Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Bananova babovka 25 dkg mletého cukru + 4 žloutky ušlehat 25 dkg rozpuštěnýho másla nebo hery 25 dkg polohrubé mouky, prášek do pečiva 25 dkg rozmačkanýho banánu (2ks) + 4 bílky - sníh
Odpovědět
Ahhhoj! Dnesni den byl ponekud divny....cely den jsem v praci litala na zachod jaky jsem mela prujem a to jsem jedla stejne jako manza,takze nechapu :-| jemu nic nebylo MS stale nic,docela jsem se pristihla jak v duchu povidam sama se sebou o tom jak bylo,kdyby byl mimisek ale i jak si povidam s brichem jeste nene U me to asi vazne musi prijit tak abych byla v soku a vstrebala to.Zatim je to mirne opozdeni tak se uvidi ale to vite uz me nebavi litat kazdou noc a kontrolovat jo ci ne :-| Jsem vam uplne zapomnela rict,ze se moji kamaradce narodila krasna holcicka :-N a dnes jsem videla jeji fotecku a je opravdu krasna.Vubec neni pomackana a oblicejicek ma jednabasen x-) x-) x-) Kozi jak pises o male je uzasne a vzdy me to nakopne.S tim,ze jste nemocne mi je lito :-( snad se to brzy vycasi a bude vam lepe. Brum a Jita holky preji Vam at se to doma vyresi a hlavne at si panove ujasni v hlave co chteji ale popravde at pak neni pozde a nezapomente,ze chlapum se dotoho nikdy nechce!Kozi to patri tobe! Jinak maminkam blahopreji k pridani materske!!
Odpovědět
Profilova fotka
vecer devcata. To byl v praci zase den. Decka jsou vice a vice drzi! Mela jsem asi hodinovy telefonat s jednou maminkou ohledne jejiho ditete... Nastesti tento rodic je na me strane.. :-) Fin: ze by mimi? Delala jsi test? Jinak ja mazu planovat hodiny. ;-)
Odpovědět
sabi nene testik nechavam na tyden az dva,chci pockat at pak nejsem zklamana
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, fin tohle neřešim však on by rád jen momentálně když sem ted´bez práce by nebyl zrovna ten pravej čas, ale tak do 5 let určitě, pak už budu na mimi moc stará já :-D :-D :-D a banán sem zrovna slupla celej, to je škoda ho cpát do buchty, né :-) :-D
Odpovědět
brum to by jsi se divila jaka je to mnamka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ahooooooj!!!!!!!!!!!!!! Víš, mám takového tucha, že to bude mimísek :-D Tak držím palec ;-) A jsem ráda, že tě s Terkou "nakopáváme", budu se snažit ještě více :-D Manža je taky nemocný...Umírá na rýmu :-N :-D Takže možná i zde je trochu zakopaný pes, ale zrovna dnes skončila MS, tak ho budu večer "uzdravovat" :-D :-D :-D Sabi, obdivuji tě. Dneska jsem ráda, že se nezdařily přijímačky na Pajdák a že jsem neposlechla jednu skvělou profesorku z VŠB, která mi nabízela, že mi zařídí přijetí na Pajdák alespoň v době, kdy jsem se rozhodla odejít z VŠB. Já bych ty děcka asi psychicky nedala - zavřeli by mě za fyzické tresty :-N :-D Když to kolem sebe vidím, jací jsou to dnes fracci a jak je v tom kolikrát rodiče podporují, fackovala bych jak je, tak jejich slavné rodiče ]-( Fakt nechápu, jak pak můžou být na takové klacky pyšní... 8-( Kecala jsem i s říďou z naší střední - ještě v době, kdy jsem chodila na výšku a říkal, že je to děs, že jsme byli snad poslední ze slušných ročníku a když jsem se byla na škole podívat, tak jsem pochopila, o čem mluví. Děcka absolutně ignorují přítomnost profesora ve třídě a dělají si volnou zábavu... Brum, doporučuji manžu chytit nohama kolem pasu a nakonec prohlásit "ups" :-D :-D :-D Ono je to těžké - kdy ten pravý čas bude? V době, kdy si tu práci najdeš, chvilku odpracuješ a pak jim oznámíš, že jdeš na mateřskou? Myslím, že teď je v podstatě dobrý čas. Každopádně bys brala od začátku 7600,-, což je víc než podpora a i když budeš muset mít 4letou variantu, tak není problém dát ve 3.letech dítě do školky a jít pracovat na plný úvazek - jediné, co se stane, že příjdeš o rodičák a budeš mít výplaty ;-) Fin, Brum, já nechávám banán do bábovky, protože vím, jaká je to mňamka :-D Fakt to za to stojí. Kdysi jsme jí pekly s mamčou, než jsme úspěšně ztratily recept :-N Takže dnes už to kašlu, ale zítra bude bábovka :-D
Odpovědět
Kozi mas recht hned bych si dala ale musim byt ted hodna a na buchty se vykaslat....s tim mimiskem bych rekla a je to tu uz bylo na case ale tak me to desi ze jeste rikam nene Uz ale ted vim,ze kdyz budu budu vydesena ale stastna a kdyz ne budu smutna ale taky jeste rada....ja to nedokazu napsat jak to citim ale snad me chapete.
Odpovědět
Kozimurko ted jsem si prohlizela zase tve albicko a musim rict,co me zarazilo,ze jste meli usi na stran.usi jeje ja si je tak prala ale ze pry je to divny jojo Jsem nejaka taka utrapena a nevim cim to asi nejaky splin :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, slunicko, co te trapi? :-( Vim, co tim vsim myslis, ale ono to nejak dopadne. nejhorsi je nevedeni.... ;-) At tak nebo tak, my tu sjme pro tebe! :-D
Odpovědět
Sabi ja nevim asi nejaky zmatek,se omlouvam dnes nejsem ja ani nevim co nejsem jeje to teda jsem....
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já vim a věřim, jen se přiznám, že sem líná tu mnamku patlat :-D :-D kozi - no právě, kdy ten čas bude :-| ale je fakt, že pozor si teda nějak moc nedáváme :-D a měla bych do porodu stejně nulu :-N no uvidíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
brum jojo ale s tim se tak nenapatlas ;-) hele jednou az bude chut pect mas recept ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: vubec se neomlouvej! Hezky si odpocin, relaxuj s knizkou ci pred televizi a zitra bude usmevavejsi den!
Odpovědět
sabi jj jdu haji pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tady - zrovna jsem dražila, tak jsem nemohla kecat. Vydražila jsem tyto šatičky: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=... za 173,- i s poštovným :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, chápu, jak se asi cítíš... Já toto prožívala, když jsme se "snažílkovali" před třema rokama. Na jedné straně jsme doufali, že budu těhotná hned, na druhé straně jsem doufala, že to ještě počká, třeba po svatbě...po přestavbě... Tělíčko samo pozná, kdy bude ten správný čas a mimi taky. Musíme si říkat, že to tak mělo a má být, ať bude testík pozitivní, nebo ne... Tak nějak věřím, že všechno má svůj čas a nemá se na nic tlačit. Držím pěstičky, ať vše vyjde tak, jak si ty sama přeješ. Vím, že v tom teď máš možná trošku zmatek, ale ono to všechno příjde... Ty myslíš Štramberské uši? My jsme je dostali od pratety MM - jsou domácí a pečené pod Štramberskou Trúbou ;-) Brum, právě... Kdybychom u všeho čekali na správný čas, tak kam se dostaneme... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - ty šatičky jsou krásný; jinak koukám na olympiádu, vypadá to že budeme mít další medaili :-) a je fakt, že vše má svůj čas a až příde čas na mimi, tak tu bude :-) ono to chce asi moc neřešit, s Jiříkem to přišlo ani sem nevěděla jak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, děkuji :-) Já už raději nekoukám, dívám se na Hause :-D Přesně, až příjde čas, mimi příjde ;-)
Odpovědět
Holky, koukaly jste na tu štafetu? To bylo vzrůšo ]-( ale máme bronz, paráda :-D no a info související s našim tématkem - v pondělí jdu k fyzioterapeutce (žákyni přímo paní Mojžíšové) na konzultačku a domluvíme mi rehabky. A třeba se to stihne vyřešit ještě před tou laparkou...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo máme bronz 8-) - taky Vám tak blbnul obraz, jeli do finiše a já to pořádně neviděla :-N omca - držim palec na pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, jen ten konec a výpadky byly o ničem :-N To byly nervičky, ale máme to doma :-D
Odpovědět
brum: neviděl to nikdo ]-( prostě jim vypadlo vysílání... ale byly to nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi -- jo tak to jo, sem ráda, že závada nebyla jen na mém příjmači :-D :-D - jaksi předtim nám nešla česká televize normálně, ale jen přes satelit. Jirka má noční a byl tu švagr, že mu to prej nestih říct a jestli se může na to mrknout, tak se tu kolem osmý hrabal přes hodinu v televizi - tak už sem chtěla nadávat co nám to tam zkazil :-N :-D :-D
Odpovědět
to jsou nervy, nemám ráda čekání ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, tak se mějte fajn, já jdu chrupkat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukala jsme na stafety, super bronz je doma! Tedka jede Sablikova, nemam na to nervy, moc to prozivam, a tak misto koukani pisu. Snad ji to holcine vyjde! Jenom slysim komentatora.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme na ni mrkla. " kola doconce a vede....
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata Sáblíková má druhý zlato, super 8-) teda takhle se do tý postele vážně nedostanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A mame zlato!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?