Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Haloooooo, holky, kde jste??? Je mi tady bez vás smutno. :-( ;-(
Odpovědět
Ahoj Red tady tady :-)
Odpovědět
Tak jsem se vyspinkala sice noc nebyla docela pekna....ve tri jsem se vzbudila se silnym placem po zlem snu az jsem se sama divila. Citim se ale dobre. Ted do sebe tlacim nakrajene ovoce at je nejaky ten vitaminek.Zitra mame volno,jupiii! Bude se zase uklizet ale uz jemneji :-)
Odpovědět
fin..jezis to zni desivne, co se ti zdalo))))))))))))))))
Odpovědět
ahoj kkk je to zvlastni ale zdalo se mi,ze jsem prisla o mimi :-( ale je tam ;-)
Odpovědět
fin: co nám to tu píšeš za ošklivé sny, brr, koukej je vypudit z hlavy ;-)
Odpovědět
jita ja jsem ok jen to byl divny sen Spendlik je ok jen mi ted houpe zaludkem asi ovoce nechutna :-N
Odpovědět
fin: tak to ještě ovoci nepřišel na chuť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky fin - teda ty máš sny, fuj :-S no mě se zas dneska zdálo, že sem našla 2 čárky a bylo mimi :-) red - neuklidní mě to spíš sem víc naštvaná :-S :-D jsem na tom totiž uplně stejně od ledna sem nedostala a ani nedostanu ani korunu, nemám nárok a to ani od sociálky jelikož dle nich manžel vydělává dost (a to je ve skutečnosti pod průměrnym platem v ČR), kdybych neměla ušetřenejch cca 30 tisíc ze stavebka, tak fakt nevim z čeho bysme žili a co se firem týče ani nemluvim, většina se neobtěžuje ani odpovědět a když tam volám, tak je děsně obtěžuju a když tam jdu tak mě ani nepustěj přes vrátnici :-S - si už připadám, jak kdybych měla lepru nebo co :-D :-D a když už natrefim na sdílný lidi, tak mi řeknou, že oni dělaj jen administrativu a že to stejně neni na nich :-| a když se mi někdo ozve, tak to jsou jen samý pojištováci apod. práce na živnosták atd....... děkuji nechci bych si nevydělala ani na slanou vodu, spíš platila náklady navíc a nic z toho - já potřebuju klasickej pracovní poměr ! no nic, aspon sem si udělala pár věcí do školy a ted´jdu vařit, zatim se mějte fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen se hlásím, že jsme s Terkou v pořádku, jen nám ty poslední dny daly zabrat. V neděli jsme tady měli ještě návštěvy, včera jsem vyvařovala a odpoledne jsme byly na cvičení, dnes jsme dopoledne vyspávali - v poslední době je mi nějak divně a jsem unavená - asi je to ten zápřah z minulého týdne. Dnes dojedou kámošky z Modrého koníka s dětma, tak se holky vyřádí a my vykecáme, zítra si ještě budeme pořádně užívat tatínka a ve čtvrtek si ho ráno odvážíme do nemocnice, takže se tady moc neobjevím :-( A pak mi zase začne kolotoč se dvěma dortíkama - pořád nevím, co upéct mamči... :-/ Fin a ty koukej myslet před spaním na něco krásného, pouštěj si pohádky a komedie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - tak si ještě užívejte tatínka a at´už to má tu operaci za sebou a bude zas v pořádku ;-)
Odpovědět
Kozi rozkaz :-D Trochu je mi spatne od zaludku a stve me to teda,chvili dobre chvili zle! JIto ty jsi se na nas vyprdla co!? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
fin: nenenenenene, jen jsem se trochu zakoukala jinam ;-) se omlouvám, já zjišťuji jak se dělaj děti :-D
Odpovědět
fin: ty jsi dnes nepracovala??? Jinak holky, břicho mě bolí pořád a MS nikde, si celkem říkám, ať už potvora přijde a břicho mě přestane bolet
Odpovědět
Profilova fotka
jita - hele a jak se dělaj děti :-D :-D :-D
Odpovědět
to jsem ještě nezjistila :-D :-D jsem se zapovídala na koníkovi :-)
Odpovědět
brum: nekoukala jsi včera na ten nový seriál na Primě o umělém oplodnění?
Odpovědět
mamča má dnes narozky, chtěla jsem jí jít popřát, ale ještě nepřijela
Odpovědět
ženský kde jste??? Fin :-) mě tady napadá (beruško, myslím to v legraci), že jsem se na vás vyprdla a vy nikde :-) ??? Kozi se už omluvila, že toho má hodně, ale co vy ostatní??? Dobrá, si tady budu povídat sama pro sebe. Ale nevím co :-N V práci toho je dost, jsme začali chodit na kurz německého jazyka, jeden spolupracovník se ozval, že by chtěl nějaký kurz němčiny (jsme pobočka němencké firmy) a nakonec jsme to odnesli všichni, protože si říďa myslí, že nám to neuškodí, dobré, co????
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no já sem střídavě tady, snažim se učit a dělat si věci do školy a před chvílí sem pomáhala manžovi řezat dřevotřísku do podkroví, aby to tam zateplil - samozřejmě zas tchán jak je to děsně zbytečný atpod... a tchýně tu zas lítala po chodbě jak to všude práší a je děsně nakrklá :-D přitom sme opravdu prášili jen na jednom místě, kde se to během chvilky uklidilo - ale holt typicky z kdejaký kraviny dělá největší problém lidstva :-D :-D jinak němčinu bych brala, ta by se mi momentálně moc hodila - měla bych větší šance, že nějakou práci seženu
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jo a nekoukala, já všeobecně na televizi moc nekoukám, mrknu jen na zprávy, na Zoufalý manželky a s malym na animáčka :-D jinak mám aspon trochu radost - náš odloženej zájezd od Ježíška z února do Tropical Islands u Berlína se uskuteční 27.března - tak už se nemůžu dočkat 8-)
Odpovědět
na animáčka taky koukám, na Šmoulílky
Odpovědět
jééé, tak pojedete na výlet, to je dobře :-)
Odpovědět
tak jsem v bytečku uklidila zimní výzdobu (nemyslete si vánoční, to neee, zimní) a dala velikonoční, ale ještě budu muset něco dokoupit, taky jsem si umyla vlásky, teď si je půjdu vyžehlit a pak pojedu zkontrolovat manžílka do dílny, jestli se neulejvá a pracuje jak říká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holke, neztiham vubec! moc se vsem omlouvam a doufam, ze vse je v poradku. pribyli nejake tehulky? :-) Ja doufam, ze se ohlasim o vikendu. Preji slunickovi tyden vsem :-D
Odpovědět
Ahojky tak jsem vstala a nastesti je lepe jen jsem priblbla :-) bude fajn jen unavene
Odpovědět
Jita ja vcera koukala na ten novy serial a docela se mi libil jen jsem nejak citliva a trochu me dojimal :-D Sabi to se mozna neuvidime tak se drz ju Ja uz asi od patku nemam internet! Holky tak asi 40dni nebudu pripojena :-( budete mi moooc bychet!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Fi :-D n: tak at stehovani dobre dopadne a budu se moc tesit, az te budeme mit zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer :-) Tak návštěva dnes byla super, dítka si skvěle pohrály, zapařily u Cvičení s Míšou - fakt prdel :-D My jsme s holkama podrbaly, co víc si přát. Manža doteď seděl na noťasu, protože mu Jareček od kámošky stáhl novou hru :-D Tak mě tady nahnal, že prý by se jinak nedonutil skončit :-D Zítra mám volno, tak se tady určitě ukážu - teda, jestli neprospím den. Jituš, čus!!!! Tak ten kurz němčiny závidím - já bych ho potřebovala jako sůl, ale nikdo mi ho nechce zaplatit :-N :-D Brum, to je supééééér!!!!Pak hlavně nezapomeň popsat zážitky. Uvažujeme, že to bude naše varianta dovči, tak se koukej kolem sebe a chci vědět ceny, zábavu - prostě všechno ;-) Fin, a ty pěkně poslouchej mamčo, ať pak Špendlík nezlobí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, těhulky ne...bohužel... :-( Ale Jíťa je teď adept na těhuli ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?