Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me manza rika, ze jsme hubena ( no tlusta nejsem, ale mam o 5 kg vice nez na svatbe). Vim, ze kdyz chceme mimi, tak je lepsi mit trochu toho masa na sobe, ale ja se citim ne az tak dobre. jenze motivaci bohuzel nejakou velikou nemam. Navic manzel rika, ze kdyz jsme spolu pred 7 lety zacali chodit, mela jsem jeste vice (o dalsich 5 kg) a to me mej mooooc rad. Jenze jemu se to rika hezky (asi se boji, abych tedka neutekla ;-) ) :-D
Odpovědět
Sabi to ja jsem kdysi davno byla stihlounka jako vsechny hociny tady ale po hormonalnich lecich jsem se vysplhala az na 80kg coz neni moc prijemne z 55kg :-( nicmene uz nejsem tak nastvana na svet ale uz to tak moc neresim ale ted jsem zasevetsi koule coz me teda vazne stve a proto musim zase zacit a ono to pujde ale trocha casu to bude chtit.Ty jo nam tu pada snih a jak moc ....
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ja bych snih traky brala, ale mame stunecno a na nule. ja to taky moc neresim, ale kdyz si vzpomenu. Jsem asi jako ty, kdyz cvicim, je to dobre, jakmile prestanu, hup a kila jdou nahoru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je nádhera!!! http://www.novinky.cz/cestovani/19255...
Odpovědět
Jsem si ted udelala fotkovou chvilku :-) pridala jsem tri ctyri fotecky do albicek ;-) Kozi pekneeeeee! Jak se mas pri dnesku?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, hned jdu juknout ;-) A ju, jde to, jen MS přišla nevhod :-N Jdeme nakonec pařit. Tak nějak jsme změnili plány :-D Takže se tu pěkně bavte a moc toho nenakecejte ;-) :-D Krásný večer!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: super fotecky! Kozi: nadhera, jako v pohadce
Odpovědět
Tak dneska nam to tu spinka :-. si urcite uzivate krasny vikend ;-) Preji krasne probuzeni do nedele x-) pa kocky Sabi jeste nejake budu dodavat tak dam info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne Fin, uz se tesim. Dobrou noc a krasne sny ;-)
Odpovědět
sabi jeje to je rychlost :-D
Odpovědět
Njn, spinká nespinká... holt olympiáda, no ;-) Včera jsem šla spát dneska ve 4 ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ja taky koukam na olympiadu. Prave bauer dorazil 6/7, je to pry na cilovou fotografii. Skoda, ze to neni medaile, chtelo by to dalsi. Kdy zase jede Sablikova? Fin: ja se snazim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, omlouvám se za včerejší neúčast, ale byla jsem zaneprázdněná :-) fin: chtěla jsem ti pochválit banánovou bábovku, ale když nepečeš a hubnesš, tak nic, no :-) ;-) :-D nee, dělám si srandu, pochválit tě jí musím, protože je fakt dobroučká :-) jinak já jsem včera dopolko ležela u knížky a vařila u toho, já jsem strašnej maniak, ale když mám něco rozečteného a má to děj, tak se od knížky nehnu, pak mi po obědě zavolala maminka od Kubíčka, ať s ní jdu ven, tak jsme drandila s kočárkem ;-) :-) a jak mě to slušelo :-D :-D , pak jsem pekla a uklízela, pak jsme jeli na nákup a večer jsme byli na plese, manžovi se tam moc ze začítku nechtělo, to bylo samé "a ty tam chceš??? tobě se tam chce???" já jsem se nedala a nakonec se nechtělo domů jemu, přišli jsme o půl 4, takže jsem teď chvíli na nohou a šup zase ke sporáku :-) no a v pátek jsme byli na véče s našima, takže tenhle víkend byl moooc kulturní :-) musím jít vařit, zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak my máme taky "kulturní" vejkend :-D včera (teda dneska ráno :-D) sem dorazila domů v půl 4 a to mě ještě přemlouvali at´s nima někam jdu - to bych nedošla už vůbec :-D a dneska od 2 snad pudeme ještě ně to maškarní - aspon doufám, nějak se nikomu moc po včerejšku nechce :-p :-D jita - u nás to bylo to samý - ty chlapi jsou jak přes kopírák - to je hrozný :-D těch keců a proč tam jdeme a musíme tam jít a fakt tam chceš atpod. dokonce byl uraženej, že prej sem mu to včas neřekla (ví to měsíc :-D) atpod...tvářil se jak kakabus, až sem si jako první musela dát frtana, abych ho něčim nemajzla po hlavě :-D nakonec sme pařili, Jirka teda ne, ale aspon si pokecal, tak doufám, že se aspon trochu bavil :-p no a pak šel domů o půl noci, já tam ještě zůstávala - nevyhráli sme nic, ale bylo to fajn - no a dneska ráno mi Jirka říká, at´už ho na takový akce netahám - no tak fajn, nebudu, budu chodit s kamarádkama a lovit tam chlapi :-D :-D :-D lkdyž je takovej morous :-| :-D - a to normálně vždycky brblá, ale pak se mu tam líbí. no nic, zatim se mějte a budu tu asi až zítra, dneska je toho ještě dost + večer bych ráda šla ještě cvičit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme se měli včera skvěle, ve 2 mi mamča volala, jestli jsme v pořádku, že ještě nejsme doma :-N Nakonec jsme to "zaparkovali" u známých doma :-) Jediné, co mě štve, že mám jakousi divnou MS - strašně moc krvácím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, vsechna kulturni devcata, ja se jenom hambim. tento vikend pro nas byl klidny. Sice jsme sli spat kolem jedne, ale to jsme koukali na olympiadu. Jinak ja mela 2 kaficka s kamaradkama, to bylo asi moj enejetsi kulturni snazeni tento tyden. A dneska jenom poislovna, varit jako jita a pak vecer spat, abych byla pripravena na zitra po tenjdnu zase do prace :-(
Odpovědět
brum: jj, to máš pravdu :-) , chlapi jeden jak druhej, ale jsem ráda, že se tam Pavlovi nakonec líbilo, kdyby ne, tak to bysme šli pěkně brzo domů, jsem si taky dělala hlavu, co si vzít na sebe, protože tady to ženský moc neřeší, jestli spol. kalhoty nebo rifle, ale jsem si říkala, nepůjdeš za křupana, určitě budou převládat kalhoty, a klidně jsem mohla mít tmavé rifle nad kterýma jsem se rozmýšlela :-) no nic, to je pro příště, tombolu jsme ani nekoupili, takže ani nevyhráli ;-) sab: ty jo, to mi ani nepřipomínej, že se jde zase zítra do práce, to strašně utíká, víkend uteče jak voda, ale ty týdny v práci taky, a pak měsíce ...... já olympiádu teď pěkně flákám, až se stydím, ale není čas :-)
Odpovědět
sabi z toho kulturniho vikendu si nic nedelej ;-) co bych mela povidat ja,tady v irsku nic neni a jedine co je,je kultura v hospode ale jelikoz bydlim u jedne posloucham hudbu z postele jako vcera :-D a ozralce taky :-p :-D jita jojo prace slechti :-D 8-) :-D ja jdu zitra jen na 1,5hod 8-) a to od 7.30 do 9.00 hihi sefce se nechce vstavat tak musim misto ni ja ale neva
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ale to je jenom hodka a pul. To by bylo super. Me neva vstavat, kdyz vim, ze bude brzy padla. :-N Jinak s manzelem koukame, kam se z Londyna prestehujeme, abychom nasi malou krabici vymenili za baracek a zahradu pro mimi ci dve ci tri. No a tak jsme si nasla baracek - a jsem nenarocna. Ten nejdrazzsi za 7 mil, liber se mi ani nelibil, stacui mi ten za 2. Jenom maly detail. Kde na to neveme. Nejake tipy jako vykrast banku a tak ;-)
Odpovědět
sabi jj to je pravda rano neni problem vstavat,kdyz jsem delala na poste vstavala jsem pred ctvrtou :-) Jita to jsem moc moc rada,ze babovka smakovala :-) mam pak jeste nejake receptiky
Odpovědět
Profilova fotka
Fin s receptiky sem! Jinak ja vstavam v 5.30 kdyz jdu do prace :-(
Odpovědět
sabi jo taky brzo hmmm,hodim tu pak jeste nejakou buchu odpoledne,vezmu svou kucharku a pisnu ;-) a co dnes varis?
Odpovědět
Kozi ja mela prvni MS jako takovou slabou ale ta dalsi uz byla silena opravdu hruza a predstava ze budu behat s always byla silena!Zkus kalisek diky tomu ti ani neprijde MS tak otravna,ja bych jinak mohla zustat sedet na zachode jak je to silne!Ja to cekam kazdym dnem....
Odpovědět
Profilova fotka
Fin a Kozi: ja mela prvni MS skoro zadnou, strasne slabouckou. Ale ovulka bolela hodne. Uvidime co tento mesic.... Jinak pecu tu Pavlovou, tak uvidime. Jinak k vece mame lamb steaky se salatem z courgettes. Nasla jsem recept na BBC webu....
Odpovědět
sabi sikovna!Taky jite teple jidlo az k veceru? U nas jo po praci az jsme spolu doma.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já chci koupit ten čajík, co jste psaly. Zrovna vyrážíme do obchodu a do lékárny :-) Snad to pomůže a doufám, že další MS už nebude. Fakt to nějak nedávám. Po druhém dítěti si nechám dát tělísko. Prášky nechci už ani vidět ]-(
Odpovědět
kozi mamkamosku ktera otehotnela i pres telisko a ma krasnou Johanku tak s tim poroz!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: no, presne jako vy. K obedu sandwich si jen tak neco rychleho a k veceri pak teple. Ale snazim se byt hodna a k veceri jist nimimalne ci vubec carbohydraty. Mazel si brambory ci tak da a ja jen maso a salat. Jinak snad pristi mesic manzel souhlasi s pokusy o miminko na ostro! :-)
Odpovědět
jéé, sabi, supr zpráva!
Odpovědět
jinak u nás asi nic nového. Až na to, že mám megadivný cyklus - těhotná s naší touhleměsíční frekvencí být nemůžu, ale MS nikde :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?