Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
kozi: ta je roztomilá v těch bílých šatičkách, ty druhé jsou taky hezké, ale u mě vedou bílé s kytičkama :-)
Odpovědět
kozi: a komu jdete na svatbu?
Odpovědět
brum: to jsi vystihla, aspoň se podíváš mezi lidi, mě by už doma asi hrabalo
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, děkuji. Už jsem posílala fotky i nastávající nevěstě a družička se jí líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - nemáš zač, malá je uplná princeznička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - když mě taky hrabe, neboj se :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš - museli jsme vybírat podle nevěsty a družby. Žení se můj bratranec a zároveň to byl můj svědek a Terinka půjde spolu s jejich malým Davídkem a ten bude černo-bílo-červený, tak ať k sobě ladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - ona je hlavně čertík, co vypadá jak princeznička - klame tělem :-N :-D :-D Brum, to je ta po.raná krize. Už aby to vše zkončilo a bylo vše zase normální, byla práce, penízky... :-(
Odpovědět
nazdárek sluníčka, kde jste????? Šup k pc!!!!!!! :-) Ono se nechce, co?? Když je venku tak krásně, já už jsem doma z práce, teď vařím večeři, protože jeu večer na kosmetiku, tak aby manža nekecal. Začala jsem trošku vyrážet s kamarádkama, tak aby neměl kecy :-) ;-) :-D Včera jsme jeli na nákupy, tak jsem se taky opozila, dnes kosmetika, zítra nehty, ve středu jdeme s holkama, jestli tedy jedna udělá řidičák, tak půjdeme posedět :-) On je totiž zvyklý, že když přijde kolem té 19-20hod domů, tak já jsem doma, když někam jdu nebo něco mám, tak to zatím tak vycházelo, že jsem stejně byla doma dřív než on. Ale musí si zvykat. Fin: tak co doktor?? Vše ok??
Odpovědět
Ahoj tak jsem byla u lekare a mam to potvrzene vzal mi krev,poslechl srdicko i dychani(astma) a zmeril tlak,za 3tydny me chce znovu videt.Papiry do nemocnice vyrizene a snad je to.Jen at se mimisek drzi.Taky mi napsal ze jsem v casnem stadiu tehotenstvi a ze nesmim zvedat nic tezke!To jsem rada ale znamena to,ze musim promluvit se sefem a tim padem to budou vedet uplne vsichni v tom nasem mestecku
Odpovědět
fin: tak ať to klidně vědí, ale opravdu si dávej pozor, buď na sebe opatrná (to slyšíš asi všude, viď) ale ty první měsíce jsou nej.... jak píšeš, aby s mimísek udržel, jéééé já jsem šťatsná, jak kdyby se to týkalo mě :-) večeře je hotová ;-)
Odpovědět
jita no jsem rada jdu se ucit autoskolu jsem unavena ale jen nachvilinku ja jsem rada,ze mi to prejete x-) Byli jsme se jeste jednou kouknout na domecek a koukali co a jak a kam se vleze kocar :-D no klasika ...a pak jsme se jeli predbezne kouknout na postylky a kocarky jake je cena at mame prehled :-) a vime s cim pak mame pocitat ale na to je casu dost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj, celých 9 měsíců, ale si nemysli, ono to uteče :-)
Odpovědět
jita asi jo :-N
Odpovědět
Tak já už su taky zpátky. Rehabkám se nevyhnu, mám ty záda fakt špatný :-( až pak začnem s bylinkama a mojžíškou ;-)
Odpovědět
Uf ted me vylekali od doktora jeje Doktor mi rikal,ze kdyby bylo zle z krve,ze mi zavolaji a ono najednou telefon od doktora!Ja vim vim krev by neudelali tak rychle ja vim ale v tu chvili me to nenapadlo. Tak se mi srdicko rozjelo jeje Nastesti me chtela jedna sestra informovat a domluvit schuzku do poradny co a jak jist a o nemocnici a testech a pod...... no uf tak mam domluveny termin na pristi pondeli :-)
Odpovědět
fin... a jak to tak rychle potvrdil,kdyz nemas vysledky krev testu, ani v CR ti to tak rychle nereknou :-. a co baracek, nadseny? velkej? se zahradkou 8-) , urcite uz vite kam date postylku, vid :-D
Odpovědět
Zdravím vás holky! Dnes jsem totálně mimo, něco na mě leze, mám v krku minimálně dva knedlíky a není mi moc dobře. Takže si jdu už lehnout, zítra ráno musím na jeden pohovor, tak ať to aspoň trošku vyležím. Mějte se krásně a zítra zase napíšu...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, ty to tak slusi! Jsem take rada, ze nic zavazneho se z nemoci nestalo. Tak pozor na cinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeste rychle vsechny zdravim. Zase jsme si vas docetla. To vite, prave jsme prikracela domu. Ve skole super, rida nakonec podporil me a ne zaky!!!! Je to dobry. Fin: super zpravy, tak at to jde i nadale a dobre zpravy se nam jenom hemzi. Jita: ja jdu varit vecu take, mame to dneska jednoduche testoviny s pestem a rajcatky. na vic se po praci nevzmuzu. No jo, jinak se pro densek loucim. :-)
Odpovědět
kkk z moci jasne ze krev co bude hotova za 5dni bude uz uplne :-) potvrzene. Jsou to 2loznice obyvak,kuchyn prostorna a slunicko sviti na cely domecek:-) tak pekne se to kolem toci :-) Zahradka celkem jde... a mista dost :-) postylku jsem si uz dnes dve okoukla jedna je takova houpajici/jezdici jako dvyz do ni strkas paradni ale asi je jen na ty mensi a pak klasika ale asi to se bude chtit podivat i jinde kde je vetsi vyber.Ve kterem meste jsi a nejake rady? Spala jsem cele odpoledne |-| bylo mi trochu soufl unavena a vite co je divne,ze uz od patku moc nejim a to jsem to ani nevedela a ted se mi taky nechce jak je to mozne?Zeby podvedomi?Ci nechut? Kozimurko mala je krasny nasla jsem si albicko na konikovi :-) a jak se ma moje jesterka?Jsem ji mirne zazdila posledni dny ale uz jsem tu a prala bych si slyset nejake novinky o prdolce,hlavne at uz je ji dobre ;-) ;-) ;-) V satickach vypada uzasne je krasna a moc! Red at je ti lepe,preji uspesny pohovor,zkus teplou vodu se soli kloktat to snad zabere!!! Sabi a co ty a deticky?Hlavne co reditel?Jak to dopadlo? JIto,sabi no holky nakazte se ja nechci byt samotinka
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: dekuji, jen na me poradne plivni ten bacil... :-) Red: taky vse nej na pohovor.Ja zase nedam dopustit na med. Lzicku pred spanim a je to. ;-)
Odpovědět
jééé, krásné ráno berušky moje, já jsem si myslela, kolik toho nebudu muset po ránu dočítat.... ale ono to přijde, že???? :-) :-) omca: ty máš vše tak nastudované, já se v tom neorientuji, co je to ta mojžíšovka??? Už jsem o tom několikrát slyšela, ale podstatu neznám :-) red: já navštívila lékárnu včera a zásobovala jsem se, když mě bolí v krku a je to v začátku, tak si kupuji Strepsils - to určitě znáš a tyhle bonbony mě dost pomáhají a když mě v krku bolí víc, tak mám vyzkoušený Stopangin-to je sprej do krku, když jsem chodila s kámoškou pařit, tak mě jednou začalo ve středu bolet v krku a aby naše jízda nebyla ohrožená :-D , tak mi tohle přinesla, já jsem krk sprejovala, dva dny a v pátek jsem šla vesele pařit :-D takže to mohu jen doporučit :-) sabi: tak říďa se nakonec pochlapil, to je dobře :-) tak mezi námi, ono by to bylo celkem na prd, kdyby nestál za vlastníma já jsem taky vařila jen rychlovku, nějak jsem neměla moc času, vařila jsem špagety po uhlířsku, taky mňamka :-) fin: tak to bude opravdu pěkný baráček, slíbíš nám foto??
Odpovědět
tak to je husté http://zdravi.idnes.cz/za-neplodnost-...
Odpovědět
jita: mojžíšovka (podle autorky Ludmily Mojžíšové) je rehabilitační cvičení na zpevnění svalů pánevního dna a srovnání kostrče, beder a s tím všeho, co je v podbřišku. Právěže většina holek dneska má ze sezení u PC (co mi to jen připomíná :-D ) křivá záda a tímpádem i svaly kolem nich a to může tlačit na ženské orgány a způsobit neplodnost. Navíc i kdybych po narovnání neotěhu, tak benefity stejně jsou - nebudou mě bolet záda, měla by se mi srovnat bolestivá MS, může to mít vliv i na zažívání, atd. a co se toho článku týče - hezká reklama na umělé oplodnění. Ano, spousta mužů má problém se spermiem, ale dá se celkem hodně zvýšit vhodnou stravou, vitamínama nebo bylinkama. Ono taky u toho samotného odběru hraje roli strašně moc věcí - stačí mít týden předem rýmičku a už jsou výsledky úplně jinde, než bez rýmičky. ;-)
Odpovědět
fin... z Waterfordu)))))), jo rady, jaky by jsi chtela? Tak tu houpaci postylku, neeee, kupte poradnou drevenou, no budes toho potrebovat hodne, hlavne penizky :-D , ono se to nezda, ale je to tak, pleny, chuvicku ,kocar, obleceni atd. no napis co by jsi chtela vedet, jinak co ja si pamatuju, tak prvni navstevu v nemocnici budes mit az tak 3 mesic,pokud nebudes mit nejake komplikace, a hlavne jez, to neni dobry nejist, z neceho musi brat zivyny a ty taky budes potrebovat energii))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, rady ohledně postýlky - nekupuj ty s lištama proti okousání - je to na nic. Všechny praskají a hrozí tam větší ublížení než když by prcek okousával postýlku ;-) Kočárek si kup hlavně takový, ať ti do něj dítko vleze co nejdéle - ať má délku alespoň těch 80cm ;-) A ať se houpe - pak by ti to houpání chybělo ;-) A koukej pořádně na materiály, ptej se na stálobarevnost a na záruku při ztrátě barvy - na to jsem já narazila. Nad postýlku nebesa super ze začátku, pak zjistíš, že to po čase dítě stahuje a byly to zbytečně vyhozené peníze navíc ;-) Jestli teda mohu radit. Povlečení ti stačí ze začátku jen dvoje ;-) i s mantinely a 2 zavinovačky. Peřinky do kočárku, pokuď má tu vrchní nepromokavou přikrývku, jsou zbytečné - lepší je dát dospod zavinovačku a přikrýt dekou. A jestli můžu poradit, tak aby sis v postýlce nezničila hned matraci, tak jsem pod potah používala jednorázové přebalovací podložky (používám dodnes, kdyby se stala nehoda) a nemůžu si je vynachválit ;-). To je tak, co mě teď napadá ;-) A přebalovací pult je hodně užitečná věc a chůvička - ale tu, jestli ji budete kupovat, kupte s více jak dvěma frekvencemi, ať neposloucháte druhé děti, skvělé jsou od firmy Brondi ;-) Děkuji za optání na Ještěrku :-) Už včera odpoledne jí bylo dobře, takže řádí jako ďáblík, ale je hodná. Včera tady měla kamaráda Davídka, pak dohodím fotečky, ať se taky zasmějete - objali se a v objetí chodili po celém obýváku, padali, sedali si tak a zvedali se - vypadali jako dva podnapilí vracející se podpírajícíc se z hospody :-D :-D :-D A nezazdila si ji, prostě jsi teď měla nádherné starosti ;-) Omca, nad tím cvičením jsem taky uvažovala - cvičili to tady vedle v městečku, protože jsem měla strach, že bude problém. Z gyndy tam posílali hodně holek. Tak držím palec, ať to pomůže. Ono je to někdy víc o psychice, než o té fyzické schránce. Příroda někdy dokáže divy tam, kde by lékaři nevěřili ;-) Takže tfuj tfuj tfuj!!!! Ať k tobě brzy dorazí těhubacily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem - dobré ráno snažilky, těhulko a maminky!!!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já tady z toho dítěte učurkávám :-D Má si uklidit, tak tady běhá a pokřikuje: "mušim ukižet, utikam" a zdrhá do kuchyně :-D :-D :-D a pak jí něco řekněte :-D
Odpovědět
kozi: no vidíš... moje gyndr sice vykřikuje - jiný kraj, jiný mrav (pozastavovala se nad tím, jaktože jsem nebyla dlouho na preventivce u obvoďáka), ale když dojde na řešení, tak místo na mojžíšku mě pošle do nemocnice na invazivní vyšetření ]-( já upřímně doufám, že to vyjde a do té nemocnice nebudu muset =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?