Menu Forum

Kdy mít první miminko po svatbě?

13. srp 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Sabi, moc děkuji emoticon
12. bře 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Tak Kozi ty jsi me dostala to je neuveritelny dort Ty BrDo!! emoticon emoticon emoticon emoticon Mnaza rikal,ze mas zlate ruce!Krasne!!!
Tak uz jsem pro dnesek zkoncila a zvladla jsem toho dost emoticon Ted se musim jen okoupat a jit haji a trochu si popovidat se spendlikememoticon Kozi pokazde kdyz mi napises at ho pohladim tak ho vazne pohladim a i vyridim vzkaz! emoticon
Preji vsem krasny vikend!!!!
Ja se tu zastavim az zitra vecer po praci a po uklidu na novem baracku papa
12. bře 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Fin, děkuji moc - tobě i manžílkovi emoticon Moc to potěší emoticon A to je správně, že Špendlíčka pohladíš, já Terince taky vše předávám emoticon To si mě bude Špendlíček pamatovat emoticon
Zítra to nepřeháněj a dávejte na sebe pozor! emoticon emoticon
12. bře 2010 ve 22:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasnou sobotu holciny!!!
Mame se se spendlikem fajn jen nam zacala ryma emoticon ale dame na sebe pozor.
Dnes se mi o baleni a stehovani zdal sen emoticon
13. bře 2010 v 08:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Ve Volyni, v Katovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
Registrovala se 9. března 2009 na beremese.cz. Přidala 931 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Strakonice.
 Ahojte holky

kozi: tedy fakt klobouk dolů, dort je nádherný, jsi fakt šikovná, to se Terce bude líbit, bude určo nadšená

fin: už aby byl konec všeho balení a uklízení, to je pořád dokola, což??

sab: tak vidíš jakej je říďa charakter emoticon

já jsem dnes dostala budíček v 7 hodin, manža šel do práce, dělá od 8, ale zaklapl budík s tím, že si ještě chvíli poleží a usnuli jsme oba a on se probudil přesně v 8, takže zaspal emoticon
ale aspoň jsem čilá a něco udělám, tedy doufám, že tu nezkejsnu, mám připravené čerstvé rohlíčky k snídani, čajík už je taky uvařený, tak půjdu snídat, pak chci žehlit, dát vařit kosti na polévku a pak trochu poklidit a dělat obídek. Bude polévka (vývar s nudlemi) a pak udělám kuřecí řízečky s bramborovou kaší. ještě možná pudink emoticon
13. bře 2010 v 08:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 tedáááá, tomu se říká zákon schválnosti emoticon emoticon já tu jsem a nikdo tu emoticon
už jsme po obídku, už mám i uklizeno a teď bude jen zábava emoticon jdu si ke kámošce vyzvednout Avon, pak musím k dědovi a pak jedu na plavčo se švagrovou emoticon emoticon jupíííííí, od práce máme k dispozici permice na plavečák, tak toho musím využít, než je vybere někdo jiný emoticon a protože manža opět pracuje a stejně by se mnou asi nešel, tak jede švagrová, tak už musím jít abych to všechno stihla, jedem v 14.30 zatím pa
13. bře 2010 ve 13:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Ahojky, jen se nachvíli hlásím. Vše mám nachystáno, jen dodělám chlebíčky a budeme čekat na probuzení Terinky a první hosty emoticon

Všem přeji krásný víkend emoticon emoticon
13. bře 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 Kozi: at to dobre dopadne. emoticon

Jita: teda, kdyz te tak slysim, rikam si, jak musim take sacit s pohybem. emoticon

Ja zatim naplanovala 2 hodiny, dosla na nakup, napsala esej a za 2 hodky se chystame na veceri ke kamaradum. Tal si dam padla od veskere prace, sklenicku ci dve a hned bude veselo
13. bře 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasny vecer tak vam povim holky 13hod v kuse v pracovanim kolotoci. emoticon jsem ko
Je osum a pujdu si uz lehnout.
Spendlik me cele dopoledne teda zkousel o sto sest a malem jsem pozvracela zakazniky..... emoticon nastesti jsem se udrzela emoticon
D emoticon domecek je uzasny ale teda spinavy jeje ty skrinky v kuchni uf!No udelala jsem jen pulku kuchyne a lednici s mrazakem a manza jednu koupelnu.No bylo toho hodne...
Snad zitra dodelame kuchyn a zacneme i na dalsich mistnostech.
Jdu haji jsem ko papa snad zitra vecer
13. bře 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Sabi, moc děkujeme emoticon

Oslava se vyvedla, Terka byla nadšená, dárků a lidí bylo hodně emoticon Fotila jsem to vše - hlavně kolik lidí pobral náš obývák, to jsem netušila, že to tady nacpem emoticon Takže nás celkem nakonec bylo 15 dospělých a 5 dětí - z toho 2 šestiměsíční. Fakt sranda emoticon Mám uklizeno, myčka myje a já jsem k.o. emoticon emoticon

Fin, nepřeháněj a odpočívej emoticon emoticon emoticon Špendlíček ti chtěl hned po ránu říct, dneska zvolni mamčo emoticon Tak ho za mě pohlaď, ať nezlobí a vyřídí mamince, že se nic nemá přehánět emoticon
13. bře 2010 ve 22:39  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Kozi Kranou nedeli!To jsem moc rada,ze se oslava pekne vydarila.Se ani nedivim tolik lasky,kterou davate Terce a dort to byl zaklad emoticon pro peknou oslavu emoticon
Jsem se dnes vzbulila brzo jo jo uz od seste a ne a ne spinkat.Uz jsem u snidane,nohy nahose s notackem a posloucham tv s prizvukujici prackou emoticon
Az manzilek vstane tak jedeme dodelat kuchyn a zbytek se uvidi emoticon
Uz se tesim az to bude hotove emoticon
Udelam nejake fota a pak poslu emoticon
14. bře 2010 v 08:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Dobré ranko a krásnou deděli FIn emoticon emoticon
Děkuji za ta krásná slova emoticon Terka si těch narozenin užívá ještě pořád - nějak v ní asi zůstala ta atmosféra ze včerejška emoticon Hraje si tady s hračkama, které včera dostala emoticon Dnes k ní šel manžílek, teď dospává. Na to, že šla spát pomalu až v půl desáté, je od půl sedmé na nožkách emoticon
Hlavně to moc nepřeháněj emoticon Věřím, že už se těšíš, podle tvého popisu to musí být krásné emoticon Na fotečky se těším emoticon
14. bře 2010 v 08:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj Kozi,
Jj tesim moc je to pekne a klidne.Ted vlastne premyslime ktera loznice bude hlavni emoticon to je ted nas nej problem emoticon jestli do zahradky a bez koupelny nebo do klidne ulice s koupelnou emoticon
14. bře 2010 v 08:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Kozi: to jsem rada, ze to vsechno dobre dopadlo. emoticon A ze si terinka poradne uzila. teda, tolik lidi by se do naseho obyvaku neveslo

Fin: ty to neprehanej! emoticon Ja vim, rozhodovani, rozhodovani. Ale at vyberete jakou koliv, urcite se Vam bude libit. Tak preji krasny slunickovy den jako tu mame my emoticon
14. bře 2010 v 10:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 ahojte, tak jsem zpět, jestli z toho něco bude uvidíme, ale aspon sem si krásně odpočala od těch mých dvou čertíků emoticon a sem dost unavená - no jo no, spát sme šli až ve 3, jelikož jak sme se dlouho neviděli, tak sme museli drbat a drbat a drbat emoticon emoticon a já druhej den hned jela a jen ta cesta vlakem trvá 3 hodiny.

kozi - teda to muselo bejt mejdlo emoticon dortík nádhernej a rozjedeš s tim pořádnej byznys, né emoticon

fin - taky si někdy odpočin a už se nemůžeme dočkat fotek vašeho hnízdečka emoticon
14. bře 2010 v 15:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Brum, no, rozjíždí se pěkně, snad to budu stíhat všechno upéct emoticon

Tady jsou fotečky z oslavy. Je jich málo, více se točilo na kameru:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Oslava_2.narozenin_-_Terinka/
14. bře 2010 v 16:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Kozi: nadherny fotecky! Terinka je krasnoucka holcicka. Tak si dneska poradne odpocin a at se business dobre rozjede! emoticon

Fin: take se tesim na foto emoticon

Brum: obcas clovek potrebuje vypnout. Jsem rada, zni to ze jsi mela super vecer! emoticon
14. bře 2010 v 19:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Hlasim navrat ted sprcha a pak jidlo a kdyz bude cas a energie dodam fota emoticon pa pa Myslim na vas
14. bře 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Holky, tak hezky tyden vsem. At je nadherny a slunickovi jako ten vikend emoticon
14. bře 2010 ve 23:10  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 ahojky holky, chci vám popřát úspěšný týden emoticon
jsme tady tomu za víkend moc nedali, co??? emoticon Budeme to muset napravit. Hnedka začnu.
Od pátku mě pobolívá břicho jak kdybych to měla dostat a stále nic, podle poslední délky cyklu, by to mělo dorazit dnes, či zítra, takže bolesti jsou jak se zdá oprávněné. Ach jo, budu se do toho muset tento měsíc opřít, jenže já mám takový menší problém. Všichni povídají, jak se jim chuť na sex po vysazení HA zvětšila, tohle u mě trvalo jen první měsíc a teď si přijdu, jak kdybych to vůbec nepotřebovala, prostě bez chutě, to jsem dopadla, co? emoticon

kozi: tak k oslavě, podle fotek byla super, což?? A neužili si jí jen děcka, ale i vy, vždyť vám to také patří, ale Tobě obzvlášť emoticon Dortíček byl povedený, hned bych si kousek dala emoticon

sabi: docela vám závidím slunný víkend, u nás včera foukal tak hnusný studený vítr a dnes po ránu je tu zase sníh, chci jet ještě příští pondělí lyžovat, tak snad vydrží, straší totiž s jarem emoticon emoticon
Jo a byla jsem v sobotu plavčit, 1,5 hoďky, byla to paráda, jela jsem se švagrovou, protože přijela k rodičům na víkend, tak jsme se hned smluvili, že pokud nebudeme "indisponovány" tak za 14 dní až přijede vyrazíme znovu. Krásně jsem se vyčachtala a jak jsem se hned cítila líp.

fin: poslyš, ty mrško emoticon nezlobíš takhle trochu toho malého špendlíka emoticon emoticon ??? Já chápu, že musíte pracovat a uklízet, abyste se mohli stěhovat, ale prosím tě, všeho s mírou, ať se špendlík nenazlobí a neuteče ti emoticon Musíš na sebe být fakt opatrná. A už se také těším na fotečky, ju?

tak a to nejlepší na konec, brum: tak to je super, že sis užila víkend, ono je třeba jednou za čas vypadnout a odreagovat se, viď??? A s pracičkou držím palce.
15. bře 2010 v 06:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
Registrovala se 9. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Frýdek-Místek.
    Region Karviná
 Ahoj holky!
Omlouvám se za svou víkendovou neúčast, ale byla jsem mimo počítač a včera večer jsem byla absolutně ko. emoticon
Tak jsme se těšila na to, že už opravdu přijde jaro a sníh už neuvidím, ale přes noc nasněžilo tolik sněhu a sněží neustále i teď, že to vypadá, jakoby zima teprve přišla. emoticon Já už chci sluníííííííííííííčkoooooooooooo - už mi to chybí, jsem celé dny taková ospalá, unavená a bez nálady...
Já teď musím jet do města, vrátím se až večer, tak snad potom něco napíšu a budu moct zareagovat. emoticon
Tak se mějte tedy hezky, děvčata moje zlatá a zatím papa. emoticon
15. bře 2010 v 06:55  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Jito kocko a nejsi v tom?Mne se ztratila chut na sex prave na zacatku tehu....ale jinak ti asi neporadim emoticon
Spendlik je vporadku a vcera mi dal najevo,ze navrch ma on emoticon byla jsem tak unavena,ze uz v devet jsem hajala.
Dnes jedeme do mesta nakoupit nejake malickosti a i jednu skrinku emoticon tak dnes uklizet nebudu emoticon
Fota hodim do pripravneho albicka tak honem se kouknete at admin nema probemy ju a pak to hned vymaznu emoticon
15. bře 2010 v 09:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 fin: ahoj maminko emoticon to je dobře, že si dnes odpočineš emoticon emoticon , potřebuješ to emoticon
fotky jsou pěkné, ten krb, hmmmm to bych si taky nechala líbit, baráček se zdá být hezky útulný, že???
15. bře 2010 v 10:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte při pondělku emoticon

jita - jo občas to chce vypadnout, bylo to fajn emoticon

jen z tý práce jako vždy nic + jsem dnes obdržela pár dalších zamítavých odpovědí aniž by mě vůbec viděli emoticon fakt jak člověk neni drzej jak opice a neni tzv.dravec a nebo jak nemá všude známý tak se může jít rovnou zahrabat emoticon emoticon
15. bře 2010 ve 14:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 brum: to je mi líto, že ti to nevyšlo emoticon
15. bře 2010 v 16:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj holky zdravim emoticon
Jsme zase klasika ko a jdeme do pelisku.
Jsme spokojeni jeeeeeeeeeeeeeeeee unaveni ale spokojeni.
15. bře 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Jito kde mas foto!
Tu to nejak upada emoticon az si rikam ze snad tim mym tehu emoticon
15. bře 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 Tak jsem to ještě za vámi stihla. emoticon To je fakt hrůza, jak jsem na vás závislá. emoticon
fin: tak to je hlavní, že jste spokojení! O tom to totiž je! Hlavně na sebe dávejte pozor, nic nepřehánějte. Mimochodem, musím moc pochválit nové bydlení. Baráček vypadá moc hezky a hlavně útulně. Dýchá to na mě pocitem domova. emoticon
brum: to mě taky mrzí. Jestli Ti to pomůže, tak jsem na tom úplně stejně a už mi to leze na nervy. Nejvíce mě dokáže naštvat, že když napíšu firmám mail, tak víc jak 70% není ani schopna mi odpovědět, že mě třeba nechtějí. Hrůza! Dneska jsem byla na sociálce, abych dostala aspoň nějakou korunu, ale jelikož bydlíme v baráku s babičkou a dědečkem (přitom si veškeré energie atd. platíme sami), tak je možné, že nedostaneme nic, protože barák není napsaný jako dvougenerační. emoticon Přitom tady vždy dvě generace bydlely. Jako chápu, že ty úřednice nemůžou s tímhle nic udělat, jelikož musí jet podle zákonů, ale štve mě to. Od ledna, co jsem nezaměstnaná, tak jsem nedostala od státu ani korunu. Masakr!!! emoticon emoticon Jako je tady ještě naděje, že možná něco dostaneme, ale kdoví. Až budu mít všechny papíry vyřízené, tak pak přijde k nám do baráku pracovnice ze sociálky, aby viděla, že jak babi s dědou, tak i já s přítelem máme každý svou kuchyň, koupelku a nějakou další místnost. No, jak říkám - uvidím. A jestli by to vyšlo a já dostala ty 2000 (směšná částka), tak ty peníze uvidím asi až někdy v dubnu nebo květnu. emoticon
No nic, nebudu si raději stěžovat. Ženy, mějte se hezky a zítra zase napíšu. Doufám, že už bude svítit sluníčko a sníh už konečně zmizí!!!
Papa
15. bře 2010 ve 21:03  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jitaurbanova (32 r.)
 fin: chtěla jsem si změnit fotku emoticon tak jsem nějakou normální hledala a stejně nenašla, dobrou holky emoticon
15. bře 2010 ve 21:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
red.miky (32 r.)
    Region Karviná
 Dobré ráno holky!
Tak i když jsem si dnes mohla pospat a připravit se tak psychicky i fyzicky na škrábání staré zdi v budoucí koupelně, tak už jsem vzhůru a to kvůli svému chlapovi. Zase mě hned po ránu nakrknul. emoticon Kvůli nové práci, do které nastupuje v pondělí, tak potřebuje potravinářský průkaz, ale nemohl ho najít. Samozřejmě mám bordel v papírech já (kdo jiný, že?) a samozřejmě musí všechno hledat na pět minut před odchodem. Klasika. Já jsem sice podobná, ale papíry mám v šanonu, tak vím, kde co hledat. Ach jo, já se z něj zblázním... emoticon Ale stejně ho miluju, to je hrůza. emoticon
16. bře 2010 v 07:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš