První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
No nic ve zlém ale po přečtení toho příspěvku od Dity, jsem se musela fakt zasmát. ;-) Připadá mi dost hloupé, že se chce rozvádět kvůli kouření. Měla by být ráda, jak holky tady píšou, že nepije, nebije ji a hlavně že je s ní. Je na tom ještě hodně dobře oproti některým holčinám :-( :-| http://www.novinky.cz/clanek/152243-j... http://www.modrykonik.cz/album/album.... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
dolda ja som uz citala aj taky rozvodovy posudok, ze: manzelka by rada chodila na vylety, ale manzel uprednostnuje futbalove podujatia no este tam bol chlast a : manzel pozivanie alkoholu popiera myslim, ze: dal si iba obcas no to prve je najlepsie
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
pozrite si linky, ktore dala kacca7 a kaslite na to, co sa tu rozobera... je to oproti tomu, co niektore zeny prezivaju fakt donebavolajuce a trapne... Viem,ze kazdy ma svoje problemy a tie svoje problemy vnima ako problemy, ale.... Stratila som pri preskumani tych odkazov rec ;-( ;-( :-(
Odpovědět
mne sa zas nepaci ak si niekto z partnera robi cvicenu opicku. to ze sme menzelia neznamena ze stracam slobodnu volu a musim robit len to co sa paci mojmu partnerovi. ved to je na slucku taky zivot. mne je tazko uz len z toho co tu dita pise a ak taketo nazory prezentuje aj pred svojim manzelom tak sa necudujem ze si chudak potrebuje zapalit. tiez by ma zaujimalo ci mu vobec dovoli niekedy si vypit ale ist von s kamaratmi.... alebo musi robit len to co sa paci jej. manzelstvo je o neskutocnych komromisoch , niekedy si ani normalny clovek nedokaze predstavit o akych. a dita si asi toto neuvedomila ked vstupovala do manzelstva. a svojou netolerantnostou teraz chce poznacit zivot svojmu manzelovi. rozvod je vazna vec a nesie sa s clovekom po cely zivot!!!
Odpovědět
Boze to je hrozne, nechce sa mi to verit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co je na tom cvicena opicka? proste mas na partnera nejaky pozadavky, on ma pozadavky na tebe a pokud si vyhovujete, tak spolu muzete zit... jsou veci ktery tolerujes (a nekdo jinej by je treba netoleroval) a jsou veci, ktery proste ne... a pokud ustupujes, tak si te partner nemuze ani vazit. pokud si pred svatbou rekneme, ze nesnasime koureni a kuraky, tak je vrchol netolerance, aby jeden z manzelu zacal kourit. i kdybych mela sto chuti a duvodu zacit kourit, tak to proste neudelam. prave proto, ze vim, jak moc to manzelovi vadi a s timhle nazorem jsem si ho brala.
Odpovědět
ja nerozumiem, mne je normalne z toho zle..rozvod pre fajcenie je smiesny, ved to jej ani na sude neprejde..a ako som uz vravela, podla mna tam vobec nejde o to fajcenie, ale skrie ju na muzovi nieco ine, mozno ho vobec nema rada, ani nevie preco sa vydavala a mysli si ze to ze neznasa fajcenie je dobra zamienka na rozvod... Podla mna je to to iste, akoby sa muz s tebou chcel rozviest, lebo ked si sa vydavala tak si mala50 kil a teraz mas 65, lebo mas zlozvyk vecer sa napchavat...a to by bolo ,aki su ti muzi svine..ako takto moze...atd... Ale nechajte ju, podla mna to nema v hlave v poriadku, ak je to naozaj koli fajceniu, mozno bude dobre ked sa rozvedie, a da tomu chudakovi pokoj... A to len chcem pripomenut, ze nefajcim, ani moj manzel..a nemam rada cigaretovy dym, dusi ma..ale nikdy by som sa nerozviedla koli takej hluposti..kompromisy mile damy, a rozpravat sa treba...
Odpovědět
Profilova fotka
proc by ji to jako duvod u soudu neproslo??? proboha byl z vas vubec nekdy nekdo u soudu? a co rikate teorii, ze naopak vy svy manzele nemate radi, kdyby vam nevadilo, ze se cigaretou pomalu zabiji?
Odpovědět
Článek se načítá
tak tym ze sa s nim rozvedies, lebo fajci, tak mu fakt pomozes aby ho tie cigarety nezabili...
Odpovědět
Profilova fotka
a proc mam zit s nekym, kdo se pri mne vedome zabiji?
Odpovědět
Profilova fotka
a nejen sebe, ale i me a pripadne nase deti? nejak mi to hlava nebere =-)
Odpovědět
barbie: Protoze Ti na nem snad zalezi. ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jemu na mne zalezi, kdyz me vedome zabiji?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lebo keby si naozaj milovala, tak sa snazis mu pomoct, mozno odnaucit uplne, mozno aspon ciastocne...neuznavam fajcenie, ale rozvod koli fajceniu, ked toho cloveka milujes, a zrazu len tak koli cigarete, prestat milovat.. A mne to tiez hlava neberie-proste je to podla mna logicke, ked milujes, naozaj, tak sa nebudes rozvadzat koli zlozvykom..to sa potom netreba vydavat.len striedat priatelov, a ked ti nahodou na nom zacne nieco vadit, tak sa mozes kludne rozist, bez toho, aby si zatazovala aj sudy koli hlupostiam, ked tam maju vaznejsie pripady....
Odpovědět
Profilova fotka
barbie nehrotíš to trochu? moje rodiče spolu jsou už 25 let...tatka celou tu dobu kouří...a nějak to nevypadá, že by někoho zabíjel...mamka je naprosto zdravá a až jí řeknu, proč by se s tatkem měla rozvést, tak se mi hodně vysměje..... jde o kompromisi....tata sice kouří, ale ne doma, max. na balkone....a tim asi nikoho vědomě nezabíjí....
Odpovědět
Profilova fotka
naprostý souhlas se zelinkou a kozarkou, fakt manžel cvičená opička, to by se vám líbilo, co? a když podle vás neskáče, tak se hned rozvádíte, ano rozved´te se Dito a podobné a to hodně rychle at´si váš chlap má šanci najít normální ženskou a hlavně rovnocenou partenrku!!! vždyt´ho nenecháte ani dejchat, jo a u soudu se opravdu pobaví, to soudce spadne smíchy ze židle barbie: představ si, že o život jde v jiných případech, né když si zapálí jednu obden, mimochodem pokud se k němu Dita chová takhle tak se upřímně divim, že jenom kouří, celůkově mio přijde, že jak Dita tak Zelinka ještě žádný problémy řešit nemusili, protože se při takovémto "problému" hned sypou :-|
Odpovědět
A udelat chybu se nepripousti? Ja myslela, ze jsme lidi chybujici. To bys mu ani nedala moznost si uvedomit, ze dela neco spatne? Priznavam, nekomu to trva dyl, ale to prece neni duvod k tomu, abys ho hned hodila do pouzityho zbozi. Vzdyt svatbou jsi podepsala nepopsanou stranku o tom, ze prijmes vsechno, co vam prijde do cesty. Partnerstvi je prece o ustupcich a kompromisech, nenamlouvejme si, ze neni. Neco jinyho by samozrejme bylo, dkyby on sam dobrovolne souhlasil s argumentem, ze Te tim zabiji, ale nic s tim neudela. Tam zrejme neni neco v poradku.
Odpovědět
Profilova fotka
barbie: viz.zako, vážně to hrotíš
Odpovědět
Neviem ako Dita, ale ja svojho manzela milujem natolko, ze fajcenie je to najmensie, co by mi na nom prekazalo, pretoze ma tolko skvelych vlastnosti, ze by bol hriech ho kvoli niecomu takemu opustit... a koniec koncov, to by bolo to posledne, co by som si v zivote odpustila, keby som stratila tak skveleho muza kvoli fajceniu. Takze ako tu uz bolo pisane, ked milujes, nie je co riesit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka: promin, jsem se upsala tam mělo být Dita a barbie, fakt sorry, to mi mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt...že kouření je humus.....můj muž kouřil dřív hodně, pak měl nějaké problémy...asi dva měsíce nekouřil vůbec a teď zas začal...ale míň, když se někam jde atd. Doma si vůbec nevzpomene. Každej máme něco, ale jsme lidi a jsme schopni komunikovat a rozumně se domluvit. Určit si pravidla. Je blbost hrozit rozvodem. Aby ti nezačal hrozit třeba tím, že se rozvede když stále budeš zamořovat váš byt lakem na vlasy :-D
Odpovědět
proste je to chore, a basta.... Ak si niekto mysli, ze clovek ktoreho si beries, bude rovnaky aj o 20rokov, tak si na omyle... A Dita, ako som si vsimla je vydata, nieco cez rok..a uz sa chce rozvadzat pre cigarety, tak nech, a nabuduce ked sa bude vydavat, tak nech spise predmanzelsku zmluvu s buducim manzelom..aby prisahal , aj v kostole pred oltarom : Beriem si ta, a nebudem cely zivot fajcit, nikdy sa nezmenim, budem ta posluchat na slovo...hehe A ja si aj tak myslim ze ju skrie nieco ine, mozne ma druheho, a nechce vyzerat ona zle, tak zvali rozpad manzelstva na manzela, a kedze nic podstatne zle na nom nevie najst, tak si nasla cigarety...
Odpovědět
barbie nedej se, plne s tebou a ditou souhlasím, podporovat manžela aby se dobrovolně zabíjel, ty holky asi nikdy nemilovali a nebo jsou taky kuřáci, a pak si myslí že až budou mít raka, že v nemocnici mávnou hůlkou a budou zdraví, co pak si brumdinko nevážíš zdraví, já jo, a barbie a dita taky, asi jste si neprošli nějakou nemocí, že mluvíte o kouření že je to super věc a ten kdo nekouří je asi podle vás hňup
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka: ještě jednou se omlouvám, ale moc sem se rozhohnila :-) fakt už mě točeji, to vážně neni normální se kvůli něčemu takovému jako je cigareta obden rozvádět, pak se vážně nedivim, těm plnejm statistikám rozvodovosti, ach jo :-( werumka: ano to si vystihla, udělá chybu, tak ho hned odhodí do použitýho zboží asi opoměli co je to partnerství, Dita a spol.co ji brání by si tu řeč oddávajícího měli pořádně přečíst a nejlépe naučit nazpamět´, že partnerství je o něčem jiném, než že když se mi někdo nevejde do mé představy co sem si vysnila, tak ho vyměnim :-p
Odpovědět
angelika..citaj prispevky poriadne, vacsina z nas, co tu prispievala, sme nefajciarky.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?