Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
fin: to ti věřím, dát si takový záhul, to by mě taky skolilo no a co, když chceš jít v tepláčkách, tak proč nee??? Vždyť v nich chodí i celebrity :-) ;-) ;-) a určitě máš nějaké pěkné slušivé, ne?? ;-) mě to kolikrát taky štve to věčné vymýšlení, co na sebe, přeci jen se snažím oblíkat hezky, jako žena, přitom mám raději spotrovní oblečení, jestli mi rozumíš ;-)
Odpovědět
jita jj rozumim nakonec mam ty kalhoty :-D pa mazu do prace
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte při středě - zástrčkovém dni - tak se koukejte snažit :-D :-D :-D red - díky, nevim jak je to přesně - jen vim, že mi nic nedaj :-p navíc nedostanu ani sociálku, jelikož manžel dle našeho státu vydělává údajně dost ]-( (což přeloženo jejich řečí znamená, že má-li min. 15 hrubýho tak to stačí pro 3 členou rodinu :-|) v lednu jsem měla aspon brigádku, no nic dneska zas budu žhavit dráty, tak snad to k něčemu bude :-) fin - se ti nedivim, já si dát posilku jako ty včera, tak mě to zabije :-N :-D
Odpovědět
fin: tak se měj, jdu taky robit
Odpovědět
brum: já chtěla dělat středu včera, ale nevyšlo to, ale počkej, dnes je úterý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, já právě nemám žádné jiné problémy, než žaludeční a jen občas. Není mi zle celý den, ale většinou buď ráno, nebo pak večer. Ale já bych se ani nedivila, kdyby to byly nervičky... To víš, blíží se jaro, na zahradě plno práce, do toho narozeniny, dortíky... Pořád něco... Snažím se to nepřipouštět, ale mozek na mě možná vyzrál... Nevím... Uvidíme, co se z toho vyklube. Red, to víš, že si k doktorovi zajdu ;-) Jen ještě chvilku počkám. Začíná to být trošku lepší, tak snad bude lépe. Jita, jj, nevěra je takové nepěkné téma. Hodně z té doby ve mě zůstalo a nevěřím už na 100% :-( Tak tady to vypadá na sluníčko, ale těžko říct, co z toho vyleze. Jsme v kotlině, tak kolikrát okolo sluníčko svítí a tady je pod mrakem - nebo spíš pod dýmem :-N Táhne se k nám vše z Paskova a Ostravy a sedne to tady... Terka dnes přišla vysmátá jak sluníčko v 6.30 do ložnice, věci už měla v obýváku (nočník a čajík) a jen hlásila: "Mami, deme" :-D a pak hned "Ktečka, s kalhotkama" Takže mě nechala 2 hoďky pospat a koukala na Krtečka a pěkně si hrála. Jen mě vzbudila, že kakala, ať jí utřu dupku :-) No nemáme zlaté dítě? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no vidíš to, jak už potřebuju práci - už ani nevim jestli je středa nebo úterý kozi - máte zlatý dítě. Jiřík je taky naučenej, že jak neni Jirka doma, tak si hezky pustí televizi, vezme si s nídani a nechá mě ještě chvilku chrupkat - což nejde když je Jirka doma, jelikož ten mě hned vyhazuje z postele :-D :-D
Odpovědět
Tak jsme zpátky z obchodu a půjdu si dát kafe s babičkou. ;-) kozi: téééda, tak to máš fakt zlaté dítě. ;-) Fakt mě to pobavilo, jak jsi napsala ten ranní průběh, že si sama přišla říct, že už je vykakaná a že chce Krtečka. Moc hezké a roztomilé. :-) brum: ty to máš taky dobře zařízené, že když je manžel pryč, tak tě malý Jiřík nechá ještě chvíli vyspat. x-) Jen tak dál... ;-) jita: to taky znám, že se mi pletou dny, ale teď, když mám na každý den něco naplánovaného, tak aspoň vím, kterého je a co přesně za den. Jsem se nejdříve zděsila, že jsem si nějak nevšimla, že včera bylo úterý, ale pak jsem si všimla, že jsi ten den přeskočila ty. :-N A co se nevěry týče, tak mám taky zkušenost z bývalého vztahu, podváděl mě na každém rohu a já kvůli toho mám problém pořádně věřit i svému chlopkovi. Jako důvěra tam je, ale ne na 100%, protože vím, že mi občas zalže. Jenže to dělá většina chlapů a co si budeme povídat, pokud chlap lže, tak ženská to prostě pozná a nějakým způsobem se pravdy dopídí. Navíc já a i Martin jsme oba žárliví, takže si nemáme jeden druhému kolikrát co vyčítat. ;-) On ví, že já bych nepodvedla a že pro mě je nevěra důvodem k rozchodu, tak snad by nic takového neudělal. Doufám, že ne, ale ruku do ohně bych nedala - to bych neudělala u žádného chlapa. Jak říkám, i když věřím - doufám, že ten můj by mi nezahnul, tak vím, jaké mrchy některé ženské dokážou být a když chtějí, tak svého dosáhnou a to je kolikrát možná ještě horší. No, ale nebudeme si kazit dnešní den hned po ránu. Vezmeme to tak, že každá máme svého "prince", některé z vás i děťátko a že je nám s těmi našimi zlatíčky hezky a o tom to je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - ten den sem přeskočila já, jinak normálně chodí Jiřk do školky, jen ted vkvůli tý jeho nemoci co měl minulej tejden, zůstáváme pro jistotu ještě tenhle tejden doma a zítra jdeme ráno k doktorce - bude mu bárt krev :-S jinak s nevěrou souhlasim a ruku do ohně bych nedala za nikoho včetně sebe :-D a o tom zda by byla nevěra důvodem rozchodu, už nemůžu říct 100 % ano a 100% ne, jelikož už mám dítě - ještě před 10 lety bych řekla rezolutně , že rozchod, dnes říkám že podle situace :-N jinak Jirku miluju a i když mě občas štve tak bych ho nevyměnila, ale kdo ví co bude třeba za 5, za 10 let a třeba takovej ten bratranec z plesu, čertvě rozvedenej, moc pěknej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
koz: to tedy máte zlaté dítě, takhle škovná :-) red. já vím, že je dnes úterý a včera bylo pondělí já jsem psala, že jsem chtěla dělat středu, jak se říká to pořekadlo "středa, je ho ...." a to že je úterý jsem psala pro brum :-)
Odpovědět
jita: jejda, tak to se omlouvám, jsem to nějak nepochopila, že je to určeno brum. :-. Prostě celá já, než mi něco dojde, tak to chvíli trvá. Ale to pořekadlo se středou taky znám... :-) brum: jo jo, to chápu, že když už je mají dva lidi dítě, tak nevěra se pak řeší jinak. Ono k nevěře může dojít různě, záleží na situaci, ale nechci tím nijak obhajovat lidi, kteří podvádějí, to nee. Ale souhlasím s Tebou, že záleží na situaci. A svého Martina bych taky nevyměnila. Někdy bych ho sice přizabila, ale to on mně možná občas taky, haha, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem si ho našla. U nás je to taková ta láska přes internet (on byl v té době v USA a já tady v ČR a pak jsem letěla za ním), která má happy end v podobě svatby (teda snad se něco nezmění, ale zatím to tak nevypadá). I když je v poslední době dost protivný (bolí ho zub a nikde ho nechtějí vzít a navíc se učít na autoškolu), tak věřím, že až bude všechno zase hotové, tak to bude zase zlatíčko. :-)
Odpovědět
réd: to je v pohodě, nejsem chytlavka ani urážllivka ;-) ;-) jéé, to je ale romantické - láska přes internet, to bych nevěřila, že je to možné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky tak já se zatim loučim, jdu vařit španátový šneky z listovýho těsta a pak ještě zkusim něco obvolat kvůli práci a vůbec musim taky něco dělat a né furt tady drbat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak jsem byla dopoledne uklidit v mateřském centru, pak honem nakoupit, navařit a dát Terince napapat a uložit ji do postýlky :-) Je to zlato a to má ještě pořád rýmečku... Teď jdu něco dělat, ať můžeme odpoledne ven. Tady je náááádherně x-) x-) x-) Svítí sluníčko a je skoro 14 st.!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - teda máte jaro :-) tady je hnusně, že se mi nechce nic dělat, nejradši bych zalezla někam do nory :-p :-D malej si zalez do pokojíku na půdu a vůbec o něm nevim, budu ho muset nahnat na oběd -jak si si pomalu zvykám, že už je větší a maminka ho už zas tak nezajímá, občas chce bejt sám a jen si tak stříhat sudoka :-) a já bych ráda, aby byl ještě víc samostatnější, když už pude do tý školy jinak zas mi přišli další dvě zamítavý nabídky a telefony - ach jo ;-(
Odpovědět
kozi: jo jo, u nás je taky nádherně. Svítí sluníčko a člověk má hned lepší náladu. Prostě jaro už se k nám blíží a to je moc dobře. 8-) brum: bobku, tak to je mi líto. Snad už se brzy něco naskytne, aby člověk neměl pocit, že je zbytečný. Já se tak aspoň cítím, když třeba nemůžu něco najít nebo když na pohovoru zjistím, že mi tam něco nesedí (např. už zmiňovaný ŽL). Takže tedy držím pěsti, ať už něco konečně najdeme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, to mě mrzí. Držím palec, ať už se něco objeví ;-) Red, jo jo, jaro už tady brzy bude :-)
Odpovědět
Zdravim mam pauzicku tak jen zdravim a mazu zase do prace :-) prectu si vas pozdeji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte - tak sem před chvíli musela vysvětlovat Jiříkovi nespravedlnosti světa :-| byla u nás jeho sestřenka a jak už sem psala v tématu o tchýních, tak stejně jak Jirkovo rodiče dělali rozdíly mezi jím a bratrem a vpodstětě dodnes my sme ti nejhorší a Honzíček s rodinkou nejlepší, při tom nebejt Jirky, tak jim spadne barák na hlavu atpod.. ale to je na jinou diskuzi, tak stejně začínaj dělat rozdíly i mezi dětma ]-( takže u nás si krásně hráli - zajímavý že u nás vždycky a vpodsatě nezloběj, kdežto nahoře řáděj jak draci no proč asi :-D :-D- rozkrámovali hračky, přišel tchán pro malou a že jdou nahoru, tak říkám že si to snad nejdřív společně uklidí, když to společně vykrámovali no nakonec to dopadlo tak, že si malou odnes, s tim, že Jiřík si hraje a neuklízí :-N přitom ona na to taky nesáhla :-N a Jiřík začal řvát jak tur, že zase na to uklízení zůstal sám a ona nemusí :-N :-( tak sem ho tu uklidnovala s tim, že mu s tim úklidem pomůžu, no ale ani trochu se mi ten přístup nelíbí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, to je smutné, když se do toho tahají děti. To Terka si moc rodiny MM neužívá, kdežto u švagrové a Terčiných bratranců jsou pořád. Myslím, že jí to jednou bude fuk. Možná jí to jednou vysvětlovat budu muset, ale hlavní je, že má tady babičku a dědu, kteří jí milují a věnují se jí. Pak si myslím, že jí vynahradí i ty, co za ní nejezdí.
Odpovědět
ahojky holky, jos prací je to fakt špatné, vůbec vám to nezávidím, red a máš aspoň nějakou brigádku nebo to taky nic nikde není??? Ty brigády vyplňují asi spíš studenti, což? Já kdybych neměla práci, tak nevím kde bych taky co hledala. Ve Strakonicích jsou nějaké firmy, ale ty spíš propouštěly. Holky já musím jít, tohle je už se mi dnes stalo jednou, že jsem vám začala psát a musela jsem skončit.
Odpovědět
jita: no právě že ani brigádu nemám. Zítra jdu na pracák, kde mi s největší pravděpodobností slečinka - zprostředkovatelka řekne, že pro mě nic nemá. Prostě masakr, už mě to fakt začíná deptat... :-(
Odpovědět
Krasny podvecer :-) Si predstavte......Irsko.....a..... snezi.....zase des :-| to je tu neuveritelne a vytaci to jeje Jinak se mam uzasne,mela jsem uzasnou vecu jeje a dala bych si i nasup :-N ale nezbylo hihi Ted semanza tak divne smeje jeje jsem mu rikala,ze Ms nedosla a on ma takovy divny usmev ale hned jsem ho postavila nohama na zem :-N a ze at se moc netesi,ze urco MS prijde.
Odpovědět
fin: no, tak to jsem ráda, že u nás už nesněží a snad už ani nebude. Co se Tvého manžy týče, tak se asi těší na mimi a byl by rád, kdyby se zadařilo, ne? Tak třeba to tak bude. Zkoušela sis už těhu test? Vím, že nejsou stoprocentní, ale zkusit se to může... ;-)
Odpovědět
red no to vis ze by mel radost ;-) uz na Silvestra mi rekl ze uz je pozde :-N no s testem pockam min tyden az dva at se moc netesim a uvidim ale jeste je caaaaasu jeje snad to dostanu a pristi mesic klidne uz nemusi dorazit :-N ja vim jsem cvok hihi
Odpovědět
No nejak tu nejste tak se loucim a jdu haji papa
Odpovědět
Profilova fotka
fin a proč bys měla bejt cvok :-D - my byli nakonec trošku zklamaní, že nakonec po tý vyvolávačce dorazila - kruciš mám to ted´tak rozházený ten cyklus a předtim žádný problémy nebyly, sem vysadila (a to sem brala dýl než ted´) a Jiřík se hned poved :-) red - však ono se něco najde, věř tomu - já věřim, abych se nezbláznila :-D dokonce sem si začala trochu opakovat účetnictví :-N
Odpovědět
nazdárek berušky moje, já jsem včera dostala pěknou ránu, od manži, tak nějak z něho vypadlo, že by radši s mimískem ještě počkal, do léta nebo na podzim, koukala jsem jak vyvoraná myš, protože na vysazení HA jsme se shodli, to že už si nebudeme dávat pozor taky vyšlo dle mého názoru společně, no ale potom co mi včera řekl, mi bylo do breku, ale chápu a nemůžu ho nutim, protože on nás bude živit a mít na krku. Prý když jsem o tomto tématu začala, tak mi neuměl říct "ne, ještě počkáme" abych se prý nezlobila......................... asi jsem z toh začala pěkně blbnout a možná ho vylekala......................... no přeji krásný den, nad Lotyšskem vedeme 2:0
Odpovědět
a sotva jsem to dopsala, dostali jsme gól 2:1
Odpovědět
Krasne rano! Dnes jsem spala zase divne jeje do jedne jako mimi a pak od jedne jsem si zacala povidat s manzou(to jeho nadseni :-N ) a pak uz jsem vlastne nespala ale citim se ok. Jita a tak se ted budete chranit??Nebo stale to bude tak nejak ale klidnejsi?A rekl proc chce pockat???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?