Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Holky moje maminkovske! Pred chvili jsme odhlasili internet :-( nevim jak dlouho jeste pobezi tak chci vyuzit tuto zpravicku vsem svym kopretinkam!Nebojte neloucim se naporad ale mooooc rada jsem vas poznala a popovidala si s vami :-) Byli a jste uzasne jen doufam,ze vas tu po tak dlouhe dobe bez spojeni najdu :-) Pokusim se nekdy vkrast k nekomu na pc ale to vite nechci nekde opruzovat. Jsem moc rada,ze jste a ze jsme se tu sesli takova fajn particka zavislaku :-) Brum tobe preji vse nej a nepolevuj ju at to tu slape!A manza at nezlobi a vsak vis co ti chci rict... Red ty taky holka snad te tu jeste zastihnu do svatby :-) At jdou pripravy odruky!Saticky si vyber hlavne takove at ti jsou pohodlne!!!!!!!!!!!!!! Sabi ty holka uz tolik nepracuj a radeji zacni nacvicovat na manzilkovi mimi,JU! :-N At vse klape ju Jito co tobe napsat holka moje,no hlavne at jsi s mimiskem vporadku a ze mi budes chybet!Hned jak prijdu tak nejake novinky jasny!A ne ze nam uteces jen na konika ;-) Omca Holka tobe preji z celeho srdce aby ti lekari pomohli a aby jsi mohla pochovat sveho prcka v naruci!Moc na tebe se spendlikem budeme myslet vazne a jen si preji abych tu pak nasla,ze mas 2// No a to nej nakonec Koziiiiiiiiiiiiiiiiimurko moje co ja si bez tebe a pribehach o Jesterce pocnu! :-( No co mi bude zvedat naladu,kdyz nebudu mit novinky o tve Terince a tobe!Holka at je manza ok budu na tebe myslet a vis ty co pak ho nut pit teplou plzen ta pomaha na ledviny vyborne!Urco budeme v kontaktu ;-) Uz ted mi teda chybite neuveritelne! Az se mi chce z toho plakat ale vite co svedeme ty slzy na Hormony :-D Spendlik vas vsechny taky zdravi ;-) Uz nam je 6tt+4 Kazdou nedeli si na nas vzpomente budeme mit dalsi tydny zasebou :-) Jito vazne na sebe davej pozor!Nezvedej tezke a basti vityminky pro tehule!Nestresovat se a hooodne odpocivat ;-) Pa a mnozte se :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a v dostatecne mire!
Odpovědět
Profilova fotka
red - hm klasika, přesně jak sem psala jak nemáš ostrý lokty nazdar 8-( - jinak já co sem byla naposled na assesment centru, tak vybrali mladičkou holčinu bez dětí - jinak mse tam byli samý holčiny od rodiny a já byla druhá :-p no to je mi platný co :-D ale aspon vim, že jestli bude někdy další assesment centrum,t ak se musim rvát :-D red a neklesejme na mysli, však ono se pro nás něco najde - jen doufám, že už to bude brzo - jinak vám budu muset asi psát z Dobřan (blázinec) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda fin, tak ještě rychle - vim co mi chceš říct, neboj se nákej pátek se známe, ne :-D :-D tak přeju at´všechno klape, at´jste co nejdřív zařízený v novym domečku a špendlík at´tě moc nezlobí a brzo se ozvi - budeme se těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s.fin - a počítej s tim, že budeš mít hodně co dočíétat, my sme baby ukecaný :-D
Odpovědět
brum dekuji to vis uz jsme spolu prosli svatbu ted jeste to tehotenstvi :-D Snad to jeste zitra pobezi ale uvidime!Radeji dopredu nez aby me odstrihli Jste ted na 156 strance tak jsem zvedava kam se az dostanete :-D
Odpovědět
brum: jo jo, přítel mě taky uklidňuje, že raději si počkat na dobrou práci, než vzít každou, která se naskytne a přitom stojí za prd. Ale je fakt, že už je to dlouho, tři měsíce a pořád nemůžu nic najít... Ale neklesám na duchu. ;-)
Odpovědět
fin: a jejejej, tak my tě tady nějaký ten pátek neuvidíme, jo? No toto... jako fakt mi budeš chybět!!! Naprosto s tebou souhlasím, že se tady sešly super ženské a že si všechny perfektně rozumíme! :-) Sice jsem se k vám připojila teprve nedávno, ale fakt je mi s váma moc dobře. Jste takové moje virtuální kamarádky a třeba se někdy zadaří a potkáme se všechny live. :-) Každopádně na sebe a špendlíka dávej veliký pozor, moc se nenamáhejte, aby bylo vše v pořádku!!! Budu na vás dva moc myslet a jakmile budeš mít příležitost, tak nám aspoň písni pár slov, ať víme, že jsi v pohodě! A neboj, do svatby se určitě ještě potkáme. :-)
Odpovědět
fin: Take care!!! :-)
Odpovědět
fin: kočko, ty mě taky budeš chybět :-( tak já za tebou pospíchám do těhu stavu a ty mě tu teď necháš, doufám, že ne na dlouho, udělej pro nás maximum, jo?? Ještě že tu jsou další maminy, které mi dyštak poradí a poví co a jak. No, na koníka ale taky občas můžu juknout, ne??? Teď před sebou máme nové věci, takže já to vše naštuduji, našprtám a tobě pak budu radit, ju??? Hlavně na sebe buď opatrná, vlastně na vás na oba, já se pořád cítím taková nesvá, jako přiblblá :-N občas motačka hlavy, ale jinka ok, snad jsem tě ještě zastihla a přečteš si to, dobře se s manžílkem zabydlete, pozdravuj ho a buďte na sebe hodní, pa beruško :-)
Odpovědět
Red dekuji myslim,ze jsi tu pekne zapadla ;-) Jito :-D :-D :-D jasne ze muzes i na konika jen nam neutec :-) A jito mas nastarost dohled a predavam ti cerne puntiky :-D pak podas hlaseni :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky moje jeste otazka :-D po peti letech mam vanu a nevim jestli jako tehu se do ni muzu nalozit :-D jasne ze ne varici ale teplouckou :-) abych nejak mimi neuskodila ....
Odpovědět
fin: no jasne, moje oblibena cinnost :-D v minulosti s vinkem, ted stam chroustam jidlo :-D jen jaks psala, ne moc horkou jen teplou. a nedavej moc aromaticky prisady do koupele, nemusely by ti sednout (kosmetika se ma vubec v teh omezit)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fin - no jasnačka, zas to s tim těhu nepřeháněj, neni to nemoc :-D :-D jen prostě přešně jak píše sambucca, nic se nemá přehánět a všeho s mírou - takže vodičku akorát a necpala bych tam pěnu atpod. ;-)
Odpovědět
brum presne tak, jak rika muj manzel tehotentsvi neni nemos, ale uraz :-D :-D :-D
Odpovědět
sam a brum diky ja vim ze to neni nemoc jen jsem nekdy slysela ze horka koupel muze i pomoci ztratit plod.... Ja se tesim az se tam natahneme jeeeeeeeeeeee Uz jsem v pyzamku a manza je na baracku a uklizi :-) az si rikam,ze to tehu k necemu je a muzu se valet :-) Vcera jsem byla po vse te praci vyrizena i manza to na me videla tak mam ted uz zakaz :-N
Odpovědět
fin: s tou horkou mas pravdu, proto neprehanet teplotu. radsi teplou nez horkou a sem tam si pustit teplejsi na nohy ;-)
Odpovědět
samca jj to udelam :-) hlavne si pripoustet na nohy jeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no tak však seš holka rozumná, aby sis nepouštěla na sebe horkou, to naše rady nepotřebuješ :-) a jen se klidně válej a odpočívej ;-)
Odpovědět
jé a já zrovna tak vařící vanu plnou pěny miluji, si ji budu muset odpustit :-|
Odpovědět
jita: mno, ta horka vana je proti tataraku a lahvince cervenyho prostinke prdlajs...
Odpovědět
Profilova fotka
ija, tak já jsem byla v těhu závislá na rajčatech a jablcích - ty jsem jedla na kila a pak melouny - mňam. Na sladké jsem neměla chuť vůbec. Fris, jééé, tak to musel být ráj na zemí x-) :-D Já jsem si připadala jako Alenka v říši divů, když jsem byla v Mostaru ještě za bývalé Jugoslávie - u toho slavného mostu, kde se skákalo na laně do Neretvy ještě v době, kdy jsme to tady neznali, tak byla obrovská tržnice jen s ovocem - tolik ovoce pohromadě jsem nikdy neviděla =-) x-) :-D Mňam, ještě jednou bych to chtěla zažít - nebo lépe, kdybych to zažila tady ;-) Brum, přesně, to je bez komentáře :-/ Já už to vzdávám. Chlap s tím nic dělat nechce. Je dospělý? Je! Končím. Já se starat nebudu... :-N 8-( Fin, zlatíčko, my tady bez tebe umřeme!!! Hlavně dávej na sebe a Špendlíka pozor a nepřeháněj to s prací a užívejte nového hnízdečka, rodinko ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme teda alespoň s Terinkou využily taťku, když byl ještě doma a jeli jsme na nákupy. Terinka má bolerko k šatičkám na svatbu a růžičky do vlásků. Už mi jen sousedka donese botičky a pak příjdu na řadu já s oblíkáním :-) Asi zajdu k rákosníkům :-D Mám pro vás tip na obídek - opět ;-) Jestli děláte čínu, tak taková menší obměna. Když uděláte normoš čínu, na konci zahustíte Solamylem a dochutíte, tak to pak zalijte smetanou ke šlehání a je to super mňamka ;-) :-p Podávejte s těstovinama ;-) Teď dělám vaječné omelety se sýrem a knedlíkem a cibulkou - musím si ještě rychle taťku vykrmit. :-D Od zítřka má nemocniční stravu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - já nestíhám ty tvý recepty ukládat :-D vyzkoušim, jinak včera sem dělala šneky s rajskym protlakem, česnekem, olivama, do toho sojový maso a tentokrát je nepřipálila :-D a jsou fakt mňam - ještě jich par v lednici šušňám :-D jita - koukáš na šmoulíky 8-) fin - budeš nám tu chybět, doufám, že tě ještě neodpojili, aby sis to co sme tu vyplodily :-D ještě přečetla :-)
Odpovědět
Brum Jj jeste jsem tu :-) Kozi neumrete to ne ;-) ale ze mi bude bez vas smutnoooooooooooooo. Taky je mi divne,ze opoustim nas domov,kde jsme zili pres pet let ....no vzpominky jojo Az mne z toho preslo to nadseni z noveho domecku.Vim,ze se srovnam jen to je sentiment....
Odpovědět
Tak uz se nam neuveritelne zpomalil net tak uvidime jestli budu mit jeste prilezitost napsat rano =-) Pa kotatka jdu haji beli
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, dobrou a klidnou noc!!! Holky, vám taky. My si zítra zopáknem ranní cestu do nemocnice :-( Dobrou noc a krásné sny všem!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou holky, já jdu ještě žehlit a mrknu na zoufalý manželky a počkám si na manžílka - ještě nedorazil z práce - má "povoleno" :-D stavit se v hospě, kde kamarád slaví narozky, no a poslala sem další 2 životopisy, ten jeden do banky v Chebu, ale ta nabídka byla na jejich stránkách a mám obavu, že je to staré :-p fin - už se těšíme a snad to tu bez tebe nějak přežijeme :-p :-D a budeme se těšit na novinky ;-) kozi - přeju zejtra pevný nervy a aby už vše bylo v pořádku a nepřehazovali si doktoři manžu jak horkej brambor :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nic prima mě převezla :-D skončila serie minulej tejden, tak mi zbylo jen to žehlení :-D mužskej už je doma, tak jen dožehlim a jdu taky spát, mějte se krásně 8-)
Odpovědět
Hezké slunečné dobré ráno, holky! :-) Den vypadá nádherně, snad to počasí zůstane slunečné a teploty budou stoupat. No - uvidíme. :-) Já jsem dnes vstala brzy, i když jsem nemusela, ale nějak se cítím vyspaná. Takže si dám kafíčko, nějakou snídani a pak "hurá" na škrábání zdí v koupelce. Ještě mi tam něco málo chybí, tak to chci mít do odpoledne hotové. Pak totiž přijede taťka a bude natahovat kablíky, tak ať má kolem sebe pořádek. :-) Normálně se mi dnes zdál divný sen. Vdávala jsem se, všichni se zúčastnili, ale brala jsem si úplně někoho jiného, než s kým to plánuju. :-D Byl to můj bývalý spolužák ze základky, kterého jsem nikdy nemusela a nedokážu si představit, že bych mu dala byť jen pusu. :-. Tak to byl v tom snu můj manžel. Přitom už v průběhu hostiny mi docházelo, že k němu nic necítím a nevím, proč jsem se rozhodla právě pro něj. Pozvaný byl i můj skutečný nastávající a vím, že v tom snu jsem mu řekla, že stejně miluji jeho a ne toho, kterého jsem si vzala a už v tom snu jsem uvažovala, jak se co nejrychleji rozvést. 8-) :-D :-N To jsou sny, co? Ani nevíte, jak jsem byla ráda, že to byl jen sen a že mě ta moje plánovaná svatba s tím pravým chlapem teprve čeká. :-) Vím, že nic extra sen, ale tak nemám si s kým popovídat, tak to tady píšu vám. Snad vám to nevadí. :-)
Odpovědět
Ahojky jeste ficime 8-) Kozi preji klidne rano a neboj lekari se o nej postaraji! Dnes je to posledni den v tomto bytecku :-( :-) tak jsem zvedava co ten novy :-) Pokusim se za vama kouknout jeste pres pauzu ;-) pacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?