První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ako aj ja :-D Nás rozviedli 27.5.O8 a svadbu mám 20.9.08 a terajším snubencom spolu žijeme 2 roky :-) Už dávno by som mohla byť rozvedená len moja sudkyňa bola dlhodobo chorá a nikto ju nechcel zastúpiť tak sme do teraz museli čakať.
Odpovědět
Profilova fotka
To je zvláštní, že za tu soudkyni nenařídili náhradu. Člověk chce ten rozvod mít co nejdřív za sebou a ne aby se to zbytečně protahovalo :-|
Odpovědět
ah...holky...to teda je...srab???? no asi slabé slovo.... :-( =-)
Odpovědět
je to ch..j!!! Ale nechaj ho tak hrdinu,však on sa zobudí...ale pozde-pozde milý drozde :-D
Odpovědět
tak tak marianka....ako u vááás :-D
Odpovědět
presne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek je to tak nikto ju nechcel nahradiť :-| už som bola fakt zúfalá.Bolo to strašné,vieš aj to sa mi stalo že utorok som mala mať pojednávanie a pondelok poobede som dostala papier že pojednávenie nebude iba mi tam nahodili iný termín a bolo to ]-(
Odpovědět
uff...dúfam, že nám sa to nestane :-|
Odpovědět
janino: a počkaj ešte tie všetky obvinenia,ktoré padnú na tvoju hlavu...aký má zničený život atď. ]-( To sa "pobavíš"...
Odpovědět
Profilova fotka
angyalok: Tak to je síla! To by mě z toho asi mrsklo, kdyby se to tenkrát takhle táhlo i mě ]-( Věřim, že jsi už musela být zoufalá.
Odpovědět
och...to už neriešim...on si ho zničil sám... veď najprv mal také ťahy, že on na súde na mňa porozpráva.... a keď som mu povedala, že ja budem ticho a len poviem, že sa chcem rozviesť a že potom uvidíme, kto sa strápni...veď sudcu absolútne nezaujímame...sme pre neho len ďalšia odškrtnutá čiarka
Odpovědět
:-D tak to bolo aj u nás...vyťahoval ešte aj sexuálny život :-N ,ale presne ako si napísala,strapnil len sám seba a to nemôže prehltnúť...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já teda docela zírám, co ti chlapi u rozvodu někdy dělají =-) :-| Jsem fakt vděčná, že rozvod s mým bývalým manželem proběhl v přátelském duchu, hladce, rychle, bez problémů.
Odpovědět
ahojte baby,ja len ze najskor aky frajeri,idu sa rozvadzat....a potom chudatka zo seba este urobia...blbci,co uz... ja to stale vravim,ze su nevyspitatelni,nikto nikdy nevie,ktoremu z nich prdne v bedni... ale vsak ked chcu,no nech sa paci...traposi! ja som ale strasne zvedava ake dovody uviedol/uvedie na rozvod manzel janino...
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja som sa pobavila na rozvode -radčej takto po rozvode :-D Vnútri nepovedal nič a keď sme išli von tam sa začal somnou hádať aby som mu vratila všetky svadobne dary atď,skoro ma porazilo.Z jeho strany tam boli iba rodicia,sestra z rodinou,a krsny rodicia,jeho mama do svadby neinvestovala ani halier ako svadobny dar nám dala 5000 sk.Aj to dala vtedy keď sme o polnoci tancovali posledny tanec tak tie peniaze čo sme pozbierali pri tanci sme dali mame aby ich schovala,my sme sa isli prezlisť a ona to videla-jeho mama,po svadbe hneď zavolala synovi že ona nam dala tie peniaze a či sme ich nasli,či ich nahodou nezobrala moja mama :-)
Odpovědět
simonko: také trápne ako aj ten môj...diametrálne odlišné predstavy o spoločnom živote atď :-D Len ten to spestril ešte mamičkou ;-)
Odpovědět
angyalok.... tak mne povedal asi dva dni nato, ako oznamil svoje rozhodnutie, nech mu vratim obrucku....som sa spytala, ci uz ma dalsiu ktorej ju chce nvliecť, alebo ju berie do záložne.... zahanbil sa...oooooo..... |-| |-|
Odpovědět
hej?o to tie diamentralne odlisne predstavy o zivote nadobudol po svadbe?dovtedy ste sa asi zhodovali,ale chapem,chlapi to zvyknu tvrdit,ze zena sa po svadbe meni...a mamicka co?ze nema rada nevestu,lebo robi halusky inym sposobom ako ona?boze daktori chlapi ked nevedia co,tak tak pustia...mne to pripomina mojho 4 rocneho syna,,,,aj ten ma teraz take extr mudre hlasky...
Odpovědět
angyalok: :-D ďaľší do zbierky bláznov.
Odpovědět
cafte.. my tiez rozvod kratko po svadbe.. vlastne, by som to ujasnila, po 9mes manzelskeho spoluzitia rozchod, odisiel od nas, to ja jeho som vyhodila.. a rok sme boli rozideni, stretli sme sa obcas, kvoli dietatu.. a ked som si nasla priatela, s ktorym som sa neskor rozisla, trosku sa to vo mne pohlo, podala som ziadost, a rozviedli nas hned vtedy, kedy by sme mali 2roky vyrocie sobasa.. ziadne nechutne prietahy, vsetko v norme.. ;-) .. ja som jemu zacala robit problemy, ked sme sa rozisli, je to jeho vinou, ja som sa snazila to davat dokopy, ale :-| .. a potom sme sa nejak spriatelili, rozvod prebehol pokojne, priatelsky :-D .. a teraz? som vyse polroka od rozvodu, a chce sa vratit.. ;-) .. asi mi harasi, ale mam dojem, ze si teraz viac rozumieme, ako za manzelskeho spoluzitia :-D :-D .. zatial to neriesim, trosku sme sa zblizili ;-) ..ale vyhlasila som, ze mi vyhovbuje stav: rozvedena.. teraz je on hotovy, ale ma smolu.. 8-) nikdy nikdy sa uz nevydaaam.. x-) .. drzte sa holky.. je pravda, ze som to velmi tazko niesla, ten rozchod, padla som an uuuplne dno, a ledva som sa vystrabila z toho.. ale teraz?? nemenila by som.. su samozrejme vynimky, a ja im prajem, z celeho srdca.. ja som asi ten typ, co zistil, ze slobodna=rozvedena celkom chutiii :-N .. chlapi nie su zli, len asi nevieme s nimi zit.. :-D drzte sa..paaa
Odpovědět
Profilova fotka
My keď sme sa rozišli on si automaticky zobral svoje veci,aj tie veci ktore sme nakupili spolocne,ako Tv,video,dvd ,Pc,stojan na Tv,oblečenie,proste všetko.
Odpovědět
no vsak rozum potratil tak si to musel niecim vykompenzovat :-D
Odpovědět
hroma...stáva sa všeličo..to ozaj... ;-) spoločné veci????? a majetkové vyrovnanie? nič? veď to nie je len tak :-|
Odpovědět
janino: majetkové vyrovnanie??? No,veď počkaj...povie ti ako mne,keď niečo chcem,mám sa súdiť. A to mi teda za to nestojí,aby som sa ešte x-rokov vláčila po súdoch a videla jeho ksicht :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som sa snim rozisla aj preto ako sa kumne správal keď ma pustili z nemocnice.Totiž som musela koli zdravotným problémom zmenšovať prsia,keď ma prepuštali lekar mu povedal aby som doma nerobila nic nech iba lezim samozrejme suhlasil.na treti deň,som musela vysávať,poupratovať,skoro všetko.mama ked to videla dobre mu vynadala,ale nic 4x mi museli operovať 1 prsnik lebo mi praskli stehy a velmi som krvacala a to vždy koli tomu lebo som musela všetko robiť ja :-S Raz sa mi stalo aj take nieco že to mohla byť asi 3.operácia a nezašili ma koli tomu aby mi vytieklo odtial krv a( mala som sa vrátit na druhy den) nežeby zavolal ten debil taxik aby ma zobrali domov,alebo sanitku musela som ist domov s autobusom cca 28 km a od našej zastávky 2km peši a ešte sa mi aj vysmieval baby ja som nevedala ani ako sa volam či kde som tak mi bolo zle.Zvykol ma osprchovat a ked sme sa rozisli tak mi povedal ze najradsej by ma vtej vode aj utopil.
Odpovědět
angyalok: také hovä..o nestojí ani za tieto písmenká tu!!! Neboj sa,každému sa raz všetko vráti aj s úrokami a bude sa dusiť a ty už dááávno nebudeš ani chýrovať o ňom. ;-) Zbavila si sa ho "papierovo" a to je podstatné...už ti môže byť úplne ukradnutý.
Odpovědět
angyalok ;-( ;-( ;-( to ma mrzí...ozaj hovado |-| ved zas po súdoch sa naťahovať nebudem...dúfam, že toľko inteligencie v sebe nájde, že sa dohodneme.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Však ano konečne mám od neho pokoj,ani mi nevola ani nepiše :-)
Odpovědět
angyalok: to buď rada ;-) janino: no,aj mne vykrikoval,že mi dá to,čo mi patrí a dohodou,ešte mi to písal v sms hneď po rozvode,že sa musíme stretnúť a dohodnúť tie veci a o pár dní bola pesnička iná...takže tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten moj ex na súde bol úplne ako vzorný manželiček :-D ale ked sme isli von vtedy zas ukázal svoje skutocne Ja A nasmiech mi bolo aj vtedy ked som uvidela jeho právnicku-moj ty boze :-D skoro som skolabovala no tá nemala chybu uplne nemozna nesympaticka zena bola velmi neprijemna.aj tu je vidiet ze sa nevedel branit sam musel mat aj právnicku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?