První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzial nevedela shaarka, a ironia je že aj ja som si stale myslela že baby su hlupe, že načo sa vydavaju ked to mali aj pred svadbou. ale u nas to začalo na svadbe. a vtedy bol ešte na mojej strane. Ani im nevolal ked sme išli na dovolenku. To ja som mu povedala nech zavola, že su to jeho rodičia. A čoho som sa dočkala. Ver že keby som vedela ta sa určite nevydám. A stokrat som mu vravela že ja mu rodičov nezakazujem, neberiem, že sa snažím s nimi vychádzať nech poprostí aj mna a prosila som ho o vyriešenie a on že ako čo s tym ma uroiť.
Odpovědět
Profilova fotka
chcela som napísať pochopí aj mna
Odpovědět
a prosim ta, vlastne aky mate problem? ze nevychadzas s rodicmi? ci on je s nimi vela? alebo???
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka problém je v tom, že ja nič nemôžem na nich povedať, lebo to sú jeho rodičia, že to nie je pravda, a keby som tu všetko vypisovala, tak by sme tu boli dosť dlho, takže ťa nebudem zaťažovať, v skratke ide o to že mna sa pred nimi nikdy nezastane, on sa zastáva ich predo mnou a teda neviem načo mu bola manželka.
Odpovědět
ten moj napriklad nestoji na mojej strane, ani ked mam pravdu - a to vsetko pred mojimi rodicmi... hadame sa kvoli tomu, velmi mu to vycitam, ale na rozvod to predsa nie je!!! on ma pred nasimi taky respekt, ze malokedy povie nieco, co by mohlo ist proti nim... a castokrat si robi zo mna srandu... skratka nasi, ask su na mna nabruseni, maju sparingpartnera a ja poto sama vyrevuvam urazena na cely svet... a co mam robit? obmedzujeme navstevy a odklanam debaty tak, aby k tym situaciam nedochadzalo... nedam si predsa pokazit kvoli tomu zivot... hm? ved o nich nemusite bavit a neverim, ze par spolocenskych akcii narusi vas vztah natolko, aby ste sa museli rozvadzat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale on chce chodiť na všetky oslavy ake len existuje, aj sesterniciam, bratrancom, ujom tetám a neviem komu ešte, ale že na man sa všetci vykakali na 25 a nik ani ruku nepodal, to mu je fuk
Odpovědět
hm... tak na toto neviem, co mam povedat... si myslim len, ze na vsetko musia byt dvaja. a ak sa to popsulo kedysi, tak to OBAJA musite vyriesit teraz... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ja tiez vravim že na všetko musia byť dvaja. Ale to on nerieši, on sa rozhodol, bud to vyriešim ja alebo rozvod. A sharka mas pravdu, ale každy sme nejaký, každého stvu iné veci a každý inak reaguje. Takže je to prípad od prípadu iné. Ale ďakujem ti za to ,že sa mnou zapodievaš.
Odpovědět
shaarka, trochu tu debatu sledujem a tvoje navrhy su fajn a pouzitelne za predpokladu, ze ich riesis s vyspelym a rozumnym jedincom, co zrejme nie je tento pripad ;-)
Odpovědět
pelemele: súhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelemele ahoj, presne o tom hovorím, nemám s kým riešiť, tak čo sa potrham. Samomluvou ešte netrpím.
Odpovědět
Profilova fotka
aké je šťastie vrtkavé, xii pred pár mesiacmi som ja písala marianke a teraz ona mne. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tinika manželstvo jej a o kompromisoch a rešpektovaní toho druheho. niekto musí spraviť prvý krok ak to chcete vyriešiť
Odpovědět
no mrzí ma,že ti poštu oplácam pri takejto príležitosti,to mi ver :-(
Odpovědět
lubkajuniorka: len aby ten jeden nezačal krývať od toľkých prvých krokov :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lubka ale kompromis znamená že ustúpia dvaja, nie stale len jeden, lebo ako vravi marianka, tak z toho budem krívať
Odpovědět
hm... tak prvy krok neznasam, ja ho velmi tazko robim, lebo si 100% myslim, ze som v prave... ale keby bol vztah uz v koncoch, som ochotna robit prvy krok zas a zas... mala som taky vztah. lenze ani prvy krok 5x do tyzdna nepriniesol uspech :) manzelstvo je ine... fakt netusim, ako to u vas funguje, ale ja na tvojom mieste by som asi urobila aj nemozne, aj pritiahnute za vlasy, aby som fakt vycerpala VSETKY moznosti ako to dat do poriadku - ak nanho nie je spolah, potom to je na tebe :-D teda ak mas este nejaku chut. a co vlastne teraz? fakt sa idete rozvadzat? alebo to je len o tom, ze sa natahujete, kto poda papiere na rozvod a kto ich podpise a kto nie?
Odpovědět
Profilova fotka
a to je aj moj prípad, ani 5 x prvý krok nič nerieši. ja o rozvod nepodam. a myslis si ze nie som v koncoch, ked uz som ja zavolala svokre? Po tom všetkom čo som od nich dostlala? To čo ešte mam urobiť? Vyjsť na lomničak?
Odpovědět
:-D :-D :-D som zvedava, a ak mas cas, tak napis... zavolala si jej a co si povedala? ja nechapem, asi idem tuto diskusiu precitat este raz... idete sa teraz porozpravat so svokrou o com? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tinika prepac za otazku, ale nema niekoho ineho?
Odpovědět
Profilova fotka
sharka chcem počut jej nazor na vec, povedať jej všetko čo ma škrie, lebo je to všetko kvoli nej a potom ked to už zo seba dostanem tak potom uz mi to bude jedno čo bude. Lebo ja nemienim za niekym doliezať ked o to nestoji a svojej zene ani telefon nezdvihne
Odpovědět
Profilova fotka
Tinika - držím palečky, aby dnešní odpolední rozhovor s tchýní vnesl trochu světla. Třeba pochopí, že se její syn chová jak malej kluk a pomůže Ti s ním. Doufám. Přece jen měla zatím vše jen v jeho podání a kdo ví, jak to bylo. Úplně ho vidím, jak stojí, ramínka svěšená a ukazuje prstem ... to ona, ta to byla..... Budu na Tebe myslet. Na tohle sama nestačíš, fakt doufám, že tchýně pochopí a pomůže. |-|
Odpovědět
nechapem tinika. na jednej strane sa chces od manzelovej rodiny distancovat a na druhej strane od nich nieco ocakavas a vycitas im ze ti neprisli ani zablahozelat.neznasas chodit na rodinne oslavy a vadi ti ze na tu tvoju sa vykaslali.....cudne.a vobec pozvala si ich a prichystala nieco?
Odpovědět
skor si myslim, ze sa stretli dvaja barani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danula nemá, nemá kedy, stále je so mnou. Silente si ma rozosmiala. No neviem či to pomôže, ale aspon to skúsim. A chcem aby počula aj moju verziu. A ked uz nič iné, ona ho pozná viac, kedže je jeho matka, ako ja čo ho poznám par rokov. tak snad poradi ako nanho, lebo uz neviem či ho mam otravovať, vyvolavať či ignorovať a niekam odísť aby si uvedomil čo môže stratiť. A či o mna stojí vôbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tinika - a nemohl se leknout zodpovědnosti? Víš, že už není maminčin, ale že je na něm, aby byl on otcem, živitelem a tak vůbec. =-)
Odpovědět
tini, drzim palce, aj ked som toho nazoru, ze ty so svokrou nic nevyriesis, toto je problem medzi vami dvoma. ak ho svokra doteraz nevychovala k samostatnosti, zodpovednosti a vlastnym nazorom, teraz uz nepomoze. tvoj manzel sa sprava ako trucovite decko, vyostruje situaciu bez ohladu na to, ze vas vztah to velmi pravedpodobne trvalo poskodi. moja otazka: PRECO?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by som chcela aj ja vedieť. lebo bud som sprosta a nedochadza mi alebo on nevie čo chce.
Odpovědět
hehe, mne sa to zda cele dost vtipne... :) najprv som myslela, ze tinika ma 18 rokov :) ale pocuj, tinika, si myslim, ze ked sa stretnes so svokrou, a pokecate, tak sa to vyjasni... ved sa hadam nebudete bit. povies jej, ake mas obavy, co ti vadi a ze by ste mali stat na jednej strane (akoze. ved je jasne, ze budes stat s muzom:)) ale som zvedava, co poriesite. zelinka, ja by som ju nepozyvala domov a ani nic nechystala, lepsie je sastretnut na neutralnej pode, kde sa neda kricat a nedaju sa robit sceny. dobra kavicka, prikemne prostredie... :)
Odpovědět
shaarka si nepochopila. narazala som na to ze sa tinika stazovala ze na jej 25-ku sa kazdy vykaslal
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?