Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náladu mám dneska pod psa :-( Terka má zas od včerejška rýmu :-( Od zoubků, ale i tak. Teď někdy se nám má ozvat doktorka s očkováním, tak snad to bude do té doby v pořádku. Takže asi budeme muset zrušit dnešní cvičení a vůbec program tento týden - návštěvu kámarádek s dětmi a ve čtvrtek centrum :-( To je fakt nanic... |-|
Odpovědět
AHojky!!! Kozi co brisko?Snad se malinke ulevi,radeji dnes zustante v teple at se mala da rychle doporadku a hodne tepleho cajika.
Odpovědět
Dneska jsem vstavala ztezka(svlaiky pekne boli)ale neni to tak zle ;-) jdu na hodku a pul do prace a pak se zajdu protahnou a ukazu se tu.Jeste odpoledne mam v planu saunu a plavani ale nevim nevim...celou noc jsem mela MS krece v podbrisku ale MS se nedostavila,no taky ma cas do zitrka. Jito kdepak jsi kopretinko? Kozi co dnes varis?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ona není nemocná. Vždycky dostane šílenou rýmu, když jí lezou zoubky :-( Jen nechci nikam chodit, protože je v tu chvíli šíleně náchylná na bacily, tak ať jí nějaký nebací :-( Bříško zatím nebolí a nevolnosti ustoupily, doufám, že bude líp... Dneska bude smažený hermelín a Terka bude mít smažený sýr. :-) A zelňačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, my šli včera spát už po 2.třetině, ten hokej stál za nic odzačáítku, takže i manža si šel radši lehnout, že vstával dneska do práce - prej se na to nedalo koukat :-D se Slovákama byl ten hokej krásnej, ale tohle :-p takže mě nepřekvapuje, že sme to projeli :-| sabi - s tou rodinou to zamrzí, a přesně jak píše kozi, dostala sem vyvolávačku těhotná nejsem a mamča mi to jako zdrav.sestra vysvětlovala jak to funguje - že když ti tohle píchnou a seš těhotná (že by to třeba doktor nepoznal), tak to to těhotenství ještě upevní a když nejseš tak dostaneš tu MS - jinak se tahle injekce prej používá i na vyvolání potratu - jenže musí jich být trochu víc - tak z toho mám jen takovej divnej pocit, jestli tam náhodou fakt něco doktor nepřehlíd - ale vypadá,že ne, že si na to budeme muset počkat - jen jak sem to dostala tak Jirka, že prej smůla, že už druhý nebude a jak už je starej atrdt. - no fakt někdy bych ho nejradši něčim praštila - třeba by se u rozsvítilo :-D :-D jinak k obědu dělám dneska kuře se špagetama a za chvilku musim oběhat pár věcí - Jitrka dneska nejel do práce svym autem, ale s někym se svezl - tak to asi objedu a pak si plánuju kromě zas volání na nabídky si osvěžit účetnictví - což teda fakt nevim :-N :-D
Odpovědět
zdravím ženštiny :-) ;-) já vím, že to flákám, ale ne schvalně :-) včera jsem zakázala manžovi odpoledne pracovat, když bylo tak krásně, tak mě vyvezl na výlet, jeli jsme se podívat na hory, nadýchali jsme se čerstvého vzdoušku, pak jsme cestou nakoupili, kolem 18 jsme byli doma, manža připravil večeři (ryclou, ale aspoň něco) a pak jsme lehli k telce a jak jsme toho po plese moc nenaspali, tak jsme usnuli u telky, probudili akorát na hokej a pak zase spánek, takže jsem se k pc ani nedostala a to jsme měli mít MP(manželské povinnosti) :-) ;-) :-D :-D :-D :-) no a dnes v práci jsem se ještě pořádně nezastavila a to nemluvím o tom, že bych vás měla dočítat, ale to asi vzdám
Odpovědět
jo a ještě jsem vám chtěla sdělit, že jsem začala pít ten kontryhelový čaj, žádná lahoda to není, ale nechá se
Odpovědět
AHoj tak jsem tu mam 5min oddychpo praci,dneska teda zahul,ze mi tekly curky potu po zadech uf a mazu zachvilinku do posilky :-) Kozi ty mi delas chute jeje smazak jsem nemela dobre 4roky jeje a ted uz nemuzu :-| no neva ;-) Sabi tak co jak??? Jita je fajn,ze jsi se vyvetrala ono je to lepsi nez sedet u PC ale chybela jsi :-)
Odpovědět
fin: tak to je milé jen na hodku a půl do práce, to bych tak brala :-) tedy vy to cvičení žerete :-D :-) budu se muset nad sebou zamyslet, abych se necítila zahanbená :-) když už vaříte, tak znáte Maminčino kuře??? to je výborné, ale já jsem to vařila zatím jen jednou
Odpovědět
Jita tak pisni recept ale ted jen ty zdrave Jito jste vsechny hubenouzke ale ja uz jsem vazne kolos a to nerikam jako kalsicka zenska ale proto,ze je to oopravdu tak,proto jsem musela neco zacit delat.
Odpovědět
ten recept je jednoduchý, ale nic licht to není :-) upečeš klasicky kuře - já peču porcované, uvaříš těstoviny, na pánvičce si osmahneš plátky žampionů(lepší jsou čerstvé) a kuř. játra, se šťávičkou z kuřete smícháš těstoviny a směs z pánve a podáváš je jako přílohu ke kuřátku, mě to moooc chutná
Odpovědět
fin: věř tomu, že kdybys mě viděla v reálu, tak se mnou budeš souhlasit, že pár kilo shodit není na škodu, jenže já jsem hrozně líná :-D :-D 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jita, taky ho piju, ale s medem se to nějak dá :-D Fin :-D
Odpovědět
jsem se nejak zasekla na netu jeje usimjit makat :-N Jita tak pak posli foto :-D
Odpovědět
Kozi a jita tak to co pijete ani neznam a pochybuji,ze to tu sezenu :-| Jsem si pekne zabehala a za dve hod na bazinek jupiii na to se vazne tesim MS zatim nedorazila a bolesti jsou pryc tak nevim...Holky ja jsem vazne stastna to cviceni je vazne zase fajn :-) Kozi co se chlames ? :-D :-D :-D Kdepak jste kopretinky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já se zasekla hodinu a půl na pracáku a jsem akorát nasr.... :-| strašný a nejvíc co mě točí je, že nikde nevidíte, že by scháněli na pracák lidi, já sama sem tam byla za ředitelema těch úřadů xtrát, psala i dopisy atpod. se žádostma o místo a pravidelně, když tam přídu je tam jiná "slepička" je jí sotva 20, a vůbec tomu nerozumí - vždycky tam sedí druhá co jí to předříkává jak v první třídě a to doslova :-S :-p a stejně to tam sedí - prostě nechápu ]-( a jaksi sem nestihla uvařiot, tak to ted´potřebuju rychle všechno dohnat :-D tak se mějte
Odpovědět
Tak vás holky při pondělku zdravím. :-) Mám po pohovoru a zase nic. :-( Chtěli totiž, abych si udělala živnostňák a nebo pracovala na DPP a to já opravdu nechci. Ach jo, to je fakt hrůza. Už mě z toho chytají depky, že pořád nemůžu nic najít a když už, tak je to na živnost. ;-(
Odpovědět
Ale jinak doufám, že u vás je vše v pořádku a že u vás svítí sluníčko tak jako u nás. Už je cítit jaro ve vzduchu, jupííííí. :-)
Odpovědět
brum to chce klidek kasli na to!
Odpovědět
brum: tak to já Tě naprosto chápu. Kolikrát si říkám, že jsem se měla narodit asi o něco tmavší (mohla bych dělat reklamu na bělobu a v obličeji zase reklamu na rajče) a měla bych to v životě jednodušší. Nechci být hnusná, ale v naší zemi to tak prostě chodí. Je to smutné, ale je to tak. :-( Samozřejmě nehážu všechny lidi do jednoho pytle - nechci se fakt nikoho dotknout, asi bych to neměla psát, ale když se kolikrát rozhlídnu kolem sebe a vidím flákače, kteří celé dny jen sedí v hospodě s pivem a cigaretou a pak si stěžují, že nemají prachy, tak je mi z toho fakt na nic. A přitom je tolik slušných lidí, co by dali kdoví co, kdyby práci měli. Ale zase na druhou stranu jsem ráda, že jsem jakž takž zdravá, to je fakt důležité. :-)
Odpovědět
red to je mi lito ale s praci je to zle asi vsude :-| nevzdavej se jednou neco najdes! U nas je kosa lae modre nebe :-)
Odpovědět
fin: jo jo, já vím, že je špatná doba. Jen mě mrzí, že máme dost dluhů a z jednoho platu to nezvládneme. Navíc bych si ráda nakupovala věci na svatbu, ale bez peněz to prostě nejde. Ale jsem optimistka a věřím, že něco časem vyjde. Když jsem byla v Praze, tak mi trvalo měsíc a půl, než jsem si našla práci a musím říct, že to byla dobrá práce. Takže když to tak dlouho trvá v Praze, tak na Ostravsku si fakt vyskakovat nemůžu (leda že bych byla technicky zaměřená a to fakt nejsem). ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
red - no přesně, naprosto souhlasim a vim moc dobře jak to myslíš, bohužel takhle to v našem státě je a od totality se nic nezměnilo - jen si malinko prohodili korýtka, přehodili politickej systém a otevřeli ghranice - jinak je to na chlup stejný pořád je to o tom, kdo koho zná a kdo koho kam protlačí ]-( a vůbec né o tom, kdo co mumí nebo jak je ochotnej pracovat a s těma živnostákama je to to samý - samý pojištování apod. "otravování" lidí kde musíš mít živnosták nebo DPP a jo to je tak dobrý jako přivýdělek (myslim tu DPP) ale né jako hlavní práce; jinak mě se ještě neozvali z toho pohovoru, tak když pan ředitel dneska nezavolá, tak já se ozvu zítra sama, at´vim na čem sem
Odpovědět
red miky jsi z OV jo ja taka ale posledni leta pred odjezdem do IRL jsem zila v Plzni,chapu te,ze je to narocne ale takovy je zivot a rikej si muze byt hure!!!
Odpovědět
fin: jo jo, já vím, že může být vždy hůř. Připadám si sice strašně zbytečná, ale pořád věřím, že se najde něco dobrého. Jelikož bych chtěla ze všeho nejvíce učit angličtinu, nejlépe na škole (jazykovky = ŽL neb DPP), ale to se mi asi hned tak nepoštěstí. Je blbý měsíc, musím si počkat tak na srpen, kdy se nabírají noví lidé, když je potřeba. A i když mám vystudovanou angličtinu, tak to není učitelský obor, tak si chci od září udělat pedagogické minimum na dva roky dálkově. To se vždy hodí. Sice další prachy, ale co. To Irsko Ti závidím, sice jsem tam nikdy nebyla, ale vždy mě to tam táhlo - na dovolenou. Já potřebuju mít kolem sebe rodinu a když jsem byla půl roku na Floridě, tak už se mi pak stýskalo. To jsem prostě celá já. ;-)
Odpovědět
Jinak vám musím holky říct, že jsem fakt ráda, že jsem na vás natrefila. Je mi tady s váma moc hezky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - to nám taky :-) já sem ráda píšu i když nikdy nevíš kdo to čte - do mě se ted´pustila v jinym tématu jedna děsně chytrá paní :-D - vytrhala slova z kontextu a udělala ze mě úlný pako ]-( ale někdo takovej mně přece nemůže rozhodit :-)
Odpovědět
red ver mi ze na Irsku neni co zavidet!Ja byla taky idealista a predstavy jake to je.......no realita jina ale jako takove utesy a pamatky to stoji za to!Je fajn,ze je ti tu hezky to asi vsem ;-) Brum to mas pravdu nekdy tu natrefis na stourali ale co s tim nadelas Me nekdy dostava kdyz se do nekoho pusti holky co zrovna vylezli ze skoly a nemaji nic za sebou a pusu plnou kecu
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, některá z holek tady o tom psala, tak jsem si ten čajík koupila v lékárně ;-) A určitě není problém, kdybys chtěla bumbat taky, klidně ti ho koupím a pošlu ;-) Chlamu se, že ti dělám chutě :-D:-D :-D Já vím, že se žrádla nevzdám, takže hubnu raději pohybem :-D :-D :-D Red, co hledáš za práci? Umíš nějaké jazyky, máš řidičák? Omlouvám se, že se tak vyptávám, ale když tak bych ti mohla třeba něco dohodit, kdybych na něco narazila ;-) Jo a bacha na 3 firmy v OV - hledají asistentku a nakonec lžou, že je už místo zabrané s tím, že máš zatím dělat obchoďáka, než se případně místo uvolní. Jedna se jmenuje Save Max a ty další 2 už nevím. Všechny 3 jsou v centru Ostravy ;-) Natáčela jsem naši pařmenku: http://www.youtube.com/watch?v=KUBDG5...
Odpovědět
KOzi ty jsi ale hodnoucka :-N jeje Uz za chvilinku razim do bazinku ale ze mrznu jeje dnes je to kosa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?