První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou i dulezitejsi i min dulezite...
Odpovědět
Profilova fotka
důvod k rozvodu - když se ti dva přestanou mít rádi, nerozumí si v ZASÁDNÍCH věcech a tím pádem spolu nemůžou vydržet na jednom místě....a samozřejmě když se jeden z partnerů zamiluje někde o dům dál....
Odpovědět
přesně to co psala Zako... a rozhodně ne takové maličkosti jako je kouření... nezlobte se, ale to je pěkná kravina, abychom se kvuli tomu měli rozvádět ;-)
Odpovědět
Dovod na rozvod? Absolutna strata dovery, ked zakotvi v inej posteli, ked mu ruka vystreli a porusi "ani kvetinou", ked jedneho dna a vsetky nasledujuce dni prepije celu vyplatu... tych dovodov je nekonecne mnozstvo a ako sme zistili, kazdy ma na rozvod iny dovod. Pre niekoho pochopitelny, pre niekoho menej... ale predsa je to "dovod"...
Odpovědět
A pre niekoho ani vsetko to, co som vymenovala nie je dovodom na rozvod :-) sme ludia a ludia, niekto strpi viac, niekto menej....
Odpovědět
Profilova fotka
jasný..pro někoho může být důvod k rozvodu třeba špatný sestřih....některé dívky se třeba vdávají jen pro ty svatební šaty....taky je to pro ně důvod ke svatbě.... :-) každý to bereme jinak.... :-)
Odpovědět
ja bych kvuli jedne cigarete obcas nerozvadela, ale kdyz to u nekoho dojde tak daleko, ze prokouri 4-5 tisic ze sve uz tak mizerne vyplaty, jako to dela treba muj otec, tak uz to takova malickost neni.... jeste k tem cvicenym opicim.... nepovazuju se za cvicenou opici jen proto, ze umyslne nedelam to, o cem vim, ze se to manzelovi nelibi. A totez ocekavam ja od nej...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
zako presne tak. Takze napriek mojmu braneniu zubami nechtami, ze fajcenie nie je dovod na rozvod som dospela k nazoru, ze nech sa kazdy rozvadza kvoli comu chce :-D je to kazdeho osobna vec a aj keby sme sa postavili na hlavu, tak ak bude chciet, tak sa rozvedie a nase nazory ju z omylu nevyvedu.... Mimochodom, poznam aj take, ktore sa brali hlavne kvoli svadobym satam a kvoli tomu, aby sa o nej v dedine rozpravalo, ze sa aj ona vydala :-D ale to je mimo temu.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to je něco jiného...viz.příspěvek slnieckova....propití/prokouření celé výplaty je opravdu na pováženou...jedna cigaretka u piva v hospodě...asi nee..... :-) a počítat hned s tím, že se s dotyčného stane závislák?....tak to abych se o sebe začala bát...když skoro každý pátek piju vínko, co? ;-)
Odpovědět
slnieckova - to jsem taky slysela od jedne vzdalenejsi zname. Na otazku sve kamaradky, proc se chce vdat odpovedela: protoze se mi hrozne libi ty bile saty a uz je taky chci mit na sobe.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím...at se každý vdává/žení/rozvádí z jakého důvodu chce....jen musí počítat s tím, když se TADY zeptá, že mu bude odpovězeno ;-) a třeba se mu to nebude líbit....protože každý má jiný názor :-)
Odpovědět
Článek se načítá
pokud vím tak vás dita žádala aby jste se k tomu jejímu tématu a problému nevyjadřovali, mezitím se to tady zvrtlo a dáváte pěkne zabrat adminom, problém už má trochu vyřešený tak jí nechte být, a každý at se rozvadí pro co chce
Odpovědět
Profilova fotka
tak proč se k tomu teda vyjadřuješ ty? ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevim...ale o dite tu uz hodne dlouhou dobu nepadlo ani slovo....ted se bavime o tom, co je pro nas duvod k rozvodu ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžu si odpustit jen jednu poznámku... nebudu tedy konkrétní, když se o tom nemá mluvit, ale říct to musím.... vše, co patří k životnímu stylu a zdraví, pro mě konkrétně třeba JE velmi důležité. Ať si o tom každý myslí své a přebere si to jak chce. Já třeba žiji poměrně dost zdravě a s člověkem, který sobě a potažmo i svému okolí jakkoliv úmyslně ubližuje, kterému navíc evidentně chybí VŮLE, která je pro mě rovněž dost důležitá k tomu, abych si dotyčného vážila, bych šťastná určitě nebyla. Chápu, že co je pro někoho závažný problém, druhý vidí jako pihu na kráse, ale určitě bych byla pro toleranci názoru druhého. Každý má jiné priority a žebříček hodnot, krom toho nikdy neznáme přesné souvislosti vztahu druhých..... to je vše, co jsem k tomu chtěla říct, ale pokud to není vhodné, omlouvám se adminům i těm, kterým to vadí...
Odpovědět
Profilova fotka
vilka: moje slova ;-)
Odpovědět
baby rychlo citajte lebo ma zas zmaze :-p ja by som sa napr. rozviedla koli tomu ze by sa prestal kazdy den sprchovat. takze zacinam chapat trochu aj tu osobu :-D
Odpovědět
zelinka_v :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vilka - tak ale snad takeho cloveka si nezoberies, nie? pokial ti to tak vadi. a pokial si ho uz beries, tak potom nebudes vymyslat ako mara s pucu, ci ako sa to pise, ze sa kvoli tomu s nim rozvedies... ci ja mam nejake zle zmyslanie? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vilka - jej, som to napisala, ako keby som na teba "stekala" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ale dyt dita si taky takovyho cloveka nevzala, o tom to cely je ;-) kdyby si vzala kuraka, tak je to jina
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ved on nieje fajciar, ci ano? som to asi prehliadla, zacal on nejak "aktivne" fajcit?
Odpovědět
Profilova fotka
idem si to este raz asi poriadne precitat :-N
Odpovědět
nie , obden jednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, prave to resi, ze byl nekurak, ale z nicehonic zacal kourit, sice jen obden, ale boji se, ze to bude castejc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo: V tom máš samozřejmě pravdu, je to tak - takového člověka bych si nebrala. :-) Moje maminka si třeba kdysi kuřáka vzala, nevěděla, jak moc jí to bude vadit (snad proto, že tehdy spolu málokterá dvojice před svatbou žila, takže ani nevěděla, jak moc je to obtěžující a ošklivé - i kdyby kouřil v garáži, z kuřáka jde prostě speicifický smrad, to mi nikdo nevymluví, nemluvě o stavu zubů, nehtů, vlasů a tak dále :-D), a hořce litovala. Nakonec se rozvedli - ne kvůli kouření, ale chci jen říct, že to mou mamku hodně moc trápilo. Já mám partnera, který je se mnou v názoru na zdraví a životní styl zajedno - moje požadavky mu tudíž nepřidají extrémní, a to ani třeba ve stravě, alkoholu, který je pro mě de facto tabu, atd. Ostatním ať to připadá jako extrémismus nebo fanatismus - i to na svou adresu občas slyším - ale důležité je, že to vyhovuje nám dvěma, že? ;-) Nakonec, i shodné názory na něco pro mě tak důležitého, jako je životní styl, příroda, ekologie a strava, jsou pro mě jednou z věcí, za niž si svého partnera vážím a proč ho mám ráda. Jestli se někdy rozvedeme (samozřejmě teď je to nepředstavitelné, ale možné je bohužel všechno), kvůli kouření nebo pití či jiným drogám to patrně nebude... :-) Uhnula jsem od tématu moc...? Týká se to pořád rozvodu doufám..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka: a to je pasivni koureni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo: Ne, v pohodě... já to tak nebrala... mám ráda slušnost i v situacích, kdy se názory dvou či více stran neshodují, ale tus přece neporušila, otázka byla třeba i na místě... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?