První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
ooo už to beriem trochu inak...a veľa mi v tom pomohol náš farár...ozaj ide o to, čo je v srdiečku...nie kde sa to koná :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som uvazovala nad ytm aby auto preslo mna, nechapem preco ale jeho mi bolo luto vyvolaval vo mne neuveritelny pocit viny a strasne ma aj potom zneuzival, ja som len plakala a plakala, on so mnou rozpraval a nahraval ma na telefon aby to mohol pustat kamaratom, rodine a pouzit na sude |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda pkeny sviniar.....az sa mi nozik otvara vo vrecku otvara :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, som to tam trosku zabudla zmazat....ale pochopili ste...nie? :-D
Odpovědět
hej hej...danielik :-) sorry...ale to už je moc aj na mňa :-( kamaratom??? primitivizmus
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ked tu riešime ten rozvod a kopu je tu rozvedených ako pozerám, riešila tu niektorá z vás aj zmenu priezviska dietaťa? lebo ja som teraz v takej dileme, nevie niektorá helfnút :-(
Odpovědět
tam tuším musí zákonitý otec súhlasiť...ak sa ho samozrejme nevzdal uz predtym...myslim dieťatka |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ak by som mala dieta, male dieta do cca 6 rokov, kym nezacne chodit do skoly, NEDOVOLIM aby malo meno toho hajz.a neviem ako je to po pravnej stranke, ci nemusi otec suhlasit
Odpovědět
jooj už musím letieť....ale pridzem ešte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Janka, nestíham to tu tak sledovať, ale prečítala som trošku dozadu a musím povedať, že klobúk dole, ako to zvládaš. A musím povedať, že taká kočka, ako ty, sama určite nezostane ;-) Prajem ti, nech už sa ti stávajú len a len dobré veci. Danula, to je hotové hovädo, ten tvoj bývalí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ved to ze musí súhlasiť a on samozrejme robí naschváli, malý na neho vyslovene kasle a zasa na muža nedá dopusťit, jednoducho ho zboznuje a aj on sám sa predstavuje ako my ostatný naším priezviskom
Odpovědět
danula2: prečo ťa tvoj bývalý muž upodozrieval z nevery? Odkiaľ k tomu prišiel?
Odpovědět
Článek se načítá
danula je to tazke, no neviem, ako s tou anulaciou dopadne, uz ju ma??? Lebo anulacia trva strasne dlho a musi tam byt naozaj dovod... len aby sa nekopli s tymi pripravami, ked ju este nemaju...neviem A Ty mas teraz niekoho?
Odpovědět
Kokos, že anulácia manželstva kvôly nevere ..... to je čo za farára pane na nebi !!! Nič si neoverí, nemá objektívne informácie a už odcudzuje pre krivú prísahu pred bohom. Jáj chlpy sa mi ježia na chrbte !!!
Odpovědět
Profilova fotka
to: janino podla mna nepogratulovat k 1. cene v tombole ale vo vypredaji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beju sibalo mu, sledoval mi telefon, dal sledovat mna, napichol cip do auta, ktory sledoval kade chodim a pod ked som telefonovala pracovne, prip s kamaratmi hned to boli potencionalny milenci, nezvladol to ocakaval ze ked sa vydam za neho, ostanem hned na materskej s mastnymi vlasmi, zasterou, cakat ho s obedom doma ako jeho prid..ana mater dokonca sa ma pokusil znasilnit aby som otehotnela :-( emilyz nenavidim muzov a neverim nikomu
Odpovědět
danula.... nebud plna nenavisti, viem, je to tazke, ale nenavist kazi zivot najma tebe, nikdy nie tomu, koho sa tyka...skus ist za psychologom... este si mi neodpovedala ohladom tej anulacie ;-)
Odpovědět
a inac som chcela dodat k tej dedine - nie na vsetkych to je tak a v meste to je niekedy este horsie, tam funguju tiez klebety... a najviac sa mi paci, ked niekto s niekym este ani poriadne nechodi, a oni sa uz pytaju, kedy bude svadba... kazdy sa do toho pletie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nie urcite nema, chodili mi nejake papiere aby som sa vyjadrila a pod a otvedy mi nic neprislo viem ze ho vypocuvali a ze sa to snazil vybavit protekcne, dokonca mi nukal peniaze aby sa to podarilo anulovat, ze mam povedat ze som naschval krivo prisahala a pod necitim nenavist, ale uz nikdy nebudem nikomu verit, fakt nikdy nenavidim samu seba ako som mohla byt tak strasne sprosta
Odpovědět
hmmm tak to je fakt silné kafe. Pred svadbou si necítila žiadne majetnícke resp. žiarlivostné harašenie?
Odpovědět
...baby...so zmenou priezviska musi suhlasit biologicky otec dietata |-| ...prip. ak sa biologicky otec vzda dietata....mozte ho pomenovat po sebe ;-) ...prip. po novom mangelovi ;-)
Odpovědět
pocuj danula, ked ho nema, tak sa sobasit v kostole nemoze k takemu rozhodnutiu inac zasada cirkevny sud zlozeny z mnohych ludi, je potrebna myslim aj vypoved svedkov, nie je to len o tom, co povie tvoj farar a ak to rozhodnutie nema, alebo bolo vase manzelstvo uzavrete platne, tak to jeho nove manzelstvo bude takisto neplatne :-| takze smolka, bude to len na oci divaka necit k sebe nenavist, ved si sa vydavala z lasky.
Odpovědět
seba neobviňuj danula.nikdy nikomu nesmieš dovoliť, aby ti skazil celý život a zobral ti všetkú radosť. Musíš ľúbiť samú seba !!!
Odpovědět
Profilova fotka
beju je to neuveritelne ale prave naopak, daval mi uplne vsetko, slobodu, mohla som chodit kam som len chcela, robit si co som len chcela, kupoval mi darceka, doslova si ma vydrziaval, nikdy neziarlil po svadbe totalna zmena, totalna
Odpovědět
Protekčne vybaviť anulovanie manželstva uzavretého v kostole a ešte ťa ide uplácať, aby si klamala pri výpovedi, že si bola fakt neverná. Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj
Odpovědět
Hold znova sa raz potvrdila pravda, že manželstvo je veľká lotéria !!!
Odpovědět
danula podstatne je, aby si v sebe nemala nenavist to ta znici :-S
Odpovědět
No ak vás fakt nakoniec aj cirkevne rozvedú, tak potom skutočne pochopím dôvod, prečo je na svete toľko neveriacich. Och !!!!! Ja žasnem !!!
Odpovědět
Profilova fotka
pochybujem ze sa mu podari anulacia, ja sa uz aj tak nikdy vydavat nebudem, takze mi je to v podstate jedno |-| a co sa tyka jeho, davam mu s novou manzelkou tak max jeden rok, dokonca sudkyna mu povedala, ked jej basnil o tom ze sa chce zenit nech to ukonci, ze ho tam nechce znova za rok vidiet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danula a ako dlho ste spolu pred tym chodili? byvali? a ako dlho ste boli manzelia..? pripada mi totiz ako primitiv...ale primitiv je primitiv stale.... ze by sa pred tym tak dokonalo pretvaroval?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?