Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
fin... kkk je tu, venku je ted tak krasne ,ze jsem porad s prckem venku, PC u me nejak pokulhava, lepsi je na zahradce a courani ve meste.hiiii :-D , ty romany tu ani nedoctu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, bože, chlapi! =-) :-N :-D Fin, už hážu foto na MK a hodím odkaz. Nechám to do večera a pak to smáznu, ať admini nepindají :-D Red, tak že by snažilkování? :-D Holky, mi je hrozně, děsně mě píchá v podbříšku, ale fakt šíleně :-( až se mi z toho dělá nějak blbě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkk, čáááááu!!!!! Co prcek? Nezlobí? Já teď vysílám na procházky MM - ať si to užije, když je doma :-D
Odpovědět
kozi.... prcek je smisek :-D , neskutecne je rad venku,jak je hezky x-) ,roste jako z vody az je to neskutecne jak utika cas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kkk, jj, s dětma čas děsně letí... :-( x-) To je super, že je smíšek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - no já byla překvapená, a to sem na to natrefila uplně náhodou :-D - neni to klasickej román spíš někdy je to i dost odborně podrobný, ale prostě mě to uchvátilo, to se nedá napsat, spíš tak o tom pak přemějšlíš kde to je a proč to tak je atpod......a nestačíš se divit, že pradávný civilizace stavěli uplně přesně podle toho jak daleko je třeba země vzdálená od slunce, k tomu vysvětlení symbolů, že třeba Washington D.C. je postavenej přesně podle starověkýho Jeruzaléma jako novej Jeruzalém, že třeba megalitický stavby v Anglii a Francii tvoří úhel trojuhelníku 3:4:5 a přesně spojuje místa západu a východu slunce v době slunovratů a rovnodennosti atpod........ - no fakt zajímavá knížka - asi si to přečtu znova :-D :-D kozi - no co chceš chlapi :-p :-D dneska stál před supermarketem chlap a rozdával všem ženskejm růže, tak sem si měla taky jednu vzít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkk - no já to řikám furt, že ty děti tak děsně stárnou a my sme furt mladý :-D :-D :-D
Odpovědět
brum... tak to jsi napsala fakt presne :-D , to sedi :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
kkkAhooooj mas nejakou radu ohledne tehu a vysetreni v Irl? Kozi teda cumim,mooooc pekne vcelky,ukazala jsem to manzovi a normalne se smal jak jsi sikovna a zrucna!!!! :-) :-) :-) Krasne jeeeee Spala jsem od pul ctvrte do seste jak jsem byla unavena.Tak me ta spatna zprava asi vystrasila vice nez jsem si myslela,vazne se bojim!Nejak to nemuzu vytlacit z hlavy..... :-( ja uz si se spendlikem povidam ani si nedokazu predstavit,ze by nebyl :-| ja uz ted ho mam tak rada jeje ale pozitivne jojo uf
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, děkuji :-) Terce jsem to zatím ukazovala jen na fotce a poznala, co to je, tak mám radost :-D Chci vidět to nadšení z dortu :-D Navíc ji bude čekat 20 nafouklých balónků. Zveme i známé, co mají kameru, tak je chci poprosit, jestli by nenatočili alespoň to její překvapení, až ji pustíme do obýváku :-D
Odpovědět
Kozi to je peeeekneeeee! Jdeme sespendlikem zase spinkat,ja uz si rikam,ze nic jineho uz nedelam :-D Proste spin ne za dva ale za celou armadu :-D Telicko si rika pekne samo co chce.Jedlik teda ted vubec nejsem jojo trochujsem i zhubla ale nechapu.Jedine na co mam chut je jogurt a houska :-) ale na vecu jsem snedla kousicek rybky a bramborove kase ale nejelo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fin, pěkně se vyspinkem a pohlaď špendlíčka ;-)
Odpovědět
Holky, makám na kuchyni, tak jsem si jen na chvíli odběhla tady za vámi, abych vás pozdravila a přečetla si, co nového u vás. ;-) Chlopek už spí a já ukládám do skříněk kuchyňské věci, které jsme měli doteď zabalené v krabicích. Celkem až čumím, co všechno jsme měli. Ještě že nám taťka udělal hodně poliček a skříněk. x-) Ale je to teda makačka, je toho celkem dost. Pořád kombinuju, kde bude nejlepší dát spotřebiče, které používám jen občas, kde hrníčky, pak kde skleničky, jednou to dám tam, pak se mi to tam nelíbí, tak hledám jiné místo a přemisťuju a přemisťuju. 8-) A pak že mi to tak trvá, haha. ;-) Kdybych se tady už dnes neukázala, tak se krásně všechny vyspěte, špendlík samozřejmě taky ;-) a zítra zase papalala. :-N
Odpovědět
Tak jsem se tady ještě stavila, abych zjistila, co jste napsaly, ale koukám, že se už tady žádná neobjevila. Ale to je v pořádku, asi už spinkáte nebo snažilkujete. x-) Já jsem zrovna dokončila záležitosti s kuchyní a jdu na kutě, jsem unavená jako blázen. Ale mám dobrý pocit, že jsem to udělala a ráno, až se chlopek vzbudí, tak uvidí kuchyň hotovou. ;-) Zítra už můžu konečně vařit v naší nové kuchyňce. Doteď jsme měli luxus v podání babiččiného vaření, které je moc dobré, ale já už se těším, až budu moct vařit sama. Chci příteli udělat špízy z králičího masa, jednou jsem to dělala a moc se povedlo. Takže ho tím určitě příjemně překvapím. A k tomu asi rýži, už jsme ji dlouho neměli. Takže toť plány na zítřejší večer. Zítra mám toho na práci hodně, ale pokusím se ukázat. ;-) Přeji tedy krásné sny a zítra papa. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-( Tak mi manžílka před chvílí odvezla rychlá :-( Měl ledvinovou koliku - ťula se 2 hodiny trápil a nevzbudil mě, vzbudila jsem se, jak si vedle mě lehal a klepal se. Tak jsem mu volala záchranku |-|
Odpovědět
fin... a co by te zajimalo, no zkusenosti mam,kdyz jsem tim prosla a neni to zase tak davno :-D , proc ti brali behem jednoho tydne krev dvakrat :-. to nechapu, ale ptej se...... :-p , jinak navsteva v nemocnici az okolo tretiho mesice....pokud nejsou komplikace
Odpovědět
holky....pecete nekdo v domaci pekarne ;-) , nejakej dobrej receptik :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky! kozi: jejda, bobku, tak to je mi líto!!! To ten den nezačal moc dobře. Tak hlavně, ať je manža v pořádku a už se netrápí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Red, děkuji :-( Snad bude brzy dobře. Doufám, že se mi dopoledne ozve. Nechtěla jsem jet s ním protože bych se neměla jak dostat zpět a stejně bych s ním byla jen na příjmu. Tak jsem zůstala doma, odpoledne dám Terku na hlídání a pojedu za ním. Bobiš - kroutil se šíleně a bolesti už byly hodně silné... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi už manžílek volal. Pokuď do zítra neodejde kamínek sám, jde zítra pod nože :-(
Odpovědět
Dobré ránko, teda kozi s manžou mě to mrzí ale dívej se na to pozitivně, je v nemocnici tam mu pomůžou a jestli bude muset pod nůž tak šutřík bude venku a nebude se muset bát že se zase za čas ozve.. a mája s vylíkem jsou úžasní!! Jsi moc šikovná se nestačím divit co v tobě všecko je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vevi, no, to mám obavy, že tomu moc nepomůže. On je na to náchylný... :-( V nějakých 13, nebo 14 už zažil to samé, ale tenkrát se mu podařilo kamínek dostat ven. Doktor ho měl hlídat, ale prděl na to. Vůbec ho neposílal na vyšetření. Kdyby to dělal, tak mu na ten kamínek příjdou včas a nedošlo by na toto. Teď už je u skvělé doktorky, ta už si ho teď ohlídá. Ale i tak to nemuselo dojít tak daleko. Navíc jsem naštvaná opět na záchranku - z Frýdku jim trvalo 30min. než dojeli!!! ]-( V 5 ráno, kdy tady není žádný provoz!!! Přitom před sedmi rokama jsem volala záchranku mamči, když ji píchla včela v odpolední špičce a byli tady do 10 min. Normálně mám chuť si stěžovat! Kdyby Jarda zvládl cestu (říkal, že to autem nedá), tak ho tam odvezu a byl by tam daleko dříve :-( Fakt mě to vytočilo. Děkui :-) To víš, musím se někde vyřádit - technické výkresy už nekreslím, tak alespoň modeluju :-D
Odpovědět
tak to je blbé....je to hnus že jim to trvalo tak dlouho.. jo výkresy... :-) ty a to modeluješ z už obarveného marcipánu nebo to dobarvuješ až pak?
Odpovědět
Profilova fotka
To je. On se bobiš kroutil bolestí ve sprše.. .:-( No, jak kdy. Teď jsem to barvila, ale někdy modeluju už z obarveného. Barvit to jde jen gelovkama - tak, aby to bylo pěkné (ta černá je gelovka), práškové musím namočit ve vodě a pak potírat, ale to není ono. Gelovky jsou děsně drahé, tak budu muset objednat jednu po druhé a budu malovat až pak. Je to lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, po tom co sem si uvařila brambory na oběd a uklidila kuchyn jdu mrknout na vás a co nevidim :-( kozi - to mi mrzí a přeju, at´ je manža co nejdřív v pořádku ;-) a co se týká rychlý mi ani nemluv :-( když byly malýmu cca 2 roky, tak nám sněd kolem vánoc jmelí co našel opadaný na zemi - já z toho na větvi, že je to jedovatý, tak sme volali na pohotovost a tam mi na ferovku řekli, máte 2 možnosti - jestli máte auto, tak ho naložte a odvezte do Chebu do špitálu jestli ne, tak počkejte do rána a ráno uvidíte - normálně z toho přístupu sem se tak sesypala. že sem se chtěla odstěhovat z týhle díry ihned :-S - oni mi klidně řeknou at´počkám do rána, jestli mi to dítě přežije :-N |-| naštěstí toho snědl málo a né ty kuličky a švagr pak přišel s tim, že si ze jmelí vaří čaj, tak at´sme v klidu - no přežili sme to, ale už bych něco takovýho nechtěla zažít :-S 8-(
Odpovědět
Kozi to jako gelovka poravinařská?To slyším prvně.... brum tak to je fakt síla....hlavně že to dobře dopadlo
Odpovědět
KOzi to znam byla jsem dva tydny s ledvinovou kolikou :-( a je fakt,ze to moc fajn neni a vubec ne cevkovani.....Snad bude brzy ok hlavne at pije a urolog vazne pomaha.....Nechapu proc ho tak rychle chteji brat pod noze?!!!Vzdyt je specialni vysetreni(to prakticky pulku dne lezis na rentgenu a daji ti do krve svitidlo :-) ) Jeje me je tveho manzilka lito :-( Bude to fajn neboj!!! Ja si to vazne protrpela a primar mi rekl,ze ted uz se nemusim bat porodu,ze kolika je horsi nez porod..... :-) mozna proto se nebojim. :-N To prijde ja vim! Kkk ahoj holka No krev mi vzali poprve na nejake bezne nemoci ci co,a podruhe to jsem je donutila z duvodu vysetreni na toxolpazmozu!Byla to ale fuska je tu k tomu prinutit,tady to maji vse nahaku.... Prvni utz by mel byt kolem 12tt,chtela bych pak hned jit na Pappa a NT test do Dublinu... Jen jsem chtela vedet jestli te neco napada na co bys chtela upozornit a tak.... Taky jak jsi vedela co sebou do nemocnice a pod.?
Odpovědět
Jitusko moje no kde te mame? Red uplne vidim jak davas vsechny veci do skrinek :-N uplne se toho desim,pri tom nasem stehovani.To bude taky neco!Tak at ti to jde od ruky! Omca tak jak???
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak jako na telefoně vše super, ale pak ta rychlost... :-( To je síla, takový přístup a ještě u dítěte ]-( :-( Vevi, ju, ale nejde koupit normálně v obchodě. Dá se objednat buď jen přes net, nebo u lidiček, kteří se tím zásobí ;-) Fin, taky nevím, proč má jít hned pod nože. Docela mě mrzí, že by nevydržel cestu autem - odvezla bych ho raději do Ostravy. I tak váhám, jestli nezavolat sousedce, která má spoustu známých doktorů, jestli nebude rozumnější ho nechat převézt... :-( Taťka přišel s tím, že pokuď půjde na operaci, tak je to min.půl roku nemocenská... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?