Manželství s Tunisanem. Vzali jste si Tunisana?

Zobraz úvodní příspěvek
Je zde nějaká odvážná, která si vzala také Tunisana?
Odpovědět
1
12
13
Profilova fotka
@sugerka také mám tunisana žijeme spolu 2 rok a vše úplně v klidu
Odpovědět
@dadoumichal Přeji hodně ůspěchu a silné nervy
Odpovědět
@netie @netie A není to pravda to první co píšete?Já mohu porovnat vzal jsem si 40-letou Tunisanku a co napíši sem jsem i sdělil našim orgánům kteří prověřovali náš sňatek zdali není ůčelový?Má partnerka mi umřela na glioblastom mozku byli jsme spolu 30let a máme 3 dospělé děti.Byl jsem najednou sám jako kůl v plotě. V Německu nám žije kamarádka mé zesnulé partnerky. Jednou přijela a říká mi :musíš si najít nějakou novou partnerku-vypadáš hrozně-tak jsem se jal hledat novou partnerku. Jenže po prožití 30 let s jednou partnerkou to není pro chlapa jednoduché si najít jinou. A nyní se dostávám k jádru věci co jsem řekl našim orgánům na dotaz proč cizinku a z Tunisu? Má odpověď byla : Protože jsem chtěl mít jistotu že nebude prosouložená jak vězeňský nočník když u nás tady v Čechách nejsou poctivé 13-leté dívky ani za ušima a já chtěl poctivou partnerku.A opravdu vážení mohu zodpovědně potvrdit že má nová manželka díky Tuniským mravům byla ještě ve 40-letech poctivá a jsem za ní rád jen to martyrium ji dostat sem za mnou do země by vydalo na knihu a přitom po 8 letech chceme se odstěhovat do Tunisu zpět.Těch telefonátů na min.zah.věcí a shánění a ověřování listin jak mých tak manželky něco šíleného.V paměti mi zůstalo-doklad o právní odpovědnosti s Apostilou-přijel jsem tam do Tunisu a den před svatbou jsem lítal po překladatelích pro překlad mého rozvodového rozsudku prvního mého mladistvého nerozvážného manželství. S dokladem z našeho min.zah.věcí jsem si mohl vytřít tak pozadí i s jejich Apostillou. 😎
Odpovědět
Profilova fotka
@tunis Mít ve tvém věku jako rozhodující aspekt vztahu "poctivost" ženy, to opravdu důvod není k chlubení se. Ty jsi evidentně moc "poctivý" sám nebyl, ale ženská? Tu jde hledat až do Tunisu jen proto, aby naaaahodou neměla ve čtyřiceti nedejbože propíchlou blánu, 'ku*va jedna'. No tvl...
Odpovědět
@morrighan No ano do toho člověk dospějě když kolem sebe vidím v Evropě tu zničenost žen ve všech směrech,feminismem načichlých-prostě hnus evropanka mi nesmí do baráku ani náhodou a na ten milostný akt už vůbec ne.Potřebujete zde v Evropě tu muslimskou víru a chvilku podle ní si prožít aby jste vyzdravěly z té psychické nemoce-fenimismus a začaly si vážit Evropských mužů.Tož to je vše.
Odpovědět
@morrighan A nestane se jako našim všedajným štětkám to aby když žena z Tunisu by jela do Řecka na dovolenou aby se hned vyspala s tamním hošanem a to upozorňuji že může být i svobodná,ale nedá ani náhodou. A kolik žen z Čech vdaných podvede svého muže na dovolrné pokud je tam samotná???Je to výchovou a ta muslimská vám chybí jako koze drbání,
Odpovědět
@netie @netie Ano je to tak vy Evropanky muslimským ženám v chování nedosahujete ani ke kotníkům. Ve zdrženlivosti,v oddanosti manželovi-pokud to není blb,v přístupu k rodině k dětem-prostě ve všem co mne jako chlapa napadne.
Odpovědět
@mamameeja Ano zlatá pro Vás feminismem nasálká Evropa-kde můžete cokoliv pomalu od 11-let.Muslimskou víru zde potřebujete.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Hlavni rozdíly v manželství s tunisanem jsou: te cech většinou nema druhou manželku, tuniske a černošské milenky, nechce po vás peníze pro početnou rodinu a nebere si půjčky bez vašeho souhlasu. A hlavně některý se nevzteka, když máte kamaráda chlapa, nenarizuje vam co nosit, nechce po vás, aby jste konvertovala, zajima ho Česká republika ne Francie, Itálie či Německo. Má doma pračku (se susickou) a hlavně zajima ho co děláte, jak se mate, cas tráví rad s vami a udela pro to všechno na svete, nenacha vse oddrit svou ženu (placeni najmu, jídlo, oblečení, letenky, pojištění, jednání se zamestnavateli) A Nejste jen kus!!!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Taky by mě zajímalo taky mám přítele z tuniska a všechno co tady čtu mám stoho normálně hrůzu jsme spolu už skoro 4 roky a porad jsme spolu já tady on tam byla jsem za ním jen 1 po třech letech a pořád čeká co bude jeslti já tam nebo on tady ale normálně mám stoho hruzu někdy čtu dobrý někdy špatný ...
Odpovědět
@evka_vondr To se strašně blbě čte, když někdo nepoužívá čárky a tečky. Jestli jste spolu 4 roky, on je Tunisu a ty tady v ČR, viděli jste se jednou, nenazývala bych to vztahem. Co ti takový vztah dává? PS. Kdyby tě chtěl, jste spolu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Tunisanka.ty si asi moc zamylovana do tunisana a vydis růžové.ten příběh muze byt pravda.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@tunisanka Domluvilo se hodně lidí a evidentně vědí co dělají. Po arabském jaru není Tunisko bezpečná země, nikdy bych se tam nevdala a už vůbec ne za nějakého pingla z hotelu! A to Tunisko znám velmi dobře, jejich jazyky i zvyky a právě proto říkám ne. Zaměstnanci hotelů si běžně vydělávají prostitucí, to že si vezmou cizinku, je jejich cesta do Evropy a větší hodnotu to pro ně nemá. Z Tuniska se jinak nedostanou. Pokud si vezemete Tunisana, znamená to, že musíte živit celou jeho famílii, nějaká samostatnost a vzdělání je nezajímá. Mám kamarádku, cocela úspěšnou podnikatelku, která se zamilovala a vzala si o 15 let maldšího Tunisana. Žili na Slovensku, o se choval jako parazit. Po čase jí to přestalo bavit a chtěla se s ním rozvést, nesouhlasil. Nabídla mu letenku odstupné atd., nic nepomohlo, rodina na její náklady si dělala výlety po Evropě, neustále žádali peníze, on nepracovala atak to platila ona. Nakonec se ho zbavila tak, že si koupili dovolenou do Tuniska, ale pro něj koupila letenku jen tam. Řekla mu to až na letišti těsně před odletem tak jí nemohl nic udělat a rozvedli se nadálku. Velmi podobně to funguje i v dnešním Turecku. Pokud má dne s někdo problémy v Tunisku, obrátila bych se na naše velvyslanectví a narovinu uvedla, co mám za problém. myslím, že tak nějak to zafungovalo i v popisovaném případě...Takže tomu věřím a chápu, že vše nejde zveřejnit. Prostě Tunisana ne!
Odpovědět
1
12
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?