První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Ludobar: Obráť sa na právničku a s ňou toto porieš. Ale ja by som popísala aj o tých jeho frajerkách, čo si po nich nachádzala a podobne. Nenechaj vinu za rozvod na sebe, lebo to môže ovplyvniť potom aj ďalšie rozhodnutia, napríklad o dieťati, majetku a podobne. Inak to ber ako humor, hádam Ťa trocha rozveselím: Tvoj príspevok mi pripomenul vtip, kde manžel oznámil manželke, že ho doma vždy o ôsmej bude čakať navarená večera či už bude doma alebo nie. Manželka mu na to povedala: "A o deviatej sa bude v našej manželskej posteli t.tkať, či už budeš doma alebo nie." Prepáčte vulgarizmus...
Odpovědět
ahoj ludobar: jestli muzu radit, ty facky bych urcite zatajila, ve spisu to rozhodne bude. nasi se rozvedli, kdyz jsem byla mala a jako dospela jsem cetla spis a byly tam rozhodne vsechy detaily a nebylo mi z toho nejlip :-| presne, kdo komu co rekl a udelal... jestli nema dukaz, neni duvod, abys to priznala, pak budes opravdu ty za hysterku a budou na tebe koukat jinak (i kdyz to uplne chapu, ja bych ho asi zabila!)
Odpovědět
ludobar: duvody rozvodu podle me ve spisu budou, je tam popsany do detailu vsechno
Odpovědět
ludobar a kde byvas vlastne teraz? Vo vasom spolocnom byte alebo ako to mate s majetkom? Nedalo by sa zatial na isty cas ist k rodicom? To len tak uvazujem
Odpovědět
Ahoj ludobar, ked by si chcela, tak by som ti mohla pomoct napisat vyjadrenie k manzelovmu navrhu na rozvod, som pravnicka. Napis mi IP.
Odpovědět
ludobar, my drzime prsty a skus sa teda ozvat ade12345, ked navrhla pomoc, budes potrebovat, hlavne s takym individuom ako je tvoj zbabely estemanzel. Neskutocny slaboch a egoista :-S :-| Dufam, ze si to precita ]-(
Odpovědět
Ludobar, zmeň si heslo k svojmu nicku a napíš internú poštu Ade12345. Veľa šťastia. P.S.: To, že stopuje, kde chodíš na internete, znamená, že mu ešte stále na Tebe záleží.
Odpovědět
Článek se načítá
no tak manzel ludobar, pozdravujeme Ta a asi by si sa mal nad sebou zamysliet..! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na svadobnu stranku je to trochu odvazna tema, ale darmo budeme pred nou zatvarat oci - patri sem. Ja mam uz prvy rozvod aj druhu svatbu za sebou a zijem. Kym vo vztahu nie su deti, mala by to byt pomerne jednoducha pragmaticka zalezitost (u mna taky rozvod bol a som rada ze mam to "manzelstvo" za sebou bez vacsich dusevnych a financnych strat). Teraz ked uz mam s mojim terajsim milovanym manzelom dieta si to nechcem ani len pripustit. A obaja sa snazime budovat vztah aby sme sa vyhli velkym zivotnym uskaliam typu rozvod.
Odpovědět
Profilova fotka
Poradite? http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Nikto tu nechodi??
Odpovědět
Bud ráda,že nikdo nemusí sem chodit.Jen já sem občas mrknu,právě jsem asi dva dny právně rozvedená.Tak ještě žiju v té euforii z toho,že jsem se z toho vztahu konečně dostala.I když konec rozhodně není.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti gratulujem a dufam že budeš šťastná. Ja sa asi pridám, tak to vyzerá.
Odpovědět
ria..a preco ste dospeli az k rozvodu? tini..to nemyslis vazne =-)
Odpovědět
tinika co sa stalo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Latea anitka manzel uz týzden si ma nevšíma, dva dni nespal ani doma a ked som mu napísala, ze odchádzam ,tak ani neodpísal. A to som sa ho len spýtala kedy nam jeho brat vrati peniaze. A vobec nejaví zaujem o nase bývanie, deti ... ja neivem čo sa deje, ale nebudem riešiť naše manželstvo sama, už som sa naustupovala dosť. To len tak v skratke.
Odpovědět
tinika a predtym ste sa pohadali alebo sa nieco udialo? tomu vobec nerozumiem, preco by to robil, on sa chce rozviest alebo co tym sleduje... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Anitka mam pocit ze len hlada zamienku na rozvod a ja som nic zle neurobila ale mam pocit, ze stači ze otvorim usta ja uz je zle. Neviem, čo všetko tym sleduje, ale uz mi došla trpezlivost a uz bolo dost ustupovania. Bud sa spamata a zacne sa spravat ako normalny dospely človek alebo nech si ide k mamičke pod sukne. Ked sa ich tak zastava stale, a ja som ta posledna vzdy.
Odpovědět
ja tu vidim ako najvacsi problem niektorych chlapov to, ze si neuvedomia, ze uz je ich novou rodinou manzelka |-|
Odpovědět
to je riadny slaboch tinika ten tvoj manzel...ja by som si ho na tvojom mieste posadila a donutila ho hovorit, bud ti vysvetli, co sa deje alebo nech ide do certa... ja viem, manzelstvo je vazny krok v zivote kazdeho a clovek sa ma snazit ho pestovat a nevzdavat sa kvoli jednoduchym problemom a vzdy hladat kompromisy, ale ked sa neda, tak sa neda...
Odpovědět
No on se chovakl velice špatně.Déky tomu bylo těhotenství skoro nejhorší období života.V tu dobu jsem si uvědomila,že mám odpovědnost i za dítě a že nemůžu připustit,aby vyrůstalo s takovým člověkem.Každý den se přesvědčuju o tom,že jsem udělala dobře. Tnika,ale nevdávej to předčasně.Jestli bylo s vámi doted vše v pořádu,nemusí to hned zanmenat to nejhorší.Kdyžtak zkuste manželskou poradnu,teda pokud oba stojíte o to,ay se to spravil.Nebo se tam můžeš jít poradit jen ty.Zádost o rozvod je až ta poslední možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky ja žiadosť nepodám, nevydávala som sa, aby som sa hned rozviedla, ked nastane nejaký problém, ale on to riešiť nechce, mali sme už krízy, a vždy som bola ja ta, ktorá prišla a začala sa rozprávať a on všetko prekrútil a hodil na mna. Takže ja už za ním nepojdem a od štvrtka neviem kde je, s kým je, čo robí. či je doma -a to potom super svokra, čo vie čo sa deje a nechá ma tak, nech si myslím že kde je a ked tam není, tak potom už neviem.
Odpovědět
tini..no to mas dost tazku situaciu..no asi by som to riesila rovnako ako ty..ved preco ma stale ustupovat len jeden..ste uz dvaja na vsetko..aj ked kazdy sa obava toho,co pride po svadbe..najpodstatnejsou zmenou je to,ze clovek nemoze mysliet len na seba 8-(
Odpovědět
otazka tinika a mal problemy s komunikaciou uz aj pred svadbou, lebo napr. MM je taky, ze by nedokazal som nou prestat komunikovat :-D , aj ked sme napr. pohadani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak je mozne, ze se ti vasi chlapi tak strasne zmenili po svatbe? u nas zadna zmena neprobehla, muj m. je porad stejny, jako byl pred svatbou .... a to jsem se ani nevdavala v kostele a ani nemame deti, takze ten zavazek je "mensi" (ve velkych uvozovkach). Nebo jste se vdavaly s tim, ze se ten vas chlap po svatbe zmeni???? Ja vazne nechapu, jak je mozne, ze se rozvadite tak brzo po svatbach? Co se deje???? I moje kamoska se rozvadi dva roky po svatbe - ta ale doufala ve zmenu, ktera nenastala. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?