První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty slniecko :-D nech svietis vzdy a len tým cestným (chlapom)! ;-)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
janulka prajem ti novy zivor plny stastia a lasky a nech sa od teba vsetci idioti drzia co najdalej a to, cim si si musela prejst, nech sa pe teba co najskor stane len spomienkou ;-)
Odpovědět
ďakujem anitka za povzbudzujuce pismenka :-) aj ty sa drž x-)
Odpovědět
nemas zaco jani, aj ja ti dakujem pekne... ja uz som na tom lepsie, ale tie zaciatky si este stale pamatam :-( ale uz som slobodnaaaaaaaaaaaaa ;-) a happy :-D a to iste caka ja teba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jani začínaš nový život a prajem ti, aby si mala šťastie pri voľbe nového partnera a hlavne aby ten partner mal rozum a srdce plné lásky len a len pre teba x-) Všetko dobré :-)
Odpovědět
janino----ked uz vsetci praju tak aj marannelo praje vsetko dobre v novom zivote
Odpovědět
Janino, niekedy je rozvod to najlepšie, čo sa môže žene stať. Pri tom človeku, na ktorého sa nedalo spoľahnúť, je to naozaj pravda. Veľa šťastia, spokojnosti, zdravia a radosti zo života Ti prajem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. Jani :-) taaak vela som na Teba myslela.. Verim, ze ten krasny zivot Ta len caka :-) a dufam, ze takych rychlych rozvodov bude co najmenej.. aj ked.. niekedy je to lepsie po roku ako po desiatich.. ale to je na dlho..Drzim palecky do buducna.
Odpovědět
dakujem vam vsetkym... :-) :-) ani neviete ako ste mi pomohli to prekonat x-) x-) tweeti...dufam, ze u vas je vsetko ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: U nas sa to po dovolenke dostalo do "normalu" ;-) je to krajsie ako prve mesiace.. takze ja som spokojna.. aj polovicka.. Aj ked je to asi mimo temu.. Ale problemy sa daju rieist.. len na to treba vzdy dvoch..
Odpovědět
ved to..treba dvoch a hlavne dvoch, ktori sa lubia a vztah pre nich znamena viac...ni elen motyle v bruchu...nuz ale kazdy ma co chce....ja som uz teraz spokojna a snad aj stastna...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani vyzeras v pohode - moc ti to prajem ;-) uz byvas sama?
Odpovědět
v pohode? no neviem, ci to tak nazvat..ale snad aj ano...hlavne nelutujem nic....nic z toho, co som s nim prezila, aj ked ma klama |-| l...bolo to krasne obdobie a vtedy som bola stastna...a teraz cakam, co mi zivot prinesie...a hlavne sa sustredujem na seba a svoje potreby, ved neda sa donekonecna len davat.... :-N :-N a co mam napisane vo velkej knihe ma i tak neminie....takze ....raz budem vediet povedat, na co to bolo vsetko dobre.... x-) a urcite vam sem prispejem, ked to zistim ;-) mas ip katuska :-)
Odpovědět
jani drzim ti palceky ;-) a cas zahoji vsetky rany, :-)
Odpovědět
jani, krasne si to napisala, a myslim, ze v tej tvojej velkej knihe ta cakaju este velmi velke veci...a je tam niekde aj muz tvojho zivota, lebo tento, co prave odisiel, nim nebol :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani mala som pocit - podla toho co si pisala,ze to beries relativne uz s odstupom.. (ak sa to da v takejto situacii) ale ja naozaj verim - ze v zivote "vsetko zle je na nieco dobre"..naozaj..a ze sa raz ukaze preco sa dialo toto...a ze ta caka uz len same stasticky... niekto raz niekde napisal - ze "vsetkym uzasnym veciam v zivote predchadzaju bolestive veci"... tak uvidis - ja v to verim :)
Odpovědět
Profilova fotka
už to mám za sebou a teď se těším na novou svatbu..... jednou to vyjít musí :-) kdybych se měla vdávat a přemýšlet o rozvodu, tak se vdávat nemám, když tomu nevěřím a hold jen čekat jak to dopadne a pak si zbalit kufr a nemuset k soudu....................... ale o tom láska není....užijte si růžových brýlý a nebojte se toho!
Odpovědět
blahozelam pepik a dakujem za nas vsetky ;-) mas pravdu, nadej zomiera posledna a kazdu z nas este cakaju slnecne dni 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zavidim Vam Vas optimizmus, ja uz neverim na slnecne dni :-(
Odpovědět
danula: preco?????
Odpovědět
danula: ako to s tou anulaciou pokracuje???
Odpovědět
Profilova fotka
anitka1108: všechno přebolí....já se z toho hrabala rok
Odpovědět
to pepik.24: to hej, tie zaciatky boli najtazsie, ale prebolelo to a hlavne stali pri mne skveli ludia, ktori mi boli oprou...vsetko zle je na nieco dobre, cloveka to sice dost zmeni, uz nie som taka naivna ako kedysi, ale hlavne zijem pre dnesok, nie preto, co bude zajtra...
Odpovědět
Profilova fotka
anitka- máš recht, taky jsem přestala být naivní a poznala jsem, kdo je opravdový přítel...........o rodině ani nemluvě, všem bych přála takovou podporu a pomoc (rozvádět sem se začala po návratu z porodnice...) jakou jsem měla já od celé rodiny a nejlepších přátel....
Odpovědět
ahojholky, zitra me ceka v osm rano rozvod, mam strach...chtela bych se s vami poradit, jak to vypada, kdy dostaneme rozsudek a kdy a jak a kde zacit menit papiry, potrebuji zpet i sve jmeno...dekujivsem za pomoc...rovnez dekuji vsem, ktere mi pomohly s papiry...diky, diky
Odpovědět
maky - ja ti neporadim, ale drzkaj sa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janino, tak jsem se docetla, ze uz mas rozvod za sebou .... jsem rada, ze uz jsi nasla svuj klid a ji stastna. Jsi krasny clovek (venku i uvnitr) a vis co chces, urcite te ceka velke stesti a dlouhy a krasny zivot ..... hlavne bud zdrava a uvidis, ten princ se zjevi necekane ;-)
Odpovědět
pepik to ti ozaj zavidim, ja som sa velmi podpory zo strany rodiny nedockala, skor to boli priatelia, z rodiny ma podporoval len otec a do urcitej miery sestra, ta je taka salamistka, takze jej to bolo dost jedno, pre nu bolo podstatne, nech som happy, ziadne reci susedov a znamych atd ju neinteresovali...z mamkou to bolo najhorsie, dodnes vsetko predychava, mojho ex mala strasne rada, viem, ze dodones je s nim v kontakte...
Odpovědět
a maky nic sa neboj, to uz pojde po rozvode velmi rychlo, ja som uz o mesiac aj daco znova chodila s novou obcankou... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?