První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tweetinka držím palce, aby sa váš vzťah uberal tým správnym smerom. Veľa šťastia prajem ;-) Jani a už ti prišli rozvodové papiere?
Odpovědět
tweetinka...takže si nedala tie papiere???? :-) moncuska, ešte nie...ale u nás je ten problém, že môj manžel sa stále nechce o tom rozprávať...vraví, že na čo sa v tom chcem vŕtať, že to mám nechať tak... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jani ale manzel musi pochopit - ze nehovorit o probleme je problem..tym,ze sa o tom nehovori - neznamena,ze to zmizne..booze niektory chlapi su taky skupy na slovo...v takychto veciach - ale nekomunikacia o problemoch a ich nasledne riesenie je najvacsi problem v manzelstve...
Odpovědět
Profilova fotka
to je neskutočne egoistický prístup - nechcem sa o tom rozprávať a basta... ]-( Šľak by ma z toho trafil! Takže vlastne vôbec nevieš na čom si... :-|
Odpovědět
To je podla mna sebaobrana - aby nemusel priznat chybu.
Odpovědět
presne ako vraví janga...nechce to rozoberať, aby nemusel priznať chybu...a ani ja...včera som mu navrhla opäť rozhovor, nechce sa v tom vŕtať, vraj, prečo to nenechám tak ...tak som mu povedala, že nechám...a začala sa krutá ignorácia z mojej strany... |-| :-p myslím, že keď o tom nechce hvoriť, má za ušami (možno ešte stále čosi mimo domu pokúša) a ja som akože zadné dvierka?????? no to teda nie, drahý môj... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Janino - na ktorej stranke si cca pisala o Tvojej situacii? vcelku ma zaujima.. a je tu toho eeextremne vela.. a rada by som si to precitala.. Ze vdaka :-) A nepodala som to.. U nas.. to by bolo na dlho.. ze co sa vlastne dialo-nedialo.... Ale urcite to nebolo take zavazne :-) aaaalen ie.. posilnilo nas to.. a myslim, ze v konecnom dosledku este viac zbilizilo.. aj ked.. neviem ci sa to este da :-D :-D :-D zelám co najkrajsi zaciatok tyzdna 8-)
Odpovědět
tak to je super...teším sa s tebou x-) x-) naša situácia je nezvrátiteľná....už nechcem... a písala som o tom tu...v tejto téme ;-)
Odpovědět
str.98... 8-)
Odpovědět
Ahojte, tweetinka velmi si ma potesila, ze sa to urovnalo, ved v kazdom vztahu prichadzaju problemy. Velmi drzim palce, aj tebe janino, verim, ze bude dobre a ver tomu aj ty a bude!!! po burke vychadza slniecko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chtěla bych všem, které čeká rozvod, popřát hodně potřebných sil. Mám jeden rozvod za sebou... :-| Ale už je to všechno za mnou a pevně věřím, že mé druhé manželství už je to pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte,Janino, Tvoj príbeh som prečítala až teraz.Je mi to naozaj lúto čo sa Ti stalo :-( Neviem čo Ti napísať lebo ja som ešte v takej situácii nebola ,ale prajem Ti pevné nervy lebo to budeš potrebovať.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jeden rozvod už mám za sebou a neni to nič príjemné to viem.Ako písala nunacek,aj ja to už mám za sebou a verím že to druhe manzelstvo bude to pravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angyalok přeji, aby to druhé bylo to pravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ďakujem,aj ja ti prajem to isté :-)
Odpovědět
prajem vám kočky...nech to je to pravé orechové.... ;-) ;-) a ďakujem...už som s tým nejak vyrovnaná, hoci viem, že si ešte poplačem... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
angyalok: Díky ;-) janino: Díky ;-) Moc Ti držím palce a posílám hodně sil. Popláčeš si, ale čas to všechno spraví. Každopádně je to zkušenost, která člověku mnohdy změní hodnoty a postoj k životu.
Odpovědět
tak to áno...už terza mám iný postoj k životu.. hlavne ma to naučilo spoliehať sa sama na seba a nie na muža...hoci oni si myslia, že sme bez nich stratené...mnohokrát prekvapíme...a ja som tak môjho eštemanžela takto prekvapila...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se tím hodně naučila spoléhat sama na sebe. A i můj bývalý manžel viděl, že se umím postarat sama o sebe a že bez něj nebudu ztracená ;-)
Odpovědět
nunacek...akí ste krásni na tých fotkách.... x-) možem ešte takú decentnú otázku do fóra???? po akom čase od rozvodu ste sa znovu vydali???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janino díky ;-) S mým bývalým manželem jsme se v přátelském duchu rozešli koncem září 07, v říjnu jsme podali žádost o rozvod, v listopadu 07 jsme byli během 9 minut rozvedeni. S mým současným manželem jsem začala chodit v říjnu 07 a teď v červenci 08 jsme se brali. Takže na něčí vkus možná trochu fofr, ale mě to přijde normální a přirozené. S mým nynějším manželem se znám od základky a posledních cca 9 let jsme byli nejlepší kamarádi, těmi jsme samozřejmě zůstali pořád, ale přidala se nám k tomu láska x-) Takže se známe možná víc než někteří lidé po dlouholetém manželství :-D
Odpovědět
hm...cesty božie sú nevyspytateľné....ozaj.... ;-) a ako dlho si bola prvýkrát vydatá? ale takto to fofr nebol x-) x-) x-) keď sa poznáte od detstva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poprvý jsem se vdávala na začátku srpna 2006, celkově jsme s bývalým manželem byli bez dvou měsíců 7 let.
Odpovědět
Profilova fotka
janino a vy už jste podali žádost o rozvod? nebo v jaké jste fázi?
Odpovědět
srpen je september??? nejak si musím usporiadať tie vaše mesiace...pracujem na tom ;-) takže po roku manželstva??? ako my... mangel uz dal žiadosť, ale zatial mi nic neprislo zo sudu...teda tvrdi, ze podal... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
srpen je 8. měsíc v roce, jinak myslim, že to je august ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A bydlíte spolu ještě nebo už ne? My jsme spolu bydleli po rozchodu ještě víc jak měsíc, v době rozvodu už jsme spolu nebydleli...
Odpovědět
áno áno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
ešte spolu bývame a dohodli sme sa, že až do rozvodu...normálne z nás budú kamaráti :-N my sme vlastne "rozchod" ako taký neabsolvovali...mne len jednoducho oznámil, že sa chce rozviesť |-| ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?