Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Jita no jo jsi podle testu ano :-) kdy jsi mela posledni den MS?
Odpovědět
jsem zvědavá na reakci manžílka, jsem byla ve městě koupit pár chlebíčků a dětské bačkůrky. Už doma byl, ale jen na otočku, takže jsem nic neřekla, ale musela jsem se smát, tak se mi ptal, proč se směju, jsem jen odpověděla, že mám dobrou náladu. Až přijede, dám mu chlebíčky a on se zeptá, co slavíme :-) protože to je jeho oblíbená hláška, když máme chlebíčky a pak mu nějak dám bačkůrky a řeknu že tohle
Odpovědět
Jita jeeeeeeeeee to pak napis co manza :-)
Odpovědět
Jito a ten posledni den MS ?Ti pak neco poslu :-)
Odpovědět
MS mi skončila 11.2. , 24.2. jsem měla ovu, to jsme se snažilkovali a pak ještě třetí den po ovu a pak to stálo za prd holky, ještě jednou vám děkuji, ale mám trochu strach, aby bylo vše ok
Odpovědět
Jita: su tu a chytám :-D
Odpovědět
omca: to je dobře, pomůžou ti, uvidíš, a jak jste na tom vy??? ;-)
Odpovědět
jita: já čekám na pátek/sobotu, jestli dojde další MS nebo konečně zapomněla naši adresu ;-)
Odpovědět
takže jestli se to povedlo na konci února, tak by to mohlo vyjít třeba i na konec listopadu, to má manža(17.11.) a tchán (22.11.) narozky
Odpovědět
no, ale to nebudeme předbíhat
Odpovědět
IP jito :-) a vychazi ti to na 18.11. je to 11dni po mne :-)
Odpovědět
ty ale to je divné, to musí být dýl od tebe
Odpovědět
Článek se načítá
fin: to mi mrzí, že teď budeš bez pc :-(
Odpovědět
Ja se pokusim nejak spojit :-)
Odpovědět
No ne ja mela posledni ms 31.12! takze to odpovida :-)
Odpovědět
byla tu mamka, tak jsem vás musela vypnout :-)
Odpovědět
jééé dávají šmoulíky, jdou koukat :-)
Odpovědět
Ahojky, mohla bych se pridat? cekame prvni mimi po svatbe :-), znam z tematu cervence 2009 fin....... Jmenuju se Ilca, je mi 27 a jsem v osmym mesici.... sice je tedka vsecko v poradku, ale dlouho jsem zvracela, tak me doktorka nechala doma.........a uz je to nejaky dlouhy....termin mame az zacatkem kvetna...
Odpovědět
ija ahoj Jitooo pak dej vedet co a jak :-) Myslim na tebe a i manza blahopreje
Odpovědět
Profilova fotka
chytáááám těhu bacilky - holky prskejte! Já čekám MS v sobotu, tak uvidíme... By byla prča, kdyby nám to vyšlo všem v listopadu :-D Ija, ahojky, vítám tě k nám :-) Gratuluji - to už máš za pár!!! To zvracení nezávidím. Já měla těhu s Terinkou krásné. Žádné nevolnosti. Holky, jak já bych vám všem přála to své těhulkování bez problémů...
Odpovědět
Kozi to by bylo neco :-) listopadova mimi :-) Kozi ono ta nevolnost prejde a bude vse ok :-) a pak si to teprve zacnu uzivat :-)
Odpovědět
Ija: vítám tě, určitě se ti tady bude líbit. Holky jsou super! ;-) jita: pak nám co nejdříve napiš reakce tvého mužíčka, jo? Jsem zvědavá, co na to říkal. :-) Jejda, já to nějak moc prožívám. :-) Kdybyste nakonec otěhotněly všechny, tak by to bylo fakt vtipné, ale pak bych si od listopadu neměla s kým psát. Všechny byste plnili maminkovské starosti a já bych tady byla sama a opuštěná. :-( Mně totiž včera MS přišla, takže mimi určitě nebude. A je fakt, že zatím snažilkování ani není, to necháváme po svatbě, která se jen tak mimochodem dost blíží a já nemám ještě ani šaty, prstýnky, prostě téměř nic. Ale to budu řešit až v dubnu. ;-) Holky, samozřejmě vám přeju, ať se mimi podaří každé, která si ho přeje!!! :-)
Odpovědět
red neboj ja na netu budu urco i po narozeni spendlika :-) a byli bychom zasebou :-D tak bychom se nahrazovali :-D Ktereho ze mas presne tu svatbu???? Ja prstynky,saty vse zaridila cca 3mesice predem a slo to a to jsem to zarizovala odsud a pak vse behem jednoho tydne kdy jsem byla v CR a jde to :-)hlavne klidek a naplanuj si to a pak je to lehoucke.Moc jsme si pripravy uzili :-)
Odpovědět
fin: svatbu máme 17. července. Já vím, že ještě nějaký ten čas je, spíše mi jde o šaty, abych si vybrala nějaké hezké, které mi padnou do oka a hlavně, aby byly na můj termín ještě volné. Chtěla jsem jít zkoušet šaty zítra, ale přišla MS a navíc mám zítra jeden pohovor, takže to nechám na příští týden. Jdu s mamkou, tak snad něco vybereme. Spíše se nám jeví jako největší problém snubní prstýnky. Chceme nakonec z chirurgické oceli - kvůli ceně, ale málokde je v kamenných obchodech dělají. Tak snad brzy něco najdeme. Ale jsem optimistka a věřím, že to dobře dopadne. Zatím ještě nestresuju, stejně nemám moc času a vlastně ani peněz na zařizování záležistostí týkajících se svatby. To musí tak měsíc počkat... Ale fakt mám upřímnou radost, když koukám, jak se těhubacily úspěšně zabydlují... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Red, koukni na ten Helios - zlatnictví. Myslím, že měli prstýnky i z chirurgické oceli a ještě jsem je někde viděla za vitrínou, ale kdybys mě zabila, nevzpomenu si. Jestli půjdeš do toho salonu v Místku na náměstí, který jsme ti s vevi doporučovaly, tak koukni dole - je tam hned v přízemí vpravo zlatnictví a možná tam budou mít i chirurgickou ocel a ještě jeden tip - víš kde je bývalé autobusové stanoviště v Místku? Tak když jdeš podchodem z něj do města, tak tam je vlevo zlatnictví - Zlatnici znám a tuším, že tam taky něco měla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, My uz pracujeme na miminku ted, protoze ho moc chceme a mame na to vek. Mame svatbu za 4 mesice a tak by to snad nebylo tak moc videt, co myslite?
Odpovědět
evickab: ja bych radsi pockala, neb jak muzes cist i tady ve vlakne, prvni tri mesice nejsou prave ty nejprijemnejsi. Je mozny ze je prozvracis, provravoras, budes zeslabla, bude ti vadit spousta vuni a chuti - to by sis svatbu nejspis neuzila....
Odpovědět
Ahojky, můžu se taky přidat? My máme svatbu v 15. května, plánovali jsme ji rok a v prosinci jsme se s přitelem dohodli, že se od ledna začneme pokoušet o miminko. Říkali jsme si, že se to stejně nepodaří na poprvé, ale ono se to podařilo :-N , tak ve svatební den budu ve 20 týdnu těhotenství. Ze začátku jsem z toho nebyla nějak nadšená, jelikož jsem měla jinou představu o šatech, ale teď už je mi to jedno. Hlavně že se nám narodí zdravé mimčo. Lituju holky, které mají ranní nevolonosti, jelikož já bych vůbec nepozanala, že jsem těhotná kromě nepřítomnosti M.
Odpovědět
Ahojky, můžu se taky přidat? My máme svatbu v 15. května, plánovali jsme ji rok a v prosinci jsme se s přitelem dohodli, že se od ledna začneme pokoušet o miminko. Říkali jsme si, že se to stejně nepodaří na poprvé, ale ono se to podařilo :-N , tak ve svatební den budu ve 20 týdnu těhotenství. Ze začátku jsem z toho nebyla nějak nadšená, jelikož jsem měla jinou představu o šatech, ale teď už je mi to jedno. Hlavně že se nám narodí zdravé mimčo. Lituju holky, které mají ranní nevolonosti, jelikož já bych vůbec nepozanala, že jsem těhotná kromě nepřítomnosti M. Přeju vám všem aby se vám snažilkování podařilo.
Odpovědět
ahojky prdelikny moje, takže manža samo radost měl, ale přiznal se mi, že to trochu tušil, potože když jsme se viděli odpoledne, tak jsem byla usměvaná, prý jsem zářila, takže ho to napadlo. No a hned mě žene k doktorovi, aby to bylo jisté, chce prý jistotu a ak se půjdeme ožrat, tak doslova to nazval, já budu holt jen doprovod :-) a taky mi hned pověděl, že chce kluka a prý by to předem ani vědět nechtěl, takže už má ve všem jasno :-) POZORRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prskám ještě stále čertsvé těhubacily, za chvíli se musím objednat ke gyndr. Jinak vítám nové těulky, samo se můžete přidat, každá dobrá duše vítána ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?