Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, moc děkuji :-)
Odpovědět
Tak Kozi ty jsi me dostala to je neuveritelny dort Ty BrDo!! :-. :-. :-. :-. Mnaza rikal,ze mas zlate ruce!Krasne!!! Tak uz jsem pro dnesek zkoncila a zvladla jsem toho dost :-) Ted se musim jen okoupat a jit haji a trochu si popovidat se spendlikem:-) Kozi pokazde kdyz mi napises at ho pohladim tak ho vazne pohladim a i vyridim vzkaz! ;-) Preji vsem krasny vikend!!!! Ja se tu zastavim az zitra vecer po praci a po uklidu na novem baracku papa
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, děkuji moc - tobě i manžílkovi :-) Moc to potěší :-) A to je správně, že Špendlíčka pohladíš, já Terince taky vše předávám ;-) To si mě bude Špendlíček pamatovat :-) Zítra to nepřeháněj a dávejte na sebe pozor! ;-) x-)
Odpovědět
Krasnou sobotu holciny!!! Mame se se spendlikem fajn jen nam zacala ryma :-| ale dame na sebe pozor. Dnes se mi o baleni a stehovani zdal sen :-)
Odpovědět
Ahojte holky kozi: tedy fakt klobouk dolů, dort je nádherný, jsi fakt šikovná, to se Terce bude líbit, bude určo nadšená fin: už aby byl konec všeho balení a uklízení, to je pořád dokola, což?? sab: tak vidíš jakej je říďa charakter :-) já jsem dnes dostala budíček v 7 hodin, manža šel do práce, dělá od 8, ale zaklapl budík s tím, že si ještě chvíli poleží a usnuli jsme oba a on se probudil přesně v 8, takže zaspal :-D ale aspoň jsem čilá a něco udělám, tedy doufám, že tu nezkejsnu, mám připravené čerstvé rohlíčky k snídani, čajík už je taky uvařený, tak půjdu snídat, pak chci žehlit, dát vařit kosti na polévku a pak trochu poklidit a dělat obídek. Bude polévka (vývar s nudlemi) a pak udělám kuřecí řízečky s bramborovou kaší. ještě možná pudink :-)
Odpovědět
tedáááá, tomu se říká zákon schválnosti :-) ;-) já tu jsem a nikdo tu :-D už jsme po obídku, už mám i uklizeno a teď bude jen zábava :-) jdu si ke kámošce vyzvednout Avon, pak musím k dědovi a pak jedu na plavčo se švagrovou :-) ;-) jupíííííí, od práce máme k dispozici permice na plavečák, tak toho musím využít, než je vybere někdo jiný :-p a protože manža opět pracuje a stejně by se mnou asi nešel, tak jede švagrová, tak už musím jít abych to všechno stihla, jedem v 14.30 zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen se nachvíli hlásím. Vše mám nachystáno, jen dodělám chlebíčky a budeme čekat na probuzení Terinky a první hosty :-) Všem přeji krásný víkend ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: at to dobre dopadne. :-D Jita: teda, kdyz te tak slysim, rikam si, jak musim take sacit s pohybem. ;-) Ja zatim naplanovala 2 hodiny, dosla na nakup, napsala esej a za 2 hodky se chystame na veceri ke kamaradum. Tal si dam padla od veskere prace, sklenicku ci dve a hned bude veselo
Odpovědět
Krasny vecer tak vam povim holky 13hod v kuse v pracovanim kolotoci. :-p jsem ko Je osum a pujdu si uz lehnout. Spendlik me cele dopoledne teda zkousel o sto sest a malem jsem pozvracela zakazniky..... :-D nastesti jsem se udrzela :-N D :-N domecek je uzasny ale teda spinavy jeje ty skrinky v kuchni uf!No udelala jsem jen pulku kuchyne a lednici s mrazakem a manza jednu koupelnu.No bylo toho hodne... Snad zitra dodelame kuchyn a zacneme i na dalsich mistnostech. Jdu haji jsem ko papa snad zitra vecer
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, moc děkujeme :-) Oslava se vyvedla, Terka byla nadšená, dárků a lidí bylo hodně :-D Fotila jsem to vše - hlavně kolik lidí pobral náš obývák, to jsem netušila, že to tady nacpem :-N Takže nás celkem nakonec bylo 15 dospělých a 5 dětí - z toho 2 šestiměsíční. Fakt sranda :-D Mám uklizeno, myčka myje a já jsem k.o. :-N :-D Fin, nepřeháněj a odpočívej ]-( ;-) x-) Špendlíček ti chtěl hned po ránu říct, dneska zvolni mamčo ;-) Tak ho za mě pohlaď, ať nezlobí a vyřídí mamince, že se nic nemá přehánět ;-)
Odpovědět
Kozi Kranou nedeli!To jsem moc rada,ze se oslava pekne vydarila.Se ani nedivim tolik lasky,kterou davate Terce a dort to byl zaklad ;-) pro peknou oslavu :-) Jsem se dnes vzbulila brzo jo jo uz od seste a ne a ne spinkat.Uz jsem u snidane,nohy nahose s notackem a posloucham tv s prizvukujici prackou :-D Az manzilek vstane tak jedeme dodelat kuchyn a zbytek se uvidi :-) Uz se tesim az to bude hotove :-) Udelam nejake fota a pak poslu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko a krásnou deděli FIn :-) x-) Děkuji za ta krásná slova :-) Terka si těch narozenin užívá ještě pořád - nějak v ní asi zůstala ta atmosféra ze včerejška :-D Hraje si tady s hračkama, které včera dostala :-) Dnes k ní šel manžílek, teď dospává. Na to, že šla spát pomalu až v půl desáté, je od půl sedmé na nožkách :-N Hlavně to moc nepřeháněj ;-) Věřím, že už se těšíš, podle tvého popisu to musí být krásné :-) Na fotečky se těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Kozi, Jj tesim moc je to pekne a klidne.Ted vlastne premyslime ktera loznice bude hlavni :-D to je ted nas nej problem :-D jestli do zahradky a bez koupelny nebo do klidne ulice s koupelnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: to jsem rada, ze to vsechno dobre dopadlo. :-D A ze si terinka poradne uzila. teda, tolik lidi by se do naseho obyvaku neveslo Fin: ty to neprehanej! ;-) Ja vim, rozhodovani, rozhodovani. Ale at vyberete jakou koliv, urcite se Vam bude libit. Tak preji krasny slunickovy den jako tu mame my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jsem zpět, jestli z toho něco bude uvidíme, ale aspon sem si krásně odpočala od těch mých dvou čertíků :-) a sem dost unavená - no jo no, spát sme šli až ve 3, jelikož jak sme se dlouho neviděli, tak sme museli drbat a drbat a drbat :-D :-D a já druhej den hned jela a jen ta cesta vlakem trvá 3 hodiny. kozi - teda to muselo bejt mejdlo :-D dortík nádhernej a rozjedeš s tim pořádnej byznys, né ;-) fin - taky si někdy odpočin a už se nemůžeme dočkat fotek vašeho hnízdečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, no, rozjíždí se pěkně, snad to budu stíhat všechno upéct :-N Tady jsou fotečky z oslavy. Je jich málo, více se točilo na kameru: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Oslava...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: nadherny fotecky! Terinka je krasnoucka holcicka. Tak si dneska poradne odpocin a at se business dobre rozjede! :-) Fin: take se tesim na foto :-) Brum: obcas clovek potrebuje vypnout. Jsem rada, zni to ze jsi mela super vecer! :-)
Odpovědět
Hlasim navrat ted sprcha a pak jidlo a kdyz bude cas a energie dodam fota :-) pa pa Myslim na vas
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak hezky tyden vsem. At je nadherny a slunickovi jako ten vikend :-D
Odpovědět
ahojky holky, chci vám popřát úspěšný týden :-) jsme tady tomu za víkend moc nedali, co??? :-D Budeme to muset napravit. Hnedka začnu. Od pátku mě pobolívá břicho jak kdybych to měla dostat a stále nic, podle poslední délky cyklu, by to mělo dorazit dnes, či zítra, takže bolesti jsou jak se zdá oprávněné. Ach jo, budu se do toho muset tento měsíc opřít, jenže já mám takový menší problém. Všichni povídají, jak se jim chuť na sex po vysazení HA zvětšila, tohle u mě trvalo jen první měsíc a teď si přijdu, jak kdybych to vůbec nepotřebovala, prostě bez chutě, to jsem dopadla, co? :-N kozi: tak k oslavě, podle fotek byla super, což?? A neužili si jí jen děcka, ale i vy, vždyť vám to také patří, ale Tobě obzvlášť :-) Dortíček byl povedený, hned bych si kousek dala :-D sabi: docela vám závidím slunný víkend, u nás včera foukal tak hnusný studený vítr a dnes po ránu je tu zase sníh, chci jet ještě příští pondělí lyžovat, tak snad vydrží, straší totiž s jarem :-D :-) Jo a byla jsem v sobotu plavčit, 1,5 hoďky, byla to paráda, jela jsem se švagrovou, protože přijela k rodičům na víkend, tak jsme se hned smluvili, že pokud nebudeme "indisponovány" tak za 14 dní až přijede vyrazíme znovu. Krásně jsem se vyčachtala a jak jsem se hned cítila líp. fin: poslyš, ty mrško :-) nezlobíš takhle trochu toho malého špendlíka :-) ;-) ??? Já chápu, že musíte pracovat a uklízet, abyste se mohli stěhovat, ale prosím tě, všeho s mírou, ať se špendlík nenazlobí a neuteče ti :-( Musíš na sebe být fakt opatrná. A už se také těším na fotečky, ju? tak a to nejlepší na konec, brum: tak to je super, že sis užila víkend, ono je třeba jednou za čas vypadnout a odreagovat se, viď??? A s pracičkou držím palce.
Odpovědět
Ahoj holky! Omlouvám se za svou víkendovou neúčast, ale byla jsem mimo počítač a včera večer jsem byla absolutně ko. :-| Tak jsme se těšila na to, že už opravdu přijde jaro a sníh už neuvidím, ale přes noc nasněžilo tolik sněhu a sněží neustále i teď, že to vypadá, jakoby zima teprve přišla. :-| Já už chci sluníííííííííííííčkoooooooooooo - už mi to chybí, jsem celé dny taková ospalá, unavená a bez nálady... Já teď musím jet do města, vrátím se až večer, tak snad potom něco napíšu a budu moct zareagovat. ;-) Tak se mějte tedy hezky, děvčata moje zlatá a zatím papa. ;-)
Odpovědět
Jito kocko a nejsi v tom?Mne se ztratila chut na sex prave na zacatku tehu....ale jinak ti asi neporadim :-( Spendlik je vporadku a vcera mi dal najevo,ze navrch ma on :-) byla jsem tak unavena,ze uz v devet jsem hajala. Dnes jedeme do mesta nakoupit nejake malickosti a i jednu skrinku :-) tak dnes uklizet nebudu :-) Fota hodim do pripravneho albicka tak honem se kouknete at admin nema probemy ju a pak to hned vymaznu ;-)
Odpovědět
fin: ahoj maminko :-) to je dobře, že si dnes odpočineš :-) ;-) , potřebuješ to ;-) fotky jsou pěkné, ten krb, hmmmm to bych si taky nechala líbit, baráček se zdá být hezky útulný, že???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte při pondělku :-) jita - jo občas to chce vypadnout, bylo to fajn :-) jen z tý práce jako vždy nic + jsem dnes obdržela pár dalších zamítavých odpovědí aniž by mě vůbec viděli :-S fakt jak člověk neni drzej jak opice a neni tzv.dravec a nebo jak nemá všude známý tak se může jít rovnou zahrabat :-p 8-(
Odpovědět
brum: to je mi líto, že ti to nevyšlo :-(
Odpovědět
Ahoj holky zdravim :-) Jsme zase klasika ko a jdeme do pelisku. Jsme spokojeni jeeeeeeeeeeeeeeeee unaveni ale spokojeni.
Odpovědět
Jito kde mas foto! Tu to nejak upada :-( az si rikam ze snad tim mym tehu ;-)
Odpovědět
Tak jsem to ještě za vámi stihla. ;-) To je fakt hrůza, jak jsem na vás závislá. x-) fin: tak to je hlavní, že jste spokojení! O tom to totiž je! Hlavně na sebe dávejte pozor, nic nepřehánějte. Mimochodem, musím moc pochválit nové bydlení. Baráček vypadá moc hezky a hlavně útulně. Dýchá to na mě pocitem domova. :-) brum: to mě taky mrzí. Jestli Ti to pomůže, tak jsem na tom úplně stejně a už mi to leze na nervy. Nejvíce mě dokáže naštvat, že když napíšu firmám mail, tak víc jak 70% není ani schopna mi odpovědět, že mě třeba nechtějí. Hrůza! Dneska jsem byla na sociálce, abych dostala aspoň nějakou korunu, ale jelikož bydlíme v baráku s babičkou a dědečkem (přitom si veškeré energie atd. platíme sami), tak je možné, že nedostaneme nic, protože barák není napsaný jako dvougenerační. :-( Přitom tady vždy dvě generace bydlely. Jako chápu, že ty úřednice nemůžou s tímhle nic udělat, jelikož musí jet podle zákonů, ale štve mě to. Od ledna, co jsem nezaměstnaná, tak jsem nedostala od státu ani korunu. Masakr!!! :-| ;-( Jako je tady ještě naděje, že možná něco dostaneme, ale kdoví. Až budu mít všechny papíry vyřízené, tak pak přijde k nám do baráku pracovnice ze sociálky, aby viděla, že jak babi s dědou, tak i já s přítelem máme každý svou kuchyň, koupelku a nějakou další místnost. No, jak říkám - uvidím. A jestli by to vyšlo a já dostala ty 2000 (směšná částka), tak ty peníze uvidím asi až někdy v dubnu nebo květnu. ]-( No nic, nebudu si raději stěžovat. Ženy, mějte se hezky a zítra zase napíšu. Doufám, že už bude svítit sluníčko a sníh už konečně zmizí!!! Papa
Odpovědět
fin: chtěla jsem si změnit fotku :-) tak jsem nějakou normální hledala a stejně nenašla, dobrou holky :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky! Tak i když jsem si dnes mohla pospat a připravit se tak psychicky i fyzicky na škrábání staré zdi v budoucí koupelně, tak už jsem vzhůru a to kvůli svému chlapovi. Zase mě hned po ránu nakrknul. :-| Kvůli nové práci, do které nastupuje v pondělí, tak potřebuje potravinářský průkaz, ale nemohl ho najít. Samozřejmě mám bordel v papírech já (kdo jiný, že?) a samozřejmě musí všechno hledat na pět minut před odchodem. Klasika. Já jsem sice podobná, ale papíry mám v šanonu, tak vím, kde co hledat. Ach jo, já se z něj zblázním... :-| Ale stejně ho miluju, to je hrůza. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?