou třeba zjistí, že chce zkusit žít v Africe s domorodci, z čehož manželka nemusí být zrovna unešená. Znám pár takových... ;-)
Odpovědět
mabi ja znam aj takych co si zacali ujasnovat hodnoty az po 25tke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je clovek od cloveka... Ale v podstate je clovek stejny. Hodnoty nejsou povaha. Pokud je nekdo krivak, nepomuze mu ani ujasneni hodnot :-S to jen tak na okraj :-(
Odpovědět
wiki neber ma za kazde slovo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Změní nezmění po svatbě .... např. manipulátoři a podobné typy násilníků se plně projeví až "když mají ptáčka v síti". ;-)
Odpovědět
silente sorry, ze sa ta na to pytam, ale neprejavoval sa ten tvoj ex tak aj pred svojimi ex priatelkami, alebo inde?? Ja som sa este s takymi nestretla tak sa pytam ci sa to nejako neda zistit :-)
Odpovědět
Yvetta, moja kamarátka nepoznala dvadsať rokov, že žije s manipulátorským psychopatom. Až keď sme sa pozerali spätne ako jej rozbil všetky vzťahy so známymi a vždy mal na to "vážny dôvod", tak jej to doklaplo. Ona na to neprišla, ani keď on ju nútil cez jej rodičov do svadby /"však on to s Tebou myslí vážne a má Ťa tak rád, tak prečo sa stále brániš svadbe?"/, ani keď mu už ako mladá pani oznámila, že nechápe síce ako, ale že je tehotná /"vieš, ja som si povedal, že už je čas na dieťa, tak som prestal používať kondóm"/, došlo jej to až keď odišiel s osemnásťročnou milenkou, kým ona bola sama, na materskej, bez peňazí, lebo všetky prachy šli na milenku.
Odpovědět
Len tak na okraj: ako sa da nevsimnut si, ze manzel nepouziva kondom? =-) =-) :-x
Odpovědět
no tak teraz nad tym tiez rozmyslam :-D =-) mozno niekto pri tom len zatvori oci a drzi :-D inak skoda ze sme sa nedozvedeli dovod toho rozvodu z piatku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je fakt, jak si nemůže nevšimnout, že nepoužívá kondom. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yvett - zpětně mi kolečka do sebe zapadla... bohužel zpětně. Já jeho ex dříve neznala, popisoval mi je v hrozným barvách a jak ho podváděly atd. atd...... Teď už je znovu ženatý a jeho žena zažívá peklo na zemi ]-( :-( |-| V jejích očích jsem pro změnu já ta zlá, co ho vykopla jen tak pro nic za nic.... No ona už si možná ten názor upravila..... :-|
Odpovědět
kveta, to je ten, co sa potom k tej zene vratil a oni zazivaju medove tyzdne?
Odpovědět
slnieckova - to bylo to prvni, nad cim jsem zacla uvazovat :-D vzdyt to prece musela poznat!! vzdyt je to jako nebe a dudy.... to fakt nepoznala rozdil? =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
tak ja som mozno potom prilis pesimitska, aj ked je moj manzel super clovek, ked som s nim zacinala chodit zaujimalo ma ajto ako sa k nemu stavaju byvale a snazila som si o nom vela pozistovat z roznych zdrojov... :-N a tiez som chcela vediet jeho nazor na byvale :-) podla mna sa takto da vela zistit a este mat oci otvorene v jeho rodine ta ma podla mna na cloveka tiez aky taky vplyv :-D
Odpovědět
yvett: niekedy dost podstatny :-D ;-)
Odpovědět
zistovat sa da, ale urcite clovek aj tak nezisti vsetko :-) Aby som mala objektivny nazor, musela by som jeho byvalu poznat osobne, aby som vedela posudit, ci jeho opis sedi :-D
Odpovědět
no to viem slnieckova, ale aspon nieco :-D ja som napr. jeho byvale poznala osobne ci vlastne jednu a da sa pri tom vela zistit :-D
Odpovědět
hlavne si treba vsimat ako o byvalej rozprava, ci ju ohovara alebo na nu nadava a tak. lebo potom clovek aspon vie co moze cakat ked sa rozideme ;-) :-D
Odpovědět
tak moj manzel byvale len chvalil tak sa mam na co tesit :-D :-D :-D
Odpovědět
ale ani prilisne chvaly a oracie na byvale nie su bohvieco... to by potom mohlo skoncit vselijako :-D 8-) :-N
Odpovědět
Emilyz, áno. :-S
Odpovědět
kveta: :-S a este su vlastne spolu? 20 rokov je dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?