První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
To je sila, to je sen. Tak takéto scenáre nevymyslí ani Spielberg !!! A to že sa už nikdy nevydáš a nikdy nikdy nebudeš chcieť fajn parťáka a skutočne milujúceho muža po tvojom boku? Teraz sa ti to zdá nemožné, ale už tu boli podobné hrdinky a predsa neskôr našli svoje šťastie !!!
Odpovědět
Danula2, ak Ťa nahrával bez Tvojho vedomia, tak je to trestný čin. Kľudne ho udaj. A to, že to použil na súde, je parádny dôkaz proti nemu. Mimochodom a čo si mu povedala, keď volal z tej rozlúčky so slobodou?
Odpovědět
danula takze tu zenu ma asi len kratko...ked dobre chapem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi admin uzavřel diskusi "2 měsíce před svatbou"... Takže to s dovolením napíšu sem - úhrnná rozvodovost se v posleních letech pohybuje na 0,47 - 0,49%, tj. rozvádí se téměř každé druhé manželství. No hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
olouch: Bohužel je to vidět i zde, protože některé nevěsty, co psaly od začátku jsou již skuečně rozvedené:-))A není jich málo:-))
Odpovědět
ahojte... to gaia: :-D :-D :-D danula...ja nechápem...normálne to čítam dokola...a ty si na neho nezavolala políciu....jojoj...ten by videl ]-(
Odpovědět
Janino, nepomohlo by s drahým ukončiť bežnú komunikáciu, aby si zažil aké to bude po rozvode. Nie že by som bola za ukončovanie komunikácie v kríze, ale keď nič iné mu nerozviazalo jazyk, tak to vidím ako poslednú možnosť. Inak Ťa obdivujem, lebo ja by som ho od beznádejnej zúrivosti, že mi nie je schopný povedať dôvod rozvodu, nechcela ani vidieť, nieto ešte dostávať pusu pri rozlúčke...
Odpovědět
s pusami sme skončili včera, keď odišiel spať k rodičom a zabuchol za sebou dvere.... som sa ho totiž opýtala, či si vôbec uvedomuje, že ON sa chcel rozviesť a podal žiadosť...tak o čo vlastne ide???? a vysvetlila som mu, že to, kým by sa z nás stali kamaráti (chacha) ešte teda veeeeľmi dlho (nekonečno) potrvá....hoci nie som typ, ktorý sa rozchádza v zlom...nezabúdam (zatiaľ) na nič a nikoho kto mi ublížil takým vyberaným súpôsobom |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janka, je to hlupák... Ešte sa bude tváriť ako dotknutý, nie ]-( A jedna veselá správička, možno si ju už zaregistrovala, v pondelok sa narodilo našej júnovke /sloniiicek/ bábätko. Malá Martinka a je stráááášne zlatučká.
Odpovědět
jeeej ano??? idem ju omrknúť teda :-) ozaj veď tie babenky už všetky zaradom začnú rodiť...a karamelinka?
Odpovědět
Profilova fotka
v júnových manželkách je link na fotky, tak pozri. O karamelinke neviem nič. Do snažiliek už skoro nikto nechodí :-( Asi by som mala ísť pozrieť do júloviek, či niečo nepísali o karamelinke.
Odpovědět
ok... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
náádherné bábatko... x-) x-) alex..veď snažilky sa teraz snažia v lete...čo tam na net :-D ale je tam celkom pekná úspešnosť, ako tk pozerám....aj meusicka je uz tehulka??? jeeej ...tak sa to aj v košiciach rozbehlo??? no krááása... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joj sme mimo tému, dúfam, že nás nezrušia :-N Nooo aj meu, a už aj cukruska bola, len to nevyšlo ;-(
Odpovědět
aale ja som v tejto téme inventár...anaxmon privrie oko ;-) hm...veľa na vás všetky myslím x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
karamelinka písala naposledy do júloviek 8.júla, už jej tam svieti 40tt, tak možno už je maličký Eriček na svete. Trošku mi je ľúto, že tá témička tak upadá, bo som v nej bola už dllllho. Ale verím, že sa z nej už čoskoro dostanem. Aj silwietta už má riadny pupčisko :-D Ver, že aj my na teba myslíme. Teda ja určite :-D Lebo stále som z toho v miernom šoku. A najviac by ma zaujímalo, ale to určite aj teba, že prečo vlastne.
Odpovědět
to zaujíma aj mňa...asi od rozkoše... |-| silwietta a vejinka...evitka...no rozrastlo sa to :-) ja tam občas zabehnem, ale už nemám prehľad...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babule... bola som sa kuknut ako sa ti jani dari a kukam ze ma spominate :-p tak mi neda nespomenut, ze karamelinke sa maly erik uz narodil, ma zo tri fotky v albumceku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, este raz klobuk dole pred tebou a tvojou vnutornou silou, strasne silno ti drzim palceky aby sa tato skareda epizoda skoncila a ty si bola znova stastna x-) x-) x-)
Odpovědět
ďakujem :-) :-)
Odpovědět
indymac • Včera o 04:15 No pri prehliadani tejto stranky mi neda nezacat temu rozvod! urcite to nebude tema marna a kludne treba zacat prispievat svojimi postrehmi. Urcite vela ludi bude zaujimat preco a ako to cele zacalo a temy a prispevky ako najkrtsia svadba a tolko vyhodenych penazi zaujmu hadam kazeho. takze len smelo dotohooo! :-}} broskynka23 • Včera o 04:17 NO nic v zlom...ale preco otvaras takuto temu na svadobnom fore?Sice je tu volna diskusia...ale taketo fakt"krasne"temy tu nemusia byt.Moj nazor. indymac • Včera o 04:20 preco si to mysliis? rozvod je to co tu caka tak zhruba 60% ludi a urcite kazdeho bude zaujimat ake su postrehy ludi kt sli do toho vsetko planovali vyvalili za to neskutocne mnoztvo penazi a su sami. myslim ze tato tema bude dost popularna a aj ty najzamilovanejsi sem nakuknu! :-}} broskynka23 • Včera o 04:26 Samozrejme ze nakuknu...Aj ja mam rozvedenych rodicov...ale neviem,pride mi to take smutne,zaoberat sa teraz otazkami,co ak to nevydrzi...co ak sa rozvedieme po roku...co ak...A navyse taketo podobne temy...su aj v okienku "po svadbe"Za chvilu sa bude o rozvode pista ja v casti "pripravy na svadbu" ivankaja • Včera o 06:33 Veď už tu téma rozvod je a myslím,že to úplne stačí, presne ako napísala broskynka prečo si kaziť prípravy na svadbu? A keby sme stále uvažovali, že čo keď.... sa stane to alebo ono, tak neviem ako by sme žili. A takisto prečo 60% ľudí by tu mal čakať rozvod, áno je v dnešnej dobe veľa rozvodov, ale podľa nejakých štatistík sa takisto riadiť nedá, niečo sa ovplyvniť dá a niečo nie liana • Včera o 07:39 indymac, ty sa rozvádzaš že ťa niečo také vôbec zaujíma? lebo len čo sa zaregistruješ tak tu capneš tému rozvod a to bez toho aby si si popozeral celé forum a zistil že taká téma tu už je. je v nej dosť na to, aby si si celý deň mohol čítať. indymac • Včera o 07:47 baby tato tema nema byt ziadne kazenie priprav na svadbu. to nie je vobec cielom. len som chcel zalozit nieco { ako vidim niekto ma uz predbehol, ale necital som vsetky fora} co ma byt memento pred tym ako niekto vyhodi tazko usetrene peniaze na par hodin zabavy. pripada mi uplne sialene vyhodit napr { mensia svadba} 50 litrov za svadbu. ma to sice byt najkrjasi den v zivote ale povedzme si je to skutocne tak?? a stoji to za to??? indymac • Včera o 07:52 liana nie nerozvadzam sa, a ani sa nechystam zenit sa. jeden moj znamy tu ma foto tak som ho siel pozret, hovorim znamy lebo ked par tyzdnou pred svadbou obrabas okrem svojej nastavajucej aj niekoho ineho tak mi pripada chore tesit sa na nejaku tortu za 10 litrov a ozdobky na auto a vyzdobu saly a pod blbosti, to ze ako dopadlo X mojich kamosov po svadbe ani nehovorim. a kde je ta nadherna vyzdoba a krasne pozvanky? no zabudlo sa, borci par mesiacov v tych lepsich pripadoch rokov radsej travia cas mimo domova, s kamosmi milenkami a pod, na svoju zenu si najdu cas { myslim sex} tak raz za mesiac{ tie stastnejsie} a o ostatnych veciach ani nehovorim. ivankaja • Včera o 08:20 A preto že tak dopadlo x tvojich kamošov tak takto musia skončiť všetky manželstvá?? indymac • Včera o 08:29 absolutne nieee! ale som neveriaci tomas!!! a urcite jedno z X manzelstiev moze fungovat! dufaj ze to je to tvoje alebo bude to tvoje. orinka • Včera o 08:35 Už len čakať, kedy to tu zamknú indymac • Včera o 08:37 orinka preco by sa to malo zamkynat??? orinka • Včera o 08:38 "pripada mi uplne sialene vyhodit napr { mensia svadba} 50 litrov za svadbu. ma to sice byt najkrjasi den v zivote ale povedzme si je to skutocne tak?? a stoji to za to???".... vidno, že nevidíš pravý zmysel sobáša... svadba nie je o hostine... a to, či niekto za ňu vyhodí 4000,- 50 al. 100.000,-, tak to už je každého osobná vec.... podstatou je niečo iné.... a svadba môže byť svadbou aj bez hostiny... orinka • Včera o 08:38 indymac: už keď, tak zamykať nie zamkynať... ale nie o tom som chcela Prečo? Lebo tu už taká téma je... indymac • Včera o 08:42 no prave ze pravy zmysel sobasa ja vidim len som este zatial nevidel nikoho kto by ho dodrziaval a spraval sa tak, a dik za opravu ja sa vzdy rad niecomu poduciim. ivankaja • Včera o 09:03 Nikdy nemôžeš vidieť do vzťahu tých dvoch aj keď ich neviem ako poznáš tak nevymýšľaj indymac • Včera o 09:15 ivanka mas stastie si tu citam niektore prispevky tak ti mozem hned odpisovat. no sa mi strasne paci tato stranka taka velmi optimisticka, a tak to ma byt! mas pravdu do vztahu nikdy nevidis a povie ti je to ovela lepsie ako keby si videla. tie moje pochmurne myslienky ohladom svadieb a zasnub a vernosti a pod by nakoniec mohli byt pravda. a je lepsie ked clovek nevie. ja uz cakam ze tu niekto napise fakt nieco optimisticke { ked uz ten moj rozvod sa nejako nechyta} ze som vo vztahu 15 rokov a este sme si neboli neverny alebo nieco podobne idealisticko- nerealne formulovane! { do kelu zase moj pesimizmus!!} ivankaja • Včera o 09:49 Neviem takýchto ľudí, ako si ty pochopiť ... prepáč, ja takisto niesom rodený optimista ale aspoň sa snažím a ak sa idem vydávať tak asi preto, pretože tomu človeku bezhranične dôverujem a každý ťa môže v živote sklamať ale myslím, že už nech sa potom s tým každý vysporiada po svojom a každý vo svojom vnútri zváži, či sa môže alebo nie na seba pozrieť a povedať, urobil som to alebo ono... každý sme nejaký a nikto z nás nie je svätý , veď takto sa všetko dopredu odsudzovať nedá, to sa ti takýto život páči?? liana • Včera o 09:59 v profile máš napísané že si svadbu už mal či to len tak? nie každé manželstvo skončí rozvodom. a zároveň nie v každom manželstve majú tí dvaja oči len pre seba. ale manželstvo je aj o tom, ako sa ľudia vedia držať, nemajú o sebe pochybnosti, dôverujú si a zároveň robia všetko pre to aby sa tá dôvera udržala a bola oprávnená. Prečo existujú rozvody? Na 99% pre neveru. A prečo existuje nevera? Môžeš sa o tom dočítať v téme Nevera. Je tam kopec názorov a nájdeš tam aj mladučké cicušky, ktoré sa otvorene priznajú že sú milenkami kade koho, nič od dotyčného nečakajú ( asi len ten sex), a je im veľmi ľúto že rozbíjajú rodinu. A chlap keď vidí že sa taká cicuška okolo neho točí, tak čo by si neodskočil keď nevie svoje pudy regulovať? Ale aby som neutočila len na chlapov tak tam najdeš aj ženy, ktore maju milenca lebo ten ich manžel im nedáva to čo potrebujú. A prečo vyhodiť toľko peňazí za svadbu? Lebo je to viac menej od mala veľká predstava samotnej ženy a svadbu si predstavuje ako romantickú udalosť. A za to sa platí! orinka • Včera o 10:04 A už to začína... hádky o nevere, rozvode - či sa končia alebo nekončia manželstvá rozvodom.... dievčence, ešte ste sa nepoučili z témy nevera, že to nikam nevedie? A viete čo by bolo najlepším "liekom" na takéto témy? Nereagovať sue • Včera o 17:50 Indymac, nehnevaj sa, ale keby som sa rozvádzala, najmenej čo by ma trápilo, by boli peniaze "vyhodené na svadbu"... tripplebi • Včera o 21:05 uz je tu tema prvy rozvod podla mna, peniaze nie su to najdolezitejsie na svete. ked niekto chce dat na sadbu 100, 200 tisic, tak preco nie? proco by mladomanzelia mali planovat svadbu s tym, ze neminajme vela, ved aj tak sa potom mozno rozvedieme a z nasej svadby nam nic nezostane, len kopec vyhodenych penazi. tesit sa mame z pritomnosti, nie cakat co nas postretne v buducnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
nerada sa pustam do takychto debat -lebo to nikam nikdy na tomto fore nevedie - ale neodpustim si: svadba nie je o vyhodenych peniazoch za vyzdobu...saty...a jedlo...ide o zazitok - o to tesit sa a oslavoovat radost z toho ze si v tej chvili clovek berie milovanu osobu a tesit sa s ludmi ktorych mas rad a zalezi ti na nich a im na tebe...je to o zazitkoch a spolocne travenej vynimocnej udalosti a preto nech si ju kazdy urobi ako sam uzna za vnodne... len s klapkami na ociach sa to da brat ako vyhadzovanie penazi - pretoze potom je vyhadzovanie penazi vsetko - naco chodit na dovolenky s clovekom - s ktorym sa raz rozides ???? vyhodene peniaze - lebo na take zazitky asi chces radsej zabudnut - ci sa mylim??? alebo naco robit oslavy narodenin...vyhodene peniaze - sak aj tak raz kazdy umre... naco chodit s kamaratmi na pivo???? sak aj tak nie su k tebe vsetci uprimny!tiez vyhodene peniaze... urcite sa nikto totiz nezeni s tym - ze sak sa aj tak rozvedie - ale vies co? aspon to chce skusit dokazat to na cely zivot - a to chce guraz! a ja osobne si oovela viac vazim muzov - ktori sa chcu ozenit alebo zenati su (okrem tych co podvadzaju) ... ale clovek - pre ktoreho je svadba len o minani penazi to nikdy nemoze pochopit...
Odpovědět
Tak ja do tejto témy občas nakuknem a niekedy sa nestačím čudovať |-| Katka, pekne si to napísala. Pravda pravdúca :-D A ešte chcem napísať, že svadobný album janino som si často pozerala a ozaj som si myslela, že sú si 100% súdení. Ale asi nevydalo :-( Je mi to ľúto, aj keď sa nepoznáme. Držím palce ...
Odpovědět
viete...stále rozmýšľam nad tým, ako som mohla dôverovať...ako som si mohla myslieť, že aj on to myslí na celý život a úprimne ako ja.... je mi z toho veeeľmi smutno, lebo som tiež patrila medzi nevesty, ktoré si mysleli, že si berú nejsvelejšieho muža na svete... obdivujem mužov, ktorí to urobia z lásky...a nie len tak pre zábavu ako môj muž |-| |-| *orinka*....nemysli si, že ti niekto chce pokaziť prípravy na svadbu...ale zatvárať oči pred realitou a myslieť si, že mne sa to nikdy nemôže stať...je trochu detinské...nemôže...tebe...ale čo ten druhý pred oltárom???? jemu sa nemôže pošramotiť v hlavičke, tak ako môjmu mužovi...už by som dnes nedala ruku do ohňa za nikoho |-| a niekedy človek nevie, či môže dôverovať sám sebe...možno sa ti to zdá pesimistické, ale toľko preplakaných nocí a otáznikov neprajem nikomu (len jemu...nech sa mu to všetko vráti aj s úrokmi - ale o to sa už postará najvyšší)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani bez dôvery to v živote nejde. A hoci si sa veľmi sklamala, raz zase budeš niekomu dôverovať. Lebo ak by si dôveru navždy vyhodila zo svojho života, stala by sa z teba zatrpknutá žena, ktorá nikomu a ničomu neverí a to mi k tebe vôbec nesedí :-) Všetky do toho ideme s dôverou a všetky veríme, že si berieme toho najskvelejšieho muža... niektorej sa tá dôvera vyplatí, niektorá dostane riadnu facku od života a chvíľu dôverovať prestane. Ak chce však ešte niekedy v živote znovu milovať a byť milovaná, musí sa znovu naučiť dôverovať. Tvoj muž to možno v tej danej chvíli naozaj robil z lásky... Len zrejme nevedel rozlíšiť lásku na dlhé roky s tou láskou "zaľúbenou", ktorá trvá len chvíľu ;-) A tomu ver, že každému sa v živote vráti všetko, čo kedy komu urobil...
Odpovědět
moncuska dobre si to napisala, aj katka
Odpovědět
janino: myslím, že moja kapitola v tejto téme je už dávno uzavretá, tak neviem, čo to zase rozoberáš =-) , ale ak si zvedavá na názor môjho snúbenca, tak sa ho kľudne opýtaj... nick tommino ;-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
orinka myslím, že janino narážala na tvoje príspevky zo včerajška do inej témy o rozvode, ktorú sem admin presunul (viď vyššie) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Orinka, Janino to nemyslela zle, len skratka vie, o com hovori a ja s nou plne suhlasim...A Tvoj snubenec to tiez urcite mysli dobre, ale aj Jankin manzel mal pred oltarom zrejme ine nazory ako ma dnes, a nikdy nemozes vediet, co sa stane o polroka, o rok ci o desat...keby to vzdy bolo tak, ze navzdy budu platit tie 'nazory' co maju snubenci pred svadbou, nebolo by tolko rozvodov... |-| Janino, velmi ma sokovalo, co sa prihodilo, ale ako sama vravis, caka Ta nieco lepsie ;-) a ja Ti velmi drzim palceky :-)
Odpovědět
V mojich príspevkoch, ktoré patrili do inej témy a bola sem presunutá nie je ani zmienka o mojich prípravách... a už vôbec nie o MNE... 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?