První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, hezký víkend esprit, tak právě proto jsem psala, že já jsem rozhodně velkou svatbu neměla, a nevdávala jsem se proto, abych měla svatbu a ty mi na to odpovíš, že velikost svatby není důležitá a hned zase argumentuješ "dokonalýma" savtbama jen jsem chtěla říct, že je to úplně jedno, jestli je malá nebo velká, namyšlená nebo skromná, ale to v podstatě opakuju už tvoje slova... ale i z těch skromných svteb jsou rozvody, to jsem chtěla říct.....
Odpovědět
katrin: by ma zaujimalo, kvoli akej herecke ta tvoj ex opustil...mal doma taku peknu zenu a mu to nestacilo...krasne su tie saty, co mas v albume ;-) drzim palce, nech ti to v tomto vztahu vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: ale ved nikto nehovori, ze sa ludia rozvadzaju, lebo mali velku svadbu.. ibaze kladu doraz na nepodstatne veci, podla mna to chcel autor povedat... anitka: no tak tuto vetu pocuvam dodnes!!!! ;-) ale vazne... ono, krasa nie je vsetko, mozno som neznesitelna, straasne ukecana xantipa.... co ja viem...? inak ona? pravy opak mna. mala blondýnka,s modrymi ocami, s velkymi prsiami....a to sam povedal, ze: dokelu, mne sa nikdy blondýnky nepacili, a jak som sa buchol!!! a niekedy dobre vyzerat je na skodu.,.. poviem ti, chlapi sa boja, ze im ma niekto preberie.. ziarlia!! a pritom som neni ziadna miss... mam podla mna velky nos, trochu krive zuby, male kozy, a velku rit :-) :-) ale dlllhe nohy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anitka: inak diky za komplimenty... so zabudla :-)
Odpovědět
katrin: ty si ale cislo :-D si sa opisala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katrin jasně, já to taky tak chápu....a nechci se hádat, jen jsem v tom měla maličko guláš.... katrin :-D dobré sebehodnocení.... ještě se vrátím k tomu, jak dlouho má žena čekat, zda se situace doma spraví nebo ne....já jsem toho názoru, že moc dlouho ne, protože život je krátký a nechat se trápit nějakým troubou je ztráta času.....a přitom někde čeká někdo lepší takže to párkrát zkusit, řešit, ale třeba do půl roka, do roka co se to nemění odejít...protože jinak se utrápíme my samotné.... (viz třeba týrané ženy, což je už extrém, ale i takové, které chlapovi odpustí desetkrát a desetkrát se spálí....)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ved normalne, sebakritiky... tiez saty su take, ze dost zakryju, tam to nevidno... e ste! nosim aj okuliare !!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jani... ta milenka je vydata a ma dve deti takyisto ako moj otec ma dve deti.. nenadrziavam jednemu ani druhemu ale nedokazem proste mam v sebe tolko hnusu... fakt neviem co robit... v mojom okili je tolko "mileniek" tolko bab ktore to robia a ktorym to spravili.. neviem ci ist prec zo sr alebo sa odstretlit.. fakt neviem.. nechcem sa tam montovat.. som dospela rozmyslat dokazem.. ale uz som na konci z normalnym myslenim..
Odpovědět
h.april - bola to hnusna urazka - preco by Ivete nebolo co zavidiet? Ja si myslim, ze je - ma dobreho muza, krasny vztah - ako ty mozes posudit, ze jej niet co zavidiet??? A teraz sa navazaj do mna!!! ]-( Esprit myslim, ze mas pravdu. Janino naozaj by si mala zabojovat. Ved co su to tri tyzdne! Nic. Za tri tyzdne sa ti nikto nemusi vyjadrit. Ludsku osobnost nemozno sudit povrchne - vsetci mame urcity sklon, no ked pride nejaka situacia, tak sa to otaca a niekedy nas to vedie ku skratovej reakcii, kt. by sme nikdy inokedy nespravili. Treba sa spytat a zistit, co v priprade manzela ta skratova reakcia bola - nevyrovnanie sa s vnutornou rolou manzela - vnutorny stres z prace- vnutorne rozpory, rozkoly osobnosti? To, ze to v nom nastalo, netreba hned odsudit a tvarit sa, ze nam by sa to nikdy nestalo! Treba pomoct. Tot len moj pohlad, no moze to byt inac. Janino tu ti nikto neporadi skutocne, pretoze vas nepozname a nerozpravali sme s vami oboma. Tazko sudit podla par viet. Vy by ste si predovsetkym mali sadnut spolu a rozpravat!!! to je zaklad- komunikacia. Pripradne prizvat na pomoc ineho Po tak kratkom case by ti este mohlo zalezat pre to nieco urobit
Odpovědět
inac neda sa mi nepripojit , hanka april ako vies ze nie je co zavidiet, poznas yvetku alebo co ;-) stale sa najde niekto kto nieco zavidi aj ked nemam dovod, ale je smutne ze ludia co sa brali z lasky a slubili si vernost pred oltarom sa rozvadzaju a nevedia sa porozpravat a dako to upravit aby sa jeden snich alebo aj obaja netrapili |-|
Odpovědět
]-( ]-( 8-)
Odpovědět
dievčatá...ďakujem vám všetkým za povzbudenie, za názory...ja sa ešte určite pokúsim, nevravím, že nie...ale keď neuvidím odozvu a snahu z druhej strany....hm... a pravdou je, že je tu len málo osôbok, ktoré by nás poznali...takže dám určite po čase vedieť ako sa to u nás vyvinulo... a yvettku poznám osobne...a je im čo závidieť ;-) ;-)
Odpovědět
Diki mojik a drzim palce, aby ste to vyriesili :-)
Odpovědět
janino, tak to som v šoku, po roku rozvod? to aby sa človek bál vydať, lebo mám vo svojom okolí 10 prépadov z 15 ktorý len čo sa vzali zistili že spolu byť nemôžu, ale keď zosobášní neboli tak im to všetko nadmieru klapalo. tak o čom to je? žeby pocit väčšej zodpovednosti zabíjal lásku? alebo je lepší pocit skotačiť s milenkou ako manželkou? =-) bože, až sa mi chlpi ježia. jani, veď tvoje prípravi som sledovala s takou radosťou, aj nad fotkami som ochkala a teraz sa dočítam toto. tak aspoň ti držím palce, keĎ už sa ti tak manžel vyfarbil.
Odpovědět
ahoj Janino čitala som každý tvoj článok držím palce nech sa to vyrieši ja stale vravím že všetko zle je na niečo dobré snád sa mu otvoria oči
Odpovědět
Profilova fotka
moje spolužačka se v září 07 vdala a už je bohužel rozvedená,je to šílení,nechápu to,jiná kamarádka po 7letech se vzali ,po třech měsících rozvedli,nevím,ale člověk se snad fakt bude bát vdát:-(
Odpovědět
ahojte... ďakujem...ste zlaté :-) :-)
Odpovědět
zavidiet sa predsa nema nikomu nic...nie je to hriech?!!!!!!!!????? ma sa predsa iba dopriat, ci nemam pravdu?!? janino - good luck!
Odpovědět
ahoj ako sa mate????
Odpovědět
espirit..zavidiet sa da dvomi sposobmi ;-) ked zavidis v dobrom,tak to sa vlastne z nich tesis..mozno by sa malo povedat,ze sa tesis s nimi..ale pouziva sa casto vyraz zavidiet..ale fakt je to radost z nich.. :-) a zavidiet sa da aj tak,ze ti vadi,co vsetko dana osoba robi..a to je uz hriechom :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?