Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
AHojik, ja si driv taky rikala, nejdriv VS, pak druha VS, pak nejaka prace, justicni zkousky a pak teprve mimco, pote co jsem nastoupila do prace, ktera me fakt bavila a naplnovala, jsem si stejne zacala rikat, co kdyz to pak nepujde? muze byt pozde.........radsi plany na karieru trosku odlozim, a zkusime prcka, nez si to pak vycitat......... pracovat clovek bude potom dalsich tricet let, a hlavne kdyz vidim kolem sebe hafo kamaradek ktere pracovaly, pracovaly a v 35 nemaji chlapa, nektere ani vlastni byt, a ani vidinu nejakeho rodinneho zivota, rikam si ze takhle ne......... sice zatim osm mesicu tehotenstvi jsou docela narocny, nesnasim to lehce a musela jsem na nemocenskou od tretiho mesice ale nemenila bych....kdyz citim Alenku kopat..........kdyz spolu poslouchame cdcka a ona u urcitych pisnicek se rozkope jako o zivot, tak je to nadherny......uz je jak maminka, ma rada Moncu ABsolonku a Dana Hulku.... rikam si ze na to svoje divadylkovani budu mit treba jednou partacku :-).......a zadna prace, kariera, ani penize to nevynahradi..... jo mam strach, jaka budu mama, ale rikam si ze to treba zvladnu.........
Odpovědět
Profilova fotka
ija - neměj strach, už jenom tim že o tom pochybuješ, budeš ta nejlepší 8-) ono většinou právě ty, co nepochybují o tom jak jsou skvělé a jak všechno zvládnou jsou ty nejhorší :-p
Odpovědět
ija: souhlasím s brumdinkou. :-) Jde vidět, že ti není jedno, co bude s mimi a že na sebe dáváš pozor, abys malé neublížila. Už teď vím, že budeš čupr mamina, protože pro tebe je důležitější rodina než práce. Dobře děláš!!! ;-)
Odpovědět
holky, dekuju moc :-), snad me ten prcek bude mit rad :-) jojo je fakt ze clovek si nesmi byt vecma moc jistej.......... red - ja nejak neumim delat veci napul, bud jdu do neceho po hlave s tim ze to nejak ukociruju, nebo do veci nechodim vubec...........proste naplno a se vsim vsudy.... jojo rodina je pro me moc dulezita, asi tim ze u nas to vzdycky bylo vselijaky, tak proto bych to chtela mit trosku jiny.........prace je fajn, ale neni to vsecko a clovek se jeste napracuje dost a dost........
Odpovědět
Profilova fotka
ija - přesně a stejně pak o ní můžeš příjít hodně rychle ani nevíš jak - jako já :-p jinak mám to samý, bu všechno nebo nic - no ted´momentálně mám to druhý :-N
Odpovědět
brum to je sileny s tou praci, ja tohle prave vubec nezazila, v Praze se v roce 2008 sla prace najit snadno, a tehdy z 8 pohovoru vysly tri ale pravda je ze mimo Prahu je to asi sileny, chapu ze to musi byt narocny, ale zase se muzes venovat prckovi ne? ale drzim pesti abys neco nasla co nejdriv.............
Odpovědět
ija: víš, ono s tou prací je to fakt na pytel. Já jsem byla rok v Praze, od ledna 2009 do ledna 2010 a musím říct, že taky žádná sláva. Prostě i když máš VŠ a nejsi IT, manager nebo třeba JUDr. nebo MUDr., tak máš smůlu. Já jsem třeba v Praze hledala práci cca dva měsíce! A to mi nabízeli třeba jen 12000 hrubého. V PRaze, chápeš to??? Teď jsem v Moravskoslezském kraji, kousek od Frýdku-Místku a taky žádná sláva. Jenže s tím jsem počítala, tady se mají dobře manuálně zruční lidé, IT nebo doktoři. A já nejsem ani jedno. :-| Je sice hezké, že si brum může doma aspoň užívat prcka, ale zase peníze jsou taky potřeba a fakt není jednoduché, když vydělává jen chlap a třeba jen minimum (netvrdím, že je to případ brum) a ženská nedostanu vůbec nic od státu. To je můj případ... prostě je to strašně složité a na prd. :-(
Odpovědět
red: ja to chapu, sice nejsem JUDr. ale mam rozepsanou rigorozu tak treba jednou budu, ale chapu.......je pravda, ze s pravama vubec nebyl problem praci najit i jako absolovent bez praxe....jen jsem popisovala svou zkusenost, verim ze to neni jednoduchy a vyjit s penezma pri dnesnich cenach neni vubec zadna legrace........ 12 hrubeho je fakt sileny....... clovek by chtel pracovat, a nema moznost..........
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, co je? :-o Red, jj, o tom pejskovi jsem to psala já a u nás to zafungovalo. Beneček opravdu nežárlil. Pro něj se v tu chvíli nic nezměnilo a dodnes to tak je. Když se mu zdá, že si ho málo všímám, sám se "přivtěří" a pomazlí :-D Ija, krásně napsáno :-) To víš, že budeš mít parťačku ;-) a neboj, já jsem se taky bála, to je normální. Nakonec zjistíš, že jakmile dostaneš dítko do rukou, tak po maličkém strachu na začátku, nakonec začneš fungovat jakobys byla mámou odjakživa ;-) x-) Jinak dopoledne jsem jela, blbec, do dětského centra na kole, takže se mi rozjela krásně alergie a do toho je mi slabo, takže dnešek prospávám. Jen jsem nakoukla, jestli tady někdo písnul a jdu ještě kouknout na MK
Odpovědět
Ahoj pribehla jsem v praci na pc snad me nikdo nechyti :-) jeeeeeeeeeee uz zase musim
Odpovědět
jo srdicko jede o sto sest
Odpovědět
Profilova fotka
fin - a co se stalo, že si byla v nemocnici :-N ija - víš ono jak kde a s jakym oborem, v Praze bych neměla problém sehnat práci - jelikož Praha má % nezam.nejnižší v rep.pouhe 2 % a to jsopu lidi co opravdu makat nechtěj, tady je to 10 % :-| a já mám blbej obor, kdybych měla třeba pajdu, tak už práci mám, ale s ekonomkou se nečapu, na nižší pozice mě nechtěj, že prej jim stejně uteču atpod. prostě jak píše red neni to pr*el zvlášt když taky nemám na nic nárok :-p no ale snad už bude taky někdy líp :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj,tak jsem nasla zpusob jak vam napsat z mobilu ale docitani vzdavam.Domecek je super.Byli nejake starosti a boleni v brisku a i testy krve...byli jsme dnes v 7tt+4 v nemocnici a delali nam vyjmecny /tady/vnitrni scan a videla jsem spendlika.Holky to je vazne krasny az ted mi to dochazi.Pry jsme vporadku ale budou nas hlidat.Jsem rada,ze vas mam a dekuji za starostlivost a podporu.ahoj jdeme do vany mozna rano se na vas kouknu z prace
Odpovědět
fin: tak to jsem ráda, že je nakonec vše v pořádku, fakt jsem měla o vás dva strach! Tak se hezky hlídejte a buďte opatrní!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - fan, že vše je v pořádku, to nám spad kámen ze srdce :-) tak se opatrujte ;-)
Odpovědět
fin: beruško, tys mě vyděsila, ale hlavně, že je vše ok
Odpovědět
Fin hlavne ze jste v poradku :-), uzivej si to :-), ja vim, obcas neni co a ten zacatek je silenej........ brum - kamoska ma podobnej problem ale s pajdakem, nemuze sehnat praci, nakonec se ji to povedlo, ale jsou tam decka desni sigri a ona je takovej hodne jemnej typ... a chtela by jinam ale vubec nikde nic neni...........tak je z toho taky mimo....... a vidis to jsem si myslela ze s ekonomickym oborem se da prace sehnat lip...
Odpovědět
Profilova fotka
ija - no v Praze možná, tady sotva :-p měla sem jít na pajdu a měla bych klid; ale koho by to tehdy napadlo, že :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, preji krasne sobotni rano! :-) Nazdrarek fin: je, to musi byt uzasny, videt maleho spendlika! ;-)
Odpovědět
Ahoj tady bude ale puntiku! Nejak jste mi tu usnuli a to mi to trva pres 10min nez se tu dostanu. Jsem v 8tt+2 male je ok jen silene zlobi. Mam co delat. Zvraceni neni moc prijemne. Hlavni problem je to ze nemuzu pit tekutiny a to vazne nic. Moc na vas myslim...
Odpovědět
finfrle: ja myslim ze se holky presunuly na modryho konika, kde jde vlakno uzamknout ;-) Zvraceni prejde uvidis, uz jen chvilku :-D ! Proc nemuzes pit zadny tekutiny? To bych zesilela! Ja teda chodim porad na malou, vlastne kdykoli se zvednu tak musim jit curat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
finL: drz se!je super od tebe slyset. trosku to tu spi, protoze jsme vice ma konikovi - mrkni na p.159 kde je na naseho konika hyperlinka
Odpovědět
Ahoj tak vzdavam pripojeni na mk proste pres mob nejde.konecne jsem trochu snedla ale uvidime co to semnou udela. Pit mi nejde uplne u toho trpim,je mi pak hrozne spatne.pred tehu jsem vypila 2l normal a ted jen sklenicku ci dve coz je malo. Sedim u krbu a relaxuji.mame tu silenou zimu,se ochladilo na 3st.hnus. To mi asi kvetinky na zahradce nevyrostou.tak krasny vecer
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: tak se drz, odpocivej a snad bude brzy lepe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - jsem ráda, že se sem dostaneš aspon takhle, tak hezky relaxuj u krbu a opatruj se ;-)
Odpovědět
Holky vy mi tu ale chybite. Potrebuji radu...stale citim kyselost v puse i zaludku nevim co s tim jen to,ze je mi dost zle. Maminy jak jste to zvladli!? Me to ubiji jist nejde pit uz vubec ne...spendlika miluju ale on me moc ne no si tak rikam jeste 6tydnu a snad se ulevi doufam pry14tt to prejde doufam. Se omlouvam,ze tu zkuhram alespon prijdu+na jine myslenky...no a co u vas? Jinak k te nove uzamcene diskusi souhlas taky me tu smiruji ale nez bude net tak jsem tu na mk mi to z mob nejde
Odpovědět
Profilova fotka
fin opatruj se, jo ta kosa je hrozna! ty jo, i piti ti dela problem? i kdyz budes pit treba slamkou a fakt po kapickach? jinak mas na nevolnost ginger tabletky? nebo si sezen zazvorovy caj a posrkavej! a nenastydni!snad se to pocasi uz ustali! kdybys nekdy casem jela do G. tak se ozvi! mej se!
Odpovědět
ahojky fin: ty naše statečná holko, to ti dává špendlík tolik zabrat??!!! Jé, to je ale nemilé, mě je občas taky divně, ale zatím žádné katastrofické stavy, naštěstí,tak se drž, pa
Odpovědět
fin: tak to mě fakt mrzí, že takhle trpíš! Třeba Špendlík jen zkouší, co všechno vydržíš a když obstojíš, tak si řekne, že má silnou maminku a že všechno potom zvládne. ;-) Takže držím pěsti, aby ti už mimi nedávalo tak moc zabrat. Bohužel ti neporadím s tvým problémem, jelikož jsem ještě mimi neměla... Dávejte na sebe pozor!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jé fin nevim co ti poradit já ani nevěděla že sem těhotná, no jo no špendlík zkouší co vydržíš :-) zkus to co psala nevestinka třeba zkus srkat čaj po lžičkách postupně (tak to dělám i u Jiříká když třeba blinká a neni schopnej pozřít tekutinu, přitom pít musí) nebo aspon navlhčit rty; ale po těch prvních 3 měsících už bys měla mít klid ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?