Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Matonka: Týjo, po 15 letech? =-) Tak to moc držím palce, aby se vám zadařilo. Já brala HA chvilku, vysadila jsem ve 23 letech ani ne po půl roce užívání a byla jsem z toho slušně na sračky a další půlrok mi trvalo než jsem se z toho vyhrabala a ještě pořád nejsem úplně ok. Dávám se zdravotně do kupy, abysme s m. mohli snad bez problémů počít cca za 2 roky. Podle mě by si všichni měli dát cca rok času na očistu a nastartování cyklu a pak teprve začít plánovat. To radím z vlastní zkušenosti ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , tak já jsem přestala brát HA necelý rok po svatbě na konci února a a od té doby se s manžou snažíme a zatím nic jsem z toho celkem nešťastná myslela jsem že když jsme tak mladí tak se nám zadaří hned na poprvé já 24 on 25...tak snad se brzo dočkáme a na testíku budu mít // ;-)
Odpovědět
smahulkaa: musíš tomu věřit! A zkus ten kontryhel....spousta holek si ho chválí...já jsem spoléhala na výpočet plodných dnů (menstr. byla pravidelná přesně 28dnů, ovulace podle testu přesně 14den)...a přesto dva měsíce nic. Třetí měsíc jsem začala pít kontryhelový čaj a zkusila jsem výpočet pl. dnů podle MUDr.Jonáše (vycházely mi úplně jinak, než jsem předpokládala!)...a dnes jsem mrně viděla na UTZ :-) ...snad náhoda...ale za zkoušku nic nedáš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens:děkuji za tip čaj určitě vyzkoušim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smahul - neboj dočkáte, to chce moc neřešit ona psychika dělá svoje - takže si užívejte a mimi příde když to budete nejméně čekat ;-) http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/.......
Odpovědět
Profilova fotka
oprava odkazu :-D http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vsem: my se snazime zatim jenom 2 mesice. Prvni cycklus byl asi 50 dni a musela byt vyvolavacka. tak jsme koupila ovulacni testiky, tak tedka vim, ze aslepon ovuluji. Jinak jsme brala HA asi 10 let... Jinak jsem zacala brat listovku a take Agnus cactus (vitex) protoze u nas nesezenu kontryhel. Musela bych to objednavat z Cech a nikdo mi to sem neposle... Tak snad se brzy tke zadari. vsechny me zname byli hnedka tehulky a tak se obavam, ze ja jsme ta, co si to asi pekne vybere a bude to dlouho trvat. Ale kdyby se alespon po roce zadarilo, byla bych rada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sme sa dozvedeli dva týždne pred svadbou že na 70% nemôže mať polovička deti.Ale ešte sa nevzdávame
Odpovědět
Sabisek: Vítej v klubu :-). Mně to teda nevadilo, protože mimino ještě nechci, ale jsem ráda, že jsem HAfree a můžu něco dělat proto, abych byla za ty dva roky ok. Ovu mám, ale cykly jsou stále ještě dost dlouhé :-p.
Odpovědět
holky a jak máte dlouhý cykly? 33 - 34 dní už je normální ne?
Odpovědět
wal: to mě mrzí....ale ještě je tam 30% a to není málo!!!! my svatbu plánujeme až na příští rok, a už plánujeme i to, kdy mít děti...a asi začneme se snažením co nejdřív po svatbě:-) bude to náročné, protože jsme relativně mladý, musíme dát do kupy i bydlení, a z jednoho platu to půjde těžko, ale chceme děti raději dřív, než později... aemmi: já už neberu HA, a upravilo se mi to naštěstí samo hned, mám klasiku 27-28 dní pravidelně...ale těch 33 je podle mě v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
aemmi: v odbornej literature sa uvadza rozpatie cyklu 21 - 35 dni ako "normalne" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
allegria: dekuji, ale ja jsem tu jiz dele ;-) S holkama jsem presli na konika a tak sem zajdu jen obcas. Preji krasne snazilkovani vsem!
Odpovědět
ano, dnes je moderne cakat s babom...alebo reci typu : sak mas cas tak si este uzi ten slobodnejsi yivot len s manzelom v domacnosti..lenze s priatelom sme spolu vyse 3 roky a kazdy den...riesili sme zdravotne i rodinne i finance krizi..takze myslim, ze pripravena som nadostac...a uzivam si ted s nim zivot,babo ho este sprijemni...takze vlastne o nic nepridem,kedze to prezivam ted...ale asi pockam rok,dva, kvoli praci a asi financiam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aj my sme spolu tri roky, z toho rok a pol manzelia a radi si uzivame zivot vo dvojici 8-) a este si chceme uzit jeden druheho, kym pridu deti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte my mame svadbu cca o 3 tyzdne tak sa moc tesime a k tomu ete vybavujeme aj byvanie tak difam ze sa nam to podari aby sme mohli pracovat na babatku....antikoncepciu som brala rok ale uz 4 roky neberiam tak dufam ze s tymto nebudemem mat problem :D svetkym vam drzim palce aby babatko prislo vtedy kedy ho budete najvac xciet a duzit :D pekny den
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám dneska na testíku // juchů x-)
Odpovědět
smahulkaa - uprimne blahozelam a v dobrom zavidim... 8-) ;-)
Odpovědět
smahulkaa- gratulujuuuu!!! Vidíš...ani kontryhel nebyl potřeba! :-D Držte se! ;-)
Odpovědět
smahul, obrovska gratulacia, drzte sa.... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
smahul: Taky se přidávám ke gratulacím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smahulkaa: blahozelaaaaam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smahulka: moc a moc gratuluji! :-)
Odpovědět
smahulka ty jo to moooc blahopreji koukam ze jsem to tu vazne nakazila :-D sabi no ahoj slunicko stale te vyhlizim na skype,jak se ma????Zitra jedu do nemocnice tak jsem zvedava jak dopadnu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jak tady válčíte? Koukám, že jsou tu nové těhulky, gratuluju moc x-) Brumdi: co ty? Není nic nového ohledně práce nebo dalšího mimča? Já hlásím, že už jsem skoro měsíc mamina :-) Je to náročné, kór když máme kluka (bříško zlobí), ale je úžasný. Akorát mě štve to počasí. Tolik jsem se těšila na procházky s kočárkem a zatím jsme byli venku asi 4x. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky andel - no u mě novýho nic, ale hladila sem si kamarádky bříško, tak dle pořekadla by tu do roka mělo mimčo bejt :-D jinak jak se jmenuje ten tvůj kluk :-) a užívej si mamčo, ty děti strašně rychle vyrostou - ten náš Jiřík už jde v září do školy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: Tak ať je to do roka a do dne ;-) Jmenuje se Daniel. http://www.modrykonik.cz/fotoblog/and... Je fakt, že strašně rychle roste - říkám si, kde je to miminko, co mi dali nedávno v porodnici? Už je to velký kluk :-)
Odpovědět
Ahoj andel moooc blahopreji :-) Ja jsem uz v 18tydnu a spuntik roste pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: Děkuji :-) Páni, už 18tt, to to letí, za chvilku budeš v půlce :-) A jen ať pěkně roste, špuntík x-)
Odpovědět
ahoj andelka blahozelam pekne fotecky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?