První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
mne to pripada jasne, ze sa clovek sobasom nezmeni vo svojich chybach, ale to je to, ze si ho beriem so vsetkym zlym aj dobrym ;-)
Odpovědět
jarulik, ak si si nevšimla, tak minútu po tebe som sem pridala ten príspevok, takže to čo si napísala, som si prečítala až potom, ako som zadala príspevok...čiže keď si ho ty dala sem, tak ja som príspevok len písala...takže nie je namieste tvoje urážanie sa...
Odpovědět
Profilova fotka
mam otazku - to v dnesnom civilizovanom svete este existuju ludia - co si naivne myslia - ze svadbou zmiznu partnerove chyby a sa zmeni???? :-o :-o som myslela - ze toto snad uz kazdy kto sa berie vie....
Odpovědět
katka, neviem...aj mne to pripadá čudné sa o tom baviť... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka, to by si sa divila, podla mna je to tiez jasne, ze si beriem niekoho aj s chybami....ale ver tomu, ze existuju... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna je takych este dost.. :-| poviem vam, je to vsetko velmi individualne a zalezi to len a len na tych dvoch.. ved keby existoval univerzalny recept nepripadalo by v minulom roku na 100 manzelstiev 44 rozvodov... a inac, niekedy mi pride uplne zbytocne nad vsetkym tolko premyslat a analyzovat to.. nech ste vsetky stastne a krasne po boku milovaneho cloveka!!
Odpovědět
áno, myslím si, že každá situácia je strašne indivindi-záleží len na povahách a charakteroch konkrétnych zúčastnených partnerov-takže naozaj by sme filozofovali do nemoty, ale v podstate každá máme tak trochu v niečom pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
hm - tak ked teda este su aj taky - co to ocakavaju - tak potom je jasne - ze niekto tie statistiky musi plnit ... mozno keby sa statistiky "ocistili" od ludi absolutne nezrelych na manzelstvo - myslim psychicky - tak by tie statistiky vyzerali privetivejsie...
Odpovědět
Profilova fotka
no já si myslím, že je ještě hodně lidí, co si myslí, že se po svatbě člověk změní k lepšímu - znám např. holku, kterou její chronicky podvádí a přesto si ho vzala, pže doufala, že po svatbě přestane - asi jakože si uvědomí, že ted už se to nehodí...nezměnil, chtěla se po měsíci rozvádět, nerozvedla, dělá že nevidí a žije si v bohatství hmmmmmmmmmm,
Odpovědět
zaujmave k comu sa toto tema zvrtlo 8-)
Odpovědět
ale janino by som veľmi priala, aby sa celá jej situácia skončila happy end-om v akejkoľvek podobe. Aj keď do toho konkrétne nevidím ani nechcem vidieť (z dôvodu, že to považujem za veľmi osobnú vec), myslím, že takto si nazaslúži byť potrestaný nikto.
Odpovědět
Profilova fotka
jsme se ale rozfilozofovaly, což.... ale stejně to asi nevyřešíme můžeme jen přát janině a dalším, at z toho vyjdou co nejméně poškozené.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no niekedy sa nie nadarmo hovori " aka isla - takeho nasla " a naopak..ak to vedela uz predtym - s prepacenim "blba isla" a blbeho nasla.... ja si myslim - ze bohuzial statistiky su plne nevyzretych ludi - co sa brali koli "veselici" satam a viere v zmenu toho druheho po svadbe a taky sa hlavne rozvadzaju a potom je male percento podivnych pripadom ako chuda janina - ktora k tomu prisla fakt ako sa hovori " slepe kura k zrnu"... to su smutne pripady ... ale tie hore uvedene ja osobne nelutujem.... mozno sa mylim a statistiky su plne prave tych zvlastnych pripadov...ale zatial mi to tak nepripada...
Odpovědět
Profilova fotka
to prve samozrejme patrilo tej kocke - o ktorej hovorila hela v prispevku - nie janine...
Odpovědět
hela: len čo spraví tá tvoja známa, keď sa s ňou jedného pekného dňa bude chcieť rozviesť jej neverný manžel .... hold peniaze nie sú všetko a žien, ktoré sa takto ponižujú je ako maku bohužiaľ ....
Odpovědět
ahojte... krásny víkend za mnou....juchúúúúúúú všetko som si prečítala, vo veľa veciach s vami súhlasím... ja chyby svojho muža poznám...ale poznám aj to, a pamätám si ako ma ľúbil (ľúbi????)...my sme spolu žili, ale toto som nečakala...takže podľa mňa aj 200 rokov nestačí na to, aby sme človeka úplne spoznali...každý je predsa individualita a to čo sa deje komu v hlavičke a v srdiečku predsa navonok neprečítame... takže uvidíme, ako sa naša situácia vykrištalizuje...momentálne to nechávam "plávať" ...cez víkend idem zas preč...a potom dovolenka s našimi... a zatvárať oči sa neoplatí...to nemdopadne dobre, tak ako píše beju...čo ak sa on raz rozhodne??? vtedy si vezme štyri tašky a pojde k rodičom???? pekný týždeň a ďakujem za všetky povzbudivé písmenká.... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, ahojky to jsem ráda, že sis užila a spravila se ti nálada, je to to nejlepší co můžše dělat, neřešit, na sílu, dělat si věci po svém... já jsem v tom podobná, věci moc neřeším, nechám je běžet a v pravou chvíli se do věci vložím....přece jenom s chladnou hlavou se věci řeší líp no já bych tu holku co jsem o ní psala moc neřešila, věděla co doma má a je to její blbost...chtěla jsem jí jenom uvést jako příklad, že holt jsou mezi námi takové naivky i naivci, co si myslí, že po svatbě se člověk změní
Odpovědět
človek sa nezmení ;-)
Odpovědět
jani ahooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jani - mas super vymysleny program :) to je to najnajnajlepsie co sa da v tejto situacii urobit :-)
Odpovědět
ved určite nebudem sedieť doma a prelievať slzy... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sak jasne - a bola by to skoda aj - teraz v lete - ked je tak krasne vonku a vsade ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, citim s tebou a drzim palce
Odpovědět
Profilova fotka
to: janino drz sa...nech to dopadne akokolvek
Odpovědět
ďakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani a nic nove? manzel sa nezaujimal kde si bola cez vikend alebo tak? nevies co on robil?
Odpovědět
katka poslala som ti IP
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak doporučuji se podívat na Manželské etudy a Manželské etudy po 20 letech, včera dávali první díl z celého cyklu, myslím, že člověk dost pochopí. Je to jeden z nejlepších dokumentů, co byly natočeny o manželství a vztazích....
Odpovědět
jj, to jsem kdysi viděla, od kolika to dávají?
Odpovědět
justinna kde to chodi, na CT?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?