Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle : díky :-)
Odpovědět
dakujem za sa mi nikto ozval 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
biela.ruza: On tady asi každej antiko bral, víš? Já jsem teda otěhotněla 1,5 roku po vysazení, ale snažili jsme se teprve první měsíc, předtím ne. finfrle: páni, už 23tt, už jsi za půlkou :-) tak jen ať mrně kopká x-) Máme se dobře, malý je krásný, už kouká, povídá...ale trápí ho bříško, dost pláče - ale z toho vyroste, musíme vydržet. Jinak kojím, a malý se má k světu, tak jsem ráda :-)
Odpovědět
Andelko to jsem moc rada :-) hlavne at jste zdravi! Leti to neuveritelne! Evelp jsem tu zacala roznaset tehu bacili a jak se to pekne chytlo na nekterych :-D tak snad i ty ;-) pribydes mezi tehulky! biela ja vysadila leky po 12letech a hned napoprve a je tu mala v brisku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se k vám přidávám,taky jsme čerstvě po svatbě a začínáme vyhlížet čápa :-) vysadila jsem HA už v prosinci 09,do svatby jsme si tak trochu dávali pozor,půl roku zobu kyselinu listovou a dneska jsem si koupila kontryhelový čaj :-) tak snad se miminku k nám bude chtít co nejdřív :-) Vám ostatním držim palečky a těhulkám moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : a tu kyselinku listovou--v jaké podobě jí bereš? já jsem min. týden dobrala poslední prášek a teď se dám trošku zdravotně do kupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp:v podobě prášků,já se právě po 13letech braní HA chtěla dát taky do kupy,můj doktor říká,že 3 měsíce by se měli dát tělu čas na vzpamatování od chemický nálože(ale co doktor to názor,jak tu čtu :-) ) ,jinak po vysazeni jsem měsíčky normálně dostala,ale taky plno beďarů a staršně se mastící vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: to mi ani neříkej :-( na to se netěším... ja si chci dát taky tak 3 měsíce :-) a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
já právě strašně nerada beru prášky..:-( tak se budu snažit to nahnat v jiné podobě
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty pilulky jsou jako bonbonky :-) taky nerada zobu prášky,ale tohle jsou spíš vitamíny a čaj jsou bylinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ani ty bombonky :-D ja jsem desna, ja mam totiz mamu lekarnici a mam takovy grif z detstvi.....
Odpovědět
Profilova fotka
no a co budeš místo kyselinky zobat? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny vdané paní i ty, co se teprv na svatbu těší... :-) Hezké téma, tak sjem si řekla, že taky připojím svůj poznatek. My začali plánovat svatbu koncem března, budu se vdávat za tři týdny...no a v květnu jsem zjistila, že mě přítel dostane za ženu jako 2v1 :-) Vůbec jsme to neplánovali, vůbec jsme se nesnažili, dokonce jsme se chránili....podle okolností bych řekla, že to byla asi "boží ruka", která napomohla tomu našemu početí :-D zezačátku jsem byla hodně překvapená a trošinku mě i, přiznám se, mrzelo, že si tu svatbu neužiju tak, jak bych mohla... Ale jsme tomu rádi, já jsem 14tt a těšíme se moc až bude vidět bříško a začne kopat a tak.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom taky začali už teď, ale budeme muset ještě aspoň dva měsíce počkat. Chtěla bych jít možná párkrát na solárko, před svatbou jdu na kosmetiku, po svatbě máme objednaný wellness víkend,... a to by všechno padlo, kdyby se zadařilo hned. Už se ale na snažení moc těším a skoro začínám stříhat metr. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jeste nemame od svatby ani fotky od fotografky, ale uz mame zadelano na breznatko x-) :-D Takze zatim, co se s tim fotografka parala a flakala, tak my jsme se s tim neparali, nelenili a uspesne zplodili :-D x-) Tak vam, kterych se to tyka, radim > vyberte si rychleho fotografa :-D :-D :-D mejte se a at se dari vsem tak jak si preji!
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka:páni,tak to jste šikovný :-D gratuluju a jdu vyhlížet čápa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nevestinka: tak to je super, krásně se vám to povedlo. Doufám, že na tom budeme podobně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, také jsem si myslela, že když po pěti letech vysadím HA otěhotním třeba až třetí měsíc a prdlajs vdávala jsem se v 8tt a povedlo se to hned první měsíc :-D :-D Tak Vám držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
kacenka:no tak to taky velká gratulace,koukám,že rok 2010 je kouzelným rokem a bude hodně krásných miminek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: mno nevím, asi budu papat špenát a zelený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evelp:špenát je mňamka,takže pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: jojo, ten já můžu ve všech podobách, jen je blbý , že po tepelný úpravě většina těch potřebných látek mizí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lera: moc děkuji ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do debaty, tak my jsme v březnu zamluvili termín svatby na říjen, v květnu to všem oznámili, přípravy zatím lážo plážo, a v červenci jsme ( cca 3 měsíce po vysazení HA) zjistili, že vdávat se budu jako těhulka. V mém věku není na co čekat...
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo...vy to máte všici tak pěkně naplánovaný :-) a můžu se vás zeptat, jestli vás to teda nějak neurazí, kolik vám tak je?
Odpovědět
evelp: naplánovaný jsme neměli nic moc, více méně se tomu nechali volný průběh a je mi 35.
Odpovědět
Profilova fotka
maritska35: ja to myslela obráčeně, teď už to máte pěkně naplánovaný :)
Odpovědět
evelp: no teď už jo, holt budeme 2v1, snad to zvládnem... 1.10. by se malá svatba dala ještě ustát.
Odpovědět
Profilova fotka
martiska35 : jo, malá svatba....to už dneska ani neznám, my jsme taky měli mít malou svatbu a přišlo nám přes 55 lidí..:-D ale to už nebude tak teplo, to budeš mít akorát :-)
Odpovědět
evelp: neodbytně prosazuju malou svatbu cca 20 lidí a pak druhý den odpoledne kamarádi u prasátka, a teď ještě víc, když bude cvrček s náma v bříšku. Ale prcka bereme opravdu jako ten nejmilejší možný bonus ke svatbě, kdybychom to plánovali, určitě by to tak nebylo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?