Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
krásné ráno holčičky :-) mám chvilinku, pak bude zápřah, ale chilku si určo najdu ;-) fin: no, to bude pěkný beremkový půst, vydržíš to vůbec???? :-) ;-) Bude nám tu smutno :-( kočičko, ale ty si nějak poradíš, aby ses s námi občas spojila, ne??? kozi: myslíš, že jsem adept??? Jako už si říkám, že třeba možná ..... ale nechci si dělat naděje, přijde mi totiž divné, jak mě to břicho pořád bolí, dnes je to už šestý den, není to sice v kuse, že by mě bolelo celý den od rána do večera, ale občas bolí, že se pomalu svíjím v křečíš. A minulý měsíc, když jsem měla MS, tak mi takhle nebolelo. Dneska si zajdu do lékárny pro testík, doma se vždycky hodí :-) a nezkazí se ;-) a v pátek mám dovču, jedeme lyžovat, tak ráno budu mít čas, tak si ho udělám, jestli to do té doby nedostanu.
Odpovědět
dámy, do služby ..... :-D :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Krasny den :-) Vcerejsek byl docela krusny az me donutil se vecer prevlect a jit ven na prochazku.Nastesti ta mi pomohla. Dnesni rano me to uz dvakrat prohnalo jojo nastesti dnes je tu svaty Patrik tak mame volno.V kazdem meste bude slavy a pruvody,festivaly no velka Irska udalost.Ja budu s Pavlem uklizet a stehovat uz se to blizi do finise :-) hura. Jito to je jasnacka,ze jsi dalsi adept na mimiska :-) a urco ne jen ty :-) Dnes se tu zase ukazu az vecer tak papa kotatka moje
Odpovědět
Dobré ránko děvčata! ;-) Tak jsem si dnes přivstala, protože chci překvapit drahého, jak přijde z práce medovníkem. Našla jsem celkem dobrý recept, byla na to napsaná jen chvála, tak uvidím, jak to dopadne. Navíc zítra přijede odpoledne zase můj taťka (makáme na koupelně) a on má moc rád sladké ke kafi, tak ho určitě taky potěším. Jen doufám, že se zadaří. Je s tím sice piplačka, ale co - možná to bude stát za to. ;-) Teď vařím Salko ve vodě, aby se mi udělal karamel, tak se jen modlím, aby mi to nebouchlo. Občas se to totiž stává a to by byla katastrofa (nová kuchyň s novým sporákem). Pak dám vědět, jak jsem dopadla, jo? :-) fin: budeš nám tady mooooc chybět, opravdu! A jestli to bez beremka vydržíš, tak klobouk dolů. Mně stačilo, když jsem byla víkend mimo a fakt jsem se nemohla dočkat, co je tady nového. Fakt mega závislost, haha. x-) Každopádně ti přeju, abyste už co nejrychleji měli hnízdečko zabydlené, vím moc dobře, jaké to je, když se člověk stěhuje a chce si udělat to bydlení útulné a příjemné. Jak jsem už psala, my teď děláme na koupelně a pak už budeme mít konečně vše hotové, tak se nemůžeme dočkat. :-) jita: já mám taky takové tušení, že je budeš další těhu. ;-) Moc bych Ti to přála. Však fin přece taky měla bolesti břicha, než zjistila, že bude maminka, ne? Nebo se pletu, fin? To by bylo fajn, kdyby přibyla další těhulka. ;-) To by pak vypadalo, že fin opravdu posílá těhubacily kolem, haha. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, to je ale normální, že tě v těhu - hlavně zezačátku - bolí jako při MS a cítíš takové tlaky ;-) Mimi se uhnízďuje a dělá si místečko ;-) :-) Takže se v pátek budu těšit na zprávičku ;-) Já měla dnes v 6 ráno něco podobného a už jsem si myslela, že zase dostanu dřív MS. Tak uvidíme, zda sobota překvapí nebo ne :-N Fin, sluníčko, dávej na sebe pozor a šetři se. Večer chci tady číst, jak jsi se nehonila, v klidu jsi stěhovala a Špendlíček nezlobil ;-) Jestli budete se Špendlíčkem zlobit sednu na letadlo a poletím tam na vás, udělat s vámi pořádky ;-) :-D Red, v klidu, když to budeš vařit pomalu a nebude to moc vřít, tak by to bouchnout nemělo. Mamča s tím dělala minule nějaký ořechový koláč. Jen je to děsně sladké ;-) Držím palec, ať se medovníček podaří. Já v poslední době nemám na takové pečení náladu. Stačí mi ty dortíky :-N
Odpovědět
kozi: já se ti vůbec nedivím, že nemáš náladu na pečení nějakých zákusků apod. Jako tvé dorty nemají konkurenci a to myslím smrtelně vážně. Fakt jsi strašně moc šikovná a jak dortík s letadlem, tak i Včelka Mája s Vilíkem byly super dortíky. Jsou originální a fakt vypadaly nádherně. A to nepřeháním! Však holky mi dají určitě zapravdu. :-) Já třeba když peču sladké, tak to pak nejím - stačí mi, když vidím, kolik sladkého do toho dávám. ;-) Já mám raději slané věci než sladké. Takže když už peču, tak jen pro druhé. Ale když chutná, tak to moooc potěší. Vlastně proto to dělám.
Odpovědět
holky, tak já tedy nevím, jestli to do pátka vydržím ;-) red: to jsi fakt dobrá pouštět se do medovníku, hmmm, ale ten výsledek za to stojí :-) jj, máš pravdu, že kozi je mooooc šikovná :-) já jsem třeba v neděli pekla perník a měla jsem z něj asi jen dva kousky, protože manža ho musí mít s čokoládou a kokosem, ale to já zase moc ne, to na něj musím mít opravdu chuť
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte - kozi, neboj budu mrkat okolo, jedeme tam jen na jeden den ráno v 5 hodin vyjíždíme odsud - ještě, že máme hranice za rohem :-D a vrátit bysme se měli něco málo po půlnoci (1, 2 hodina), ale už ted´ti můžu říct, že vstup do dětskýho světa stojí 3,50 euro, tobogány taky 3,50 a svět saun 8,50 euro - no sem na to zvědavá, ale člověk aspon na chvíli vypadne :-) fin - no 40 dní je dost, nebudeš lovit jakejkoli počítač v dosahu :-D :-D jinak už ted´se nemůžeme dočkat, jak nám tu budeš líčit, jak jste si to hnízdečko jhezky udělali :-) jita - jo šmloulíci jsou Jiříkovo nejoblíbenější pohádka, dokonce sem musela prohrabat zu našich skříně, zda se tam nějakej nezatoulal (měla sem v dobách jejich největší slávy celou sbírku figurek) - no a našli sme je, tak Jiříček nadšenej :-) jinak momentálně taky čekám na ms a zatim nic, ty pocity jak si popisovala mývám občas taky a navíc mám poslední dobou nějak moc velký břicho, neustále si přídu nafouklá, tak nevim, že bych tak stloustla :-D :-D
Odpovědět
brum: že by třetí těhu????? ;-) :-D x-)
Odpovědět
holky, jak se máte??? Já jsem v šoku, co toto // znamená vám asi vysvětlovat nemusím, co???? ;-)
Odpovědět
Jéééé! Jsem první gratulant! Jitu, držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - nekecej, fakt jsou tam :-) teda to ta fin opravdu hezky prská těhubacily ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jita: faaaakt??? Teeeeeeeeeeda, tak to moooooc gratulujuuuuuuuu!!! Jejda, já mám radost za Tebe! ;-) 8-) Omca mě sice předběhla, ale aspoň jsem druhá, no. Haha. Fakt moc gratuluju! Teeeda, ten těhubacil teda začíná skákat z ženské na ženskou. :-) Ale to je dobře! omca: tak abys ten těhubacil teď chytla taky, ne? ;-) Moc bych Ti to přála, opravdu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééé, já to věděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jituško, gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! Huráááááááááááá!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) Nějak se nám tady přemnožily těhu bacilky :-D
Odpovědět
Jiiiiiiiiiitoooooooooooooo !!! :-N x-) :-. :-N x-) :-. Ty brdo!!!!!!!!Nejsem sama jupiiiiiii Brum dekuji snazim se nakazit vsechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to máš ještě co dělat, abys nás nakazila všechny :-D :-D :-D red - sem tě předběhla :-D jita - no je to fakt super, holky mám z vás radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jiti: moc a moc gratuluji, Jenom jsme sem na chvilicku skocila kouknout a co nevidim! Tak jeste jendou moc gratuluji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: a treba bude treti! Holky, slibuji my na to tedka od dubna take skocime a snad se k vam brzy prepojim ;-)
Odpovědět
Brum jen aby jsi se nedivila
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak uvidíme :-) ted´se loučím, jdu si trochu orazit na tanečky 8-)
Odpovědět
nazdárek, jste tu někdo??? Potřebuji to ze sebe vyventilovat A ěkuji za gratulace, snad bude vše ok
Odpovědět
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
čauky , mrkni do albíčka z příprav
Odpovědět
JIto co manza?????
Odpovědět
ještě to neví
Odpovědět
Jeeeeeeeeeeeeeeeee ty jsi tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vazne //
Odpovědět
omca: kde jsi??? Prskám a plivu čerstvé bacily, pozor letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Jak se citis?
Odpovědět
fin: neříkej :-D :-D ale stejně to ještě beru s rezervou a nechci se moc radovat
Odpovědět
na to že mi od pátku pobolívá to břicho, tak jsem jako taková trochu nesoustředěná, ale jinak v pohodě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?