První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-| smutne, ak si po vsetkom tom, co ti nasluboval (a ak to myslel uprimne), nasiel inu... potom naozaj nevie, co chce.... ved predsa prisahal, ze bude v dobrom aj v zlom... vzdy sa najdu vo vztahu aj cierne dni, ale tie predsa netreba hned riesit rozvodom... naozaj potrebuje prebrat.... som zvedava, co spravi, ked ostane uplne sam s tymto svojim pristupom.... drzim ti palceky,nech to pre teba dopadne co najlepsie ;-)
Odpovědět
jani a nemá on nejaké problémy v práci a aby ťa do niečoho nezatiahol tak radšej vyrukoval z rozvodom? =-) alebo je vo veľkom strese a nezvláda to? keď ste na tom boli tak ako píšeš pochybujem že by mal milenku a ak áno tak asi len nejakú jednorazovku kedy nevedel čo robí. alebo má vážnu novú známosť?
Odpovědět
ďakujem..to som zvedavá aj ja...ale možno už vtedy ma to nebude zaujímať :-D
Odpovědět
jani, tak som si prečítala celú story a nechápem, pozrela som si Vaše svadobné foto, vyzerali ste šťastní... vôbec tomu nerozumiem, to môže naozaj každému chlapovi takto streliť v palici??? :-( hrôza ;-( vyzeráš na správnu babu, inteligentnú a rozvážnu, až Ťa obdivujem. držím palce, aby si sa z toho dostala a potom aby si sa mala už iba lepšie!
Odpovědět
pelemele..ďakujem...už začínam mať pocit, že ozaj každému... :-( liana...ale veď na to som manželka, aby som mu pomohla, ak aj má v práci problémy...vždy sme všetko spolu vyriešili...nie raz...a nie hocičo...dúfam, že si na to spomenie...a problémy v práci podľa mňa ozaj nie sú dôvodom na rozvod... |-|
Odpovědět
nikdy nevieš jani, možno sú také veľké že by tebe mohli ublížiť. a tak to z lásky k tebe rieši takto. alebo jednoducho nastal u neho skrat a inú cestu nevidí. skús sa ho opýtať na to, podľa reakcie tváre uvidíš aj sama.
Odpovědět
och...to by bolo ako z filmu...chlapi sú ješitní...ak by mal problémy v práci, určite by ma nechcel pred nimi ochrániť...to nie...
Odpovědět
tak potom neviem. by som mu asi pekne od pľúc povedala čo si o ňom myslím. že ako mi všetko krásne sluboval a z ničoho nič vytiahne rozvod.
Odpovědět
to som tu už spomínala a nijaké od pľúc nepomohlo...na to musí prísť sám... ;-)
Odpovědět
pride...ale ked bude neskoro tak to vacsinou byva....
Odpovědět
no, mozes sa opakovat kolko chces. mozes mu hovorit od pluc aj tisic krat co si o nom myslis, ale niekedy to k nicomu nevedie. vypocuje si ta.. ale co z toho? nie kazdy chlap sa z toho preberie... taka je realita. a dufam, ze to skonci pre janku dobre. asi ma aj z prace vyhodia, pretoze sledujem toto tema kazdy den. smutne :-(
Odpovědět
missy..neriskuj :-D :-D práca je dôležitejšia :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to stoji za to riskovat :-D :-D :-D taku statocnu zensku, ako si ty, tak to asi nepoznam. ja by som sa zblaznila z toho :-( ale urcite to citis inak, nez my co tu drzime s tebou...
Odpovědět
zbláznila...aj ja som mala také pocity...a že asi od žiaľu umriem...ale potom som si uvedomila, aké všelijaké osudy sú okolo nás...a vlastne ešte nie som na tom tak zle... x-)
Odpovědět
a co je podla teba este horsie? ak stracas niekoho koho lubis? to je fakt smutne. a teda, si silna zenska. dufam, ze o mesiac si prejdem historiu tohoto tu, a zistime, ze ten tvoj uz dostal rozum, a budete tam, kde ste boli predtym. ale to je zase divne... po tom vsetkom, cim prechadzas, tak to by uz urcite poznamenalo vela vo vztahu, keby ste aj ostali spolu.
Odpovědět
ved práve...uvidím, čo si poviem o mesiac... a stratiť niekoho koho ľúbim???? ak o moju lásku nestojí, tak to nie je to najhoršie na svete....
Odpovědět
Profilova fotka
janino ja ta neskutocne obdivujem...si velkym prikladom pre vsetky zeny v podobnej situacii...ty si zachovavas svoju uroven, nadhlad a tusim i usmev - lebo predsalen su aj dolezitejsie veci v zivote a to ty vies...zdravie.. a ta posledna veta - stratit niekoho koho lubime - ak o tu lasku nestoji - tak to potom nie je to najhorsie na svete... tak poviem vam - tusim mam nove motto v zivote.... vystihla si to...
Odpovědět
Profilova fotka
drzim ti strasne moc paste - nech si moc moc moc cochvila stastna... s kymkolvek... zasluzis si to...
Odpovědět
ďakujem...čakám na neho x-) x-)
Odpovědět
Janino, tak na rozdiel od ostatných, ja som asi začala chápať, čo sa u Vás udialo. U ťažko chorých partnerov sa často stáva, že zdravý partner sa duševne pripraví na smrť a stratu chorého partnera a čiastočne aj oplače stratu umierajúceho. Keď chorý nečakane vyzdravie, vzťah už nie je ako pred tým, lebo zdravý partner sa od chorého už viac menej citovo aj eroticky odpútal a po jeho vyzdravení ho opúšťa aj fyzicky. Je mi to ľúto. :-(
Odpovědět
tak tomu sa vraví láska, že???? trochu čudné :-| :-| :-| ale ja som nebola smrteľne chorá....našťastie |-|
Odpovědět
a po X mesiacoch si to zrazu uvedomil???? =-) =-) =-)
Odpovědět
Asi nejde o to ako si vnímala smrteľnosť svojej choroby Ty. Dôležité je ako to prežíval on. A on to ako smrteľnú chorobu oplakával.
Odpovědět
ach jaj... ;-( |-| |-| z tohto pohľadu som na to nehľadela |-| hm...je to možné :-S
Odpovědět
Janino, to nemá z láskou nič spoločné, je to obranný mechanizmus psychiky zdravého partnera, ktorá sa pripravuje priebežne na koniec partnerovho života, aby sa potom nad hrobom nezrútil. Smútenie za chorým pacientom začína už za jeho života. A povedzme si pravdu, ľahšie sa opúšťa partner x mesiacov po vyliečení ako tesne po vyliečení. Aj to rozhodnutie dozrieva... Pozri si trebárs na partnerský vzťah Lance Armstronga alebo Kylie Minoque... Tiež vzťahy skončili až po vyliečení. A toto "ochladenie vzťahov" sa nedeje len v partnerských vzťahoch, ale aj vo vzťahu matka choré dieťa a podobne.
Odpovědět
máš pravdu...uznávam, al eprečo mi to teda takto narovinu nevysvetlil...čo som blondína, že by som to nepochopila????? :-D
Odpovědět
On si vôbec nemusí byť vedomý toho, že jeho zníženie citov k Tebe súvisí s Tvojou chorobou. On len cíti, že city sú preč. A verím, že z tej preňho nevysvetliteľnej straty citov k Tebe je sám zmätený.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, no Janino. strašne mi ľúto čo sa ti stalo. si predstav, že keď si mala svadbu, ja som sa len na ňu chystala a povedala som si, že bodaj by sme my boli takí šťastní ako vy dvaja :-| ja som poverčivá jak sviňa, neverím na májové manželstvá. všetky čo poznám stroskotali, alebo takmer - prepáč, ale dosť ma zarazil tvoj príbeh. tak vyzeral že ťa miluje |-|
Odpovědět
radka |-| x-) držte sa... ;-) kveti...mám sa ho na to opýtať? hm?
Odpovědět
Profilova fotka
janino: ja t nechápem. čo mu preplo? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?