Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak taťku máme doma, ale jen do čtvrtka, pak má znova nástup a uvidí se co dál... Je děsně unavený, ale chce v sobotu tu oslavu pro Terku, takže co jsem rušila, jsem dnes opět obvolávala. Teď jedu na nákup a pak budu péct korpusy a chystat. Zatím papa!!!! A MOC DĚKUJI ZA PODPORU!!!!!!
Odpovědět
kozi: tak to mám za tebe radost, že máš manžu doma!!! Tak hlavně ať odpočívá a snad se zadaří a ve čtvrtek mu v nemocnici řeknou, že se vše zlepšilo! Tak si užívejte společné chvilky, rodinko! ;-)
Odpovědět
kozi: no vidíš :-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-) už je to lepší, což? A ve čtvrtek to dopadne také dobře a užijete si oslavičku a dortíček a tak ;-) red: tak toustíčky k snídani, jo??? ;-) :-D :-) ty už jsem dlouho nedělala, dobrý nápad, ale v našem případě na večeři ;-) společnou snídani zvládáme o víkendu a to jen někdy holky mám toho dost, jdu domů, pa
Odpovědět
holki ahooj, nedočítám, nestíhám. Ale kámoška mi poslala bezva odkaz, takový s tématem stránky, tak doufám, že se taky pobavíte :-D http://www.lowbird.com/data/images/20...
Odpovědět
Ahoj jeste nedocitam.Jsem unavena az az. Meli jsme se spendlikem teda krusny den!Byla jsem slaba jako moucha a nejak se mi v praci zamotala hlava a udelala jsem baci a pomohl mi az cerstvy vzduch.Dostala jsem do sebe jen bagetu s maslem a k tomu jsem mela snad po 3letech horkou cokoladu.Nikdy jsem necekala,ze tehotenstvi semnou tak zamava.Spendlik je vporadku a myslim si,ze se pekne smeje jak semnou cvici :-) :-p To vam teda nepreju snad to brzy odezni.Teda preju vam tehu ale ne tehu eeeeeeeee Zatim je dost velky problem jist a fungovat oci mam jako bych nespala uz roky.No a pozitivni je to,ze uz jsem okoupana a v pyzamku uz od ctvrte a zachumlana pod perinou :-) jupiii Uz se vidim jak pres vikend uklizim novy barak :-D
Odpovědět
fin... to ja mela nadherny tehotenstvy, zadne nevolnosti, nic, porad jsem litala jak fretka az do porodu, nesmis to tak prozivat, vis z ceho ti je tak soufl, ze se stresujes a vubec nejis, coz fakt neni dobre :-(
Odpovědět
fin.. z ceho ma ten tvuj spendlicek brat zivyny atd......... trochu pozitivni pristup i kdyz neni nejlip, ale musis se prekonat......
Odpovědět
kkk ja jsem jinak ok ja se vubec nestresuji jen me nici ta unava!JIdlo se snazim do sebe cpat ale pak je mi hure,treba ted manza do me dostal bramborovou kasi se syrem a cibulkou.Je tezko rvat do sebe jidlo. Co trochu snesu jsou jogurty.Sem tam manza do me dostane rajce ale maso a vejce vubec.Taky chci at ma spendlik ziviny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak nevim jestli byl dobrej nápad jet zejtra do tý Plzně, mám z toho divnej pocit :-p no ale což aspon si trochu orazim :-D fin - souhlas s kkk, s tim jídlem bys měla špendlíka víc obalovat :-) a jasně každá máme těhotenství jiný, já třeba nevěděla že sem těhotná, bylo mi krásně neblinkala sem nic a běhala taky jak fretka až do porodu; cca v 5 měsíci sem lezla po skalách ve Slovenskym ráji a ještě 2 dny před porodem sem třeba jela do školy na zkoušku :-D tak se opatruj a vyživuj ;-)
Odpovědět
brum ja se vazne snazim,na konikovi jsem se docetla,ze je vzacnost,kdyz ti nic neni....zatim vse mi potvrdili na konikovi i v poradne a pry je to normalni.Rozhodne nejsem citlivka!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, to mě mrzí, že s Tebou Špendlíček tak cvičí :-( Ty ty ty! Špendlíčku, nezlob maminku, nebo uvidíš, darebáčku malý! ;-) x-) A ty maminko naše, pěkně odpočívej a papkej, ať jste oba se Špendlíčkem silní, posíláme pusinky a držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Kozi dekuji moooc ;-) to vis cvici ale ma na to uz jen necelych 35tydnu ja mu to pak vratim cely jeho zivot :-D jdu haji ale dam si jeste ryzi :-) papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fin - ale já psala, že každý těhotenství je jiný, né že seš citlivka - kdepak si to vyčetla :-N :-D
Odpovědět
ja jsem v 13 tydnu, no jsem porad unavena musim si odpoledne vzdycky na dve hodinky lehnout, ale jinak vsechno jak normalne. jidlo, vune, sex, nalada... finfrle drzim palce! po prvnim trimestru se to vetsinou srovna, tak se tim motivuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - tak fajn, že máte tat´ku doma; tak at´se na tý oslavě moc nepřepíná a je brzy v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, není za co ;-) A já mu dám cvičení!!! Ať už pěkně poslouchá v bříšku ;-) Já jsem patřila mezi ty vzácné případy, které těhu vůbec nepociťují. Zle mi bylo jen jednou a obdivovala jsem holky, které to zvládly vydržet 3 měsíce, nebo některé i celé těhu, ale jak píše sambucca, bývá to opravdu většinou jen v prvním trimestru ;-) Sam, jééé, tak to gratulujeme!!!!!! Já jsem byla asi divná těhule - mě ani ta únava nebrala, spíš jsem byla až moc akční, nechtělo se mi spát ani v noci a navíc, jak jsem zimomřivá,tak mi bylo v těhu pořád horko :-D Brum, bude se šetřit. Příští týden ho čeká ještě ten zákrok (budou mu vytahovat dren z ledviny) a když ani to nepomůže a kámen nevyjde, převezou ho jinam a tam mu to teprve budou rozbíjen ultrazvukem. Tu nemocnici nepochopím!!!! ]-( Tak oni na to nejsou vybaveni, ale nejdřív se teda "pokouší" a pak stejně pacienta předají. Příjde mi to zbytečné trápení. Kdyby manžela předali hned do druhé nemocnice, tak už mohl mít šutr rozbitý a mohl mít vše za sebou :-(
Odpovědět
sambucca gratuluji!Ja jsem v 5tt+5 a musim rici,ze uz si preji at je ten prvni trimestr za mnou. Treba dnes jsem se probudila i drive a citim se lepe,jen to jidlo do me moc rychle nejede.Uz hodinu do sebe cpu pudinkovou ryzi a stale jsem v pulce. Nicmene je krasny den zatazeno a normalne jsem za to rada,mozna i proto je li lepe ze je pocasi jako normal :-) Brum no me uz to tak pripadlo z celeho okoli,mrzi me,ze ja takova nejsem"citlivka" jen ted se semnou neco deje a nemuzu to ovlivnit i pres veskerou snahu.Ale vite co prdim na to :-D dnes je mi dobre :-) hlavne at to vydrzi :-) Preji Vam krasny den a jdu pekne do prace
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, tak to hlavně v práci nepřeháněj a dávejte na sebe se Špendlíčkem pozor!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
fin.... to neni pravda ze je to vzacnost ,kdyz tehotne nic neni, je to uplne normalni, ale vzacnost to fakt neni.... a jestli budes takhle pokracovat, tak skoncis v nemocnici na kapacakach a budes dostavat vyzivu z kapacek..... spendlik bude potrebovat vic a vic a jenom vitaminy v praskach nestaci :-x .....a jestli mas problem s prijmem potravy, tak to neni normalni a neco ti je, zajdi si na nejaky vysetreni :-D , drz se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dnes jedu po poledni do tý Plzně a vracim se až zítra odpo, takže tu chvíli nebudu a k pc se stejně asi dostanu až v neděli večer - tak né abyste toho moc nakecali :-D kozi - no tak tu nemocnici taky nechápu, tak když na to nemám vybavení, tak snad pacienta předám tam kde ho mají :-N - ale to bych chtěla asi moc, aby se v tomhle státě uvažovalo logicky :-D jinak já měla v těhu to samý, jak sem zimomřivá, tak mi bylo furt vedro a prostě líp jak normálně to se těžko vysvětluje :-) a přesně jak píše kkami většina holek kolem mě co byly těhotný tak na tom byly stejně, že ani neblinkali a nic, naopak to blití atpod... mi potom příde jen jako něco z televize :-D né vlastně ne, švagrovka taky blila, ale jen proto, že málo jedla ! ona byla vážně jako vyžle a to je hodně nezdravý - taky se pak malá narodila předčasně a jak tejdny před porodem, tak i potom byli pořád ve špitále :-S - tak fin doufám, že to nebude tvůj případ a hezky papkej, at´se má špendlík, kde zahnízdovat ;-) a ono to po prvnim trimestru přejde :-) a únava je normální a až se mimi narodí, tak bude ještě větší :-S :-D sam - taky gratulace, to je hezký, jak se rozrůstáme 8-)
Odpovědět
brum... no ja mela to same, pred oteh jsem mela porad ledove nohy...zima...pod perinou jsem se ani nezahrala...a behem teh ,vedra a ted vubec nevim co je to mit ledove nohy, fakt je mi jeste lip nez pred otehotnenim :-D
Odpovědět
A jejda, tady to dneska nějak spí. ;-) sam: gratuluju k mimi! Takové radostné zprávy jsou nejlepší! Člověk má z toho radost, jako by byl těhotný sám, haha. :-) fin: určitě si nikdo nemyslí, že jsi citlivka. A i kdyby jsi byla, tak je to přece jedno. Těhotenství se ženou zamává a každá má jiný průběh. Některá má celé těhotenství pocit, že je jí lépe než když těhotná nebyla, jiná má zase problémy, např. nechutenství, nevolnost, těhotenská cukrovka apod. A to, že nemáš chuť k jídlu, tak se občas stává, znám pár kamarádek, které to taky tak měly. Každopádně pokud Ti fakt dělá problém do sebe nacpat více jak tři jídla denně, tak si raději zajdi k doktorovi, aby ses ujistila, že je vše ok. ;-) brum a kkkami: teda holky, jsem zvědavá, jaký průběh bude mít těhotenství u mě. Zatím tedy mimi nečekám a ani se nesnažím (nechám to až po svatbě), ale teplo mi je téměř pořád, takže jestli mi bude ještě větší teplo, tak se asi upeču ve vlastním těle, haha. x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už padám na hubu :-N Mám hotový spodní korpus i s potažením a posazením Máje a Vilíka - UF! Teď mě čeká to horší - úl. Už mi tuhne "naplněný" korpus, až ztuhne, budu dělat krém pod potah a potahovat, až to bude vše hotovo a stuhnuto, musím vše přesunout na spodní korpus. Pak už jen uklidit, nachystat pomazánku na chlebíčky a nafouknout balonky a mohla bych jít snad před 23 hodinou spát :-N :-D Zítra se tady asi neukážu.... :-( Dopo musím nachystat chlebíčky, to mi naši odvezou Terku a pak musím vše nachystat v obýváku, Terku tam už nepustit a pak budou chodit návštěvy. Takže se loučím. Dnes snad ještě jednou nakouknu k večeru ;-)
Odpovědět
Ahoooj Kozi pak foto ju :-) Holky dnesek byl uzasny!!! Bylo mi dobre a dokonce jsem i neco snedla :-) Spendlik byl moc hodny az do ted trochu zkousi zace brisko :-) Musim jit balit tak se moooc opatrujte papa M a vecer se tu na vas kouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky!!!!!!! :-) :-) Tak drbačka šílená, ale dort je hotov, pomazánka taky, takže teď jdu hodit spršku a natánout se k televizi :-))) Sama tomu ještě nevěřím. Sice to nedopadlo opět dle mých představ.... Marcipán na úlu se trhal, tak to chtělo hodně maskování a první krém se mi zdrcnul - prostě fakt něco na moje nervy... :-| Fota dodám za chviličku, jen co je stáhnu z foťáku a pak na Rajče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a je tu vikend! Tyden byl desny, plny vseho mozneho, ale nakonecuspesny, dostala jsem osobni pochvalu od reditele pred celym sborem.... tedka si vas vsechny doctu. Jinak Fin: at to dobre dopadne se stehovanim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady slíbené fota ;-) http://kozimura.rajce.idnes.cz/Terezc...
Odpovědět
Profilova fotka
teda, kloubouk dolu Kozi. Ten dortik je nadherny, uplne se mi slibaji sliny! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, děkuji :-) Ale bila jsem se do hlavy, co mě to napadlo. Trhal se marcipán, začíná se mi zase podezřele topit - doufám, že do zítřka nepopraská :-( Jsem hotová. Představa, že si odpočinu týden a ten další týden peču 2 dorty... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Tajk drzim pesti. POradne si ten tyden odpocin! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?