Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - tak to asi budeš v pozdějšim týdnu - dej pak vědět ;-) jinak koník má ted´jednu výhodu - jak se v tom nevyznám, tak tam nebudu trávit tolik času :-D :-D nic vypínám ted pc a jdu něco dělat, budu tu zas večer, mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a maminy, dobre sobotni ranko! Fin: budes mi tu moc chybet. Budu pocitat celych 44 dni! Jita: uzij si obidek s dedou a pak dej vedet jak to nakonec dopadlo. Jak brum rika, budes asi tehotna jiz dele :-) Kozi: to je super, ze manzelovi operce dobre dopadla, kdypak ti prijde domu? brum: uzij si den Krasny vikend vsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :-) Sabi, měli by ho pustit zítra :-) Dneska za ním jedu - umírá mi tam hlady, tak vyslall SOS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: tak mu napec a navar, at se chudacek naji. Vim, bracha take manzelce vyvaroval, kdyz byla v nemocnici, aby mu neumrela hlady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, on chce jen rohlíky, šunku a ovoce - ať má prý co mlsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: teda, taky bych si dala. ;-) U nas tu prsi, venku je cerno a tak to bude asi takovy 'ubreceny' cely vikend :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je nádherně, ale včera jsme to s Terkou přepískli s procházkou a dneska jsem byla zase ven a už mě hodně trápí alergie...
Odpovědět
Profilova fotka
To me merzi. Ja moc alergicka nejsem, kdyz neco, tak jenom obcas kychnu, ale to tak v srpnu... Takze zatim pohoda. Odpoledne jdeme na sklenicku s kamarady a tak alespon bude vedelo jinak. Jenom si rikam, treba jsme tehotna (uz jsme tento mesic na to huply) a tak si rikam, co kdybych byla tak se mi pit nechce, ale pak si rikam, ze nejsem.. Nevim. Jak moc by to mohlo uskodit, nevis? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, vůbec se neboj. V rozumné míře určitě alkohol neuškodí. Já jsem si dala na svatbě 3 štamprličky slivovice a to už jsem byla těhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: tak jo, diky. Ja se nehodlam opit do nemoty, ale dam si asi 2-3 sklenicky vinka s veceri... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, neco malo jsme ti poslala do IP
Odpovědět
Profilova fotka
jj ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mužskej mi odjel na noční - tak sem chvíli tady :-D a tady nikdo :-p :-D sabi - jen si klidně 2, 3 skleničky dej - hezky si to užij; jinak u nás taky prší, tak sme byli celej den zalezlý - ale panenka se mi povedla - tak sem aspon konečně vyměnila ubrus v kuchyni za jarní - měla sem tam ještě od vánoc :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás mám strašně moc pozdravovat od Fin. Před chviličkou mi volala. Špendlíček jí dává strašně zabrat, darebáček maličký a mají toho hodně. Dnes poprvé přespali v novém a ještě jedna zprávička - kočičku si vybojovala a mají ji v novém bydleníčku :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita> nevim proc, ale v noci na dnesek se mi zdalo, ze jsem tehotna a jim jatra... ted jsem tu jen tak nakoukla a koukam, zes mela jatra k obedu :-N nicmene se jatrum v tehu vyhybej, samozrejme ted z toho, zes je mela neplas, ale jinak se jatra ani jine vnitrnosti nemaji v tehu jist, moc vitaminu A...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevestinka, ono, pokuď si je nedá každý týden,tak bych vůbec neplašila. Já jsem v těhu jedla jak vnitřnosti, tak i Hermelín, který by se jíst neměl. Prostě jsem jedla více ovoce, oříšků a nepila alkohol. Kávu jsem pila jen půl na půl s mlékem a dítko je zdravé a mělo všeho dost ;-) Příjde mi, že se některé věci strašně přehánějí ;-)
Odpovědět
kozimura: v tomhle souhlasim, kdyz pisou jatra a ostatni vnitrnosti - nejezte je v nich prilis vitaminu A, pro me znamena omezte je. Stejne tak plisnovy syry kvuli listerioze kvuli listerioze - samosebou si nedam hermelinovej salat v lahudkach na rohu kde ho maj uz tri dny vystavenej, a nedam si zadny majonezovy salaty uprostred leta, ale chleba s nakrajenym hermelinem si klidne sem tam dopreju.
Odpovědět
Profilova fotka
nevesta - já bych to taky neviděla tak černě, ono se má jíst v těhu všechno i může jenom prostě s mírou - příde mi, že spousta věcí se zbytečně nafukuje a dělá se z toho kdo ví co, jen prtoto, že je ženská těhotná jako by to byla nějaká nemoc či co :-D :-D kozi - tak to jsou super zprávy, že fin taky pozdravujeme ;-) jinak děvčata už sem se zorientovala na koníku a nadchla mě tam možnost uzavřený diskuze :-) - jen jí někdo založí a pak se tam přidávají členové - tak mě napadlo, jestli tohle naše téma nepřesuneme tam - mohli bysme se víc odvázet :-D - nikdo kromě nás by to nemohl číst a jen musíme ohlídat, abysme na někoho nezapoměli a sem dát odkaz - co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Sam, přesně tak :-) Jako konkrétně u těch jater - zjišťovala jsem to kvůli malé a bere se to i tak, že se ve vnitřnostech všeobecně usazují těžké kovy, nečistoty apod. ALE! To bychom v dnešní době nemohli jíst vůbec nic. Terce jsem první játra dala až před druhým rokem a to ještě na smetaně s tím, že ve školce a škole se už dětem dělají. Prostě omezit, ale nepřehánět to :-) Brum, s radostí Fin vyřídím, říkala, že mi zavolá častěji :-) Takže budu předávat zprávičky ;-) Říkala taky, že se pokusí dostat občas na net, tak by se sem tam tady mohla ukázat :-D Už si i pokecala s TErinkou - přifařila se mi k telefonu :-D S diskuzí jsem jednoznačně PRO ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - já jí založim klidně hned - jen by to chtělo seznam holek, abysme na někoho nezapoměli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, zítra to tady trošku odpoledne prolistuju (až bude Terinka spinkat a budu mít manžílka doma) a písnu ti do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - o.k. tak to necháme na zítra či na pondělí - prolistujem to a dáme dohromady nejdřív seznam ;-) jinak sem po letech mrkla na televizi a jsou tam misky a jak to tak pozoruju, tak jenom když se tady u nás projdu po ulici tak potkám spoustu mnohem hezčích holek než jsou tam :-D no nic jdu radši spát
Odpovědět
holky a proc to chcete zamykat :-N ? Rozebirame tu jatra a kdo se kdy pozvracel, ja osobne zadny partickovani my a ony nevitam - no necham to na vetsine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sam, z osobních důvodů ;-) Máme tady špehung :-D ;-)
Odpovědět
ahojky, je to sileny s tim co jist a co ne, fakt je ze jsem treba jatra cely tehu nemela,hermeliny mi moc nechutnaj a nivu manzel pece extremne dlouho aby se cokoli znicilo........navic prvni mesic jak jsem nevedela ze jsem tehotna jsem byla 3x u zubare na rtg, jednou jsme se trosku s holkama lizli, pak mi bylo zle, tak coldrex...........no ja si fakt myslela ze mam chripku :-), o tyden pozdeji me chytly zada......, a mrnousek to vydrzel............ je to desne akcni holcicka, jinak si to nedovedu vysvetlit, pac krome toho ze kope, nebo porada fotbalovy zapasy, tak se umi trefit do trisel a pak do zeber a to je teda oboji desny............taky se vam to tolik stava? mame byt podle doktora 33, ale podle utz 34, no kdo vi co je pravda :-), ted druhej termin nam sedi vic podle kalendare.....
Odpovědět
Profilova fotka
už to chci vypnout a jen sem nakoukla ija - ty už máš za chvíli termín, vid´ :-) jinak já si moc dobře pamatuju, že malej byl fotbalista a hlavně do žeber - jauvajs :-D
Odpovědět
jojo termin byl puvodne 14.5., ted uz je 4.5., tak kdo vi :-) no bojim se hodne...........to je fakt, ale zase se na druhou stranu tesim.............. jo do zeber to boli ukrutne, rano v pul sedme jsem takhle zarvala a manzilek mel postarano o budicek...........pry si myslel ze uz pojedem do porodnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ija - tak se neboj - zas tak strašný jak to vidíš ve filmech to neni :-) :-D je fakt, že já se před porodem nějak nebála, jen měla takovej divnej pocit :-N ale pak sem si řekla, no co zvládly to jiný ženský, tak to zmáknu taky - a ijo ty taky :-) , tak neboj a přeju ti takovej porod jakej sem měla já v půl 4 ráno sem měla první bolesti a v 6:35 byl malej na světě - jen tak tak mě přivezli do porodnice - je to od nás 35 kiláků a nejdřív měli děsně času, jak mám ještě čas :-D no nic mějte se hezky, já jdu spinkat 8-)
Odpovědět
na tuhle diskusi obyčejně nechodím, protože my už máme první miminko (teď už spíš skoro dvouletá rošťanda) před svatbou :-) Jen jsem tak nakoukla .... no přidám svojí troškou do mlýna .... ija1: já jsem o těhotenství do 7 týdne vůbe nevěděla! Takže než jsem to zjistila, tak jsem se několikrát "cinkla" :-D Bylo zrovna několi akcí za sebou. Třeba ségřina svatba, kolaudačka kámoščina bytu apod., pak jsem taky měla antibiotika na angínu a ke všemu jsem se nechala naočkovat proti klíšťové encefalitidě! A malá všechno bez poskrvrnky ustála! x-) Moooc držíme palečky, ať všechno klapne na jedničku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko! Ija, neboj, fakt bych to jídlo moc neřešila. Navíc to, co jíš během těhu a budeš v tom pokračovat během kojení, tak bude pak postupně lépe snášet dítě, až bude přecházet na pevnou stravu - vím z vlastní zkušenosti. Je jasné, že nebudeš hned zkraje po porodu jíst luštěniny a čerstvé pečivo - protože to miminko nadýmá a má pak bolení bříška, ale postupně je lepší je zavést, ale až tak po tom 3. měsíci, kdy má dítko víc pohybu a dokáže si tím od prdíků pomoct. Terka byla taky šíleně akční. Házela jsem tady holkám i odkaz na youtube, kde mám natočené, jak mi dělala v bříšku kotrmelce a to nebylo jednou za čas, ale každý den a to celý!!! Takže taky dokázala pěkné kousky a kopance - dodnes je hodně akční :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?