Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Zdravím, dočítám se že těhubacily se rozšiřují a proto moc gratuluju a přeju ať se daří co nejlíp. A taky jsem chtěla dodat něco k té toxoplazmoze...můžete ji dostat nejen z kočičího trusu ale taky ze syrového masa...takže pozor třeba při dochucování sekané, umývání rukou po přípravě masa atd.
Odpovědět
sam: vždyť dřív taky maminy žádné tabletky nezobaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sam - co je to blitva:-N jinak je fakt,že já sem taky předtim nic nepapala akorát chvíli v těhotenství mamavit;akorát teda jak se říká různé těhotenské chutě, tak sem se furt cpala pomerančema ve velkym a poslední dobou je začínám ládovat taky a sem jak nezavřená furt bych jedla - ale těhotná určo nebudu,spíš pěkně tlustá :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: ty a tlustá, jo??? Dovol abych se zasmála. vždyť jsi hubená, blázínku
Odpovědět
lowe: já včera postřehla, že se koník bude modernizovat, ale nevěděla jsem, že tak brzo, ale to zůstane asi vesměs stejné, ne???
Odpovědět
Blitva, ja vim desnej nazev:-) hodne se ji v chorvatsku, ve Francii se ji rika la blette, u nas flepa oficialne, ale de facto ji tu nikdo nezna. Neco jako mangold asi - ji se jako spenat. Je desne dobra, jen ji podusim zakapu olivovym olejem a smicham treba s bramborem. K rybe nejlepsi priloha ;-) jita: presne, jde jen o to jist zdrave a vyvazene, tabletky jsou pro tehule co prvni tri mesice prozvracej a nedostaneou tak spravny ziviny do tela. Vsichni kdo je zobaj se pak divej ze rodej v bolestech sumozapasniky:-D Vseho s mirou!!!
Odpovědět
sam: a kde ji kupuješ, já jsem to taky nikdy neslyšela a asi ani neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
sam - to sem fakt ještě neslyšela, ale špenát miluju :-) jita - no narostl mi zadek a pupek a o mimi teda vážně nevim, ale to bych pak měla alibi, že nabírám kila :-D :-D :-D no a už tu zas celý dopo drbu :-D tak nic končim, ještě tu něco hodku doma posmejčim :-D, pak mažu pro Jiříka do školky a pudem ven a k našim, je tam krásně a u našich sme tejden nebyli :-N - dneska sem na mylýho byla po dlouhý době ráno ošklivá :-p vztekal se, řval, oblíkat se nechtěl a přišli sme pozdě do školky, přitom se tam vždycky těší, že si bude hrát s dětma, naučí se nový věci a tak - no to vás těhulky taky čeká :-D
Odpovědět
jita: no ja prave ziju v ty Francii :-D proto ani nejim tabletky, my tu mame ovoce a zeleninu krasnou jak z obrazku ;-) coz se o cesku rict neda :-| ]-( stejne tak jim casto cerstvy ryby hned od more, ach jo no porad je to rozdil.... ale myslim ze pokud zijes ve vetsim meste tak v trznicich by mangold mohly mit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sam - tak to máš dobrý, jé Francie tam by se mi líbilo :-), u nás to sotva seženu, tady spíš tak bambus u vietnamců :-D, ale v Německu by to mít mohli, ale kvůlli tomu tam nepojedu - no tak třeba to někdy ochutnám :-)
Odpovědět
sam: tak to tedy nežiju, Strakonice jsou strašná pr..... :-D :-) tak to máš zdroj hned po ruce, tak toho využíváš, ale to je dobře brum: asi tak nějak, nějakou vietnamskou specialitu možná, ale toto asi opradvu ne kozi: myslíme na tebe, ty jsi dnes vezla manžílka do nemocnice, co?
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no tak ve Strakonicích snad tolik našich vietnamských spoluobčanů není jako u nás :-D - nás třeba jenom kvůli tomuhle nevzali do jedný školky, ještě že sem dávala přihlášku do 3 :-) - jak si vietnamci, co maj chůvy na hlídání měli přednost :-N :-p kozi - neboj nezapoměli sme na tebe, at´ má manža tu operaci úspěšně za sebou ;-) a už končim - jak se k vám dostanu, tak se nemůžu odlepit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no je to rozdil, ale myslim ze zdrave se da jist vsude. chapu ze cerstvy ryby si tu denne nedate nejen s praktickejch, ale i z financnich duvodu, ale ty vitaminy jsou vicemene ve vsem kdyz se ji rozmanite. jde o to k snidani nejist koblihy ale musli s jogurtem a nejaky ovoce a podobne. ja kdyz vsude vidim reklamy na ruzny tabletky tak se musim smat. ted myslim i pro netehotny, ruzny multivitaminy atd. vsichni zerou chipsy a zapijej kolou, obedvaj u mcdonalds k veceri zdlabnou klobasu s hranolkama, ale hlavne ze si zobnou zdravi v prasku :-D momentalne me rozcilujou veskery kremy na strie, tomu rikam byznys! prectete si slozeni a je to vicemene indulona, ale za 300:- a vejs! takze ja se mazu olivovym olejem nebo svete div se, obycejny sadlo. Luxusnejsi vec neznam ;-) :-D
Odpovědět
sam: to mě taky čeká, nějaké to mazání, ale na to mám ještě čas, ne?
Odpovědět
brum: jinak šikmáči jsou tady taky ale asi ne tak ve velké míře, ale snaží se už prodávat všechno nejen oblečení, ale teď letí i zelenina, sušenky a další věci, já to stejně říkám, že nás jednou pohltí žlutá rasa
Odpovědět
jita: no ja uz jsem ve tretim a doktor rekl cim driv tim lip. kamaradky se dokonce divily ze nemazu uz od zacatku
Odpovědět
Já jenom nakouknu,dnes nejde koník,jako správná závisláčka trpím,kliknu na beremko a vidím sambuccu,srdíčko,jak je?Kdy budu tetičkou? Mám stejný problém se zeleninou a s čerstvýma rybama...jak jsem se rozmlsala v Itálii,tak tady jen prudím a štvu mm při nakupování,pořád brblu,že tady nic není . Tak a letím pryč,pá,holky :-) :-) :-)
Odpovědět
ahoj fris, pisu do IP x-) x-) x-)
Odpovědět
:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, sotva zavřou koníka, tady to žije :-D Kdo to má dočítat?! ]-( :-N :-D Evi, docela musím potvrdit tvrzení holek, já jsem sice na svatbě byla v 5tt a neměla jsem teda žádné "projevy" těhotenství, ale stejně jsem si svatbu neužila tak, jako bych byla netěhu ;-) Ale chápu, že nechcete čekat ;-) :-) Jinak vítám spoustu nových příchozích!!!! x-) x-) :-D Radulik - gratuluji k těhu! Jituš, tak to přeji pořádné dodělávky, ať manža nepije a dodělává - je třeba dodělat toho pinďu ;-) chytám bacilky, co můžu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ju, holky, vezla a zase jsem si pro něj jela ]-( Udělali mu příjem, vzali krev, moč a pak mu řekli, že vzali akutnější případy, ať jede domů a přijede znova zítra ]-( ]-( 8-( Jako už nemám fakt slov.
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, toho 30.3. už ti budou určitě dělat ultrazvuk a krev asi na železo a pod. Budou ti měřit tlak ;-) Fin a nemáte tam třeba nějakou budovu mimo dům, nebo místnost, kde by mohla kočička být. Jako že by nebyla přímo doma - že bys manžu ukecala? Sam, jenže víš jak to je - kočka se ve výkalech i vyválí, jako pes, ale jak říkám, pokuď bude držet kočku tak, že s ní nebude vyloženě spát a bude si mýt ruce, když ji pohladí, tak bych se určitě nebála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Frisbee, Sam, máte pravdu - je tady prd ]-( Zuřím při každém nakupování. Obchoďáky jak kráva a v ovoci a zelenině nic. Ryby už ani nezmiňuju. Za chvíli nám děda zase bude chodit na ryby, tak budou čerstvé. V mražáku máme ještě pstruhý z lovení na "dírky", takže ti čekají na teplejší počasí a budou na másle na ohni :-) Jediné, co jsem teď schopna z nabídky ovoce jíst a co za něco stojí je Pomelo, ale to se zase pěkně prohnu u pokladny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jako vy tu nakecáte 3 stránky a jak jsem tady tak nikdo, jo? Píšu si! ]-( :-N :-D
Odpovědět
kozi klííd :-D
Odpovědět
ahojky, ja jsem desnej zavislak na pomerancich, od pulky 2. mesice jsem zvracela skoro do sesteho.........a pomerance byly jedna z mala veci, po kterych mi nebylo blbe, takze v klidu jsem 4-5 jich denne dala, ale stejne, od doby co jim zase jako clovek ale pravidelnejs tak stejne ty 2-3 denne dam. Manzel rika, ze nestaci delat nic jinyho nez zasobovat pomerancema........... co se tyce tabletek s kys. listovou, myslim ze mamavit, ten jsem zezacatku asi mesic a pul jedla, jenze pak jsem z nej zvracela....tak jsem ho zas nejedla, pak jsem zase zacla a zase zvraceni...pouze po nem.... tak jsem ho na zacatku pateho mesice prestala jist, a od te doby nezvracim........
Odpovědět
Holky tak jsem vas docetla a moje pauzicka konci :-( Kozi no uvidime co a jak manza Jsem silene unavena a uz se tesim na slofika do postylky jeje
Odpovědět
kozimura.. :-) ...já nadávám od té doby,co manžel před 5 lety dělal v Lotyšsku..ty obchody a trhy,čerství lososi,domácí zelenina a ovoce,veliký výběr černého strašně dobrého chleba ..a za pár šupú..já byla u vytržení :-) Pak jsem se vrátila do republiky a začala jse m se v obchodech vztekat :-D ...kromě toho jsme jezdili za rodinou do Itálie a jedli jejich domácí stravu,čerstvé ryby,které nesmrdí a chutnají božsky..no říkám,já skončím jako stará italská mafiánská babička,budu sedět na lavičce u moře,žužlat pizzu a vnoučata mě vždycky večer dopraví domů :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já sem konečně dopravila to moje malý zvířátko Jiříčka :-D domů - jak to všude taje, tak je celej mokrej - tak doufám, že to neodmarodí :-p měli sme dneska hraní s rodičema ve školce, pak ještě děti vyrazili na zbytek sněhu na kopci a až ted´sme se dohrabali domů :-D ija - jo já taky jedla pomeranče po kilech :-D naštěstí to malej neodnesl nějakou vyrážkou, jen měl trochu na tvářičkách a kdoví jestli to bylo z toho, to spíš z toho chemickýho džusu co sem omylem vypila sousední mamince v porodnici :-D a nehtíkama si to škrábal :-S, tak dostal hned od miminka palčáky :-D fris - no nazdaar, tebe bych tu nečekala, ta závislost je strašná mrška, co :-D :-D kozi - no coment české zdravotnictví :-S jita - no ono to nebude dlouho trvat a jak budou mít většinu dostanou se do parlamentu a budme tu mít vietnam :-D :-D ; jinak oni prodávaj cokoliv, na tohle jsou velmi přizpůsobivý, jednomu jdou nehty, tak za chvíli maj skoro všichni nehtařství, druhýmu jdou hadry, tak za chvilku většina prodává hadry, vydělávaj herny, tak otvírají herny, dalšímu jde tráva, tak pro změnu skoro všichni jedou ve trávě :-p :-D :-D
Odpovědět
Zdravím vás holky! Teda já chvíli nejsem na pc a vy jste toho tolik napsaly. NO toto... ale to je dobře, aspoň je co číst. ;-) Já jsem dnes byla na pohovoru do banky, konalo se to formou assessment centre. Měla jsem z toho strach, ale nakonec to bylo fajn, i když to trvalo dost dlouho a doteď mě z toho vypětí a nedostatku vzduchu v místnosti bolí hlava. Bohužel si mě nevybrali, prý jsem až moc hodná a přátelská a založená na vztazích a prý i když takoví lidé jsou hodně výkonní v práci, tak nakonec to časem nezvládnou psychicky a odejdou. Holt nemám ostré lokty. :-| Ale jinak to bylo fajn... takže musím hledat práci dál... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?