První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka a čo som ešte chcela okrem vyrozprávania sa? Ok, názor iných, ale s tým, že zvážim aj vaše názory, ale v prvom rade som si chcela urovnať svoje pociti a myšlienky a urobiť ako JA uznám za vhodné. Tak mi prepáčte, že som nekonala podľa všetkých, lebo to by som sa musela minimálne rozštvrtiť.
Odpovědět
tinika..a uz je to vsetko v poriadku medzi vami? ste sli na dovolenku,ze..
Odpovědět
tini, jasne, jedno, co si tu kto mysli, hlavne je, ze si stastna so svojim riesenim... a je uz lepsie? vyrozpravali se si to?
Odpovědět
tinika, jasneee, v pohode. sme ti dali chrobakov do hlavy. :) a prezrad, co noveho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ano boli sme na dovolenke, potrebovala som byť s mužom sama, niekde na neutralnej pôde, je to lepšie, hoci čas ukáže čo bude dalej, ako sa budu riešiť prípadne hádky, so svokrou sme si svoje povedali, ospravedlnila sa mi za niektoré veci a uvidíme. Tak ja idem, lebo som ešte ani neoddýchla od kedy som sa vrátila, a zajtra do práááce. papa zatiaľ a dik
Odpovědět
tini..tak to je super,ze ste si to vyrozpravali..uz len sa snazit dodrzat to,co ste si slubili..a zbytocne nerypat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leatea dakujem, uvidime ako to bude dalej ;-)
Odpovědět
dievčata už máme termín :-)
Odpovědět
dobre ranko jani :-) a kedy???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdrávím jani! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, janino a aký termín? Lebo v pase máš, že si už mala svadbu. Snáď nie rozvod.
Odpovědět
ahoj jani tak napis kedy :-) tinika tak drzim palce :-N myslim si, ze s rodinou mojho manzela je to vecny boj :-D :-D nie vazne so svokrou si super rozumiem a respektujem ju, ale s jednym clenom mam ho v zuboch :-D , ale co uz zivot ide dalej a ja nebudem s nim zit navekz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
26.9. tak na mna myslite, lebo ten clovek ma dokaze este stale vytocit.... :-( :-( :-( aby som to na sude zvladla |-|
Odpovědět
janino, a musis sa zucastnit? nemoze tam byt nejaky tvoj zastupca? co s chladnou hlavou bude tlmocit tvoje poziadavky a pomienky?
Odpovědět
Profilova fotka
Janino - tak držím palečky! Neboj, zvládneš to! Já mám teď 14.září už 4.výročí od rozvodu :-D Asi to půjdu oslavit :-D
Odpovědět
janka drz sa!!! neboj, vsetko dobre dopadne ;-) hlavne, aby to prebehlo rychlo a hladko 8-)
Odpovědět
budeme ti držať palce a myslieť na teba tak,ako aj na mňa tu kočky mysleli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jani, drzim palce a hlavu hore, co nas nezabije, to nas posilni ;-) moj ex polozilo to, ze cakal ze sa tam zosypem, ale tu radost som mu neurobila :-D co odpovies na otazku co k nemu citis?
Odpovědět
holky, muzete mi nekdo poradit, jak postupovat v zadosti o rozvod? nekdo mi tady psal, ze staci v pripade, ze jsme se na tom oba dohodli, mame vyporadany majetek, jsme spolu neco pres rok sezdani a vice nez pul roku nezijeme ve spolecne domacnosti, tak ze to jde potom rychle a neni ani nutna nase osobni ucast, mohli bysme te mi treba i do IP pisnout nebo nekam odkazat, kde budu vedet co a jak dale? rada bych uz mela tuto neprijemnou zalezitost za sebou a nevim jak na to, aby to bylo co nejrychleji za nami. dekuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
maky, vzdy je to individualne a zalezi od konkretneho sudcu on zastupuje stat a v jeho zaujme je preskumat ci je vase manzelstvo tak rozvratene ze naozaj nie je mozne skusit to este to ze ste sa vy dvaja dohodli moze byt vas subjektivny dojem ze sa nechcete, avsak za par mesiacov mozu byt Vase postoje opacne a sud musim preskumat ci je to naozaj tak a nie je cesty spat ak neprides je velmi pravdepodobne ze to bude odrocene, t.z. predlzi sa to
Odpovědět
a jak o neho = rozvod, mam zazadat? existuje na to ejaky formular nebo nejaky predepsany vzor?
Odpovědět
maky tu je niečo... www.vzory.cz/vzory/rodina-a-manzelstv... - 172k -
Odpovědět
hm, co k nemu citim? nic...pohrdanie? asi...a lutujem ho, ze je taky aky je...ale kazdy z nas vidi inde zmysel zivota... |-|
Odpovědět
marianna5, moc dekuji, jeste bych se chtela zeptat, zda kdyz to chceme obadva, mame to poslat kazdy zvlast a byt jako dva zalobci?
Odpovědět
maky nie, jeden je navrhovateľ a druhý odporca... dohodnite sa, kto podá
Odpovědět
Profilova fotka
jani a ked sa ta opyta ci k nemu citis lasku? maky jeden z vas je navrhovatel /ten co podava nahvrh/, druhy odporca
Odpovědět
ahoj danula, co je nove u teba, ako tvoj ex pokrocil s anulaciou?
Odpovědět
Profilova fotka
mam ist na vypocutie, teda na cirkevny sud, volala som tam, zdvihla mi to nejaka /sestricka/ mniska, ze sa chcem ospravednit lebo budem odcestovana a zacala mi davat rozumy, ze pred Bohom neuteciem a podobne som si myslela ty kravo, moj ex ma obvinuje z toho co nikdy nebola pravda, chce so mna urobit blazna a este nejake mnisky co vedia o tom co som prezila prd mi budu davat rozumy som rozhodnuta, jednoznacne sa NEZUCASNIM
Odpovědět
Profilova fotka
ani keby ma pozyval papez
Odpovědět
uf, to je sila... to co si dovoluju? :-o :-o ]-( prinutit ta kazdopadne nemozu. inak by som asi urobila to iste, nesla by som tam a nenechala sa vtiahnut do toho cirkusu ;-) zelam pevne nervy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?