Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Držím pěsti, ať to dopadne ( a kdyby náhodou ne, dopadne to příště :-) )
Odpovědět
@leiladelly díky taky si to poříd říkám, kdyby to nedopadlo tak to dopadne jindy :-) aspoň budu vědět že otěhotnět můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka určitě.... A teď ať nám dopadne den D! Já jsem jakási dost nemocná, tak doufám, že do 27.8. budu OK. :-)
Odpovědět
@leiladelly musíš si dát slivovicu to je všelék :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka čoveče, jsme v Maďarsku na dovolené, slivovica mě nenapadla.... Jedinou výhodu to má, že můžu ležet, všechny děti vyexpedovány na výlety nebo do bazénu. Ale za ty peníze je to drahý poležení.... Dnes jsme si už říkali, co by kdyby... kdybych nebyla OK do svatby. jestli to přeložit či co... doufám, že tato verze vůbec nepřijde v úvahu. :-p
Odpovědět
@leiladelly určitě nééé, to se musíš vyklírovat :-) já doporučuji česnek když není slivovice je to přírodní antibiotikum existují takové kapsle česnekové to tě postaví na nohy.... Hlavně lež a odpočívej, bude to dobrý, jak dlouho v tom maďarsku ještě budete, že bych ti poslala placatici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka do neděle ;-) jsi hodná, díky.... ;-) no, abych pravdu řekla, já prapůvodně chtěla svatbu my, svědci, děti. Ono to nějak narostlo, hm, taky mou "vinou"... a teď jsem z těch zařizování vyřízená. Do toho minulý týden dva pohřby, z toho jeden v rodině, teta, už mě to tak nějak všecko dorazilo.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka svědkyně mi poradila jak se vykroutit z alkoholu u rozluček - svézt to na atibiotika 8-)
Odpovědět
@clara.7 oooooooooo tak to moc děkuju to určtě použijii a mám zase o starost míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka za málo :-D ségra měla loni zánět močáku a antibiotika brala, tak si jen doma zjistim jak se jmenovaly :-p
Odpovědět
@leiladelly jééé tak to mě mrzí ale když něco zkončí zase něco pěkného začíná ale věřím že to musí být velmi vysilující :-( Ale neboj ono se to zase vše k lepšímu obrátí... Hold nejduležitější je psychika pokud ta není v pořádku imunitní systém se hroutí :-( ale chce to myslet pozitivně a negativní myšlenky vytěsnit z hlavy :-) Chce to pevnou vůli a jde to ;-) držím pěsti a myslím na tebe aby si byla brzy fit :-)
Odpovědět
@clara.7 jééééé tak to já nějaký antibiotika vyguglám.... :-) to je ale bezva lest :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka díky, doufám, že se do svatby zvetím. Dovolenou proleženou v posteli holt už musím oželet....
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak co, jak jsi dopadla ;-)
Odpovědět
@clara.7 Ahoooj asi tak že paní doktorka říkala že tam je těhotenský váček a v tom váčku žloutkový váček a v tom tečka :-D a když vše půjde jak má tak 29.8 už by tam mohlo být vidět srdíčko, tak uvidíme :-) Mo moudrá jsem z toho nebyla ale uvidíme za 14 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jééé mě řekla to samé, že je tam váček s tečkou :-D Na kontrolu jdu 30.8., taky už by tam mělo být vidět srdíčko, tak jsem zvědavá x-) Ten můj mi včera koupil v lékárně zázvorový lízátka, aby se mi zklidnil žaludek, mám ho pořád jak na vodě ...
Odpovědět
@clara.7 :-) já jdu na kontrolu 29.8 :-) a cítím se v pohodě špatně mi není vůbec :-)
Odpovědět
@pucik ahoj, tak mám úplně stejný "problém" :) taky to máme takhle. Je mi teda úplně špatně, co na to zaměstnavatel řekne a jak to semnou bude dál, samá nejistota, ale je pravda, že kdyby se na to člověk díval jen takhle, tak si mimčo nepořídí nikdy. Už jste teda pevně rozhodnutí? :)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame svadbu o tyzden, babatko sme chceli zacat "robit" hned po svadbe, ale podarilo sa nam skor, takze budem koncit druhy mesiac v case nasej svadby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pridam. Mi to vydime asi takto. Jelikoz jsme spolu 5let a za rok se chceme vzit tak uz to bude 6let co spolu budem uz pomalu 3roky spolu bydlime a bytecek mame krom jedne skrine kterou potrebujem na miru kompletne zarizen takze jsme si rekli ze po svatbe na to vlitnem. Stejne uz se to neda vydrzet ze strany pritelovi rodine do nas porad huci ze uz chcou vozit kocarek :) a uprimne ja uz bych ho chtela taky vozit :)
Odpovědět
@civet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@poisonblu gratuluji, budem na tom skoro stejně, svatbu máme za 3 týdny a měla bych tou dobou být v začátku 3. měsíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@clara.7 tak to budeme mať rovnako staré detičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme to mali presne naopak :-D najprv babo a teraz svatba a poviem Vam tak som sa tesila, lebo moj rocny syncek bol najkrajsi druzba :-D
Odpovědět
@finlay Ahojky, my už máme 2 prcky. Vdávala jsem se 5.8.2006 a 12.8.2007 se nám narodil Daník. Povedlo se hnedka napoprvé. Měla jsem velké problémy ze začátku, takže jsem šla skoro hned na nemocenskou,kde jsem zůstala až do konce. Do ukončeného 3. měsíce jsem nic neřekla, protože jsem nevěděla,jak to dopadne,pak jsem to řekla. Doktorka pořád říkala,že se vrátím a pak pořád nic. Šéf mě velice překvapil, přál mi štěstí, vzali za mě náhradu a já se snažila co nejvíce to šlo dělat z domova.Kdykoliv jsem pak přišla na ně mrknout,tak mi šéf servíroval těhotenské pochoutky. A když jsme uvažovali o druhým, řekl, že když se to nepovede, nějaký místo se pro mě najde a rád mě vezme. Já být tebou, tak do toho jdu, ono dneska otěhotnět už je u dost lidí problém a vždy se najde důvod proč ne. A stojí to za to, ty dva malý zlobiče bych za nic na světě nevyměnila :-) i když mezi námi občas bych šla do práce okamžitě,ale to jsou prostě děti Držím palce a kdyžtak dej vědět, jak ses rozhodla a popř. kdy bude malý mimčo :-) ;-)
Odpovědět
@pucik tak to máš fakt super, že jste zůstali se zaměst. v tak dobrých vztazích. Já myslím, že u mě to tak snadné nebude. Teď začínám, od září, práce v podstatě stejná, jakou mám doposud, ale u jiné firmy. takže si myslím, že ze mě radost mít nebude. Hlavně mě nabírají za mateřskou, tak si říkám, že tam stejně budu jen na dobu určitou, a potom bych musela skončit. a čekat, jestli se po třech letech ta holčina bude chtít vrátit nebo ne, to je fakt dlouho. Takhle já s mimí čekat nechci. Teď jsem vysadila prášky, ale dvojčata (jak to prý bývá hned po vysazení) fakt mít nechci. Takže asi tak měsíc počkáme, a pak se na to vrhnem :)
Odpovědět
@finlay s těmi dvojčaty je to mýtus stejně jako s dalšími šílenými povídačkami, co kolují o vysazení antikoncepce. Pravdou je, že tělo, pokud se nastartuje tak jak má samo, je po vysazení připraveno k početí, naopak blbost je po vysazení čekat a nejhorší jsou mýty s tzv. očištěním organismu, několik doktroů mi totiž řeklo, že pak se to kolikrát nedaří i roky...
Odpovědět
@danaruj fakt? No už jsem to párkrát slyšela, že to asi moc neplatí. Tak uvidíme. I když pořád mě to hlodá, abych se pak neproklínala, až budu houpat dva kočárky :-N
Odpovědět
@finlay ptala jsem se v poslední době několika doktorů a nad těmi mýty všichni kroutili hlavami, ale určitě by se našel někdo, kdo s nimi bude souhlasit..taky jsem slyšela, že po vxsazení a otěhotnění je vyšší pravděpodobnost vad a potratů..taky blbost..prý :) já bych klidně dvojčata brala, manžel chce tři děti tak by to bylo na dva vrhy :-D
Odpovědět
@danaruj můj manžel chce taky dvojčata, kluka a holku, klasika :-D jenže je pořád v práci, takže by to stejně zbylo všechno na mě. A já bych si to ráda užila, takže pěkně pojednom :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?