Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Jito a moc neprehanej nezapomen,ze svaly potrebuje 24-48 hod odpocinek!!!!Hlavne kdyz ani nemuzes dosednout to i vice casu....ja taky nemohla dosednout na zachod posledne po cviceni ale ted si davam na vso pozor! Kdybys byla tehu nesmis skakat,zvedat tezke a pod ale vis ty co tehu neni nemoc takze je to na kazde ale ja si spendlika moc preji a tak si davam pozor at ho nevyklepu :-D Taky ho premlouvam at zustane v teple a je zdrave tak si zanedlouho rekne jeje kam jsem se to dostal :-D stale nejake prikazy a bla bla :-D Jooooo dnes zaciname 5tt takze stale zacatek ale uz je to petka :-D a pry uz by melo tlouct srdicko :-) mam pak uzasnou stranku o kazdem tydnu tehu a co se odehrava a je to bomba :-)
Odpovědět
fin: já na vás neprdím :-) ;-) :-D jen je toho trochu moc za posledních pár dní, ale teď tu jsem ;-) tak ono je to vlastně velké +, když to máš včetně vybavení, protože jako třeba vy, když jste tam jen na určitou dobu, tak byste pak museli vybavení prodat nebo odvozit do ČR
Odpovědět
já jim dám odpočinek, pěknej záhul dostanou, jsou zakrslé a líné :-) ;-) :-D no, manža povídal večer něco večeři :-) jako že by mě pozval, tak ještě uvidíme, co vyhraje :-) když se v těhu nesmí skákat, tak to ten fitbox taky není to pravé ořechové, ale to asi ještě můj případ není, ani nevím kdybych to měla dostat, budu se muset podívat :-) fin: 5tt jééé to je hezké, jo, to si mrňousek bude povídat, ještě nejsem na světě a už musím poslouchat :-) :-D
Odpovědět
Jita jj :-D uz ted ho komenduji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - mě se v těhu docela osvědčila kalanetika - to je takové pomalé cvičení, žádný skákání :-D já ten body step bych pak asi taky nemohla - dneska se tam zas chystám, ale po 14 dnech, minulou neděli sem neměla hlídání :-)
Odpovědět
fin: výchova musí být hned od začátku, ne?? :-) :-D A co nevolnosti, to se ti zatím vyhýbá???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno sluníčka moje! x-) Tak dnes tady máme bílou peřinu - takže "motojka"jde do boudy a bude se "lyžovat", což je pro Ještěrku jak sáňkování, tak bobování :-D Brum, takže je v podstatě ta smlouva velkou výhodu i pro tebe, což je fajn. Člověk může toho druhého bezmezně milovat, věřit mu a doufat, že je to na věky, ale stát se může cokoliv, takže jsi do budoucna jištěná i ty ;-) Nakonec je vše zlé pro něco dobré :-) Navíc teď budeš mít doma klid ;-) Fin, vymez si v tom plánu do budoucna v ČR tak 10 min. na kafíčko s jednou ukecanou Kozimůrkou ;-) :-D Ten domeček vypadá dle tvého popisu úúúúžasně. Už se těším, až pak hodíš fotečky. Tak nevím nevím, jestli se vám pak bude chtít z takovéh krásného domečku stěhovat časem do ČR ;-) Jituš, myslím, že ten aerobik by nevadil až tak moc, ale přece jen jsou to otřesy, je to námaha pro svaly. Každopádně by ses měla vyhnout cvikům na bříško - alespoň do toho 3. měsíce. Určo bych se raději poradila s gynekologem. To cvičení, kde chodím já je dvouhodinové a jen hodina je aerobik a pak je hodinové posilování. Jdu příští týden a mám strach - co když se teď náhodou fakt zadařilo. Tak teď docela váhám. Musím si vyhledat, jak brzy test těhu objeví. Když tak bych si odcvičila aerobik a na posilku odešla.
Odpovědět
brum budu muset pak neco zacit cvicit pomalu Docela mi tu chybi nejaka knizka :-( Jita no nevolnosti zatim jen parkrat zaludek na vode ale pry ty horsi zacinaji az kolem 6tt a jen co vnimam vice je,ze chodim stale curat a jsem odpoledne i pres den hooooodne unavena!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, jen ho drezuruj už od malička, budeš to pak mít jednodušší :-D :-D :-D Jituš, já právě uvažuju, až budu těhu, že zajdu alespoň na pár lekcí cvičení pro těhotné, ať vím, co a jak. Každopádně bych chtěla zpevňovat bříško dál i v těhu, ať se vše rychleji vrazí po porodu. U Terky jsem to hodně zanedbala a teď mám co dělat. Po druhém dítěti nastoupím na cvičení určitě dříve :-) Brum, máš pravdu - kalanetika je totiž klidná bez trhavých pohybů a navíc skvělá na páteř, takže určitě se k tobě přidávám ;-) A cviky jsou určitě na netu a je vydaných i hodně knih.
Odpovědět
Kozi deset min nam stacit nebude :-) ale urco se sejdeme! Jen vymyslet co a jak asi to bude muset byt v OV :-| ale na to mame jeste cas...Predpokladam konec cervna :-) To mas pravdu jestli se nam bude chtit pak vracet do CR :-N
Odpovědět
kozi: i "lyžování" je fajn, si myslím, že Ještěrce je to jedno, ne??? :-) já na sobě žádnou změnu necítím, ale náhoda je blbec, jak se říká, jak jsem začala pít ten čajík a měla jsem hlen, tak jsme se snažilkovali a třeba se mohlo zadařit, i když já tomu moc nevěřím, tak já nevím, jestli cvičit nebo ne :-N
Odpovědět
jito cvic opatrne! Ja si hned na startu davala do tela poradne a ted se jen bojim aby bylo vse ok Cviceni je fajn ale s mirou!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kozi - jo jo tak tak, ale trvalo mi to než sem to pochopila a notář mi vysvětlil o co v podatatě jde :-D ale je fakt, že když by se náhodou stalo to co mé kamarádce (manža si vzal za jejíma zádama půjčku na podnikání a dvakrát se mu nevede :-S - jeden čas kvůli tomu uvažovala o rozvodu), tak můžu bejt úplně v klidu - už by to byl jen jeho problém :-D jinak myslíš, že se zadařilo, ju :-) no a já mám momemtálně asi ovulku, a jito, jak si psala i ten hlen - tak na to budem muset vlítnout :-D :-D no ted´musim jít vařit oběda a pak vyrazíme konečně ven :-)
Odpovědět
brum: na obídek kašli a šup na mimíska :-) a to ho máš až po tom čaji, dřív jsi ho neměla??
Odpovědět
fin: já bych se bez knížek neobešla, i když poslední dobou kolem nich opravdu jen chodím :-) teď tu zrovna jednu otevřenou mám, ale jsem tu s vámi, takže zase přečtu jen pár stránek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - manžílek je v práci, neboli resp.před chvílí se tu v rychlosti zastavil, jelikož z klientama z ústavu jel hrát fotbal :-D jinak čaj sem pít ještě nezačala a ten hlen sem asi měla i předtim, jen sem tomu nevěnovala pozornost :-) jé knížky - já strašně ráda čtu, ale bud´knížku přečtu na jeden zátah nebo hodně rychle když mě zaujme - to Jirka vždycky nechápe, že už to mám přečtený :-D nebo jí nepřečtu nikdy :-)
Odpovědět
Jita no ja bych si prala mit knizku o mimiskovi ale neni nikdo kdo by mi ji koupil :-( ale snad nekoho premluvim Kozi brum mate nejakou knizku k doporuceni?
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ted´si fakt nevybavim, měla sem dost info od doktora a pak po narození od dětský doktorky - různý brožurky atp. no nic jdu už konečně vařit :-D
Odpovědět
brum: copak vaříš?
Odpovědět
Profilova fotka
jita - ještě nic :-D ale chci dělat brambory nebo kaši (ještě uvidim jak se mi bude chtít :-)) a sojový karbanátky, tak doufám, že to bude někdo jíst, když to neni maso, abych si to nakonec nesnědla sama :-D :-D
Odpovědět
týýý jooooo, já soju ještě nikdy nejedla :-N
Odpovědět
Brum tak jim to nerikej ne,vzdyt jde o to jak to uvaris ;-) Ja dnes oberu nozky z kurete,ktere mam uz upecene a udelam rizotko :-) syr a ananas :-) a polevka bude oblibena hraskova :-)
Odpovědět
tak to pěkně uvařte, hlavně dobře :-) a já jedu k dědovi a pak na obídek, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, to jo, nám asi 10 min. fakt stačit nebude :-D Brum, víš, já to beru právě taky tak. Moje teta strejdovi svolila, aby dal půl baráku do podnikání. On neplatil nějaké věci a tetě to neřekl. Volala, že si chce vybrat své stavební spoření a tam ji přepojili rovnou na exekutora :-( Pak se teprve dozvěděla, že mají přes 2mil.dluhů :-( Přišli o barák a o jeho vybavení... Neudělá s tím nic, i kdyby se s ním rozvedla. Svou půlku baráku mu podepsala jako ručení, vybavení se bere jako součást domu - jen si mohla vybrat pár věcí, které jsou jakoby její. Ale i kdyby se rozvedli, tak své věci nezachrání... :-( Fin, tak teď moc nedočítám, tak nevím, jakou knížku myslíš - jako všeobecně? Nebo pro maminky :-N
Odpovědět
Jito to ja teda ne a ne a ne nebudu jeste varit ja jsem zachumlana :-) a manza teprve ted snida :-N az pozdeji .-)
Odpovědět
Kozi no neco jako miminko a maminka neco jak je jeste v brisku
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, tak to jsou 2 skvělé knihy: "Velká kniha o matce a dítěti" a pak, tu doporučuji "Kniha o těhotenství a porodu" Ta má i elektronickou podobu na www.porodnice.cz ;-)
Odpovědět
Kozi dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, tak jsem si rano precetla par poznamek a sla do posilovny a tedka mam docitat pomalu roman! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: jsem rada, ze se zivot pro tebe lepsi, vzdyt si to zaslouzis. Poradne si mimiska a bytecek uzivej a budu se tesit na fotecky. Ty knizky o tehotenstvi jsou super. Vim od brachy jake to je, kdyz si cte, co se kazdy tyden noveho vyvine a tak. Musi to byt uzasne vedet, jak se v tobe projevuje novy zivot! :-D Jito: uzij si lyzivacku - to ti moc zavidim a jak fin rika! Opatrne s cvicenim! Moc to neprehanej :-) Ale beru si te jako motivaci a chci zase zacit cvicit vice :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?