Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: davej na sebe pozor. Snad se spendlik brzy umoudri! ;-)
Odpovědět
Ahoj holciny moje,preji vam krasne jaro a jen doufam,ze jste meli krasne velikonoce. V sobotu mi bylo tak ze jsem az chtela umrit nastesti jsem to zaspala 13hod spankem.uz se drzim a uz trochu vim jak to lepe zvladat. Mam vas rada a je mi za vama smutno.jsem v 9+1 a uz mame 2az3cm hihi zmenila se mi postava nejak zmizely speky teda vetsina a nejak si pripadam jina. Jsem ale stastnejsi jeste at daji pokoj nevolnosti a bude to super. Jak jinak holky? Jito, kozi a spol?opatrujte se M
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babulky, tak my maame prve miminko uz za chvilku doma ;-)v maji uz bude s nami;) nech sa vam darii :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj fin, to jsme rády, že už je to lepší. Jinak u mě žádná změna, jen moje dlouholetá kamarádka a svědkyně na naší svatbě taky čeká mimi (druhý) a vzkazovala Jirkovi at´se kouká činit, at´máme taky a má s kym chodit s kočárkem na procházky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Fin: u me porad stejne. Zadne mimi se zatim nekona, ale bezduvodne tloustnu. Tak kiloc tydne, tak si zajdu k doktorovi, at mi rekne co a jak. Do tomo mam nepravidelnou MS, tak chci vedet, jestli to neni nejak spojene... Jinak jsme rada, ze je lepe! Tak at uz je to za chvili uplne v poradku! odpocivej a moc se na tebe zase tesime! Atinkaa: tak moc gratuluji!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :o) chcem sa opýtať, pri plánovaní bábätka, tie ktoré ste brali hormonálnu antikoncepciu, ako dlho pred otehotnením ste ju vysadili? ďakujem kočky a veľa šťastia a zdravé bábätká prajem :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja som vysadila zaciatkom decembra, potom prisla ms a zaciatkom januara sme otehotneli... zatia vyzera, ze je vsetko ok, tak dufam, ze to tak aj ostane.. vyhla som sa mastnej pokozke, pupakom a vraj som opeknela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fíha, tak rýchlo? :o) tak držím palec nech je všetko ok :o) ja plánujem tak pol roka počkať po vysadení :o) možno aj dlhšie, ale neviem, možno sa zadarí aj skôr, tak aby som vedela na čo mám byť pripravená... že aké komplikácie môžu nastať vplyvom HA... ale to sa asi budem radiť s gynekológom...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ivi - já u prvního dítěte vysadila a povedlo se hned napoprvé :-D ted´jsem vysadila loni koncem října, od začátku tohohle roku mi to trochu pocukalo cyklus, na nic nečekáme a ted´to nějak nejde, ale snad jak se mi ten cyklus trochu ustálí, tak to taky půjde - aspon doufám ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som sa pytala doktora a povedal, ze sa nie je coho bat... ze hned po vysadeni sa mozme snazit.. tak sme posluchli... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ďakujem vám veľmi pekne :) aj kámoška mi včera písala, že hneď po vysadení sa im podarilo :o) tak ja dúfam, že keď trošku počkám tak to nebude problém zase na druhej strane :o) že to nebude ťažšie...
Odpovědět
Profilova fotka
je to asi individualne...mam kamosky, co vysadili a cakali.. a cakali velmi dlho a zbytocne sa potom trapili, lebo sa nedarilo.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JA jsem dobrala posledni HA v polovine ledna. Pak jsme se snazili mit mesic cistenicka no a od brezna jsme zacali se snazenickem. Plet se mi vylepsila, nalady vylepsili, ale MS mam mrchu velice nepravidelnou (14 -40 dni cyklus), takze asi nasadim Agnus Cactus, a snad to pujde.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alenkam toho sa aj ja bojim... aby som necakala a potom to nepojde... ako som este mladá, mám len 24 rokov, ale aj tak sa toho dosť bojím... segra tiež vysadila a čakala a teraz sa snažia a nič... lekár jej povedal, že je všetko v poriadku, že treba len "pracovať" na tom.... ale každý mesiac čaká márne :o( som z toho nešťastná, keď je aj ona smutná... a tiež sa bojím aby to aj u mňa tak nebolo...
Odpovědět
ahoj holky moje tak jsem na prestavce v praci a uz jsem prilepena u pc abych vam mohla napsat.Dnes se docela drzime jen trochu se mi houpe zaludek tak se tu do sebe snazim nacpat trochu bochanku ktery jsem pekla.No a uz mi tu beha za zadkem sef hihi a nerozumi co pisu jupiiiii :-D :-D :-D :-D kozi chybi mi tu zprava od tebe :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ahojky! Kozi je asi na konikovi. Tak se tam k nam pridej. Jsem rada, ze je ti lepe! Tak se drz ;-)
Odpovědět
jaj, ludkovia, a co taka moznost ako ja, ze mozem na babatko normalnou cestou zabudnut...? ako to mam v sebe spracovat? a velmi sa bojim toho, ze ked sa to ani umelou cestou nepodari, ci ma ten moj nenecha... :-( ;-( . je to take nespravodlive... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
och reklamka, tak to mi je veľmi ľúto... ani neviem čo ti na to napísať, hlavne nestrácaj nádej, určite sa to podarí aspoň umelo :-) musíš tomu veriť, lebo 50 % úspechu je pozitívne myslenie... ale je to strašne nespravodlivé, že tie ženy, ktoré by bábätko chceli veľmi veľmi tak sa im nedarí a niektoré baby, ktoré ani nechcú a zadarí sa im ani sami nevedia ako, si taký dar často dajú aj zobrať :-(
Odpovědět
ivka, dakujem za mile slova. 8-) snazim sa to brat sportovo.
Odpovědět
Profilova fotka
reklama: souhlasim s iva. Myslet POZITIVNE! ;-) Ja vim jake je to tezke, ale v dnesni dobe je tak skvela medicina, urcite neco najdou a pomuzou. :-)
Odpovědět
Krasny den,moc zdravime a ani nedocitam .....mame se vselijak.....manza ma druhy den horecky a ja se necitim stale dobre....boli me vse a nic a zvraceni je tu zase a stale.22.4 jedeme do Dublinu na specialni kliniku tak na nas myslete.moc vas zdravim a zase mazu snad net budu mit kolem poloviny kvetna papa je vim az zadlouho,no ale co nadelam.
Odpovědět
fin: ahojky
Odpovědět
budeme na tebe myslet, určitě ;-)
Odpovědět
Ahoj mrtvolky :-D :-D :-D uz mazu na konika
Odpovědět
Ahoj na konika se zase nedostanu.vcera se mi v praci udelalo zle tak jsem po hodine a pul odesla k lekari,ten se me vazne zleknul uz mezi dvermi a misto pozdravu mi rekl jak jsem moc zhubla a ze to neni dobre,tak me prohlednul a musim min 2tydny mit klid na luzku jsem se ho snazila umluvit jen na tyden a on mi rekl jestli nechci o mimi prijit min 2t.Tak jsem rozhozena jsou4rano a ja nespim.zitra k tomu vsemu jedeme do te nemocnice.moc na vas myslim
Odpovědět
ahoj fin, držím palečky a radši odpočívej, ať je mimčo v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja taky vysadila v prosinci, a snazime se. Ale jak uz nekdo psal , hrozne rozhozenej cyklus, ted jsem musela jit na injekci, mela jsem zpozdeni 50 dnu a tehotna jsem nebyla. Kdyz jsem driv manzelovi rikala, ze to nebude v mych letech (31) treba taky jednoduchy, tak mi neveril a oddaloval to, ze je jeste cas, no a ted jsou problemy... Taky jsem vysadila po cca 15 letech. Je to asi telo od tela, kamaradky vysadily a povedlo se nekdy hned dalsi esic. Mno ja doufam ze se to podari rychle...a vam vsem taky drzim palce.
Odpovědět
Profilova fotka
matonka • já jsem vysadila před třemi lety,ale aktivně se snažíme rok a 4 měsíce a stále nic (je mi 30).Navíc mi přijde,že mám děsně slabou menstr. a manžel tomu taky stále nevěřil neustále oddaloval tak nejspíš bude muset na spermiogram to už taky půl roku oddaluje ...chjo :-( Jinak gratuluji všem těhulkám !!!
Odpovědět
Profilova fotka
matonka - já musela v únoru po tom co 2 měsíce menses nic a těhotná sem nebyla taky, ale je fakt že od tý doby co sem to podpořila ještě kontryhelem a listovkou mám pravidelnej cyklus, přesně na den - tak ted´jen aby se konečně povedlo :-D
Odpovědět
Ahojky! Tak já jsem vysadila antikoncepci v lednu po sedmi letech...dva měsíce nic, pak jsem zkusila kontryhel a metodu doktora Jonáše...a příští týden se vdávám 2v1 :-D Moc vám všem přeju, aby se brzy taky zadařilo! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?