Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko!!!! Tady je mrazivé ráno, za chvilku fičíme do Mateřského centra a vyjímečně budeme mít asi volné odpoledne, tak uvidíme, co dnes podnikneme. Fin, máš pravdu, Jíťa už tu fakt dlouho nebyla. =-) Tak snad jen nemá čas a má fofry v práci. :-( Ale mohla by se ozvat, jinak místo puntíku dostane velkou černou knedli :-N :-D
Odpovědět
Zdravím vás, vy moje chůvičky, musím rychle odepsat a ohlásit se nebo dostanu černýho Petra :-) kozi to uhádla :-) , mám v práci pěkný zápřah, že vás ani nemám čas dočítat a pauzu mám teď jen 15 minut, včera jsem tu byla o chvíli dýl, ale stejně to nepomohlo, takže mazec a doma taky nestíhám, v úterý jsem přijela domů a byla jsem hned mrtvá, ale to jsem se vám asi ohlásila, ne?? A včera jsem byla na cvičení, musím se pochlubit a začnu chodit pravidelně, kámošky chodí na fitbox a včera jim jedna vypadla, tak jsem šla jako náhrada a bylo to celkem super, cvíli z nás až pot stříkal, ale dalo se to přežít :-) a až ta jedna kamarádka odjede domů(žije v Anglii) tak budu chodit místo ní ;-) už se těším a pak byla na programu kávička, přijela jsem domů po 9, manža byl hospůdce, tak jsem šla za ním, přišli jsme v půl 11 a to bylo šupky do postýlky, není čas ani na snažilkování :-( a ještě k tomu cvičení, do pátka u nás začíná aerobik, tak taky budu chodit, sice jsem to nikdy necvičila, tak to spíš bude komedie než cvičení, ale až začnu chodit na fitbox na to se moc těším jinak k vám: přelítla jsem vás jen očkem, tak jsem toho moc nepostřehla fin: já mám zvířátka moc ráda, kočky, psy, takže já se nedovedu představit, že bych se stěhovala a nechala je tam, takže můj názor je ti jasnej :-) red: koukám, ty jsi asi měla ráda slohy, což?? :-) :-D :-) :-D z tebe by byla spisovatelka, ale je dobře, že nám něco napíšeš, jinak ten ředitel byl asi v.l, to jinak nazvat nejde. a to je asi vše, co si pamatuji, než jsem to nasmolila, už je po pauze a musím jít pracovat, ještě mám něco na srdci, ale to snad dnes doma :-) pa večer
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jíta - těší nás, že ses ozvala - nám to bylo jasný, že máš zápřah, ale přece jsme rády, že se ozveš, že žiješ:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baf! Hlásí se jedná šťastná žena, které pro dnešek vyměnili dítě za největší a nejsladší zlatíčko x-) x-) x-) Vůbec ji nepoznávám :-D Dnešní den tedy pohoda a snad poprvé můžu říct, že jsem si užívala opravdu "dovolenou" :-D Kéž by to Terince vydrželo - teď koupe miminko (svou panenku) ve vaně a je jak myška :-)
Odpovědět
tak snad to napravím, už jsem tu zase :-) ;-) :-D já jsem včera celý den řešila jednu věc, teprve dnes dopolko jsem to dokončila a zase tam na mě hned vykoukl nový úkol, fakt toho je dost, zítra to ale bude pokračovat a než jsem se naděla, tak je zítra zase pátek :-) dnes už mám skoro splníno, ještě mě ale čeká jedna milá záležitost :-) ;-) tedy snad :-D jsem přišla dnes z práce, byla jsem se projít a provětrat s psíkem, pak jsem si řekla, že si dám malý oddych a samo jsem únavou usnula, probudila jsem se v 18, manžovi jsem slíbila, že mu k večeři upeču špenátové šneky, tak jsem šla rychle dělat, pak jsem věšela prádlo a ještě žehlila, skončila jsem před chvíli, nastartovala pc a teď jsem tu :-) ale upřímně přiznávám, že to dopíšu, půjdu se složit na sedačku, ale budu na příjmu, pak skouknu Ordinaci, vykoupu se, zaženu manžílka do vany a pak rovnou do postele :-) je to strašné, ale s tou naší četností snažilkování :-p mimísek nebude ani letos, to by se musel spermík někde zatoulat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, tak u nás už snažilkování začlo a manža to vzal tak vážně, že ho musím brzdit :-N :-D
Odpovědět
Ahojky no jo chvilinku tu nejsem a je toho cist jen malinko :-D Jito jsem rada,ze jsi vporadku uz jsem si delala starosti. Vcera jsem mela dost divny den...v praci jsem byla od 7.30 do 3.30 uplne bez pauzy a jen litala a po praci jsem odpadla a usnula(ted casteji odpadam odpoledne a usinam) pak se probudila kolek seste a sla rychle udelat neco k jidlu a pekne jsem si ufikla palec,pak uz jsem nic neudelala a zalomila to. No jo nesika prvni tridy ale muzu si za to sama,nemam brat nuz do ruky kdyz jsem unavena! Jinak zvazuji,zy by bylo asi lepsi do CR neletet a podstoupit tu vsechny vysetreni,je toho nejak moc a docela me to stresuje (stehovani,let do CR a autoskola) to by mimiskovi asi moc neprospelo. Tak si rikam ze bych letela treba az kolem pateho mesice jen na tu autoskulo ale vubec netusim......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jen na chvilku, za chvíli jedem do Chebu podepsat tu manželskou smlouvu :-D jinak tady u nás zase sněží a za chvíli budou všude závěje :-) no a co se snažilkování týče občas toho svýho nepoznávám včera dopo najednou at´prej nechám furt to beremko a jdu se mu taky věnovat, když prej chci to miminko :-N :-D :-D zítra jedu po delší době do Plzně do školy - musim se do toho zase dostat a dohnat celej minulej semestr, kterej sem nejdřív kvůli práci nestíhala a pak to zas nestíhala dotáhnout - no jn konec flákání a pořádně makat :-D fin - máš toho dost co, chtělo by to trošku zvolnit a min stresu :-S - opatruj se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, dávej na sebe POZOR, mamčo!!!!!!!!!! Brum, tak to budeš mít konečně za sebou, co? Snad už pak bude mít chlap lepší náladu ;-) :-) Tak vidím, že ti chlapi jsou fakt stejní :-D Manža chce teď zkoušet mimi pořád a já začínám mít strach :-N Jsem divná, co? :-D Ale tak nějak nechci dítko na Vánoce, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne :-N S tou školou tě obdivuju. Já už bych to asi nedala. Místo toho se zase učím plést :-D Ale ne, jestli budu těhu, musím se dát do jazyků. Mám na to už jen 3 roky. Snad se mi podaří něco ušetřit a jít do jazykovky. Potřebuju si zopáknout a zdokonalit AJ a NJ. Zatím pa! Jdu vařiť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - nemáš co obdivovat, právě že sem to ted´dost flákala :-p :-N , takže musim pořádně zabrat - víc IP nechci to tu psát, aby se toho zas jedna děsně chytrá paní :-D co mě tady na brms špehuje nechytla :-D s tou smlouvou jsem nakonec i ráda, mám klid a kdyby něco, tak sem z obliga :-D vpodstatě sme si zařídili zúžení majetku do budoucna - tj.když si třeba vezme půjčku o který nevim a pak spadne do dluhů, tak bude rodina z obliga a exekutor by šel jenom po něm (na mě už nemůže) atpod... do budoucna třeba uvažuju o podnikání, tak to samý + výdělky by byly jen moje atd...... výhod to má spoustu a vpodstatě když budeme něco chtít koupit spolu, tak to také v pohodě jde a ostatní práva a povinnosti vyplývající z manželství se tim nemění :-) - ono je to složitější na vysvětlování. jinak se zatim mějte fajn, možná se sem dostanu ještě večer,ale zítra určitě nebudu - dělám si studijní vejlet do Plzně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - když mluvíš o jazycích to bych potřebovala taky, německy sem zapoměla a angličtina taky žádnej zázrak :-D - ale já sem na jazyky dutá, nikdy mi to nešlo, sice se domluvim rukama nohama :-D, ale neni to ono :-p resp. já rozumim jak anglicky, tak německy tj.když se někde mluví nebo slyšim mluvený slovo, já vim o čem je řeč, ale nejsem schopna reagovat a odpovědět - odpovim česky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže super, teď jsem napsala dlouhý příspěvek a spadlo mi to ]-( Tak znova. Brum, tak jestli jsem to správně pochopila, tak ta smlouva prakticky do budoucna řeší vaše případné "průsery" do budoucna ;-) Tak to není až tak špatné :-) Jinak s tím učením tě stejně obdivuju. Já se k tomu snažím dokopat už strašně dlouho, ale pořád mám v hlavě ty nespravedlnosti z VŠ :-( Nemám na to žaludek. Dodnes mám noční můry z matury a ze zkoušek a to jsem vše dala napoprvé bez stresu a učení, tak to nechápu. Celý minulý půlrok se mi zdálo, jak jdu znova k matuře už po jedné maturitě s tím, že mi řekli, že ta matura nebyla zdaleka poslední. Fakt půl roku týden co týden stejný sen. Už mě to fakt ničilo... Jazyky mi problém nedělaly, jen se mi nechtělo učit. Celkově jsem byla na učení líná. Vcelku mi stačilo to, co jsem pochytila v hodinách a sem tam dopsala sešity. Moje učení bylo maximálně to, že jsem si třeba přepsala cvičně sešit a tak mi to uvízlo v hlavě :-N Takže na výzo maximálně trojky a stačilo mi to. Čtverec jsem neměla nikdy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Krasny vecer holky Jsem jak sipkova ruzenka jojo stale unavena a unavena a unavena |-| Nastesti jinak to jde,brisko ma jeste sem tam krece ale uz jsem si na ne pomalu zvykla... Mam fajn clanek,ktery to vysvetluje tak jsem uz i klidnejsi. Vypada to,ze do CR poletim az tak v 5 mesici tehu a pak az udelam autoskolu prece jenom je to ted moc narocne a stresujici,budu rada,kdyz zvladnu vklidu zmenu bydleni a dojizdeni do prace :-) Nastesti mame krasne pocasi sice zima ale slunicko :-) a uz se teplomer trochu umoudril a stoupa nekdy je i pres den kolem 10 :-) je mi lito,ze to jaro se u vas ne a ne objevit :-( ale vite co o to budete radeji az k vam to teploucko prijde :-) ;-) Prstik uz tolik neboli tak jsem celkem ok Manza se o me stara dobre :-) jeste ze ho mam No pujdu domluvit neco kvuli stehovani se sousedama pak sprska a haji beli To vite spim za dva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno a krásný víkend přeji :-) Máme tady sice mírně nasněženo, ale krásně svítí sluníčko, tak snad se to vyčasí a trošku se oteplí. Terka už od sedmi láká ven na "motojku" :-D Tak zatím papa a krááááááásnýýýý víkend :-)
Odpovědět
Kozi ahoj preji krasny den na motojce :-D :-D :-D To je krasne jeeee Dnes po praci jedeme domluvit detily na bydleni a kdyz to pujde jak ma od 22 muzeme bydlet :-) Dzte nam pesti at to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. moc se omlouvam, ale nebyl cas. V praci se to sesypalo. Pracovala jsem do 9 kazdy vecer... :-( Takze jsem vas jeste ani nedocetla. Vcera jsem mela prvni vecer, kdy jsem mohla koukat na telku a nepracobat. manzel je na me nakvaseny, ze pracuji tak moc a nemam na nej cas. :-( Snad se to zlepsi a budu tu s vami zase moct byt. Zatim preji snazilkovani vsem a krasny vikend! :-D FIN:doufm, ze je dobre, opatruj se, nezatezuj se! ;-)
Odpovědět
Sabi hlavne si odpocin a uzijte si s manzilkem vikend!Ja se jdu chystat do prace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, děkuji :-D Jdu se upravit a už vyjíždíme :-D Sluníčko svítí čím dál víc, tak se navlečeme a jdeme ho "hltat" plnými doušky :-D Jen ten sníh se mi tam moc nelíbí :-p Sabi, odpočiň si a šetři se ;-) Krásný víkend!
Odpovědět
zdravím berušky :-) ;-) :-) ;-) :-) taky vám přeji pěkný víkend, tady u nás to na pěkný víkend nevypadá :-| sluníčko asi rezignovalo, o něm není ani vidu ani slechu a od rána sněží, sice drobně, ale padá to. Já jsem včera byla na aerobiku, to byl mazec, nikdy jsem ho necvičila, takže než jsem pochopila kroky, tak už se zase cvičilo něco jiného :-D :-D ale hlavně jsem dnes úplně hotová a to jdeme zítra na fitbox :-) tak snad se svalíky uklidní, no a jak jsem přišla ze cvičení, tak jsem tak pospávala (spršku jsem samo dala :-D ) až do rána a teď musím frčet k plotně :-) zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dekuji mockrat. Tak jsem uklidila, dosla na nakup a naplanovala jednu hodinu. Tedka piji horkou coko a tesim se, ze za 3 hodky prijdou znami na pokec a veceri. Tak mam trosku volno. Fin: at prace rychle utece a vse jde Ok. :-) Kozi: u nas mame takle slunicko a jak to cloveka hnedka nakazi dobrou naladou, ze? ;-) Jita: teda, klobouk dolu nad tvym cvicenim. Ja jdu zitra do posilovny. moje jednou tydne neni moc dobre :-( alelepsi neco nez nic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, tak to nepřežeň ;-) Aerobik je fajn - mě děsně baví a už se těším na příští týden. Včera nebyl. Docela mě mrzí, že až budu těhu, budu s ním muset na chvilku zkončit. Ale asi jen ze začátku. Budu se pak muset poptat, jak to je. Myslím, že aerobik bez toho posilování druhou půlhodinku by nemusel mimi ani uškodit. Vím o cvičitelkách, které jen první 3 měsíce zvolnily a pak pokračovaly téměř až do porodu. Sabi, je to přesně jak píšeš - člověku je hned líp, když vyleze sluníčko. Teď je tady sice pod mrakem, ale sem tam vyleze a je to, jako by mě tahalo za koutky úst a nutilo k úsměvu x-) Já jsem konečně po dvouměsíční změně jídelníčku, tekutin a pohybu zhubla 3 kg. Není to sice moc, ale ani málo :-) Tak snad se ještě něco podaří dostat dolů, než budu těhu :-)
Odpovědět
Ahojky tak uz sedim zachumlana v gauci a jsem spokojena popapana a stastna,protoze domecek je domluveny a pres tyden podepisujeme smlouvu :-) a od soboty se tam budou navazet veci :-) a od 22 oficialne bydlime jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: gratuluji! :-) Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já se vrátila včera večer ze školy, zmrzlá jak psí hovínko :-D jelikož v rychlíku z Plzně se netopilo, navíc sem ještě čekala na vlak v Chebu a kdyz sem vylezla u nás, tak všude spousta sněhu, - 10 a já jen v kabátě :-D jinak sem zjistila, že absolutně nestíhám a stejně nemám šanci to udělat :-| :-D :-D kozi - motojku jo, tak to my spíš sněhule a sáně :-D jinak dneska je u nás nádherně, všude leží čerstvej sníh a svítí krásně sluníško - takže se pudem s Jiříčkem určitě projít a vemem sebou prdelák nebo boby na klouzání - Jirka je v práci, takže kaštany pro zvířátka co se chystáme jim hodit do krmelce budou muset chváli počkat - já si nejsem jistá, kde konkrétně ten krmelec je a nerada bych přešla lesem až do Německa :-D sabi - no vidíš to, když pracuješ hodně tak chlapi prskaj a když pracuješ málo jako momentálně já když nemám práci, tak prskaj taky :-D :-D :-D fin - no super, tak za chvilku budete v novym domečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - p.s. s tou smlouvou si to pochopila přesně ;-)
Odpovědět
Krasny den holciny...ted toho bude moc cele to stehovani a tak asi jeste tyden me tu uvidite a pok nebudu mit internet.Pry ho znovu zapoji do cca 40 dnu coz je strasne moc ale snad se zadari a bude drive.Urco vam napisu jak to bude mozne a snad i od kamaradu abych vam dala vedet jak se se spendlikem mame... V pondeli nas ceka poradna a pak za 14dni nas ceka navsteva pana doktora a uz jen cekame na dopis kdy se dostavit do nemocnice na ultrazvuk(do 12tt) a hned potom jit na NT test do Dublinu abychom vedeli,ze je vse ok....Let do CR jsem zrusila a poletim az v cervnu to bude paty mesic a uz to nebude tak stresujici a zkusim autoskolu :-) Tak to je muj predbezny plan dobudoucna :-D
Odpovědět
Ted jsem umyla hordu nadobi ze vcerejska(vcera jsme byli lini :-N ) Moc jsem vam nenapsala jak to bude s novym domeckem :-) .... Ma dve loznice s vestavenyma skrinema,dve koupelny(prvni je u ledne loznice a ma sprchovy kout,umyvadlo a zachod,druha je na chodbe a ma velike okno do zahrady/zamlzene/ ohromna vana,umyvadlo,zachod,je cela svetla takze moc krasna a nova),jedna loznice je do ulice(tiche)druha na zahradku),obyvak ma kozenou dvojku a kreslo a Krb jupi manzilek je nadseny :-) a krasny obraz nad krbem,je propojeny s kuchyni ale jsou tam i krasne dvere,ze se to da zavrit,No a ma kuchyn x-) ma krasny jidelni stul pro sest lidi,linka je klasika drevena,mame pracku a veeeeelikou lednici s mrazakem(za ten jsem obzvlas rada) a susicku nechci tak nam ji pry vymeni za mycku na nadobi 8-) klasika- mikrovlnka,sporak.... Zahradku pry jeste srovna at je pekne rovna a kyticky si tam muzu bezproblemu vysavit i pred dum(travnik se tam tahne kolem celeho domu)jen vlaste je to takovy dvojdomek,tak stredovou zed mame spolecnou se sousedama ale to neva :-) joooo a i sekacku na travu nam doda :-) No zuzo.... Vypada to na seriozniho pana tak uvidime. A uplne jsem zapomnela kuchyn ma velke okno hned a i soupacky na zahradku :-) Uf to jsem se rozepsala pak urco dodam fota :-)
Odpovědět
taky zdravím :-) brum: u nás je též krásně, nový sníh překryl všechnu tu černou špínu, takže to hned zas vypadá líp a sluníčko do toho, no co víc si přát, že?? Zítra jedu s kámoškou na lyže, tak doufám, že tam bude taky krásně, musím kouknout na webkameru :-) fin: no, ten baráček, co popisuješ, se zdá být fakt pěkný, úplně si to dovedu představit :-) a to je u vás normální, že se takhle pronajímají domy?? A to je i s vybavením, jestli dobře chápu, že?? Ale tak u nás se pronajímají spíše byty a tady i domy. A na jak dlouho máte smlouvu?? My jsme včera byli v hospůdce, já jsem dělala řidiče, byli jsme ve městě, tak mě nic není hahahaha :-D :-) ale stejně bych ještě uvítala pár hodin spánku :-) Dnes nemusím vařit, jupíííííííí, tchýňka nás pozvala na obídek, manža už jel pracovat, má dílnu postavenou u rodičů na zahradě, tak já tam jenom na obídek přijedu :-) ;-) celkem milé :-D kozi: já se zeptám trochu hloupě, ale když jsi těhotná, tak se nemůže cvičit aerobik??? A co když bych třeba náhodou těhu byla??? Musím se přiznat, že po pátku vůbec necítím svaly, ani si nemůžu sednout na záchod :-D :-) :-D jak mě všechno bolí a to bych měla jít dnes na fitbox, ale to jestli se chci postavit zítra na lyže, tak to budu muset dnes vynechat :-) sabi: chlapům se nezavděčíš, viď??? ;-)
Odpovědět
Jito ty mas stesti tad jsem ti chtela psat do IP ze na nas prdis :-D
Odpovědět
Ahoj Jitus :-) jj domecky jsoutu beznejsi k pronajmuti bytu je tu jen hrstka! Nektere maji vybaveni a jine ne ale treba ten baracek co si berou naproti nam znami je jeste vice byvaveny(maji 2x licici stolky a destnik na zahradku,prkno na zehleni,susak,frytak a pod....)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?