Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, dnes máme nějak zataženo a poprchává a to sme chtěli jít k babi - no nevim :-p kozi - jo jo, taky mám doma akční dítě - ale ve školce si už zvykly :-D - uvidíme od září ve škole :-) ijo - souhlas s kozi, vážně těhotenství neni nemoc, naopak měla bys mít co nejpestřejší stravu a samozřejmě všeho s mírou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, me probudilo slunce ;-) Jinak jsem rada, ze se tech par sklenicek da prezit. Ja teda skoncila na vice, ale pohoda. Me hlava neboli, ale manzel ma peknou kocovinu. Skuhra v posteli, at nepisu na pocitaci, ze ho boli hlavicka z toho, jak tu klepu do klavesnice ;-) Jinak dneska to vidim na posilovnu, trosku prace a zbytek dne na TV :-D
Odpovědět
zdravím děvčátka :-) jsem se pustila do úklidu, protože nemusím vařit, tchýňka nás pozvala na obídek ;-) tak toho musím využít, že mám volné dopoledne :-) brum: k té diskuzi, jsem si jako i několikrát říkala, že by to bylo možné, že mě někdo špehuje, takže já bych to i uvítala, jsem pro, sice je to trochu sobecké vůči ostatním, ale sami ze zkušenosti ostatních víte, že někteří těch diskuzí využívají pro své dobro
Odpovědět
Ahoj holky, moc vás dnes zdravím! Včera jsme měli zabíjačku, tak jsem tady už večer nestihla zavítat. Počasí nám krásně vyšlo, tak jsem ráda, že se vše udělalo jak mělo a máme zase na půl roku pokoj. ;-) Co se týče té diskuze, tak mně osobně je to jedno. Já zatím žádné negativní zkušenosti nemám, ale je fakt, že některé z vás máte problémy s určitými lidmi, kteří některé věci poté používají proti vám, takže to chápu, že by to bylo zřejmě lepší jít do uzavřené skupiny. A pokud mě do té skupiny zahrnete taky, tak budu jen ráda. ;-) Bylo by mi totiž bez vás moc smutno, kdybych si neměla s kým psát, postěžovat si na chlapy a taky kdybych nevěděla, jak se dál vyvíjí vaše životy. Prostě jsem už na vás moc závislá! :-) kozi: tak až budeš příště mluvit s Fin, tak ji pozdrav a řekni jí, ať na sebe a Špendlíčka dává veliký pozor a že se na ni těšíme, až bude zase online. ;-) Koukám, že tady řešíte stravu v těhotenství. Já bohužel nemám až tak moc, s čím bych přispěla do mlýna, jelikož těhotná zatím nejsem a ještě nějaký ten měsíc asi nebudu. Však uvidíme... Každopádně jak vás tady čtu a jak píšete, co prožíváte (nebo jste prožívaly) během těhotenství, tak se vážně moc těším, až se poštěstí někdy v budoucnu i nám. Snad se poštěstí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dneska mám od rána fofry - manžílka propustili z nemocnice, tak jsme to po cestě domů vzali přes obchoďák, pak jsem musela vařit a teď jsem nějaká unavená - Terka totiž opět vstávala v 5 :-S Takže se jdu natáhnout. Red, zadaří, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: ja jsme na to mstejne, tady doufam, ze se nam jednou zadari. A cim driv tim lepe ;-)
Odpovědět
zas po delší době nakukuju :-) kozi, to je dobře, že už jste pohromadě x-) u nás nic nového, dětičky jsou andílkové s pořádnýma čertovskýma růžkama :-D
Odpovědět
sabi: no my čekáme, až budeme mít po svatbě. Sice HAK už 1. 1. 2010 neberu, ale dáváme si pozor. Přítel si pořád dělá srandu, že až se nebudeme hlídat, tak že otěhotním hned a že to budou rovnou dvojčata, protože on je přece chlapák. x-) :-D Jenže to si myslí všichni chlapi a pak ouha, když se nedaří... Ale zatím jsem optimistka a budu věřit, že to půjde. Spíše mám teď takové "testovací" období, koukám, co mé tělo po vysazení dělá a tak. Protože před nasazením HAK jsem měla nějaké ženské problémy, měla jsem hodně nepravidelnou MS a teď po vysazení mi už podruhé MS přišla, tak uvidím, jak to půjde dál. Dokonce jsem shodila i nějaké dvě kilča (přitom si myslím, že jsem i tak normálně hubená), ale s tím šly dolů i prsa, takže zase vypadám jako chlap, haha. 8-) Pokud vím, tak vy už byste mimi chtěli, že? Tak to moc přeju, aby se taky zadařilo. Myslím si, že Fin tady dobře rozprskla ten těhubacil, tak ti přeju, abys ho chytila i Ty. ;-) A taky moc přeju Omci, aby těhubacil chytla co nejdříve!!! :-)
Odpovědět
jita: ty to hlavně s tím úklidem moc nepřeháněj!!! Nezapomeň, že máš v bříšku prďolku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jita: jako milky souhlasim - s uklizenim neprehanet, jen tamneco posuchruj.... ;-) red: mimi bychom uz chteli, uz jsme tento mesic zkouseli a za tyden bych mela mit MS no a nebo ne. Jinak jsme meli par akci, na kterych jsme pila docela dost a tak si rikam, ze by snad mimi jeste ne. Pristi mesic nemame nic velikeho, tak snad se zadari. Jinak manzel je taky chlap a rika, ze jeho 'hosi' urcite udelaji poradnoupraci hnedka napoprve... Ale jak rikas, uvidime, co se stane, Jinak jsem na sebe nechala jitu a fin a dlasi plivat, tak snad nejaky ten bacil chytnu ;-) Jinak ja vypadam taky jako chlap - bez prsou, jenze i pri HA jsme je o moc velsi nemela, takze to takovy sok nebyl....
Odpovědět
sabi: jéé, to jsem se nasmála,jak píšeš, že manžílek povídá, že ovede pořádnou práci hned na poprvé. Jinak holky, si nemyslete, já jsem si také říkala, že to bude nějakou dobu trvat, že když jsem brala HA 10 let, tak se to nemůže povést hned, no a opak je pravdou, jsem manžovi řekla, že to hned nebude a že chci stejně jarní mimi, no a jak se zadařilo, jsem strašně zvědavá, až půjdu k dr. co mi poví, v jakém týdnu asi tak jsem. Jinak jsem vyšůrovala, odjela jsem na obídek :-) mňam byl dobrej a teď jsem si myla ještě autíčko a luxovala, tak za odvedenou práci pojedeme s manžílkem do OC a Jíťa si něco koupí, chtěla bych nějaké botičky na běhání a vestu, když už je takové teplo Red: to jsemsi taky plánovala, jak ještě před létem zhubnu, ale když se mám "na co vymlouvat" tak to neřeším, ne dělám si srandu, budu se tak nějak pořád hlídat, kdo to pak bude scházet :-) Takse mějte kočky, snad se k pc dostanu večer
Odpovědět
Profilova fotka
Jita: teda holka, ty neposedis, co? ;-) Musim priznat, ze ja jsem take vyluxovala a umila kuchyn. Manzel bude utirat prach (alespon doufam). :-N Jinak ja brala HA take 10 let... Tak si kup poradne boticky! a pak se pochlub. A prosim te, moc to s pohybem neprehanej - kdyz koukam na foto ze svatby tak nevim, co chces hudbout, vzdyt si krasne stihla! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravim vsechny.... mela jsem co delat abych vse precetla, nestiham, jsem v jednom kole, ale radeji napisu abych nedostala cerne puntiky :-D jita... blahopreji, jsi stejna divoska jako ja, taky jsem byla porad v jednom kole az do konce teh...... kila jdou dolu po porodu docela dobre, neboj to shodis. kozi... jsem rada, ze uz to ma manza za sebou finf... drzim palecky at uz je ti lepe a uz jste zabydleni at muzete nakupovat vybavicku pro spendlicka, pekne v klidku, je to prijemne nakupovat tak malinke vecicky, pekne jsem si to vychutnavala. souhlasim s Brum... vseho s mirou a nedesit se dopredu, driv se taky jedlo vsechno a zadne vitaminy nebyly :-p ija... jjj to znam, maly se ucil kikbox a moje brisko pouzival jako pytel na trenovani :-D ......a taky jsem mela dva terminy, a narodil se taky o tyden pozdeji JSEM PRO O UZAVRENOU DISKUZY, A MAM DOTAZ, LZE TAM DAVAT I FOTKY ,KTERE UVIDI POUZE UZAVRENA SKUPINA??? PAR BYCH TAM POSLALA AT VIDITE :-D :-D :-p 8-) bezim varit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkkami: ahojky! copak varis? Ja jsem se k uzavrene diskuzi nevyjadrila - osobne je mi to docela jedno, nikdo z mych znamychsem nechodi - a i kdyby, nebusou tomu rozumnet, protoze je to cesky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkkami, jo, jdou tam teď poslat fotky přímo do diskuze a tak je nikdo neuvidí. Koukala jsem, že snad jde i uzavřít albíčko, ale nevím, jak to funguje. Zkusím potestovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak tady u nás je uplný aprílový počasí :-D chvíli leje, chvíli svítí sluníčko - byli sme chvíli venku, u našich, pak všichni na pivko tady u nás na stadionu, kde se fotíme v tuhle dobu každej rok od tý doby co se malej narodil - neuvěřitelný jak se to místo za těch 6 let změnilo :-D malinko sme zmokli, malej se vyválel v bahně, ale jinak super :-D kkami - jo já taky lítala až do konce těhu, spousta lidí ze mě nechápala, ale co to mám sedět doma na zadku jen proto, že sem těhotná - no ani omylem :-D a do tý diskuze můžeš přidávat fotky. kozi - jsem ráda, že už jste všichni doma 8-) red - jé zabijačka, já chci taky, takový klobásky, mnam :-p (oblizující se smajlík) a neboj nezapomeneme tě do diskuze, když si sem tak pěkně zapadla :-) sabi - to neřeš, jestli si pila nebo ne, já zjistila že sem těhotná s Jiříkem až pomalu ve 3 měsíci :-D a to sem v tý době kouřila 10 denně 8-( a sem tam pivečko a malej to taky přežil - ono všeho s mírou i trocha toho alkoholu neuškodí, jen nesmíš bejt zpitá denně :-D :-D :-D holky za chvílku mažu na cvíčo a bud´ještě dneska večer nebo spíš až zejtra založim tu diskuzi na konovi - vsechny vás tam napíšu a sem hodim odkaz s tim, že kdybych na někoho zapoměla at´mi písne :-)
Odpovědět
sab... udelala jsem plneny rizky syrem a sunkou a brambor na plech :-D koz... no to by bylo fajn 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: denne ne, jenom obden.... ;-) kkkami: ted se mi zbyhaji sliny, premyslim co ukuchtim k veceri. Manzel chce do mistni hospuidky, ale me se po vcerejsku a celem ubehanem tydnu nikam nechce, uvidime, kdo zvitezi :-N red: zabijacku, je, ja mam strasne rada jitrnice brum: uzij si cvicenicko, ja mam dneska splneno :-)
Odpovědět
brum a sabi: tak to byste si asi pochutnaly, u nás se vždy dělá všechno a navíc se pak i maso udí. Já osobně zabíjačky moc nemusím, když jsem byla malá, tak mi to nevadilo, ale čím jsem starší, tím víc mi je čuníka líto. Chudák ani nedostane poslední večeři před popravou. :-| Ale je fakt, že vepřové maso mám ráda... Proto se na čuníka nechodím dívat, ať mi to není potom až tak moc líto, že ho papám.. :-S Ale letos to bylo poprvé, co byl na zabíjačce i můj přítel (jelikož u babičky bydlíme, tak to byla tak trochu povinnost, haha) a velice se osvědčil. On umí vzít za práci, takže to bylo v pohodě a i ten řezník je chlap od rány a má humor podobný našemu, takže byla i sranda. Takže po včerejšku se celkem těším na další, která bude za půl roku. :-)
Odpovědět
red: to ho musíš testnout, chlap musí být i do zápřahu :-) sab: přesně jak píše kkkam, nedovedu sedět na zadku, ono až se třeba nebudu moci ani hnout, tak to bude jiné, ale zatím žádné překážky nemám, ale neboj, myslím na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - no zabijačka fakt bomba 8-), normálně mi děláš chutě 8-) já byla na poslední, když sem byla malá a vpodstatě to ani nevěděla, jelikož sme měli takový malinkatý čínský prasátko - no za chvilku to byla pořádná svině :-D no ale já jí odmalinka drbala za uchem a říkala sem jí sviňka :-), pak jí táta klepl, ale tak abych to nevěděla a nakonec sem jí stejně snědla když to maso mamka upravila :-N - ani sem to nevěděla - no ořvala sem to tehdy pořádně :-( jinak aspon vidíš, že je ten tvůj k něčemu - přesně jak píše jituš, musí bejt i do zápřahu :-D sabi - nakonec sem na cvíču nebyla, psala mi kámoška že dneska nejde a mě se nějak samotný nechtělo a Jirka mě púřemluvil at´nechodim, že pudem na pivko a nakonec sme stejně nešli :-D - no jo no lenochod 8-( ale příští tejden určo pudu :-)
Odpovědět
No holky, kde jste všechny??? Jediné, co vás omlouvá, je snažilkování. ;-) :-p x-) jita: já ho testuju pořád, neboj. 8-) Jinak by to ani nešlo, haha. A čím více si ho "vycvičím", tím líp - aby mi pak nezlenivěl. Ale zase mám štěstí i v tom, že umí uklidit i v domácnosti, když se domluvíme a skvěle vaří (je to kuchař, takže mám vystaráno). Já sice taky ráda vařím, ale spíše takové ty rychlovky a ráda peču, on zase umí skvělé omáčky a husté polívky, takže to máme dobře rozdělené. :-)
Odpovědět
brum: koukám, že jsi mě předběhla, ale tak to vůbec nevadí, aspoň přibyla další dušička, nějak to tady totiž na chvíli zamrzlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi zkusim dneska založit tu diskuzi na koníkovi - dávám dohromady holky (nicky), co tam uvedu, dejte mi vědět, kdybych na někoho náhodou zapoměla jitaurbanova,red.miky,sabisek,kkkami,kozimura,gtwer,finfrle,omcamauta,nevestinka2010,sambucca,ija1,vevilu,lowe, leeena_4, rewq, radulik13, evickab zatim tam napíšu tyhle a kdo ještě poradte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - tak tom máš dobrý, že máš doma kuchaře a opravdu vaří doma, ju - já totiž mám pár známejch mezi kuchařema a vaření nechávaj na manželce, že toho maj v práci dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak preji dobrou noc a pres tyden sem jen tak skocim. Ale o vikendu me tu mate zpatky! :-D
Odpovědět
brum: akorát já nemám "registračku" na koníkovi... odsud nás chtějí vyhodit?
Odpovědět
brum: no ho to vaření baví a v práci se zase až tak moc nenadře (teda aspoň říká, že si to umí zorganizovat tak, aby se nenadřel). ;-) omca: aha, tak to mě nenapadlo, že musím mít "registračku" na koníkovi. Tu já vlastně taky nemám. Pomooooooooc! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, téma na koníku založeno - název My z prvního miminka po svatbě. Zatím tam jsou holky, co jsem psala výše, akorát gtwer mi nevim proč nešla (asi neni zaregistrovaná na koníku) :-N Dejte mi vědět, kdybych na někoho zapoměla a budou se pak přidávat :-) můžete sem - stejně sem tady furt :-D nebo na brumda@email.cz odkaz na diskuzi: http://www.modrykonik.cz/diskuse/priv...
Odpovědět
omca: neboj, nikdo nás nechce vyhodit, jen je prý možnost si vytvořit uzavřenou diskuzi, kde nebudou mít přístup určití lidé, kteří ztrpčují život některým z nás tady. Mně naštěstí nee, ale pár holek by se našlo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?