První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
nugetka drzim palce Ja si tiez myslim, ze k takemu kroku si treba nechat cas, niekedy to je fakt chyba komunikacie A tiez nechapem, ako janino mama tvojho muza mohla s nim ist k advokatovi??? Ako sa jedna matka moze postavit za take lahkovazne rozhodnutie???
Odpovědět
ahojte.. jeho mama je presvedčená, že ja som mu niečo vykonala, cez čo sa on nevie prehryznúť... :-S nuž starala som sa ako som vedela...ale asi mu bolo málo... uvidíme ako sa to porieši...ale krok k návratu a k debate by mal podľa mňa navrhnúť on, lebo ja som sa o to pokúsila hneď ako mi to povedal (teda že sa chce rozviesť) a nedebatoval so mnou ... a už vôbec mu nechcem dať pocit, že je na koni...hoci ma to veeeľmi mrzí všetko... ;-( ;-( nugeta...aj my sme boli pár, ktorému každý závidel...možno to bolo to zlé.... |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Janino: ja som uprimne v soku |-| toto som necakala, ze sa vase manzelstvo tak rychlo zlomi :-( naozaj uprimne ma to mrzi, nepoznam ta osobne, ale z riadkov z tohto fora, si mi sympaticka a urcite si skvela zena do voza aj do koca... skoda len, ze to nevedel ocenit ten najblizsi.... ;-(
Odpovědět
nechaj tomu cas... mozno mu zacne dotukavat... mozno to bol len nejaky skrat
Odpovědět
Profilova fotka
|-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlavu hore, myslíme na teba!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky. Děti mít můžu, jen to prostě byly nevydařený pokusy, ale jak se říká, potrat buď hodně ty dva spojí, nebo rozdělí. Tak nás to rozdělilo, ale snad se podaří to zase slepit :-)
Odpovědět
ďakujem... |-| |-| ja mu už žiadny čas nedám...keď mu doťukne, nech sa praží..... ]-( ]-( mne nikto ubližovať nebude |-| |-| a to čo on stvára je už ozaj vrchol.... :-| :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
janino - vela sil - ale mas spravny postoj - za to ze niekto nevie co chce a je nezodpovedny - za to bude raz trpiet - ale jeho problem...
Odpovědět
vieš, jeden deň je ku mne ako medík...a na druhý deň výbuchy zlosti...a potom sa mi ospravedlňuje...veď to by sa len stupňovalo a preto to nemá význam... :-( nugetka...držím palce, nech si šťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: janino velmi ma to mrzi...ked som drahemu vcera vecer hovorila o jeho poznamke, "ci sa budes starat o domacnost vzorne az do rozvodu", tak pouzil na Tvojho estemanzela slovo, ktore sem nemozem napisat...drzim paste a zelam vela vnutornej sily
Odpovědět
janino - daj tomu cas...obaja ste plni emocii....s chladnou hlavou sa lahsie riesi. Verim, ze ti je zle zo vsetkeho, ako som ti pisala do IP - tiez sme mali divne obdobie...ale kazdy moze predsa z casu na cas zneistiet (akoze nemal by, ale sme len ludia)...a co sa komunikacie tyka - to je velmi dolezita vec medzi partnermi - to treba rozvijat a hladat cestu k sebe, aby si to vedela povedat tak aby to jemu docvaklo...nie sme vsetci rovnaki, to co plati na jedneho neplati na druheho...ty si to skusala tiez este za horuca....skus sa ho teraz odstupom casu pytat na jeho pocity, preco tak urobil? co mu na tom vasu vztahu nevyhovuje a preco tomu nexce dat uz sancu - nehovor to vduchu ako keby si ho prehovarala aby sa vratil, a nevkladaj do toho zbytocne emocie (plac apod) ale vysvetli mu, ze "ste" dospeli ludia a o tomto by ste sa mali dokazat porozpravat. Ze ty ho nebudes prehovarat, ani najstojcit na tom aby bol s tebou ked on nexce, ale povedz mu nech sa nad vsetkym este raz zamysli a rozhodne zodpovedne. Vidim, ze ho stale lubis, tak preto ti taketo pisem aj ked si to mozno nezasluzi....sprav si jasno, poriadok a bud k sebe uprimna! a ked ho xces - bojuj a kasli na okolie, ci sa niekomu zda nezreli (urcite na tom kus pravdy je) ale tebe teraz ide o manzelstvo... ked je stale laska medzi vami - oplati sa bojovat ...ine ked je tam podvod, nasilie, dlhodobe vydieranie, gameblairstvo ci ako sa to pise....to je ine cafe - vtedy ruky prec. komu niet rady tomu niet pomoci.
Odpovědět
Článek se načítá
....ked je clovek nahnevany povie aj take co tak ani nemyslel...aj ja som dost horkokrvna....ja viem treba sa ovladat a najprv mysliet a potom konat, ale to chce cas kym clovek dostane par faciek a nauci sa to.... :-p :-x
Odpovědět
vieš esprit...ďakujem za IP :-) ....ono je to ťažko, keď aj mám snahu sa o tom rozprávať, povie mi, že ho podje.... proste nechce počúvať a riešiť to...terza idem na víkend k našim, tak dúfam, že trochu porozmýšla... stále ho lúbim, jasné že mi nie je ľahostajný...ja neviem zo dňa na deň prestať ľúbiť... :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
jani, tak tomu vazne nerozumiem...ty, ze ho podje....?! to co tym myslel????!!! nie je to nahodou on, kto podava ziadost na rozvod?! neviem, pride mi to, akoby mu ktosi porozpraval teda na teba cosi zle...vazne nerozumiem :-S
Odpovědět
ahoj jani tak to co si napisala, ze ste boli pár, ktorému každý závidel...možno to bolo to zlé.... tak aj my sme na tom podobne, ale si myslim, ze to nie je az take zle, lebo nas prave ta zavist este viac zomkla ako par :-) prave to, ze nas chceli ludia z nasho okolia rozdelit nas viac spojilo :-N tak si uzi vikend s Vasimi - ja som dost emotivna a neviem ci by som na tvojom mieste este s nim dokazala byt pod jednou strechou :-|
Odpovědět
to su emocie jani - cas - daj tomu cas - w/e u vasich je dobry napad - povyraz si so starymi kamoskami, nex ho mrle zeru - jaj a nezabudni ignorovat volania smsky ;-)
Odpovědět
...potom doma mu povies, ze si si zabudla telefon u vasich a bola si vonku...aby to nevyzeralo, ze ho akoze fakt ignorujes :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte.. tak sa pridavam aj ja.. vcera som sa dozvedela ze moj otec ma milenku. hadaju sa rodicia uz od decembra mama s nami nebola na vianoce... proste katastrofa... ja som mala take tusenie ale nepripsovla som tomu vyznam... a brat mi vcera povedal ze ich spolul videl ulz pred rokom... neviem com am robit.. verit tomu ci nie? nepriznal sa... len povedal ze moze byt ..... co ak to nie je pravda.. bola som s mamou za nou a mama jej riadne tresla ona mi povedlaa ze moze byt .. tak isto.. prosim poradte mi.. prosim...
Odpovědět
Mirulik23, v prvom rade by som to nechala na rodičoch, aby si to vyriešili a nezasahovala a nezúčastňovala sa na mlátení domnelej milenky.
Odpovědět
Profilova fotka
ved ja som tam sla pre to aby som kontrolovala mamu lebo ona by ju prizabila... ale fakt neviem co dalej.. komu comu verit.. co ak to nie je pravda? co robit.. fakt neviem.. zili spolu 20 rokov.. a teraz.
Odpovědět
mirulik23 - ono to pravda najskor bude :-( mozes sa s nimi oboma skusit porozpravat ale neviem co to moze ovplyvnit...aj ked kto vie...vcera som videla dokrutku a vladovi mullerovi - ze ked sa rozvadzali a on odchadzal z domu, keby mu richard bol povedal, ze zostan otec - ze by neodisiel....tak nevim...ale najskor sa rozhodnu asi podla seba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jani- ja tomu tiez vobec nerozumiem - ty ho po****s tym -- ze sa chces o tom rozpravat? akoze ze ho nenechas na pokoji - bez rozhovoru "odist" tak preto? to je ale magor potom jak hrom - tomu nerozumiem - a tiez mi to pride akoby mu na teba niekto zle nahovoril - ale dost - ale zase ze by veril cudzim bez riesenia situacie doma? nechapem tomu celemu..ani tomu ze s rodicmi sa o tom nebavi ale mama s nim isla podat ziadost.... akoze bez otazok? to je co za komunikaciu? myslim celkovo aj u nich v rodine... mirulik - ja si myslim ze to pravda je - ked niekto povie "moze byt" tak to znamena ano - lebo ked krivo obvinis cloveka tak sa snad rozhorci -no nie? a ked milenka ustala aj facku a povedala "moze byt" - tak je to jasne - mna teda keby niekto krivo obvinil a este mi vlepil - tak mu to minimalne vratim a zavolam policajtov a nepoviem "moze byt" - co ma kto ma trieskat bez priciny... ale tiez si myslim ze s tym nic nenarobis - mozes sa na otca "odut" a nebavit sa s nim za to - ale to aj tak nepomoze - bohuzial... :-(
Odpovědět
tak ku janke si myslim, ze aj keby mu niekto o nej nieco zle nahovoril tak to v ziadnom pripade by nemal podavat hned ziadost o rozvod ... :-| to je blbost...u nas to tiez tak bolo, ze ked sa nas snazili rozdelit tak mojmu priatelovi o mne rozpravali hnusne veci, ale priatel sa postavil na moju stranu a neveril nikomu len mne ;-) podla mna by to tak aj malo byt vztah je o DOVERE :-)
Odpovědět
janino, ty si silna zena, waw, to s ami paci, nedas po sebe slapat ;-)
Odpovědět
katka... ved vidim, ze komunikacia, ktoru ja pokladam za zaklad vsetkeho, a ktora v nasej rodine je o podstatnych veciach... u nich sa komunikuje o vsetkom, len nie o problemoch...jediny jeho otec mal snahu, ale bol skroteny...tak povedal, ze je radsej ticho, lebo ze to i tak nema vyznam... :-| su schopni donekonečna rozoberať to, ako (napr.) preniesť skriňu, keď tam su naložene veci...či ich vyložiť, či sa to zvladne, a či volať dakoho na pomoc, alebo nie.... a o tomto sa nemusi debatovať...aspon sa mi otvaraju oči...a to riadne dokorááááán =-) =-) *mirulik* nechaj to na rodičov a hlavne je dôležité nikomu nenadržiavať...je to problém celej rodiny, ale prispôsobenie sa jednému z rodičov tomu nepomôže |-| a keď sme pri tom, prečo nedostal facku tvoj otec???? veď tá milenka je slobodná...on má rodinu.... =-) on má uažovať nad dôsledkami :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nechapem, ako si mozete niektore mysliet, ze Vam niekto zavidi :-D :-D :-D :-D :-D aj mne krstna dala na svadbu tortu s napisom "zite tak, aby vam vsetci zavideli..." je to nechutne zelanie :-p a kto si mysli, ze mu niekto zavidi, tak je skor na smiech inym :-D :-D :-D :-D jani, drzim palce, nech to mas co najskor za sebou ;-)
Odpovědět
dakujem hanka... :-)
Odpovědět
suhlas hanka...chlpy sa mi jezia na tele, ked citam "ze nam vsetci zavidia"....hovadina....pardon za vyraz....
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis esprit, uz sme dve co nie, takze nie "vsetci" :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?