První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
PS: co sa deje u mariany, co má nové?
Odpovědět
Profilova fotka
stvem sa tu s PC, práve som dopísala mega-dlhy-román na tému rozvod a nie je tu :-N ]-( idem si dat slucku |-| no, v skratke: - manzelstvo bez lásky a odpústania je jedna slepá ulicka! doposial som sa s takým druhom vztahu nestretla, v ktorom sa obaja ludia neznásajú. vzdy je jeden co rozchod intenzívnejsie prezíva, ktorý viac trpí. (nebudete mi verit, ale manzel mi práve pretrhoil nit myslienok a ja som v koncoch, lebo neviem ako som ten román chcela skrátit, aby som ho tu nepísala celý....aaahhhh dnes mám den na r.t) hej, islo o pauzy! áno dajte si radsej dlhsiu pauzu od seba, od rodiny od vasich problémov....ale nesermujte hned s rozvod. papiermi, lebo tak ako sobás, tak i rozvod by mal byt len jediný x za zivot (najlepsie vöbec ;-) ) vsetko sa vá ulezí v makovickách, výbusnost a návaly zlosti preduje vietor a potom sa lahsie robia rázne kroky... ak sa clovek uz raz dá na rozvod, tahá sa to s ním celý zivot, myslíte, ze tie co majú nové stastné vztahy si od rozvodu boli isté na nový vztyh a döverovali si...nie robili si mozno nádeje a dúfali, ze sa na nich stastie usmeje, ale urcite nemali tolko sebaistoty ako ked boli s partnerom. rozchod a mensia pauza este nikomu neuskodili, clovek si lahsie uvedomí, co vsetko mohol stratit....a o to by to bolo trápnejsie, keby ste sa rozviedli a casom by vßam obom doslo, ze ste si predsa len súdení a ten "preslap" sa dá predsa len prezut....a vy sa dáte znova dokopy, co potom bude následovat, nový termín, kde?? úrad a kostol vám uz raz dal zelenú, potom to budete mysliet naozaj z celého srdca, ale.....uz to bude predsa len inak! drzím päste kazdej, co si zvyká na sigles-zivot!
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa pauzy uznávam!
Odpovědět
ahmon... aj ja pauzy uznávam...aj som to navrhla, ale každý môj návrh ... nejaké riešenie ... nejaká snaha... boli okamžite zamietnuté... "povedal som, rozhodol som sa"... a keď pourážal mňa, moju rodinu, myslíte, že sa s tým dá ďalej žiť?????????? asi som priveľmi hrdá, alebo ... skôr čakám, že keď sa chovám seriózne ja a nikoho neurážam, prečo to môžu robiť mne?????? prečo by som mala prepáčiť a pretrpieť to a dávať nové šance????? a čakať, kedy nastane táto sitácia opäť??? |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
ahoj janino. citala som tvoj pribeh. je mi strasne, ked si spomeniem, ze Nikdy Nevies co bude zajtra plati aj v manzelstve. :-( je to hrozne, ked ti nedokaze ani vysvetlit preco... mna by tato otazka prenasledovala asi aj v spanku. verim, ze si mala pekny vikend u rodicov.
Odpovědět
Janino, pourážal Teba, Tvoju rodinu a nespomenul dôvod prečo Vás uráža alebo čo mu na Vás vadí? Teda, nespomenul náhodou medzi rečou dôvod rozvodu?
Odpovědět
leatea • Včera o 22:05 :-p
Odpovědět
janino - po w/ende nic nove? preco sa nezbalis a bez akejkolvek debaty nachvilu nevypadnes? ani mu nemusis hovorit kam ides a ze vobec. preco to neskusis?
Odpovědět
janino - inak chapem tvoje rozculenie aj hnev aj nechut...sak nejak bude....ja si vzdy hovorim: "nikdy nebolo tak aby nebolo nijak..."
Odpovědět
janino absolutny suhlas ;-) clovek by nemal plytvat sancami donekonecna!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
luko, ty by sa sa zachovala ako? po x mesiacoch po svadbe...uz sa ti to krati...nexala by si to plavat???? par mesiacov mi vobec nepripada donekonecna....
Odpovědět
Článek se načítá
zavisi od toho, co by som preto spravila ja a ako hnusne by sa zachoval on. samozrejme ze by som vztah nehadzala hned cez palubu. ono to zavisi od tolkych okolnosti, ze sa tazko hovori. ale asi by som hned po rozvodovych papieroch nesiahala, ta pauza mozno nie tak zly napad :-N
Odpovědět
ale ak by urazal stale mna a moju rodinu, neviem, ci by som s takym clovek dokazala zit :-o
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
esprit posla som ti IP... aby si pochopila, prečo už druhá šanca v našom vzťahu nehrozí :-( :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
janinko - tusim z tvojich riadkov velky podraz od tvojho manzela... :-| skoda takychto mladych manzelstiev... :-(
Odpovědět
je to tak...ale aspoň viem, že nie je ten pravý pre mňa... :-| :-(
Odpovědět
Janino nechaj si to este prejst hlavou, emocie su silne...
Odpovědět
janino - dakujem za pismenka...moja jedina rada, ktoru opakujem dokola - ODID OD NEHO - NAJLEPSIE HNED - uvidis ako zareaguje...ja nexcem aby si sa ty ponizovala, ale ked ho mas stale v srdci, musis nieco spravit - najlepsie vypadnut - aby mal cas rozmyslat nad sebou! aj marianke pomohlo ze od svojho odisla....hned videla veci jasnejsie....mozno to nebudete davat znova dokopy - je to len vasa vec...ale ked tam teraz budete v jednom byte tak sa do seba budete iba navazat...chtiac-nechtiac....to sa tazko znasa psychicky...a tazko potom clovek robi vazne rozhodnutia... Vsetko chce cas - a ja uuuuplne chapem tvoje pocity....ani nevies ako....pa
Odpovědět
janino drzkaj sa, nie si odkazana na milost a nemilost toho primitivneho muza ktoreho snad ani nemozno nazvat manzelom.
Odpovědět
Profilova fotka
treba otocit list a ist dalej...po svojom... na kazdeho niekde caka stastie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áno, len o to je to horsie, ked si clovek zvykol vo dvojici... :-|
Odpovědět
Ja som sa tiež po päťročnom vzťahu rozišla s priateľom...moja iniciatíva...najlepšie čo som v živote mohla urobiť...ale tiež som mala pochybnosti, že ostanem sama...bola som predsa 5 rokov zvyknutá fungovať vo dvojici...dva roky som bola sama a zrazu ajhľa objavil sa môj úžasný už teraz manžel...treba to jednoducho prekonať, aj keď to vôbec nie je ľahké...držím ti palce janino... ;-) a k tým urážkam...aj môj bývalý mal takéto sklony...nie je nič horšie...takže :-p :-p :-p :-p :-p ]-(
Odpovědět
janino,som skoro ostala v soku...ale ked pan chce,no nech sa paci... ked chlapovi prdne v bedni,tak mu ani svatena voda nepomoze!!!! ]-( a to je jedno aku mal predtym povahu,co mal za sebou,kolko vztahou,ako velmi lubil....ked sibe tak sibe,a zena sas moze aj na hlavu postavit,aj tak bude len tak ako on CHCE! tusim to tu napisala hanka april,ze chlapovi treba tak navalit ze nebude stihat ani hlavu obracat...no tak to by mali zapisat niekde do dakeho lexikonu na pouzivanie chlapov,podla mna cisto cista a stopercentna pravda,chlapovi staci torsku nudy,menej prace,volnosti...a je schopny vymysliet taku ........ ze az... a bez rozdielu,vid janino a dalsie,ktore pred casom stali pred oltarom so slzami stastia v ociach... nikto nikdy nevie,ktoremu prdne v bedni,dneska mozno moj manzel vykuzli nieco skvele,zajtra to bude ten a potom ten...nam zenam zostava len dufat ze sme si zobrali za muza niekoho kto nas lubi takou istou laskou ako mi jeho,pre ktoreho je manzelsky slub tiez posvatny a nieco aj znamena,nielen odrecitovana veta... kolke budu mat stastie?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja som tu už dlhšie nebola, mala som iné povinnosti mrkva: aj my sme mali svadbu v ten deň ako ty. Ale nám sa darí. Dúfam, že to vyriešite
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ako to tu čítam ďalej, tak septebmrové svadby sa fakt asi veľmi nevydarili. twetinka je mi to ľúto, fakt sa s tým nedá nič robiť? Ja tiež mám problémy - svokrovci, aj s manželom občas sú hádky ako v každom manželstve. Ale robíme si spoločné večery, víkendy, ideme do kina, na prechádzku, alebo len tak leňošíme a to si myslím upevňuje náš vzťah, vtedy cítim že ho ľúbim ešte viac, a to mi pomáha, keď nemáme na seba veľmi čas, lebo ako každý aj my pracujeme a doba je dnes ťažká...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?